معرفی و دانلود کتاب صوتی شاه کلید ثروت

عکس جلد کتاب صوتی شاه کلید ثروت
قیمت:
۲۵۰۰۰ تومان - 5.49€
خرید کتاب صوتی
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50

برای دانلود قانونی کتاب صوتی شاه کلید ثروت و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

برای دانلود قانونی کتاب صوتی شاه کلید ثروت و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

معرفی کتاب صوتی شاه کلید ثروت

از چه راهی می‌توان به خوشبختی واقعی رسید؟ ناپلئون هیل در کتاب صوتی شاه کلید ثروت با معرفی ثروت‌های دوازده‌گانهٔ زندگی، اصول صحیح دستیابی به ثروت را به شما آموزش می‌دهد و راه خوشبختی را نمایان می‌سازد.

درباره کتاب صوتی شاه کلید ثروت:

به نظر شما ثروت واقعی در داشته‌های مادی ما خلاصه می‌شود یا چیزهای دیگری نیز وجود دارند؟ بسیاری از افراد در این جهان هستند که بدون هیچ پولی خود را ثروتمند می‌دانند؛ چرا که دارای داشته‌های زیادی همچون سلامتی، عشق، خانواده، دوستان و روابط موفقی هستند و بابت آن‌ها نیز شکرگزارند.

«دیل کارنگی» یکی از موفق‌ترین اشخاص آمریکا است که روزی تصمیم گرفت تعریف جدیدی برای خوشبختی و ثروتمند شدن برای خود انتخاب کند. ناپلئون هیل طی مصاحبه‌ای که با او داشت، مهم‌ترین اصول دستیابی به ثروت را یاد گرفت و آن‌ها را در کتاب شاه کلید ثروت (The Master Key to Riches) با شما به اشتراک گذاشت.

او در این کتاب مواردی را برای شما شرح داده که در رسیدن کارنگی به ثروت نقش مهمی ایفا کرده‌اند. با شنیدن این کتاب یه این نکتهٔ مهم پی می‌برید که ثروت‌های واقعی در زندگی چیزهای غیرملموسی هستند که با کشف آن‌ها به خوشبختی جاودان دست پیدا می‌کنید. ناپلئون هیل عقیده دارد هرکسی باید پیش از هر اقدامی هدف زندگی‌اش را پیدا کند و در مسیر رسیدن به آن حرکت کند.

نکتهٔ مهم دیگری که در کتاب حاضر به آن اشاره می‌شود این است که برای به دست آوردن ثروت باید آن را به بقیه سهیم شوید. هیچ فردی تا به امروز بدون کمک دیگران موفق نشده ثروتی به دست آورد؛ بنابراین باید همیشه روابط خود را با کیفیت بالایی نگه دارید تا در مواقع لازم بتوانید روی کمک دیگران حساب کنید.

نویسنده در کتاب صوتی شاه کلید ثروت افراد موفق زیادی را برای شما مثال می‌زند که با رعایت اصول موفقیت توانستند به خواسته‌ها و اهدافشان دست پیدا کنند. در هر سن و حرفه و موقعیتی که باشید، با شنیدن راهکارهای ارائه شده در این کتاب می‌توانید انگیزه بگیرید و آن‌ها را در زندگی خود پیاده کنید.

در ستایش کتاب صوتی شاه کلید ثروت آمده است که:

- در طول بیست و پنج سال گذشته، بیش از آنچه که هر فردی سزاوار آن است، به من برکت داده شده است. اما از این که فکر کنم اگر در معرض فلسفه ناپلئون هیل نبودم، امروز کجا بودم یا چه کار می‌کردم، به خود می‌لرزم. او زندگی من را تغییر داد. (اگ ماندینو - نویسنده آمریکایی)

کتاب صوتی شاه کلید ثروت به چه کسانی پیشنهاد می‌شود؟

اگر دوست دارید به اهداف و آرزوهای خود دست یابید، ثروتمند شوید و درآمد بالایی داشته باشید، شنیدن راهکارهایی این کتاب صوتی می‌تواند برای شما کمک کننده باشد.

با ناپلئون هیل بیشتر آشنا شویم:

این نویسنده توانا در سال 1883 و در ویرجینیا به دنیا آمد. او در نوجوانی به‌عنوان گزارشگر روزنامه شروع به کار کرد و چندی بعد نوشته‌هایش توجه «رابرت تیلور»، مالک روزنامۀ تیلور را به خود جلب کرد. این فرد ناپلئون هیل (Napoleon Hill) را برای استخدام کرد و او نیز در همان زمان در دانشکدۀ حقوق دانشگاه جرج‌تاون ثبت‌نام کرد.

هیل در سال 1908 به مصاحبه با اندرو کارنگی پرداخت و انجام این مصاحبۀ سه‌ساعته سه روز طول کشید. کارنگی در حین این مصاحبه، فکر سامان دادن اولین فلسفۀ موفقیت شخصی جهان را بر اساس اصول کامیابی به این نویسنده برجسته منتقل کرد. بیست سال بعد از این مصاحبه بود که کتاب هشت جلدی «قانون کامیابی» را در سال 1928 به رشتۀ تحریر درآورد.

