معرفی و دانلود کتاب قدرت عشق

عکس جلد کتاب قدرت عشق
قیمت:
۱۲۰۰۰ تومان - 2.49€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50

برای دانلود قانونی کتاب قدرت عشق و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

برای دانلود قانونی کتاب قدرت عشق و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

معرفی کتاب قدرت عشق

کتاب قدرت عشق اثر کاترین پاندر، پیشگام شیوه‌ی تفکر مثبت شناخته می‌شود و به معجزاتی که تحت تأثیر عشق الهی به وقوع می‌پیوندند و زندگی را متحول و سعادتمند می‌کنند، اشاره دارد.

از آنجایى که عشق الهى، نیرویى سعادت‌بخش، روشنایى‌بخش، متعادل‌کننده و التیام‌بخش است، مطالعه‌ى کتاب قدرت عشق (The prospering power of love) مى‌تواند زندگى شما را در ابعاد متعددى، سرشار از کامیابى کند. در طول تاریخ، راه عشق و حقیقت، همواره پیروز و سربلند بوده است. قدرت بزرگی در وجود شماست که قوی‌تر و دربرگیرنده‌تر از هر قدرت دیگری است. این قدرت در واقع، نیرویی را در شما برمی‌انگیزد که می‌تواند به عنوان بزرگترین قدرت وجودی شما عمل کند.

کاترین پاندر (Catherine Ponder) از میان تمام کتاب‌هایى که طى چند دهه‌ى اخیر تألیف کرده است، این اثر را بیش از بقیه توصیه مى‌کند، اول: به آنان که جست‌وجو و دریافت الهام را آغاز کرده‌اند؛ دوم: به آنان که از مشکلات ارتباط با افراد رنج مى‌برند، چیزى که تقریباً همه طى دوره‌ى رشد و کسب مراحل بالاتر ادراک با آن مواجه مى‌شوند؛ و سوم: به آنان که دنبال کتابى هستند که حاوى نکته‌اى الهام‌بخش و ساده باشد تا بتوانند آن را به عنوان استعداد با سایرین در میان بگذارند.

بیشتر محتوای این کتاب در اوایل دهه‌ی شصت نوشته شده است. پاندر آن موقع به خاطر شغل همسرش در دانشگاه تگزاس، با آپارتمانى مشرف به همان دانشگاه زندگى مى‌کرد. آن‌ها تازه با هم ازدواج کرده بودند و روزگارشان واقعاً بر وفق مراد بود. اما هنوز محتواى کتاب به طور کامل جمع‌بندى و انتشار نیافته بود که همسرش به طور ناگهانى درگذشت.

دیگر عشق نه تنها براى او باشکوه نمى‌نمود، بلکه حتى شکسته و ترک برداشته نیز به نظر مى‌رسید. از قدیم گفته‌اند: «ابتداى راه، روشنى است و در ادامه، آغازى دوباره و در پس این‌ها، برداشت مواهبى تازه». کاترین پاندر قبلاً در مورد نیروى عشق الهى مطالبى شنیده و نوشته بود که این مسأله، دوران روشنى او تلقى مى‌شد و اکنون، شاید در راه آغازى مجدد به همراه عشق الهى به سر می‌برد.

طى مابقى سال‌هاى آن دهه، با عقاید مربوط به این کتاب زندگى کرد. این عقاید براى او به منزله‌ى تسلاى خاطر، همراه، یاور و راهنما بودند. طى این مدت، در مورد عشق الهى مطالب و فصول فراوانى نوشت. هم‌چنین تصمیم گرفت در سراسر ایالات متحده سخنرانى کند. طى تمام سفرهایش، در سرما و گرما، در پروازهاى طولانى، در شهرهاى غریب و دور افتاده و ملاقات با افراد تازه، همواره یک جلد از کتاب «قدرت عشق» را به همراه داشت. اما همواره کارهاى درونى، نتایج بیرونى نیز دارند. در سال 1970، تغییراتى شادى‌بخش در زندگى‌اش موجب شد که به سن‌آنتونیو در تگزاس نقل مکان کند. این دوره نیز برایش ماندگار است چون دوباره ازدواج کرد و همسرش برایش خانه‌اى تهیه کرد. چند سال بعد به جایى نقل مکان کردند که همواره آرزویش را داشت. پالم‌دزرت در کالیفرنیا، جایى که پاندر توانست کارش را ادامه دهد. در محله‌اى قدیمى ساکن شدند که پیرامونش سرشار از زیبایى بود. از آن سال‌ها تاکنون، توفیقات و پیشرفت فراوانى شامل حال او شده است.

در بخشی از کتاب قدرت عشق می‌خوانیم:

رهایى نوعى از بخشش مى‌باشد که همه‌ى ما باید آن را تمرین کنیم. با وجود این‌که فکر مى‌کنیم وابستگى عاطفى یکى از بهترین اشکال عشق است، اما خلاف این امر کاملاً صادق است. وابستگى عاطفى، به اسارت و دل‌مشغولى مى‌انجامد در حالى که راه عشق واقعى، رها ساختن آنچه دوست دارید مى‌باشد. هرگز با رهایى چیزى را از دست نمى‌دهید بلکه راه را براى انواع رهاتر و رضایت‌بخش‌تر از عشق هموار مى‌سازید، راهى که همه در آن مى‌توانند با هماهنگى بیشتر و بهتر، عشق رد و بدل کنند.

