معرفی و دانلود کتاب صوتی هنر در لحظه زندگی کردن

عکس جلد کتاب صوتی هنر در لحظه زندگی کردن
قیمت:
26500 تومان - 5.49€
خرید کتاب صوتی
۴۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome

برای دانلود قانونی کتاب صوتی هنر در لحظه زندگی کردن و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

برای دانلود قانونی کتاب صوتی هنر در لحظه زندگی کردن و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

معرفی کتاب صوتی هنر در لحظه زندگی کردن

چطور می‌توان از اضطراب‌های زندگی روزمره رها شد؟ شانا نیکوئست در کتاب صوتی هنر در لحظه زندگی کردن با روایت داستانی جذاب به شما کمک می‌کند تا بتوانید به یک سفر درونی بروید و خود حقیقی‌تان را بهتر بشناسید. این کتاب تاثیرگذار از زمان انتشار بیش از 500,000 نسخه به فروش رفته است.

درباره کتاب صوتی هنر در لحظه زندگی کردن:

جملهٔ «در لحظه زندگی کن» را دیگر می‌توان در همه جا دید و از زبان هرکسی شنید. اما شاید نصف کسانی که این عبارت را تکرار می‌کنند، خودشان هم ندانند که اصلا معنی این حرف چیست و چطور می‌توان در لحظه زندگی کرد. شاید پیش خودتان بگویید، در لحظه زندگی کردن به معنی این است که طوری زندگی کنیم که انگار امروز آخرین روز زندگی‌مان است. اما شما در آخرین روز حیات‌تان چطور زندگی می‌کنید؟

بیایید بپذیریم که تا به حال هیچ‌کسی هیچ راهکاری برای این موضوع به ما نشان نداده و فقط تکرار این مفهوم با زبان‌های مختلف را می‌شنویم و همه فکر می‌کنیم می‌دانیم معنی‌اش چیست. به راستی چطور می‌توان در لحظه زندگی کرد و در لحظه زندگی کردن را در زندگی گنجاند؟ شانا نیکوئست (Shauna Niequist) نویسنده‌ی پرفروش نیویورک تایمز، در کتاب هنر در لحظه زندگی کردن (Present Over Perfect) پاسخ این سوال را به روشنی داده است.

این نویسنده در قالب یک داستان جذاب و شنیدنی به شما یاد می‌دهد تا بتوانید برای همیشه اضطراب‌های روزمره را رها کرده و روشی ساده‌تر را برای زندگی پیش بگیرید. شاید روشی که این کتاب به شما معرفی می‌کند خیلی ساده و سطحی به نظر برسد؛ اما مطمئن باشید که می‌تواند شیوهٔ زندگی‌تان را متحول سازد و شور و انگیزهٔ فوق‌العاده‌ای به آن ببخشد.

با شنیدن کتاب صوتی هنر در لحظه زندگی کردن به یک سفر درونی رفته و تجربه‌هایی را از سر می‌گذرانید که با کمک آن‌ها به خود اصلی و حقیقی‌تان بازمی‌گردید. راهکارهایی که در این کتاب یاد می‌گیرید به شما کمک می‌کنند همیشه در لحظه زندگی کنید و از تمام لحظات زندگی‌تان لذت ببرید.

نکوداشت‌های کتاب صوتی هنر در لحظه زندگی کردن:

- کتاب هنر در لحظه زندگی کردن به من شهامت، تمامیت و مجوزی را که منتظرش بودم داد. تا آخرین لحظه‌ی عمر بابت این پیام سپاسگزار خواهم بود. این کتاب زندگی‌ام را تغییر داد. (جنیفر هتمیکر، نویسنده‌ی کتاب عشق و شماره‌ی هفت)

- وقتی این صفحات را ورق می‌زنید، آنچه دوست داشته‌اید آن جا که شادمانیِ خود را یافته‌اید و آنچه را شاید در میانه‌ی راه گم کرده‌اید به ‌خاطر می‌آورید. بیش از همه، به گفت‌وگویی صادقانه درمورد ایمانِ خود و راهی که می‌خواهید به همراه آن بروید هدایت می‌شوید. (باب گوف، نویسنده‌ی کتاب کاری که عشق می‌کند)

- شانا اشتیاق ما برای از دست‌ ندادنِ زندگی‌مان را بیدار می‌کند. از آن جا که این خواسته به‌ بهای کنار گذاشتن عادات حواس‌پرت‌کنمان تمام می‌شود، ما به انگیزه‌ای فراتر از اصول و مقررات نیاز داریم. ما باید بخواهیم واقعاً زندگی کنیم و با مردم باشیم و از این نعمتِ زندگی که خدا بهمان داده بهره‌مند شویم. زندگیِ شانا وادارم می‌کند زندگیِ خودم را از دست ندهم و حرف‌هایش در این کتاب باعث می‌شوند شما هم نخواهید زندگی‌تان را از دست بدهید. (جنی آلن، نویسنده‌ی کتاب‌های هرچیزی و بی‌قرار)

- من این کتاب را تا الان هفت بار خوانده‌ام. این کتاب درمورد در لحظه زندگی کردن است که راهنمایی فوق‌العاده و کتابی تقریباً کامل است. شانا دقیقاً درباره‌ی شرایط من حرف می‌زند. (لارن وینر)

کتاب صوتی هنر در لحظه زندگی کردن مناسب چه کسانی است؟

اگر دوست دارید زندگی بدون اضطراب و همراه با آرامش داشته باشید، این کتاب برایتان سودمند خواهد بود.