ناپلئون هیل در سال 1937، کتاب «بیندیشید و ثروتمند شوید» را نوشت که به پرفروش‌ترین کتاب خودیاری تاریخ تبدیل شد و هنوز هم میلیون‌ها نسخه از آن در سراسر جهان به فروش می‌رسد. از کتاب‌های دیگر او می‌توان به «شاه کلید ثروت»، «توانمندی و پیروزی با اندیشه» و «دینامیت موفقیت» اشاره کرد.

در بخشی از کتاب صوتی شاه کلید ثروت می‌شنویم:

عشق بزرگ‌ترین تجربهٔ انسان است. عشق انسان را با خرد الهی مرتبط می‌کند. عشق ابراز بیرونی طبیعت معنوی و روحانی انسان است. آمیزش جنسی صرفا زیست‌شناختی است از کوچک‌ترین و ساده‌ترین موجودات تا پیچیده‌ترین آن‌ها که همانا انسان است، آمیزش جنسی می‌کنند. عشق همهٔ انسان‌ها را هم‌سنخ و خویشاوند می‌کند.

عشق خودخواهی، حرص، حسادت و غبطه را از میان برمی‌دارد و از انسان‌های متکبر انسان‌هایی فروتن می‌سازد. جایی که عشق نباشد، عظمتی وجود ندارد. عشقی که من از آن سخن می‌گویم، نباید با هیجانات رابطهٔ جنسی اشتباه گرفته شود. عشقی که من از آن سخن می‌گویم، عاملی حیات‌بخش است. این همان عشقی است که انسان را به شرایط اوج امروز رسانده است.

عشق وجه تمایز میان انسان و همهٔ موجودات دیگر است. عشق عاملی است که برای هر مرد، میزان فضایی را که در دل معشوق اشغال می‌کند، مشخص می‌سازد. عشق آن پایه و اساس مستحکمی است که اولین ثروت از ثروت‌های دوازده‌گانه با اتکای به آن ساخته می‌شود.

فهرست مطالب کتاب صوتی

۱۸ دقیقه
مقدمه
۱۹ دقیقه
فصل یک: سرآغاز همهٔ ثروت‌ها
۱۷ دقیقه
فصل دو: دوازده ثروت زندگی
۱۶ دقیقه
فصل سه: هشت فرمانده
۳۷ دقیقه
فصل چهار: قطعیت هدف
۱۸ دقیقه
فصل پنج: عادت طی کردن کیلومتر اضافی
۳۲ دقیقه
فصل شش: عشق، رهایی‌بخش نوع بشر
۱۱ دقیقه
فصل هفت: اندیشه‌پردازی
۳۹ دقیقه
فصل هشت: تحلیل اندرو کارنگی از اصل اندیشه پردازی
۳۸ دقیقه
فصل نه: ایمان و اعتقاد
۵۲ دقیقه
فصل ده: قانون نیروی عادت کیهانی
۳۳ دقیقه
فصل یازده: نظم و انضباط شخصی

مشخصات کتاب صوتی

نام کتابکتاب صوتی شاه کلید ثروت
نویسنده
مترجممهدی قراچه داغی
گویندهحمیده کریمی
ناشر چاپیانتشارات لیوسا
ناشر صوتینشر ماه آوا
سال انتشار۱۴۰۰
فرمت کتابMP3
مدت۵ ساعت و ۲۹ دقیقه
زبانفارسی
موضوع کتابکتاب صوتی روانشناسی و موفقیت، کتاب موفقیت و خودسازی
قیمت نسخه صوتی
۲۵۰۰۰ ت - 5.49 یورو
خرید کتاب صوتی

نقد، بررسی و نظرات کتاب صوتی شاه کلید ثروت

Mona Shafiei
۱۴۰۰/۱۱/۳
سلام. مفهوم کتاب خوب و پرمحتواست. پر از انرژی‌های خوب و انگیزه یادگیری ایمان و نظم و... گویندگی هم خوبه نه عالی ولی در کل شنیدنش رو به دوستان توصیه میکنم.
omid nazari
۱۴۰۰/۸/۲۵
سلام لحن گوینده عالی. عنوان و فهرست مطالب عالی، متون و مفاهیم عالی.
ممنونم کتابراه
مشاهده همه نظرات ۲

راهنمای مطالعه کتاب صوتی شاه کلید ثروت

برای دریافت کتاب صوتی شاه کلید ثروت و دسترسی به هزاران کتاب الکترونیک و کتاب صوتی دیگر و همچنین مطالعه معرفی کتاب‌ها و نظرات کاربران درباره کتاب‌ها لازم است اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

کتاب‌ها در اپلیکیشن کتابراه با فرمت‌های epub یا pdf و یا mp3 عرضه می‌شوند.