معرفی و دانلود کتاب صوتی زنی میان ما

عکس جلد کتاب صوتی زنی میان ما
قیمت:
۶۶۰۰۰ تومان - 12.49€
خرید کتاب صوتی
۴۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome

برای دانلود قانونی کتاب صوتی زنی میان ما و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

برای دانلود قانونی کتاب صوتی زنی میان ما و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

معرفی کتاب صوتی زنی میان ما

یک رمان معمایی هیجان‌انگیز درباره‌ی رابطه‌ی پرچالش نلی، ونسا و ریچارد. روایتی پیچیده از عشق، وفاداری، خیانت و تردید. کتاب صوتی زنی میان ما نوشته‌ی گریر هندریکس و سارا پکانن در سال 2018 نامزد بهترین کتاب معمایی سایت گودریدز شد و در لیست پرفروش‌ترین‌های نیویورک تایمز قرار دارد.

درباره‌ی کتاب صوتی زنی میان ما

زنی میان ما (The Wife Between Us) داستانی معمایی و هیجان‌انگیز درباره‌ی یک مثلث عشقی است؛ اما نه از آن دست که مانندش را بارها و بارها در کتاب‌های عامه‌پسند خوانده‌ایم و در قاب تلویزیون تماشا کرده‌ایم. ریچارد، ونسا و نلی سه رأس این مثلث هستند و ما تنش‌ها و چالش‌های ارتباط این سه تن را از دریچه‌ی روایت دو راوی می‌شنویم: یکی راوی دانای کل که پیشینه‌ی رابطه‌ی ریچارد و ونسا را بازگو می‌کند و دیگری خود ونسا که در قالب راوی اول‌شخص، به آنچه در زمان حال در شرف وقوع است می‌پردازد و گهگداری نیز سکانس‌هایی از گذشته را با خود و برای مخاطب مرور می‌کند.

ریچارد، یکی از سه شخصیت اصلی رمان زنی میان ما، مرد جوان سی‌وشش‌ساله‌ای است که مدیریت یک صندوق سرمایه‌گذاری را بر عهده دارد. نلی، یک معلم پیش‌دبستانی محبوب است که در نیویورک زندگی می‌کند. او قرار است با ریچارد ازدواج کند و هردو با هم به حومه‌ی شهر مهاجرت کنند. اما نلی مطمئن نیست که آیا واقعاً می‌خواهد زندگی سرگرم‌کننده و اجتماعی‌اش با هم‌اتاقی‌اش را رها کند و تن به این تصمیم بدهد یا نه. تاریخ عروسی ریچارد و نلی روز به روز در حال نزدیک‌تر شدن است اما یک مانع و دست‌انداز بزرگ در این میان وجود دارد: ونسا، همسر سابق ریچارد. او با تمام توانش در تلاش است تا از برگزاری مراسم ازدواج شوهر سابق و رقیبش جلوگیری کند.

در بحبوحه‌ی اتفاقاتی که میان ریچارد و نلی و ونسا پیش می‌آید، سروکله‌ی شخصیت‌های فرعی متعددی نیز پیدا می‌شود که هرکدام مسیر داستان را به سمت‌وسوی متفاوتی می‌برند. برای مثال، استاد دانشگاه متأهلی که ونسا در دوران دانشجویی با او رابطه برقرار کرده و جایی در داستان متوجه می‌شود که به‌خاطر سقط جنینی که ثمره‌ی آن ارتباط بوده، دیگر قادر به باردار شدن نیست. تنش رابطه‌ی ریچارد و ونسا با دانستن این مسئله شدت بیشتری می‌گیرد و زندگی برای هردو بغرنج‌تر می‌شود. «اِما» شخصیت فرعی دیگر رمان که البته در ساختار داستان اهمیتی ویژه دارد، دستیار ریچارد است و ارتباط این دو با یکدیگر سبب پیچیده‌تر شدن اتفاقات کتاب زنی میان ما می‌شود.

این رمان یکی از سه اثر مشترک سارا پکانن و گریر هندریکس است و در زمره‌ی پرفروش‌ترین آثار نیویورک تایمز در ژانر داستان‌های معمایی و ذهنی قرار دارد.