در بخشی از کتاب صوتی هنر در لحظه زندگی کردن می‌شنویم:

از گذشته تا به امروز بهتر و بیشتر به استقلال رسیدم البته بعضی‌ها اسم این ویژگی رو اقتدار میذارن. در کل استقلال یا اقتدار به معنی به دست گرفتن کنترل زندگی و پذیرفتن عواقب خوب و بدش و گفتن این جمله «که من اینم این چیزیه که می‌خوام نه اون. اون چیزی که رهاش خواهم کرد».

در اکثر فرهنگ‌ها این کار برای مردان هیچ محدودیتی نداره. در صورتی که با به استقلال رسیدن زن‌ها مشکلاتی براشون به وجود میاد. همین مشکلات و محدودیت‌ها هم زن‌ها رو گیج می‌کنه و در مورد اینکه آیا واقعا می‌تونن به استقلال برسن یا نه تردید می‌کنن و مدام می‌پرسن «واقعا؟ منم می‌تونم؟ شما مطمئن هستین؟» من جواب این زن‌ها رو میدم. البته که می‌تونین مستقل باشین من از این بابت مطمئن هستم. همه‌ی ما زن‌ها می‌تونیم در مورد چیزی که دوست داریم، شخصیتی که داریم و چیزی که آرزوشو داریم حقیقت رو بازگو کنیم. برای اینکه یاد بگیریم حقایقی رو در مورد علایقمون و یا شخصیت و هویتمون بفهمیم و بازگو کنیم لازمه انجام خیلی از کارها رو متوقف کنیم.

فهرست مطالب کتاب صوتی

نمونه
5 دقیقه
معرفی و مقدمه برنه براون
10 دقیقه
مقدمه
62 دقیقه
فصل اول: تغییرات عظیم
39 دقیقه
فصل دوم: تونل‌ها
40 دقیقه
فصل سوم: ارثیه
35 دقیقه
فصل چهارم: راه رفتن روی آب
24 دقیقه
فصل پنجم: زندگی در لحظه
44 دقیقه
فصل ششم: پرتاب کردن آب‌نبات

مشخصات کتاب صوتی

نام کتابکتاب صوتی هنر در لحظه زندگی کردن
نویسنده
مترجمگروه مترجمان
گویندهسحر طهرانچی
ناشر صوتی آگاه باشیم
سال انتشار۱۴۰۰
فرمت کتابMP3
مدت۴ ساعت و ۱۹ دقیقه
زبانفارسی
موضوع کتابکتاب صوتی روانشناسی و موفقیت، کتاب موفقیت و خودسازی
قیمت نسخه صوتی
26500 ت - 5.49 یورو
خرید کتاب صوتی

