معرفی و دانلود کتاب صوتی پیش از آنکه بخوابم

عکس جلد کتاب صوتی پیش از آنکه بخوابم
قیمت:
74000 تومان - 7.99€
خرید کتاب صوتی
۳۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome

برای دانلود قانونی کتاب صوتی پیش از آنکه بخوابم و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

برای دانلود قانونی کتاب صوتی پیش از آنکه بخوابم و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

معرفی کتاب صوتی پیش از آنکه بخوابم

کتاب صوتی پیش از آنکه بخوابم اثری مهیج و جذاب به قلم اس. جی. واتسون، درباره‌ی زنی به اسم کریستین است که به بیماری ناشناخته‌ای دچار شده، او هر بار که از خواب بیدار می‌شود تمام رویدادها و اتفاقات گذشته‌ی خود را فراموش می‌کند.

درباره‌ی کتاب صوتی پیش از آنکه بخوابم:

کتاب صوتی پیش از آنکه بخوابم (Before I Go to Sleep) در سال 2011 منتشر شد و ثمره‌ی سال‌ها حضور و فعالیت اس. جی. واتسون (S. J. Watson) در کنار بیمارانی است که به آلزایمر مبتلا شده‌اند. این اثر تاکنون به بیش از 30 زبان ترجمه ‌شده و به یکی از کتاب‌های پرفروش نیویورک‌تایمز تبدیل شده و این نویسنده بریتانیایی را به شهرت جهانی رسانده است. روان جافه، کارگردان و فیلم‌نامه‌نویس بریتانایی براساس این کتاب، فیلمی سینمایی با بازی «نیکول کیدمن» و «کولن فیرث» را در سال 2014 ساخت.

این کتاب با ژانر روانشناسی و جنایی به روایت زندگی زنی به نام کریستین می‌پردازد که این دو ژانر در کنار هم داستانی شگفت‌انگیز و گیرا را به وجود آورده است. این رمان با زبانی گویا و روان نوشته شده اما پیچیدگی‌های روانکاوانه زیادی را در بردارد. سرتاسر کتاب مملو از هیجانات، رویدادها و رازهایی است که به مرور مشخص می‌شوند و پرسش‌هایی که تا انتهای کتاب همراه شما هستند.

خلاصه‌ی کتاب صوتی پیش از آن‌که بخوابم:

داستان درباره‌ی زنی به نام کریستین است که در طی اتفاقی کل حافظه‌ی خود را از دست می‌دهد و گذشته‌ی خود را به یاد نمی‌آورد. اما این تمام ماجرا نیست، او هر بار که به خواب فرو می‌رود و بیدار می‌شود نیز تمام اتفاقات قبل از خوابش و اشخاص حقیقی در زندگیش را فراموش می‌کند.

او از وجود این بیماری کلافه شده و می‌خواهد راه چاره‌ای برای رهایی از آن پیدا کند. او تنها با نوشتن رویدادهای زندگی‌‌اش در دفترچه یادداشت روزانه‌اش تلاش می‌کند گذشته‌‌ خود را به یاد بیاورد. کریستین هر بار می‌کوشد راه چاره‌ای برای نجات از این بیماری وحشتناک و عذاب‌آور پیدا کند که در این بین رازهای عجیبی از زندگیش برایش هویدا می‌شود.

جوایز و افتخارات کتاب پیش از آن‌که بخوابم:

- جایزه‌ی انجمن نویسندگان جنایی جان کریسی در سال 2011
- جایزه رمان جنایی و مهیج سال گالکسی در سال 2011
- جایزه رمان اول جنایی آلمان در سال 2012
- جزو پرفروش‌ترین عناوین نیویورک تایمز

اس. جی. واتسون را بیشتر بشناسیم:

اس. جی واتسون در سال 1971 در بریتانیا چشم به جهان گشود. در جوانی در رشته فیزیک به تحصیل پرداخت و مدت کوتاهی به عنوان شنوایی‌سنج در بیمارستان به فعالیت پرداخت. سپس به نویسندگی روی آورد و در سال 2011 کتاب «پیش از آن‌که بخوابم» را به نگارش درآورد. از دیگر آثار او می‌توان به کتاب «زندگی دوم» در سال 2015 اشاره کرد که به فارسی نیز ترجمه شده است.

در قسمتی از کتاب صوتی پیش از آن‌که بخوابم می‌شنویم:

وقتی برمی‌گردد دو لیوان پلاستیکی پر از قهوه غلیظ همراهش است. قهوه لیوان من سیاه است و لیوان خودش سفید. از روی کاسه روی میز برای خودش شکر می‌ریزد بدون این‌که به من تعارف کند، و درست همین جاست که متقاعد می‌شوم ما قبلا همدیگر را دیده‌ایم. بعد سرش را بلند می‌کند و می‌پرسد چه‌طور پیشانی‌ام ضرب دید. اولش می‌گویم: «چی؟!...» ولی بعد یاد کبودی می‌افتم که امروز صبح دیدم. پیداست که آرایش روی آن را نگرفته است. می‌گویم: این؟ مطمئن نیستم. چیز جدی‌ای نیست. درد ندارد.»