جوایز و افتخارات کتاب صوتی زنی میان ما

  • نامزد دریافت بهترین کتاب معمایی گودریدز در سال 2018
  • از پرفروش کتاب‌های نیویورک تایمز در سال 2018

نکوداشت‌های کتاب صوتی زنی میان ما

- یک تریلر عاشقانه، شیطانی و هوشمندانه به سبک فیلم دختر گم‌شده (Gone Girl). رمان زنی میان ما شما را در دریایی از حدس و گمان شناور نگه می‌دارد. (آنیتا شریو، نویسنده‌ی پرفروش نیویورک تایمز)

- پیرنگی هوشمندانه و پرپیچ‌و‌خم با روایتی تند و آرام. یک مثلث عاشقانه‌ی ترسناک که نمی‌دانید در آن باید به چه کسی اعتماد کنید. من آن را دوست داشتم. (گیلی مک میلان، نویسنده‌ی پرفروش نیویورک تایمز)

- رمانی پرفرازونشیب و ذهنی درمورد ازدواج و خیانت. طرحی گیرا و شخصیت‌هایی جذاب. کتاب زنی میان ما، شما را تا آخرین صفحه وادار به تردید کردن و حدس زدن می‌کند. (لورن وایزبرگر، نویسنده‌ی پرفروش نیویورک تایمز)

- بهترین رمان تعلیقی خانگی از زمان دختر گمشده. (In Touch Weekly)

- مبهوت‌کننده، فراموش‌نشدنی و شوکه‌کننده. (Publishers Weekly)

- خودتان را آماده کنید زیرا نمی‌توانید این کتاب را زمین بگذارید. (Glamour)

با نویسندگان کتاب صوتی زنی میان ما بیشتر آشنا شویم

سارا پکانن (Sarah Pekkanen) در شهر نیویورک متولد شد و نخستین کتاب خود را با عنوان «قصه‌ها و شعرهای متفرقه» در سن ده سالگی نوشت؛ کتابی که به‌طور رسمی منتشر نشد اما نقطه‌ی آغاز زندگی ادبی سارا به شمار می‌رود. او فعالیت حرفه‌ای خود را با روزنامه‌نگاری آغاز کرد و در ادامه به نگارش رمان و فیلمنامه پرداخت. پکانن با نشریات مهمی از جمله واشنگتن پست و USA Today همکاری داشته است.

گریر هندریکس (Greer Hendricks) پیش از آن‌که به‌عنوان یک رمان‌نویس شناخته شود، در سِمت معاون رئیس و ویراستار ارشد در انتشارات Simon & Schuster مشغول به کار بود. نوشته‌های او در مطبوعات نامداری همچون نیویورک تایمز، Allure و Publishers Weekly منتشر شده است. او با همسر و دو فرزندش در منهتن زندگی می‌کند. از این دو نویسنده دو کتاب مشترک دیگر به نام «زوج طلایی» و «دختر بی‌نام» نیز منتشر شده است.

در بخشی از کتاب صوتی زنی میان ما می‌شنویم

آن زن در خیابان پررفت‌وآمدی زندگی می‌کند. در شهر نیویورک صدها ساختمان مانند مال او وجود دارد. نه خیلی شیک و نه خیلی فقیرنشین. بلکه درست جایی میان شهر. مرا به یاد محله‌ای می‌اندازد که قبل از آشنایی با ریچارد در آن زندگی می‌کردم. با وجود باران سیل‌آسایی که همین الان قطع شد، مردم بسیاری در خیابان تردد می‌کنند. یک طرف ساختمان او ایستگاه اتوبوسی قرار دارد که نزدیک یک اغذیه‌فروشی است. دو مغازه‌ی پایین ساختمان متعلق به یک سالن آرایشی است. مردی که کالسکه‌ای را هل می‌دهد با زوجی روبه‌رو می‌شود که دست در دست هم قدم می‌زنند. زنی با تقلای زیاد سبد خواروبارش را به دنبال می‌کشد. پسری که مشغول رساندن غذای چینی به مشتریانش است، با رد شدن از گودالی پرآب آن را به اطراف می‌پاشد و چند قطره هم روی من می‌ریزد. عطر غذاهای پشت دوچرخه‌اش که در هوا پراکنده شده همه‌جا پیچیده است. در گذشته با عطر غذاهای پررنگ‌ولعاب، جوجه‌ی سرخ‌شده و میگوی ترش و شیرین بسیار وسوسه می‌شدم. به این فکر می‌کنم که آن زن تا چه حد همسایه‌های خود را می‌شناسد. شاید ارتباط او با آن‌ها در همین حدی باشد که مثلاً زنگ همسایه‌ی طبقه‌ی بالا را بزند و پاکت نامه‌ای را که به‌اشتباه به در خانه‌ی او فرستاده شده است، پس بدهد.