نقد، بررسی و نظرات کتاب صوتی هنر در لحظه زندگی کردن

رضا محمدی
۱۴۰۱/۱۱/۱۹
از جمله معدود کتاب‌هایی که دوست داشتم سریع تموم بشه و چند بار وسوسه شدم قطعش کنم ولی چون دوست ندارم کاری را نیمه کاره تموم کنم تا آخر صبر کردم. چند مورد را برای کسانی که هنوز کتاب را نخریدند دارم:
اول اینکه عنوان کتاب ربطی به مطالبش ندارد شاید یه اشاره‌ای به بودن در لحظه حال کرده ولی برای کسانی و
که مثل من دنبال یک کتاب در مورد ذهن آگاهی لحظه حال مثل کتاب‌های اکهارت تول هستند به درد نخواهد خورد.
دوم این کتاب بیشتر شبیه یک کتاب خاطرات است و مرتبط داستان‌های زندگی خودش از تب کردن بچه‌ها تا خریدن یک سبد بسکتبال میگه که بعضی هاشون اصلا ربطی به موصوع ندارند.
ذهن آگاهی موضوعی ورای دین و مذهب هست ولی اینجا بیشتر در مورد این که چطور می‌شود یه مسیحی خوب بود و چطور دعا کنیم و عشا ربانی و... درضمن پدرش کشیش بوده شوهرش نوازنده کلیسا و خودش کارمند کلیسا!
کل موضوع کتاب این است که یک خانمی خودش را غرق در کار و پول درآوردن کرده بوده و کم کم به خستگی و پوچی رسیده و خواسته یک سری تغییرات ایجاد کنه از قبیل کمتر کار کردن، تفریح بیشتر، گذراندن وقت بیشتر با خانواده، کم کردن استرس و نگرانی از آینده، شاد بودن، داشتن روحیه خوب و... ولی طبق معمول این کتاب‌ها همش باید و نباید گفته و راهکاری ارائه نداده که چطور این کارها را کرده است.
Hengameh Raeisi
۱۴۰۱/۳/۹
توی کتاب نکات مفید و جالبی ذکر میشه و میشه گفت ارزش شنیدن در حین رانندگی یا پیاده روی را داره. ولی قدم نویسنده خیلی قوی نیست. بارها توی فصل‌های اول مطالب را تکرار کرده و یدفعه توی یکی دو فعل آخر مطالب جالبی بیان کرده. انگار توی فصل‌های اول هنوز موتورش روشن نشده بوده. در واقع میتونسته کتاب را خیلی و خلاصه تر بنویسه اگر یک نفر دو یا سه فصل آخر را فقط بخونه چیزی از دست نمیده. به طور خلاصه داره میگه که از زندگی بیشتر لذت ببرید و زندگی را کمتر جدی بگیرید و کمتر کلر کنید و خودتون را تحت فشار قرار بدید. بیشتر تفریح کنید و به خودتون و عزیزانتون توجه کنید. به نظرم عنوان کتاب به مطالب برون کتاب اصلا ربطی نداره و گمراه کننده هست.
Ali Akbari
۱۴۰۱/۶/۲۰
کلا کتاب در مورد کسی که خیلی درگیر کار و پول دراوردن بوده و سرش خیلی شلوغ بوده، بعد فهمیده یکمم زندگی کنه و یکمم لذت ببره از زندگی، تازع فهمیده یکم به دین به خانواده و تفریحات و.... اهمیت بده، اگر کسی انقدر درگیر و مشغول هست کتاب خوبیه براش
مجید دبیری
۱۴۰۰/۱۱/۱۰
اگه میخواید از نگرانی‌های آینده و دغدغه‌های فردا رها باشید این کتاب دوست خوبی میتونه باشه کمک میکنه تا فقط برای امروز زندگی کنی
کتاب مفیدیه پیشنهاد می‌کنم بخوانید
Sam J
۱۴۰۱/۱/۲۴
اصلا کتاب مفیدی برای من نبود بنظرم فقط تبلیغ دین مسیحیت هست و حرف جدید و یا راهکار خاصی نداره و با توجه به اینکه در دین اسلام بهترین روش‌های زندگی گفته شده پس اصلا کتاب جذابیتی نداره.
زهره استادی
۱۴۰۰/۱۱/۵
نویسنده با مثال زدن زندگی خودش راهکارهای خوبی برای تو لحظه زندگی کردن میده ولی در کل تو جامعه امروزی انجامشون راحت نیست متاسفانه
رحمانی
۱۴۰۱/۱۰/۴
با خواندن این کتاب یاد خودم افتادم منم همش غرق کار بودم. این کتاب به من تلنگری زد تا بتونم زندگی رو دوباره شروع کنم با لذت زندگی کنم
Ams Davood
۱۴۰۱/۳/۱۸
اگر نیروی حال آکهارت اول را با ترجمه مسیحا برزگر مطالعه کرده باشید نتیجه آن در مطالعه این کتاب بسیار شگفت انگیز خواهد بود
ساجده شاحیدر
۱۴۰۰/۱۲/۱۰
در لحظه بودن هنر جذاب یک زندگی شاد و آرام است که این کتاب تکنیک‌های آن را یاد می‌دهدبخوانید تا بدانید
رز رکنی
۱۴۰۱/۱۰/۴
کتاب جذاب و گیرایی نبود اصلا. انگار نشستی توی کافه و داری با یه آدم کاملا نا آشنا که میز بغلت نشسته صحبت میکنی
rahimi
۱۴۰۱/۹/۱۹
در لحظه زندگی کردن یک هنره، اگه آدم بفهمه گذشته‌ها گذشته و آینده معلوم نیست باشه یا نه، میتونه بهتر زندگی کنه
علی طاهرپور
۱۴۰۱/۴/۱۴
کتاب خیلی خوب و مفیدی است اگر به نکاتی که اشاره می‌کند توجه کنیم و عمل کنیم زندگی ایده آل تری خواهیم داشت
زهرا
۱۴۰۱/۷/۴
کتابی بسیار مفید و عالی در لحظه زندگی کردن یا مایندفولنس یاذهن اگاهی بشدت در کیفیت زندگی تاثیر دارد
Mohsen
۱۴۰۱/۶/۴
بسیار عالی و واقعا من و تحت تاثیر قرار داد خیییلی دنبال همچین موضوعی بودم ممنون از شما
فریبا نوایی
۱۴۰۱/۲/۲۶
سلام
ممنون از شما
من این کتاب را خریداری کردم ولی وارد کتابخانه من نشده لطفا پیگیری کنین
مشاهده همه نظرات 35

راهنمای مطالعه کتاب صوتی هنر در لحظه زندگی کردن

برای دریافت کتاب صوتی هنر در لحظه زندگی کردن و دسترسی به هزاران کتاب الکترونیک و کتاب صوتی دیگر و همچنین مطالعه معرفی کتاب‌ها و نظرات کاربران درباره کتاب‌ها لازم است اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

کتاب‌ها در اپلیکیشن کتابراه با فرمت‌های epub یا pdf و یا mp3 عرضه می‌شوند.