معرفی و دانلود کتاب صوتی بزن بریم برف بازی

عکس جلد کتاب صوتی بزن بریم برف بازی
قیمت:
۸۵۰۰ تومان - 1.99€
خرید کتاب صوتی
۴۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome

برای دانلود قانونی کتاب صوتی بزن بریم برف بازی و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

برای دانلود قانونی کتاب صوتی بزن بریم برف بازی و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

معرفی کتاب صوتی بزن بریم برف بازی

کتاب صوتی بزن بریم برف بازی اثری آموزشی - سرگرم‌کننده از النور می است که در آن برخی از آموزه‌های ابتداییِ علوم طبیعی در قالب داستانی بامزه و شنیدنی آموزش داده شده است. گفتنی‌ست که این کتاب ذیل مجموعه‌‌ی مسائل ریاضی به انتشار می‌رسد.

درباره کتاب صوتی بزن بریم برف بازی:

ماه مارس داره به آخراش می‌رسه ولی هنوز که هنوزه خبری از برف نیست. به نظر می‌رسه که امسال بهار از همیشه زودتر سر رسیده، و این اصلاً برای تایلر کوچولوی داستان ما خبر خوبی نیست. آخه اون عاشق برف و بورانه؛ عاشق سرما و کارهایی که می‌شه تو سرما کرد. مثلاً اسکیت کردن، برف بازی و بقیه چیزا.

با این حال آدم نباید ناامید باشه. آب و هوا خیلی وقتا به طرز غافلگیرکننده‌ای یه دفعه تغییر می‌کنه. همینه که تایلر تصمیم می‌گیره لباس‌های گرمشو که شامل یه پالتو خوشگل و یه جفت دستکش گرم و نرم و یه کلاه پشمی‌ می‌شه تن کنه و از خونه بزنه بیرون، تا اگه یه وقت یکهو هوا سرد شد، بدون اینکه سرما بخوره بتونه بیرون بمونه و کیف کنه. عجیب اینکه کمی بعد هوا راستی راستی سرد می‌شه. چی بهتر از این؟ تایلر که تو پوست خودش نمی‌گنجه، به دوستش الی خبر می‌ده که احتمالاً قراره برف هم بباره! ولی الی یادش می‌ندازه که اگه برف بیاد، نهال‌هایی که تازگی با هم خریده و کاشته بودن از بین می‌رن. تایلر اینو که می‌شنوه یه کم بهم می‌ریزه. بعد می‌ره سراغ کامپیوترش تا سرچ کنه ببینه آیا راهی هست که بشه از نهال‌ها و گیا‌ه‌های باغچه در مقابل سرما حفاظت کرد یا نه. اگه همچین راهی باشه، خیلی خیلی عالی می‌شه. چون در اون صورت تایلر می‌تونه بدون عذاب وجدان از برف بازی لذت ببره!

این بود خلاصه‌ی کتاب بزن بریم برف بازی (Let's Go, Snow!) از النور می (Eleanor May) ؛ داستانی که با گوش دادن بهش هم حسابی سرگرم می‌شید، هم کلی مسئله‌ی علمی باحال و به‌دردبخور یاد می‌گیرید.

درباره مجموعه مسائل ریاضی:

تمام عناوین مجموعه مسائل ریاضی (Math Matters)، داستان‌هایی‌ سرگرم‌کننده و جذابند که برای کودکان به رشته‌ی تحریر درآمده‌اند، و ضمن تعریف ماجراهایی بامزه از کاراکترهای کم‌سن‌وسالِ دوست‌داشتنی، برخی از مسائل ابتدایی علم ریاضی را نیز به مخاطبین خود آموزش می‌دهند. گفتنی‌ست تاکنون یازده میلیون نسخه از این مجموعه در سراسر جهان به فروش رفته است.

کتاب صوتی بزن بریم برف بازی مناسب چه کسانی است؟

اثر حاضر برای مخاطبین خردسالِ 5 تا 9 ساله نوشته شده است.

در بخشی از کتاب صوتی بزن بریم برف بازی می‌شنویم:

کمی بعد به همراه الی به بازار شهر رفتیم. اونجا پر از آدم بود و قسمت فروش محصولات کشاورزی جوری شلوغ بود که مطمئنم تک­‌تک کشاورز­های شهر، اون روز اونجان. وقتی الی داشت با مسئول فروشگاه محصولات کشاورزی صحبت می­‌کرد، من به طرف دیگه­‌ی فروشگاه رفتم و بسته­‌بندی‌های بذر­های مختلف گیاه‌ها رو نگاه کردم. بذر گل برفی، بذر گل یخ و بذر لوبیای برفی. با خودم فکر کردم چقدر حیف که خود برف رو نمی‌‌فروختن.

الی بعد از مشورت با صاحب فروشگاه، بذر توت­‌فرنگی مورد نظرش رو خرید و بعد باهم به خونه برگشتیم. من بهش کمک کردم که توی زمین حفره‌هایی بکنه تا بتونه بذر­ها رو داخلشون بکاره. در همون حال که حفره‌های ریزی رو با فاصله­‌ی زیاد از هم می‌­کندیم ازش پرسیدم: «چرا باید انقد بینشون فاصله بذاریم؟»

فهرست مطالب کتاب صوتی

نمونه
۲۴ دقیقه
بزن بریم برف‌ بازی

مشخصات کتاب صوتی

نام کتابکتاب صوتی بزن بریم برف بازی
نویسنده
مترجمارشام طهماسبی زاده
گویندهمحمد طالشیان، نرگس داغمه چی
ناشر صوتی آوارسا
سال انتشار۱۴۰۰
فرمت کتابMP3
مدت۲۳ دقیقه
زبانفارسی
موضوع کتابکتاب صوتی کودک، کتاب داستان کودک
قیمت نسخه صوتی
۸۵۰۰ ت - 1.99 یورو
خرید کتاب صوتی

نقد، بررسی و نظرات کتاب صوتی بزن بریم برف بازی

هیچ نظری برای این کتاب ثبت نشده است.

راهنمای مطالعه کتاب صوتی بزن بریم برف بازی

برای دریافت کتاب صوتی بزن بریم برف بازی و دسترسی به هزاران کتاب الکترونیک و کتاب صوتی دیگر و همچنین مطالعه معرفی کتاب‌ها و نظرات کاربران درباره کتاب‌ها لازم است اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

کتاب‌ها در اپلیکیشن کتابراه با فرمت‌های epub یا pdf و یا mp3 عرضه می‌شوند.