فهرست مطالب کتاب صوتی

نمونه
۵ دقیقه
پیشگفتار
۱۴ دقیقه
بخش اول / فصل یکم
۳۲ دقیقه
فصل دوم
۲۷ دقیقه
فصل سوم
۲۹ دقیقه
فصل چهارم
۲۸ دقیقه
فصل پنجم
۱۸ دقیقه
فصل ششم
۳۴ دقیقه
فصل هفتم
۲۳ دقیقه
فصل هشتم
۳۴ دقیقه
فصل نهم
۳۱ دقیقه
فصل دهم
۲۲ دقیقه
فصل یازدهم
۱۵ دقیقه
فصل دوازدهم
۱۶ دقیقه
فصل سیزدهم
۱۴ دقیقه
فصل چهاردهم
۱۴ دقیقه
فصل پانزدهم
۸ دقیقه
فصل شانزدهم
۱۳ دقیقه
فصل هفدهم
۱۲ دقیقه
فصل هجدهم
۲۷ دقیقه
بخش دوم / فصل نوزدهم
۱۷ دقیقه
فصل بیستم
۲۵ دقیقه
فصل بیست‌ویکم
۱۶ دقیقه
فصل بیست‌ودوم
۱۷ دقیقه
فصل بیست‌وسوم
۲۲ دقیقه
فصل بیست‌وچهارم
۴۴ دقیقه
فصل بیست‌وپنجم
۴۰ دقیقه
فصل بیست‌وششم
۱۴ دقیقه
فصل بیست‌وهفتم
۲۲ دقیقه
فصل بیست‌وهشتم
۲۸ دقیقه
فصل بیست‌ونهم
۲۳ دقیقه
فصل سی‌ام
۲۶ دقیقه
بخش سوم / فصل سی‌ویکم
۲۴ دقیقه
بخش سوم / فصل سی‌ودوم
۱۸ دقیقه
بخش سوم / فصل سی‌وسوم
۲۰ دقیقه
بخش سوم / فصل سی‌وچهارم
۲۳ دقیقه
بخش سوم / فصل سی‌وپنجم
۲۷ دقیقه
بخش سوم / فصل سی‌وششم
۱۵ دقیقه
بخش سوم / فصل سی‌وهفتم
۱۰ دقیقه
بخش سوم / فصل سی‌وهشتم
۱۴ دقیقه
بخش سوم / فصل سی‌ونهم
۱۶ دقیقه
بخش سوم / فصل چهلم
۸ دقیقه
فصل چهل‌ویکم
۵ دقیقه
فصل چهل‌ودوم
۱۳ دقیقه
خاتمه

مشخصات کتاب صوتی

نام کتابکتاب صوتی زنی میان ما
نویسنده،
مترجممینا بیگی
گویندهمریم پاک ذات
ناشر چاپیانتشارات مجید
ناشر صوتی آوانامه
سال انتشار۱۴۰۱
فرمت کتابMP3
مدت۱۵ ساعت و ۶ دقیقه
زبانفارسی
موضوع کتابکتاب صوتی داستان و رمان خارجی، کتاب‌های داستان و رمان خارجی
قیمت نسخه صوتی
۶۶۰۰۰ ت - 12.49 یورو
خرید کتاب صوتی

