معرفی و دانلود کتاب صوتی قصه‌هایی برای خواب کودکان: آذر

عکس جلد کتاب صوتی قصه‌هایی برای خواب کودکان: آذر
قیمت:
۳۰۰۰۰ تومان - 6.49€
خرید کتاب صوتی
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50

برای دانلود قانونی کتاب صوتی قصه‌هایی برای خواب کودکان: آذر و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

برای دانلود قانونی کتاب صوتی قصه‌هایی برای خواب کودکان: آذر و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

معرفی کتاب صوتی قصه‌هایی برای خواب کودکان: آذر

کتاب صوتی قصه‌هایی برای خواب کودکان: آذر مجموعه‌ای از داستان‌های جذاب و سرگرم‌کننده است که به قلم گروهی از بهترین نویسندگان ایرانی و خارجی به رشته‌‌ی تحریر درآمده است. با گوش سپردن به داستان‌های این مجموعه‌ی شنیدنی، از بی‌شمار سرزمین افسانه‌ای دیدن کرده و کلی ماجرای هیجان‌انگیز را پشت سر خواهید گذاشت. پس وقت را بیش از این تلف نکنید و آماده‌ی شروع سفری هیجان‌انگیز شوید!

درباره کتاب صوتی قصه‌هایی برای خواب کودکان: آذر:

داستان‌ها عصاره‌‌ی معرفت و فرهنگ آدمی در طول تاریخند. بشر بدون داستان هیچ بود و هیچ می‌ماند. از زمانی که متولد می‌شویم، تا روزی که چشم بر جهان فرو می‌بندیم، با داستان‌ها زندگی می‌کنیم. البته این داستان‌ها همیشه شیرین و شاد نیستند. گاهی روایت‌هایی تلخ و واقعی‌ از اتفاقات بدی‌اند که برای عزیزانمان رخ می‌دهد؛ گاهی هم اخبار ناگواری‌اند که از این‌وَر و آن‌وَر می‌شنویم. ولی خب، راستش هنوز هم بیشتر داستان‌های دنیا خوب و خوش و شیرین‌اند. مخصوصاً آن دسته از آنها که برای بچه‌ها نوشته می‌شوند.

در کتاب صوتی قصه‌هایی برای خواب کودکان: آذر، گلچینی رنگارنگ از این داستان‌ها گرد آمده و خدمت شما مخاطبین گرامی عرضه شده است. برخی از قصه‌ها به قلم نویسندگان ایرانی، و بعضی دیگر، توسط نویسندگان خارجی نوشته شده‌ است. (تعداد معدودی از داستان‌ها هم بازسازی و بازتألیفِ قصه‌های معروفند).

ساختار اثر به نحوی‌ست که برای هر شبِ کودک (یا شاید شنونده‌ی بزرگسالی که قصد سفر به عالم کودکی را دارد)، یک قصه در نظر گرفته شده. به این ترتیب، پس از سی شب، شنونده‌ی سی داستان زیبا و دلنشین خواهید بود.

ژانرها و مضامین مطرح‌شده در قصه‌ها متنوع است؛ مثلاً بعضی از داستان‌ها کاملاً سرگرم‌کننده‌، و برخی دیگر کمابیش آموزنده‌اند. با این حال همگی آثاری شنیدنی و به‌یادماندنی‌ محسوب می‌شوند.

درباره مجموعه قصه‌هایی برای خواب کودکان:

هر کدام از عناوین این مجموعه نام یکی از ماه‌های تقویم شمسی، مثلاً دی، اسفند یا آذر را بر خود دارد. همچنین، تعداد داستان‌های موجود در هر اثر، با تعداد روزهای ماهی که عنوان کتاب از آن گرفته شده، یکی‌ست. مخاطب مجموعه‌ی حاضر کودکانی‌اند که دوست دارند شب خود را با گوش سپردن به یک داستان قشنگ و جذاب به پایان ببرند.

مهم‌ترین خصیصه‌ی مجموعه‌ی قصه‌هایی برای خواب کودکان این است که تمام آثار گردآمده در آن حاوی نگاه و پیامی بشردوستانه بوده، و عاری از نگاه‌های تبعیض‌آمیز قومی، مذهبی، جنسی و جنسیتی‌اند.

کتاب صوتی قصه‌هایی برای خواب کودکان: آذر مناسب چه کسانی است؟

این کتاب مخصوص کودکان 6 تا 8 ساله است.

