معرفی و دانلود کتاب صوتی عشق رنگ و رو رفته (هنک، سگ گاوچران)

عکس جلد کتاب صوتی عشق رنگ و رو رفته (هنک، سگ گاوچران)
قیمت:
۲۲۰۰۰ تومان - 4.49€
خرید کتاب صوتی
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50

برای دانلود قانونی کتاب صوتی عشق رنگ و رو رفته (هنک، سگ گاوچران) و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

برای دانلود قانونی کتاب صوتی عشق رنگ و رو رفته (هنک، سگ گاوچران) و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

معرفی کتاب صوتی عشق رنگ و رو رفته (هنک، سگ گاوچران)

کتاب صوتی عشق رنگ و رو رفته (هنک، سگ گاوچران) نوشته‌ی جان آر. اریکسون، درباره سگی به نام هنک است که در یک مزرعه به همراه صاحبانش زندگی می‌کند و هر بار ماجراهای جالبی را رقم می‌زند اما این بار تصمیم گرفته کمی به خودش استراحت بدهد و به دیدار عشق واقعی زندگی‌اش برود. این مجموعه یکی از پرفروش‌ترین آثار در حوزه ادبیات کودک است.

درباره کتاب صوتی عشق رنگ و رو رفته:

مجموعه هنک، سگ گاوچران به عنوان یکی از محبوب‌ترین آثار ادبیات کودک، از 74 قصه مجزا تشکیل شده که کتاب صوتی عشق رنگ و رو رفته (Faded Love) پنجمین جلد آن است. این داستان در سال 1986 نوشته شده و به عنوان کتاب برتر باشگاه کتاب ماه (Moon Book Club) نیز انتخاب شده است.

در این قسمت هنک فرمانده حفاظت مزرعه به همراه دستیار ترسو و خنگ خود دراور ماجراهایی جالبی را از سر می‌گذارنند. هنک که خودش نیز سگی بوگندو و کمی احمق است، همواره خودش را ناجی صاحبان مزرعه می‌داند و می‌خواهد به هر شکل که شده نزد همه محبوب و قهرمان باشد. مزرعه‌ای که در غرب تگزاس واقع شده و صاحب آنجا نیز مردی به نام لوپر است که با همسر خود سالی می و پسر خردسال‌شان آلفرد زندگی می‌کند.

داستان عشق رنگ و رو رفته نیز از جایی آغاز می‌شود که یک روز دراور به هنک خبر می‌دهد، ماری خطرناک و غول پیکر در مزرعه وجود دارد و ممکن است جای آلفرد را به خطر بیندازد. هنک که خودش از شنیدن این اتفاق به شدت ترسیده، در نهایت متوجه می‌شود که دستیار خنگش مار را با یک گربه اشتباه گرفته است.

سرانجام اتفاقات ریز و درشتی در این بین پیش می‌آید که باعث خجالت زدگی هنک می‌شود و صاحب مزرعه را نیز به دردسرهای بدی می‌اندازد. به همین خاطر خسته و دلشکسته تصمیم می‌گیرد برای مدتی به تعطیلات برود و نیمه گمشده خودش را پیدا کند؛ البته که هنک از همان اول عاشق سگی ماده به نام بیولاست و همین موضوع اتفاقات جالبی را در کتاب عشق رنگ و رو رفته رقم می‌زند.

معرفی مجموعه هنک، سگ گاوچران:

جان آر اریکسون در سال 1983 وقتی متوجه شد که داستان‌های هنک طرفداران زیادی دارد، 2000 نسخه از آن منتشر کرد و در عرض 6 هفته تمامی آن به فروش رسید. این استقبال و توجه از سمت مردم باعث شد که مجموعه هنک، سگ گاوچران (Hank the Cowdog) ادامه پیدا کند و اریکسون تا سال 2000 میلادی، 74 داستان مختلف بنویسد.

این نویسنده آمریکایی در میان معلمان مدرسه، کتابداران و دانش‌آموزان محبوبیت زیادی دارد؛ تا جایی که کتابخانه تگزاس اعلام کرد مجموعه هنک، سگ گاوچران محبوب‌ترین اثر در بخش کودک کتابخانه‌های ایالات متحده است و حتی بچه‌هایی که چندان به درس خواندن علاقه‌ای ندارند، با اشتیاق زیاد هنک را دنبال می‌کنند.

مجموعه داستان‌های هنک، سگ گاوچران تاکنون بیش از هشت میلیون نسخه از آن در سراسر جهان به فروش رفته و به چندین زبان از جمله اسپانیایی، فارسی، دانمارکی و چینی ترجمه شده است.

