معرفی و دانلود کتاب صوتی درس‌های زندگی و کسب و کار از وارن بافت

عکس جلد کتاب صوتی درس‌های زندگی و کسب و کار از وارن بافت
قیمت:
۴۸۰۰۰ تومان - 8.99€
خرید کتاب صوتی
۴۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome

برای دانلود قانونی کتاب صوتی درس‌های زندگی و کسب و کار از وارن بافت و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

برای دانلود قانونی کتاب صوتی درس‌های زندگی و کسب و کار از وارن بافت و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

معرفی کتاب صوتی درس‌های زندگی و کسب و کار از وارن بافت

دوست دارید بدانید چگونه می‌توان همچون وارن بافت سرمایه‌گذاری کرد؟ جرج ایلین در کتاب صوتی درس‌های زندگی و کسب و کار از وارن بافت درمورد عوامل موفقیت این سرمایه‌گذار، اقتصاددان، مدیر اجرایی و خیر آمریکایی نوشته تا با کمک آن بتوانید درس‌های موفقیت و پیشرفت را از او بیاموزید.

درباره کتاب صوتی درس‌های زندگی و کسب و کار از وارن بافت:

شنیدن تجربه‌ها و آموزه‌های افراد موفق همواره برای افرادی که آرزوهای بزرگی در سر دارند، همچون چراغ راهنما عمل می‌کند. با اطلاع از داستان زندگی، چالش‌ها و فراز و فرودهای زندگی افرادی که در حوزه‌های مختلف به موفقیت رسیده‌اند، می‌توانید مسیر رسیدن به اهداف‌تان را هموار کنید. اینکه بدانید آن‌ها چه چیزهایی پشت سر گذاشتند تا توانستند به جایگاه کنونی‌شان برسند، چه درس‌هایی آموختند و چه تجربیاتی اندوخته‌اند همگی توشهٔ راه شما در مسیر رسیدن به موفقیت هستند.

به‌خصوص اگر کسی قصد داشته باشد سرمایه‌گذاری را شروع کند و در این راه موفق شود، باید ببیند سرمایه‌گذاران موفق چه کرده‌اند و چه چیزهایی را پشت سر گذاشتند. مثلا یکی از موفق‌ترین سرمایه‌گذاران جهان وارن بافت است که با نگرشی فوق‌العاده توانست نسبت به میلیاردها فردِ موفقِ دیگر متمایز شود. راز موفقیت او در این راه تنها یک چیز بود؛ از یک سری از اشتباهات اجتناب کنید.

اگر دوست دارید بدانید این اشتباهات چه‌ها هستند، جرج ایلین (George Ilian) در کتاب درس‌های زندگی و کسب و کار از وارن بافت (The Life and Business Lessons of Warren Buffett) با روایت داستان زندگی و موفقیت این سرمایه‌گذار برجسته، اشتباهاتی را که او سعی در اجتناب از آن‌ها را دارد، به شما گوشزد کرده است.

با شنیدن این کتاب می‌توانید از سرگذشت و آغاز کسب و کار بافت، چالش‌ها و مشکلاتی که با آن‌ها مواجه شده، زندگی خصوصی او و بسیاری چیزهای دیگر اطلاع پیدا کنید. کتاب حاضر را نمی‌توان زندگی‌نامه به شمار آورد؛ بلکه درواقع بیشتر نکته‌های موثر و مهمی را به شما ارائه می‌کند که با شنیدن آن‌ها روش‌هایی را که بافت در راه رسیدن به موفقیت به کار برده، یاد می‌گیرید تا بعدها خودتان به تنهایی بتوانید از آن‌ها استفاده کنید.

با تجزیه و تحلیل عوامل موفقیت بی‌شمار وارن بافت، متوجه می‌شوید که او چه انتخاب‌های نادرستی داشته و در چه شرایطی رشد کرده تا به جایگاه کنونی‌اش برسد.

گفتنی است کتاب حاضر قسمتی از کتاب «10 چهرۀ رویایی که جهان را تغییر دادند» (Top 10 Visionaries that Changed the World) است. در این اثر 500 درس زندگی و کسب‌وکار از ده چهرۀ برتر آورده شده است که در هر یک از آن‌ها درس‌های زندگی و کسب و کار یکی از افراد برجسته جهان مثل «استیو جابز»، «تونی رابینز»، «دونالد ترامپ»، «بیل گیتس»، «ریچارد برانسون»، «ایلان ماسک» و «مارک زاکربرگ» برای شما بازگو می‌شود.