در بخشی از کتاب صوتی قصه‌هایی برای خواب کودکان: آذر می‌شنویم:

قصه رو تا اونجا شنیدیم که بابا تپلی تصمیم گرفت تا با پول‌هایی که توی قوطی پس‌انداز کرده بود، عروسک‌های چوبی پیرمرد رو بخره. اونوقت بابا تپلی رفت و قوطی رو آورد و پول پیرمرد رو داد. پیرمرد از اون خداحافظی کرد و رفت. وقتی که پیرمرد رفت، بابا تپلی کیسه‌ی اسباب‌بازی‌ها رو خالی کرد. در میون اونها یک نی‌لبک دید. یک نی‌لبک قشنگ. بابا تپلی باز با خودش گفت: «یک نی‌لبک در میون اینهاست! چرا اونو برندارم و سعی نکنم که نی‌لبک زدن یاد بگیرم؟»

اون شب بابا تپلی نی‌لبک رو به اتاقش برد. سعی کرد که نی‌لبک بزنه. ولی اون نمی‌دونست که چطور نی‌لبک بزنه. فکر کرد که صدایی که از نی‌لبک اون بیرون میاد همسایه‌ها رو ناراحت می‌کنه. با خودش گفت: «نه، دیگه من نمی‌تونم نی‌لبک زدن رو یاد بگیرم. نی‌لبک رو توی مغازه می‌ذارم و می‌فروشم.»

همون وقت یک اتفاق عجیب افتاد. یک پری خیلی خیلی کوچولو از توی اون بیرون اومد و روی نی‌لبک نشست...

فهرست مطالب کتاب صوتی

نمونه
۱۰ دقیقه
شب اول
۱۳ دقیقه
شب دوم
۱۸ دقیقه
شب سوم
۱۰ دقیقه
شب چهارم
۱۱ دقیقه
شب پنجم
۱۰ دقیقه
شب ششم
۱۲ دقیقه
شب هفتم
۱۳ دقیقه
شب هشتم
۷ دقیقه
شب نهم
۱۴ دقیقه
شب دهم
۹ دقیقه
شب یازدهم
۱۱ دقیقه
شب دوازدهم
۱۴ دقیقه
شب سیزدهم
۱۱ دقیقه
شب چهاردهم
۹ دقیقه
شب پانزدهم
۱۲ دقیقه
شب شانزدهم
۱۱ دقیقه
شب هفدهم
۱۰ دقیقه
شب هجدهم
۶ دقیقه
شب نوزدهم
۱۱ دقیقه
شب بیستم
۱۰ دقیقه
شب بیست و یکم
۹ دقیقه
شب بیست و دوم
۱۱ دقیقه
شب بیست و سوم
۶ دقیقه
شب بیست و چهارم
۱۰ دقیقه
شب بیست و پنجم
۸ دقیقه
شب بیست و ششم
۱۵ دقیقه
شب بیست و هفتم
۱۴ دقیقه
شب بیست و هشتم
۱۵ دقیقه
شب بیست و نهم
۹ دقیقه
شب سی‌ام

مشخصات کتاب صوتی

نام کتابکتاب صوتی قصه‌هایی برای خواب کودکان: آذر
نویسنده
مترجمگروه مترجمان
گویندهژیلا اشکان
ناشر چاپیانتشارات پیدایش
ناشر صوتی واوخوان
سال انتشار۱۴۰۰
فرمت کتابMP3
مدت۵ ساعت و ۲۸ دقیقه
زبانفارسی
موضوع کتابکتاب صوتی کودک، کتاب داستان کودک
قیمت نسخه صوتی
۳۰۰۰۰ ت - 6.49 یورو
خرید کتاب صوتی

نقد، بررسی و نظرات کتاب صوتی قصه‌هایی برای خواب کودکان: آذر

نازبانو شهابی
۱۴۰۱/۱/۲۰
بسیار راوی خوش صدایی انتخاب شده و متن رو خیلی خوب می‌خواند
منیزه تراکمه
۱۴۰۰/۱۰/۱
به نظرم کتاب مفید وآموزنده‌ای برای بچه‌های زیر ۷ سال هست
کیانا جلیلیان
۱۴۰۰/۱۱/۱۸
عالی بود واقعا هم آموزندا هست و هم جالب
مشاهده همه نظرات ۳

راهنمای مطالعه کتاب صوتی قصه‌هایی برای خواب کودکان: آذر

برای دریافت کتاب صوتی قصه‌هایی برای خواب کودکان: آذر و دسترسی به هزاران کتاب الکترونیک و کتاب صوتی دیگر و همچنین مطالعه معرفی کتاب‌ها و نظرات کاربران درباره کتاب‌ها لازم است اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

کتاب‌ها در اپلیکیشن کتابراه با فرمت‌های epub یا pdf و یا mp3 عرضه می‌شوند.