این کتاب‌ها جوایز و افتخارات فراوانی را نیز کسب کرده است؛ برای مثال نشریه Publishers Weekly شخصیت هنک را پدیده‌‌ای برای تمامی مردم دانسته و هفته نامه USA Today نیز آن را بهترین سرگرمی برای تمامی خانواده‌ها در نظر گرفته است. همچنین در سال 1993 این مجموعه برنده جایزه بهترین سری کتاب و کتاب صوتی کودک شد.

کتاب صوتی عشق رنگ و رو رفته به چه کودکانی پیشنهاد می‌شود؟

این داستان دوست داشتنی برای کودکان 8 تا 11مناسب است اما بزرگسالان نیز می‌توانند با شنیدن آن لحظات خوش و سرگرم کننده‌ای را سپری کنند.

جان آر. اریکسون را بیشتر بشناسیم:

او یک گاوچران و مدیر یک دامداری است که استعداد بالایی در قصه‌گویی دارد و همین موضوع باعث شد به فکر نوشتن مجموعه داستان‌های هنک، سگ گاوچران بیفتد.

جان. آر اریکسون (John R. Erickson) پس از نوشتن کتاب‌های خود به شهرت و محبوبیت فراوانی رسید و حتی کتابخانه‌های مدارس سراسر ایالات متحده از او و آثارش تقدیر فراوانی کرده‌اند.

در بخشی از کتاب صوتی عشق رنگ و رو رفته می‌شنویم:

قبل از اینکه بتونم از حیاطش بیرون برم، یه بیلچه و کامیون اسباب بازی آلفرد کوچولو رو به طرفم پرت کرد. هیچ کدوم‌شون به هدف نخوردن اما چندان هم دور نبود؛ کامیون از بفل گوشم رد شد. از روی حصار پریدم و درست روی دراور افتادم. چشماش رو می‌تونستم ببینم؛ به گندگی دو تا تخم مرغ توی ماهیتابه شده بود. از تپه پایین دویدم و از کنار مخزن‌های بنزین گذشتم و تا وقتی که به مجرای فاضلاب رسیدم، سرعتم رو کم نکردم.

اونجا بود که دراور به من رسید. «هنک، هنک چیشد؟ مار رو گرفتی؟ وای خدا اینا چیه روی صورتت؟!» یک دقیقه‌ای به اون احمق زل زدم. «یکی از همین روزها از شرت خلاص می‌شم که انقدر من رو به ماموریت‌های انتحاری نفرستی.» «منظورت چیه؟» «منظورم اینه که توی باغچه مار نبود بلکه یه گربه بود. می‌دونی فرق مار و گربه چیه؟» «نه... چیه؟» با همون حالت احمقانه همیشگیش به من زل زد.

فهرست مطالب کتاب صوتی

نمونه
۱۳ دقیقه
فصل اول: پرونده مار زنگی غول پیکر
۱۷ دقیقه
فصل دوم: جواب معما، یک تکه کیک
۱۳ دقیقه
فصل سوم: باز هم در جاده
۱۶ دقیقه
فصل چهارم: هیولایی وحشتناک در شن‌های روان
۱۳ دقیقه
فصل پنجم: دوشیزه اسکمپر دوست داشتنی
۱۵ دقیقه
فصل ششم: همسفر ناخوانده
۱۵ دقیقه
فصل هفتم: گوشت بوگندو
۱۵ دقیقه
فصل هشتم: نه تنها یک مانور درخشان بلکه چند تا
۱۴ دقیقه
فصل نهم: پرونده اسب مرده مرموز
۱۶ دقیقه
فصل دهم: بوی عطر در می‌آید
۱۳ دقیقه
فصل یازدهم: ترانه‌ای برای بیولا
۱۹ دقیقه
فصل دوازدهم: بازگشت مار زنگی غول پیکر

مشخصات کتاب صوتی

نام کتابکتاب صوتی عشق رنگ و رو رفته (هنک، سگ گاوچران)
نویسنده
مترجمفرزاد فربد
گویندهبهرام سروری نژاد
ناشر چاپیانتشارات پریان
ناشر صوتی واوخوان
سال انتشار۱۳۹۹
فرمت کتابMP3
مدت۲ ساعت و ۵۸ دقیقه
زبانفارسی
موضوع کتابکتاب صوتی کودک، کتاب داستان کودک
قیمت نسخه صوتی
۲۲۰۰۰ ت - 4.49 یورو
خرید کتاب صوتی

راهنمای مطالعه کتاب صوتی عشق رنگ و رو رفته (هنک، سگ گاوچران)

برای دریافت کتاب صوتی عشق رنگ و رو رفته (هنک، سگ گاوچران) و دسترسی به هزاران کتاب الکترونیک و کتاب صوتی دیگر و همچنین مطالعه معرفی کتاب‌ها و نظرات کاربران درباره کتاب‌ها لازم است اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

کتاب‌ها در اپلیکیشن کتابراه با فرمت‌های epub یا pdf و یا mp3 عرضه می‌شوند.