فهرست مطالب کتاب صوتی

نمونه 1
نمونه 2
نمونه 3
نمونه 4
30 دقیقه
بخش اول: امروز - قسمت اول
23 دقیقه
بخش اول - قسمت دوم
27 دقیقه
بخش اول - قسمت سوم
16 دقیقه
بخش دوم: دفتر یادداشت‌های روزانه کریستین لوکاس - قسمت اول
20 دقیقه
بخش دوم - قسمت دوم
23 دقیقه
بخش دوم - قسمت سوم
19 دقیقه
بخش دوم - قسمت چهارم
27 دقیقه
بخش دوم - قسمت پنجم
17 دقیقه
بخش دوم - قسمت ششم
24 دقیقه
بخش دوم - قسمت هفتم
28 دقیقه
بخش دوم - قسمت هشتم
30 دقیقه
بخش دوم - قسمت نهم
28 دقیقه
بخش دوم - قسمت دهم
22 دقیقه
بخش دوم - قسمت یازدهم
26 دقیقه
بخش دوم - قسمت دوازدهم
24 دقیقه
بخش دوم - قسمت سیزدهم
33 دقیقه
بخش دوم - قسمت چهاردهم
13 دقیقه
بخش دوم - قسمت پانزدهم
23 دقیقه
بخش دوم - قسمت شانزدهم
24 دقیقه
بخش دوم - قسمت هفدهم
28 دقیقه
بخش دوم - قسمت هجدهم
25 دقیقه
بخش دوم - قسمت نوزدهم
31 دقیقه
بخش دوم - قسمت بیستم
19 دقیقه
بخش دوم - قسمت بیست و یکم
28 دقیقه
بخش دوم - قسمت بیست و دوم
29 دقیقه
بخش دوم - قسمت بیست و سوم
18 دقیقه
بخش دوم - قسمت بیست و چهارم
4 دقیقه
بخش دوم - قسمت بیست و پنجم
28 دقیقه
بخش دوم - قسمت بیست و ششم
24 دقیقه
بخش دوم - قسمت بیست و هفتم
29 دقیقه
بخش دوم - قسمت بیست و هشتم
28 دقیقه
بخش سوم: امروز - قسمت اول
29 دقیقه
بخش سوم - قسمت دوم
38 دقیقه
بخش سوم - قسمت سوم
15 دقیقه
بخش سوم - قسمت چهارم
18 دقیقه
بخش سوم - قسمت پنجم
31 دقیقه
بخش سوم - قسمت ششم
29 دقیقه
بخش سوم - قسمت هفتم
14 دقیقه
بخش سوم - قسمت هشتم
25 دقیقه
بخش سوم - قسمت نهم

مشخصات کتاب صوتی

نام کتابکتاب صوتی پیش از آنکه بخوابم
نویسنده
مترجمشقایق قندهاری
گویندهشیما درخشش
ناشر چاپیانتشارات آموت
ناشر صوتی آوانامه
سال انتشار۱۳۹۹
فرمت کتابMP3
مدت۱۶ ساعت و ۴ دقیقه
زبانفارسی
موضوع کتابکتاب صوتی داستان و رمان خارجی، کتاب‌های داستان و رمان خارجی
قیمت نسخه صوتی
74000 ت - 7.99 یورو
خرید کتاب صوتی