کتاب صوتی درس‌های زندگی و کسب و کار از وارن بافت به چه کسانی پیشنهاد می‌شود؟

تمامی کسانی که قصد دارند در مسیر موفقیت و پیشرفت قرار بگیرند، می‌توانند از درس‌ها و نکات ارائه شده در این کتاب بهره‌مند شوند.

وارن بافت را بیشتر بشناسیم:

این کارآفرین، بازرگان و سرمایه‌گذار آمریکایی در سال 1930 به دنیا آمد. او که به عنوان موفق‌ترین سرمایه‌گذار قرن بیستم شناخته می‌شود، سهام خیلی زیادی در تعدادی از بزرگ‌ترین شرکت‌ها دارد. وارن بافت (Warren Buffett) اکنون مدیر اجرایی و رئیس هیئت مدیره شرکت برکشایر هاتاوی است و از بزرگ‌ترین شرکت‌هایی که او در آن‌ها سهام دارد، می‌توان به ولز فارگو، شرکت کوکاکولا، آمریکن اکسپرس و آی‌بی‌ام اشاره کرد. وی در سال 2008 به عنوان ثروتمندترین فرد جهان معرفی شد

در بخشی از کتاب صوتی درس‌های زندگی و کسب و کار از وارن بافت می‌شنویم:

وارن بافت درمورد وسعت کارهاش میگه: «مدت زمانی که ما دوست داریم در مرکز توجه باشیم، همیشه است.» درمورد بافت در مقاله‌ای تحت عنوان «پنج درس از ناهار ششصد و پنجاه هزار دلاری من» با وارن بافت که توسط سرمایه‌گذار و نویسنده‌ای به نام «گای اسپیر» نوشته شده، نکته‌ای وجود داره که بد نیست بدونید. این شخص مینویسه:

«این ناهار با بافت باعث شد من متوجه بشم که چقدر می‌تونم از افرادی که از من بهترن از طریق مصاحبت با اونا کمک بگیرم. من تاثیر این مسئله رو دست کم گرفته بودم. اما امروز به وضعیتی رسیدم که به راحتی می‌تونم یه بلیت هواپیما برای سفر بین قاره‌ای بخرم و ساعت‌ها در راه باشم و ناراحتی برای به هم خوردن ساعت بیولوژیک بدنمو نداشته باشم تا زمان خیلی ارزشمندیو با فردی که مورد تحسینم هست سپری کنم و ازش یاد بگیرم.»

شما باید با اعماق وجودتون به این کلمات گوش کنین. چون این موضوع کاملا حقیقت داره که افرادی که در کنار شما هستن باعث میشن شما ایده‌ها و دیدگاه‌های اصلی خودتونو درمورد جهان شکل بدید.

فهرست مطالب کتاب صوتی

نمونه
۸ دقیقه
مقدمه
۱۱ دقیقه
بخش یک: تحصیلات برای یک زندگی پرشور
۱۰ دقیقه
بخش دو: مربیان و همکاران - قسمت اول
۱۴ دقیقه
بخش دو: قسمت دوم
۱۷ دقیقه
بخش چهار: غولی در میان ما
۱۱ دقیقه
بخش پنج: ساختن دنیایی بهتر
۱۱ دقیقه
بخش شش: جندری و ای آی جی

مشخصات کتاب صوتی

نام کتابکتاب صوتی درس‌های زندگی و کسب و کار از وارن بافت
نویسنده
مترجمگروه مترجمان
گویندهسبحان اکرامی
ناشر صوتی رادیو مثبت
سال انتشار۱۴۰۰
فرمت کتابMP3
مدت۱ ساعت و ۲۱ دقیقه
زبانفارسی
موضوع کتابکتاب صوتی روانشناسی و موفقیت، کتاب موفقیت و خودسازی
قیمت نسخه صوتی
۴۸۰۰۰ ت - 8.99 یورو
خرید کتاب صوتی

راهنمای مطالعه کتاب صوتی درس‌های زندگی و کسب و کار از وارن بافت

برای دریافت کتاب صوتی درس‌های زندگی و کسب و کار از وارن بافت و دسترسی به هزاران کتاب الکترونیک و کتاب صوتی دیگر و همچنین مطالعه معرفی کتاب‌ها و نظرات کاربران درباره کتاب‌ها لازم است اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

کتاب‌ها در اپلیکیشن کتابراه با فرمت‌های epub یا pdf و یا mp3 عرضه می‌شوند.