نقد، بررسی و نظرات کتاب صوتی زنی میان ما

مهدیه سلمانی
۱۴۰۱/۸/۶
کتاب جذابی بود از نظر من، که میتونم شنیدن و‌ یا خوندنش رو حتما پیشنهاد کنم به شخصه از کتابهای گویا بیشتر لذت میبرم در مورد گویندگان این رمان اگه بخوام نظر بدم بسیار عالی و‌ماهرانه کار شده. رمان جذاب و شندیدنی که به شنیدنش حتما میارزد
متن داستان که در ابتدا از زبان شخصیت اصلی داستان بیان میشه بسیار
غم انگیز و دلگیر به نظر میاد که انگار نلی تمام رویاها و عشق شگفت انگیزی که همه حسرت داشتن همچنین عشقی رو میکشن رو از دست داده و در ورطه نابودی یا حتی خودکشی قرار داره ولی رفته رفته جنبه‌های مرموز و ویرانگر این عشق به ظاهر دلربا و بسیار زیبا آشکار میشه و نلی داستان رو از یک انسان منفعل و غرق شده در عشق دورغین رو به یک انسان جسور و کاملا مستقل تبدیل میکنه که سعی میکنه هم خودش و هم دیگر زنان رو از چنگال این مرد در ظاهر بسیار رومانتیک و عاشق پیشه ولی با باطن مستبد و بیمار گونه نجات بده
Samira Naraghi
۱۴۰۱/۱۰/۳
کتاب تمام شده و من هنوز حیرت زده‌ام! آنچنان قلم نویسنده شیوا بود که مخاطب را غرق در داستان میکرد و با خود به درون میکشید ‌، نوشتن نقد به داستانی این چنین قدرتمند حقیقتا سخت است تغییر قصه از نلی و تبدیلش به ونسا... جنگ با شکوه و بی صدای یک زن برای ایجاد تغییر در زندگی خود و نوع دوستی او با زنی فراز بیگانه،، و نشیب‌های تلخ قصه همه و همه بسیار مجذوب کننده بود و پایانی قوی که هیچ نکته‌ای را در ذهن مخاطب بی پاسخ نمی‌گذاشت.. در طول داستان ضعف‌ها و نقاط قوت نلی را زندگی کردم از ورطه نابودی‌اش به مرز افسردگی مصرف الکل تا برخاستنش برای ایجاد تغییر و کار درست او مثل همه ما نقش‌های مختلفی در لحظه‌های زندگی داشت گاه حامی بود گاه نیاز به حمایت داشت گاه اشک می‌ریخت و گاه از خشم قدرت می‌گرفت، گاه منعطف و بخشنده گاه انتقام جو.. بی شک این کتابی است که به دوستانم پیشنهاد خواهم داد
K Z
۱۴۰۱/۱۱/۷
چون برای هر کتابی بسیار زحمت کشیده شده دوست ندارم ایراد تندی بگیرم، صدای گوینده بسیار خوب و موزیک ابتدای بخش‌ها عالی، ترجمه نیاز به بازنگری دارد چون معنی عامه یک کلمه به انگلیسی همیشه معنی دایره المعارفی اون نیست و این گاهی رعایت نمیشد، نویسنده از تکنیکی استفاده کرده بود که متاسفانه مهارت اون دیده نمیشد و باعث شده بود پارتها بسیار بی ربط و درهم و برهم باشند، بیشتر شبیه دفتر خاطرات خسته کننده یک زن شکست خورده بود، یکی دو سوپرایز بیشتر نداشت، با اینحال اگر یک کتاب معمولی میخواید که ذهنتون رو خیلی درگیر نکنه و حین کار یا قبل خواب گوش بدید گزینه مناسبیه
م.عارفیان
۱۴۰۱/۹/۶
داستان جالبی بود برای پر کردن وقت خوب بود اما کتابی نیست که بخواهد به اطرافیانم پیشنهاد بدم. نقض بعضی از گفته‌های نویسنده در فصل یک تا ده بصورت ناگهانی و تغییر رفتار خانمی که از اندوه ازدست دادن همسر لاغر شده دایم گریه می‌کنه و مشروب میخوره به فردی که از اول خودش برنامه ریزی کرده و... جالب نبود اول داستان شاهد یک خانم ضعیف هستیم و در پایان داستان زنی قوی و شجاعصدا گذاری و دوبله عالی. ترجمه روان و قابل درک ممنون از کتابراه
عسل ر
۱۴۰۱/۸/۲۸