نقد، بررسی و نظرات کتاب صوتی پیش از آنکه بخوابم

Nazanina
۱۴۰۲/۲/۱۸
کمی منو افسرده کرد، سعی میکردم خودمو جای شخصیت اصلی داستان بذارم و هی اعصابم خورد میشد غمگین میشدم و میگفتم خب توکه روز قبلتو یادت نیست و انقدر تنهایی چرا خودتو نمیکشی؟ اما خب اخرش خوب تموم شد با اینکه یکم کلیشه‌ای بود (*اسپویل: بنظرم مایک میتونست خیلی راحت از اتش سوزی فرار کنه*) درکل راضیم از خوندش موضوعش با بقیه کتابا فرق داشت و باعث شد به فکر فرو برم.
سارا رحمانی راد
۱۳۹۹/۲/۳۰
اوایلش من فک میکرم فیلمشو دیدم (که اشتباه میکردم) واسه همینم یکم خسته کننده بود برام ولی هر چی بیشتر گذشت بیشتر منو جذب خودش میکرد. واقعا عالیییی بود! اصلا این پایان رو پیشبینی نمیکردم. فقط یه جاهاییش بیش از حد توصیف می‌کرد و یه قسمتاییشم متوجه خط زمانش نمی‌شدم بجز این موارد فوق العاده بوددد! 🤩
نرگس مشایخی
۱۳۹۹/۳/۹
یک نکته در ارتباط با رمان: در ابتدا شاید جذابیت کم باشه و اینکه این حس ایجاد بشه زیاد بکسری جزئیات پرداخت شده ولی خیلی زود رمان پرکشش میشود و متوجه بیان جزئیات میشویم در نهایت کتاب خوبی بود اجرای زیبای خانم گوینده لذت گوش دادن کتاب رو بیشتر میکند ممنون از کتابراه
ayna keshavarz
۱۴۰۲/۱/۴
کتاب معمولی بود ولی از خوانش بینظیر خانم شیما درخشش لذت بردم موضوع کتاب مانند یه فیلم هیجانی است که در نهایت پیام خاصی که نیاز به اندیشیدن داشته باشه ندارم مدام فکر می‌کنی که آخر کتاب چی میشه! البته در بیان احساسات درونی، موفق بود
اگر دنبال سرگرم شدن هستید کتاب خوبیست
رویا +
۱۴۰۱/۴/۲
اوایلش واقعا شبیه دو تا فیلم با همین مضمون هست که توی یکیش نیکول کیدمن بازی می‌کنه. اما همانطور که بقیه گفتن ادامه داستان مسیر خودش را پیش می‌گیره و شبیه اون فیلمها نیست. توانایی راوی در روایت داستان و تون صداشون خوبه. در کل کتاب خوبیه من راضی بودم.
نازنین ش
۱۳۹۹/۴/۱۸
قسمت اول کتاب خواننده رو دچار کمی سردرگمی میکنه، اما هر چقدر که جلو میریم، داستان جذاب تر و هیجانی تر میشه، اگه به این داستان‌ها علاقه دارین، پیشنهاد میکنم حتما کتاب پشت سرت را نگاه کن بخونید که جذاب تر هم هست
سارا نامور
۱۴۰۲/۱/۹
لعنتی بهترین کتاب معمایی جنایی بود که تا این لحظه خوندم از لحاظ پیچیدگی و درگیر کردن ذهن خواننده و... خدمتتون عرض می‌کنم. و این موضوع رو کسی میگه که همه نوشته‌های آگاتا کریستین ووو. رو خونده. کسی که پی این ژانر، حتما این کتاب رو بخونه
محمد پارسایی
۱۳۹۹/۶/۱۳
این کتاب خیلی فوق العاده و پر از فراز و نشیب و دلهره است علی الخصوص صدای گوینده و فضا سازی بعضی از جاها به اوج خودش میرسه و تا انتهای کتاب همه پیش بینی هاتون به اشتباه خواهد بود.
فوق العاده بود،،،،، 🙏🙏🙏👍👍👍👍👍👍
فائزه بوریایی
۱۴۰۲/۶/۲۱
کتاب را دوست دارم و کتاب بهترین دوستم است داستان جذاب موضوع سخت و دقت زیادی را نژاز داشت که در این کتاب رعایت نشده بود لااقل کامل نیست و در برخی جاها کشدار و خسته کننده میشد
Mehdi Baher
۱۴۰۱/۱۱/۱
من اون کتاب نویسنده رو خیلی بیشتر دوست داشتم و بخاطر همین این کتاب رو هم خریدم و بخاطر صدای فوق العاده سرکار خانم گوینده گوش میکنم ولی تا الان که قسمت ١٦ هستم خیلی کش داره میده
سولماز بویری
۱۳۹۹/۴/۱۵
خیلی کتاب خوبی بود داستان عالی بود و شخصیت پردازی هم حرف نداشت نویسنده کارشو خیلی خوب انجام داد ولی یکم زیادی توضیح میداد گاهی خسته کننده میشد
naser abderezaei
۱۴۰۱/۹/۱۶
خیلی جذاب بود بخصوص با خوانش خانم درخشش، خیلی عالی خوندید خانم درخشش، گاهی فکر میکردم دارم یه نمایش خوب میبینم. داستان هم به شدت کشش داشت.
Sepide
۱۴۰۱/۶/۱۰
نیمه اول داستان کند و یکم خسته کننده بود، ولی نیمه دومش عالی بود و ضعف قبلش رو جبران کرد و پایان جالبی داشت. رمان خوبیه در کل👌🏻💯
مهدی آ
۱۳۹۹/۶/۸
واقعا اسم خوبی براش انتخاب کرده, فقط باید قبل از خواب این کتابو گوش کنید, ریتم بسیار کند, کسل کننده و خواب آور
زاها م
۱۳۹۹/۵/۲۴
خیلی خوب بود، با اینکه طولانی بود و بعضی توضیحات تکرار میشد ولی جذاب بود
مشاهده همه نظرات 41

راهنمای مطالعه کتاب صوتی پیش از آنکه بخوابم

برای دریافت کتاب صوتی پیش از آنکه بخوابم و دسترسی به هزاران کتاب الکترونیک و کتاب صوتی دیگر و همچنین مطالعه معرفی کتاب‌ها و نظرات کاربران درباره کتاب‌ها لازم است اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

کتاب‌ها در اپلیکیشن کتابراه با فرمت‌های epub یا pdf و یا mp3 عرضه می‌شوند.