معرفی و دانلود کتاب صوتی عطر گل‌های داوودی

عکس جلد کتاب صوتی عطر گل‌های داوودی
قیمت:
۲۰۰۰۰ تومان - 4.49€
خرید کتاب صوتی
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50

برای دانلود قانونی کتاب صوتی عطر گل‌های داوودی و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

برای دانلود قانونی کتاب صوتی عطر گل‌های داوودی و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

معرفی کتاب صوتی عطر گل‌های داوودی

کتاب صوتی عطر گل‌های داوودی، اثر دیوید هربرت لارنس، دربردانده‌ی دو داستان کوتاه با نام‌های عطر گل‌های داوودی و مرد نابینا است. هر دو داستان فضای مشترکی دارند و روایتگر احساسات در روابط پیچیده انسانی هستند. این کتاب صوتی به صورت مشترک با همکاری کتابراه و ماه‌آوا تولید شده است.

یکی از داستان‌های کتاب صوتی عطر گل‌های داوودی، روایت‌گر زنی است که با وقوع یک فاجعه درمی‌یابد که هیچ‌گاه همسر خود را نمی‌شناخته است، در داستان دیگری مرد نابینایی است که در جنگ جهانی اول نابینا شده است و به آرامش غیرمنتظره‌ای می‌رسد.

عطر گل‌های داوودی (Odour Of Chrysanthemums) داستان خانواده‌ای فقیر است که در حاشیه خط آهن زندگی می‌کنند و مرد در معدن کار می‌کند و دائم‌الخمر است. یک‌شب که مرد دیر به خانه می‌آید زن تصور می‌کند او به میکده رفته است و شروع به سرزنش مرد در نزد خود می‌نماید اما سرانجام متوجه می‌شود که...

دیوید هربرت لارنس معروف به دی. اچ. لارنس (David Herbert Lawrence) نویسنده، شاعر، نقاش، مقاله‌نویس بریتانیایی و یکی از معتبرترین چهره‌های ادبیات زبان انگلیسی بود. وی در نمایاندن غرایز حیوانی و همچنین عواطف بشری مهارت ویژه‌ای داشت. از آثار معروف او می‌توان به «رنگین کمان»، «طاووس سفید»، «پسرها و عاشق‌ها» و «زن‌های عاشق» اشاره کرد. اما معروف‌ترین اثر او «عاشق خانم چترلی» است، خلاصه شده این داستان با عنوان «فاسق لیدی چترلی» در ایران ترجمه شده‌ است.

در قسمتی از کتاب صوتی عطر گل‌های داوودی می‌‌شنویم:

ساعت هشت بود که او ناگهان از جا برخاست و لباس نیمه کاره را بر صندلی گذاشت. به سمت در پائین پلکان رفت و آن را باز کرد و چند لحظه‌ای گوش سپرد. ظاهرا بچه‌ها خواب بودند. او در حالی که در را پشت سر می‌بست به جای خود برگشت.

گهگاه صدایی از حیاط می‌آمد و زن هم اگرچه می‌دانست که تنها صدای موش‌هاست که تمام خانه را اشغال کرده‌اند، اما باز هم از جا برمی‌خاست. شب بسیار تاریکی بود. در خلیج ریل‌ها هیچ نشانه‌ای از روشنایی دیده نمی‌شد و تنها هنگامی که به پشت سر نگاه می‌کرد چندتایی چراغ زرد بر فراز معدن آن سوی برکه دیده می‌شد و لکه قرمز رنگ خود معدن که در شب می‌درخشید. زن در طول ریل دوید و بعد از روی خطوط موازی گذشت و بعد به کنار سنگ چین با دروازهای سفید رنگ رسید و از آن‌جا وارد جاده شد. ترس وجودش را به لرزه انداخته بود...

فهرست مطالب کتاب صوتی

نمونه
۳۲ دقیقه
بخش اول
۳۱ دقیقه
بخش دوم
۲۶ دقیقه
بخش سوم
۲۷ دقیقه
بخش چهارم

مشخصات کتاب صوتی

نام کتابکتاب صوتی عطر گل‌های داوودی
نویسنده
مترجممرضیه خسروی
گویندهعمار تفتی
ناشر چاپینشر روزگار نو
ناشر صوتینشر ماه آوا
سال انتشار۱۳۹۷
فرمت کتابMP3
مدت۱ ساعت و ۵۵ دقیقه
زبانفارسی
موضوع کتابکتاب صوتی داستان و رمان خارجی، کتاب‌های داستان و رمان خارجی
قیمت نسخه صوتی
۲۰۰۰۰ ت - 4.49 یورو
خرید کتاب صوتی

نقد، بررسی و نظرات کتاب صوتی عطر گل‌های داوودی

منیر تیموری
۱۳۹۹/۱۲/۲۳
کسل کننده من که نپسندیدم
مشاهده همه نظرات ۱

راهنمای مطالعه کتاب صوتی عطر گل‌های داوودی

برای دریافت کتاب صوتی عطر گل‌های داوودی و دسترسی به هزاران کتاب الکترونیک و کتاب صوتی دیگر و همچنین مطالعه معرفی کتاب‌ها و نظرات کاربران درباره کتاب‌ها لازم است اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

کتاب‌ها در اپلیکیشن کتابراه با فرمت‌های epub یا pdf و یا mp3 عرضه می‌شوند.