تا وسطهای داستان خسته کننده بود ولی به ناگاه همه چیز تغییر می‌کند و تصمیم و تفکر زنی افسرده، یک جور کاملا متفاوت بیان می‌شود
به نظرم کمی عجیب و غیر واقعی بود احساسات و رفتارهای شخصیت اصلی... وقتی به نظر بی دست و پا و زمین خورده می‌آید ‌ولی بعدها متوجه میشوی اتفاقا کاملا زیرک و متفاوت است.. ‌
مژده دست پاکی
۱۴۰۱/۱۱/۱۲
هیجان ماجرا خیلی کم بود.. و چیز خاصی درش اتفاق نیوفتاد.. برای یه رمان اتفاقاتش و رخدادهاش خیلی کم ارزش بودن.. مثل این میمونه که از یه فیلم سینمایی یه سریال بسازی.. آبکی بود بنظرم. توصیه میکنم وقتتون رو برای کتاب‌هایی بزارید که ازش چیزی یاد میگیرید.
مرجان عسگری
۱۴۰۱/۹/۲
از دید من یک رمان بسیار جذاب بود و اصلا پایان داستان رو نمی‌شود حدس زد صدای گوینده هم مزید بر علت، بسیار ماهرانه نقش چند نفر را اجرا می‌کردند صدای غم انگیز صدای شاد و سرحال صدای مرد …درست مثل اینکه تئاتر گوش می‌کنید خلاصه که شنیدنش را پیشنهاد می‌کنم
Samira Noorishirazi
۱۴۰۱/۷/۲۱
خود داستان مشکلی نداشت، بر عکس خیلی جذاب بود و در انتها کاملا شگفت زده شدم، اما صدای خانم خواننده خیلی حالت غم و اندوه دارد ببخشید شبیه ناله هست
در همه کتاب‌هایی که ایشان زحمت کشیدن من با صداشون مشکل دارم، یاد بدبختی میافتم
مهرداد مصطفوی
۱۴۰۱/۱۱/۸
کتاب خوبی بود در ابتدا یه مقدار کند و حوصله سر بر جلو میره ولی نیمه دوم داستان به نظر بهتر و سریع تر هست و اینکه به نظر من یه مقدار گیج کننده است و شخصیت اصلی داستان هی تغییر میکنه و نمیدونم کدوم واقعیه
فاطمه نیک اندیش
۱۴۰۱/۹/۱۵
کتاب خوبی بود و تا انتهای داستان قابل پیش بینی نبود حتی در فصل خاتمه هم غافل گیری وجود داشت. کتابهایی که انتهای غیر قابل پبش بینی داشته باشند واقعا جذابند. سپاس از کتابراه برای انتخاب‌های خوبش. 👌👌👌👌
زهرا بهرامی
۱۴۰۱/۸/۱
گوینده خوبه داستان هم بد نیست پایان جذابی نداره ولی‌ شک وسطاش که هویت نلی معلوم میشه خوبه ولی غافلگیری جالب دزیگه‌ای نداشت هیجان اواخرش بدک نبود اما می‌تونست پایان بهتری داشته باشه
سمانه میرزایی
۱۴۰۱/۱۰/۹
سلام و ممنونم از کتابراه. عالی بود. اگرچه چنین زندگی‌هایی کم نیست ولی من دلم برای اما خیلی سوخت نلی اونو طعمه کرد که خودشو رها کنه وبعد خواست نجاتش بده.. ‌... این خیلی نامردیه.
ژاله...
۱۴۰۱/۹/۱۷
اول داستان کند پیش رفت و مبهم، فصهای آخر بینهایت جذاب و هیجان انگیز بود و در فصل آخر مثل تیر خلاص، بسیار لذت بردم ارزش گوش دادن و وقت گذاشتن داشت
ا دادگر
۱۴۰۱/۱۰/۱
بر اساس نظرات دوستان این کتاب را انتخاب کردم ولی متاسفانه کتاب جالبی نبود. بسیار خسته کننده. با جمله‌های تکراری. داستانی بدون منطق.
sharare samimi
۱۴۰۱/۹/۲۲
پایان کتاب عالی بود ولی داستان یه کم زیادی کشدار بود. گوینده هم عالی بود و احساسات شخصیت اصلی داستان رو خیلی خوب منتقل میکرد
مشاهده همه نظرات ۴۷

راهنمای مطالعه کتاب صوتی زنی میان ما

برای دریافت کتاب صوتی زنی میان ما و دسترسی به هزاران کتاب الکترونیک و کتاب صوتی دیگر و همچنین مطالعه معرفی کتاب‌ها و نظرات کاربران درباره کتاب‌ها لازم است اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

کتاب‌ها در اپلیکیشن کتابراه با فرمت‌های epub یا pdf و یا mp3 عرضه می‌شوند.