معرفی و دانلود کتاب صوتی جنگ با بزمجه‌ها

عکس جلد کتاب صوتی جنگ با بزمجه‌ها
قیمت:
30000 تومان - 3.99€
خرید کتاب صوتی
۳۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome

برای دانلود قانونی کتاب صوتی جنگ با بزمجه‌ها و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

برای دانلود قانونی کتاب صوتی جنگ با بزمجه‌ها و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

معرفی کتاب صوتی جنگ با بزمجه‌ها

کتاب صوتی جنگ با بزمجه‌ها نوشته‌ی کارل چاپک، داستانی تخیلی است که اوضاع و احوالات جامعه‌ی امروزی را برای شما به تصویر می‌کشد و خطر نابودی فرهنگ بشر را به همگان گوشزد می‌کند.

کتاب صوتی جنگ با بزمجه‌ها (War with the Newts) روایت‌گر نابودی نسل انسان‌ها به دلیل خودخواهی، غرور و تکبر است و سعی دارد بازتابی از زندگی واقعی را به شما نشان بدهد. این کتاب درباره‌ی ناخدایی به نام «فان توخ» است که برای تجارت مروارید به مناطق اطراف جزیره‌ی سوماترا واقع در کشور اندونزی سفر می‌کند، در آنجا منطقه‌ای ممنوعه و خطرناک وجود دارد که مردم بومی معتقد هستند که این مکان محل اقامت شیاطین است، اما ناخدا فان توخ هیچ‌گونه اعتقادی به خرافات و باورهای غلط ندارد و آن‌ها را شایعه‌ای بیش نمی‌داند، به صحبت‌های آن‌ها اهمیتی نمی‌دهد و به سمت آن منطقه راهی می‌شود.

او پس از سفر به این منطقه با موجودات عجیب و غریب و کوچکی که چهار انگشت و دم درازی دارند، آشنا می‌شود، آن‌ها زیر دریا زندگی می‌کنند و بسیار باهوش هستند. ناخدا فان توخ در هنگام بازگشت به خانه این موجودات را نیز با خود می‌آورد، او آن‌ها را برای خدمت کردن به انسان‌ها اهلی می‌کند و این موجودات آن‌قدر باهوش هستند که خیلی زود و به راحتی می‌توانند از ابزارآلات انسان‌ها استفاده کنند و به زبان آن‌ها صحبت کنند.

اما داستان به این بردگی و استفاده ابزاری از این موجودات عجیب و غریب تمام نمی‌شود و ادامه داستان به طور دیگری رقم می‌خورد...

کارل چاپک درباره‌ی این رمان می‌گوید:

«رویارویی با تاریخ بشری یعنی در واقع با تاریخ زمان حال، انگیزه اصلی من در نوشتن این رمان بوده است. واژه مارمولک تداعی کننده چیزهای عمیق‌تری است و تنها یک تخیل صرف نیست. تصویری از اوضاع امروز زمانه است. بازتابی از آنچه وجود دارد و ما در آن زندگی می‌کنیم.»

کارل چاپک (Karel Capek)، یکی از درخشان‌ترین نویسندگان کشور جمهوری چک است که در سال 1890 به دنیا آمد. او نمایشنامه‌نویس و رمان‌نویس پرکاری است که بر روی تاریخ ادبیات جهان تاثیر به سزایی گذاشت. از دیگر آثار او عبارت‌اند از: باغ کراکونوش، اعماق تابناک، داستان‌های رنج‌آور، راهزن، بازی حشره و...

فهرست مطالب کتاب صوتی

نمونه
نمونه 2
نمونه 3
34 دقیقه
بخش اول
18 دقیقه
بخش دوم
27 دقیقه
بخش سوم
31 دقیقه
بخش چهارم
30 دقیقه
بخش پنجم
30 دقیقه
بخش ششم
29 دقیقه
بخش هفتم
30 دقیقه
بخش هشتم
32 دقیقه
بخش نهم
30 دقیقه
بخش دهم
30 دقیقه
بخش یازدهم
29 دقیقه
بخش دوازدهم
30 دقیقه
بخش سیزدهم
30 دقیقه
بخش چهاردهم
28 دقیقه
بخش پانزدهم
29 دقیقه
بخش شانزدهم
31 دقیقه
بخش هفدهم
30 دقیقه
بخش هجدهم
33 دقیقه
بخش نوزدهم

مشخصات کتاب صوتی

نام کتابکتاب صوتی جنگ با بزمجه‌ها
نویسنده
مترجمپرویز معتمدی آذری
گویندهامین بسمل
ناشر چاپینشر روزگار
ناشر صوتی ژرفا
سال انتشار۱۳۹۸
فرمت کتابMP3
مدت۹ ساعت و ۲۱ دقیقه
زبانفارسی
موضوع کتابکتاب صوتی داستان و رمان خارجی، کتاب‌های داستان و رمان خارجی
قیمت نسخه صوتی
30000 ت - 3.99 یورو
خرید کتاب صوتی

نقد، بررسی و نظرات کتاب صوتی جنگ با بزمجه‌ها

محمدعلی کلوندی
۱۴۰۰/۸/۳۰
کتاب تخیلی جالبی است که جریان داستان سرعت زیادی دارد ومیتوان گفت یک جور خلاصه برداری است ومیتوانست شرح وبسط بیشتری داشته باشد
Masoud Mir
۱۳۹۹/۷/۱۲
نویسندگی بالاترین هنره، کتاب خوبیه اولش فکر میکنی خیلی مسخرست ولی آخرش میفهمی عمق داره
Farshad Prota
۱۳۹۹/۱۰/۸
شخصیت پردازی و نگاه نویسنده فوق العاده اس
صادق عرب
۱۴۰۰/۹/۹
خیلی داستان جالب ومهیجی داره
مشاهده همه نظرات 4

راهنمای مطالعه کتاب صوتی جنگ با بزمجه‌ها

برای دریافت کتاب صوتی جنگ با بزمجه‌ها و دسترسی به هزاران کتاب الکترونیک و کتاب صوتی دیگر و همچنین مطالعه معرفی کتاب‌ها و نظرات کاربران درباره کتاب‌ها لازم است اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

کتاب‌ها در اپلیکیشن کتابراه با فرمت‌های epub یا pdf و یا mp3 عرضه می‌شوند.