هرگز آنچه را که به صلاحتان باشد از دست نخواهید داد. اگر به نظر مى‌رسد چیزى را از دست داده‌اید، بدانید که دیگر برایتان سودمند نبوده و موهبت شما تلقى نمى‌شده است. شاید پیش خود فکر کنید که آن چیز بهترین بوده، اما در عمل دیگر از آن گذشته‌اید و نیازى به آن ندارید. با درک این موضوع، قادر خواهید بود که دریچه‌ى ذهن و قلب خود را به روى مواهبى برتر و والاتر بگشایید. رها ساختن دیگران به معناى رها ساختن خودتان است. هنگامى که به دیگران، نگرش‌هاى آن‌ها، رفتار و نوع زندگى‌شان احساس وابستگى مى‌کنید، شاید به این خاطر است که (به طور ناخودآگاه) خود را به آن‌ها وابسته ساخته‌اید. این‌گونه است که به جهت نوع اسارتى که براى خود ساخته‌اید، از حس خراشیدگى و ساییدگى اشباع خواهید شد!

بدانید که این همواره خود شما هستید که کلید رهایى از اسارت را در دست دارید. زمانى که شخص، مشکل یا اوضاعى را که حس مى‌کنید شما را تحت فشار گذاشته است رها مى‌کنید، کلید را به سوى آزادى چرخانده‌اید. به یاد داشته باشید که شما ارباب شرایط هستید، نه برده‌ى آن‌ها. زمانى که با شخص مقابل صحبت از رهایى به میان مى‌آورید، این شما هستید که پیروز مى‌شوید. اگر توانسته‌اید خود را زیر یوغ اسارت قرار دهید، پس به همین صورت هم قادر هستید خود را رها سازید.

فهرست مطالب کتاب

مقدمه
بخش اول: نیروى احیاء کننده‌ى عشق
فصل اول: معجزه‌ى عشق
فصل دوم: راه خود را براى رسیدن به موفقیت دوست بدارید
فصل سوم: عشق نیروى التیام بخش را فعال مى‌کند
فصل چهارم: نیروى احیاء کننده‌ى عشق
بخش دوم: روش‌هاى ویژه‌ى عشق
فصل پنجم: مرحله‌ى اول
فصل ششم: مرحله‌ى دوم
فصل هفتم: عشق چگونه موفقیت مى‌بخشد
بخش سوم: درس‌هاى ویژه‌ى عشق
مقدمه: درس‌هاى ویژه‌ى عشق از جانب سه مادرم/ دو نفرى که مرا مى‌خواستند و یک نفرى که نمى‌خواست
فصل هشتم: اولین مادرم: مارتا
فصل نهم: دومین مادرم: مرى
فصل دهم: سومین مادرم: انگیزه‌ساز منتقد
یادداشتى مهم از جانب نویسنده

مشخصات کتاب الکترونیک

نام کتابکتاب قدرت عشق
نویسنده
مترجممهدیه ورشادیان
ناشر چاپی موسسه انتشاراتی فلسفه
سال انتشار۱۳۸۹
فرمت کتابEPUB
تعداد صفحات۱۶۸
زبانفارسی
شابک978-964-96630-3-6
موضوع کتابکتاب موفقیت و خودسازی
قیمت نسخه الکترونیک
۱۲۰۰۰ ت - 2.49 یورو
خرید کتاب الکترونیک

نقد، بررسی و نظرات کتاب قدرت عشق

سینا شانسخه
۱۴۰۰/۱۰/۲۵
به طور کلی خوانندگان این کتاب به دو دسته تقسیم می‌شوند:
1. خدا باوران 2. خدا ناباوران
اگر شما از خداناباوران هستید این کتاب برای شما نیست زیرا این کتاب با توجه به اینکه نویسنده کتاب قدرت سعادت بخش عشق الهی برای درمان بیماری‌ها و پیشگیری مشکلات و... را پیشنهاد میکند.
همانطور که نویسنده پیشنهاد
میکند که وقتی با مشکلی مواجه می‌شوید بگوئید: "قدرت سعادت بخش عشق به طور کامل در حال پیگیری این مشکل است" که با فلسفه‌ی "ماکیاولیسم" (که با استراتژی‌های نسبتا بی رحمانه برای حل مشکلات همراه است) در تناقض کامل است.
به نظر من هم استفاده از استراتژی‌های ماکیاولیسم (که دارای اسناد تاریخی نیز است) بهتر از نامه نوشتن به فلان فرشته در راه رسیدن به موفقیت است.
فلسفه دیگری که نویسنده خواننده را به اجرای آن تشویق می‌کند عشق و محبت ورزیدن به دیگران است. این فلسفه دایره‌ی اجتماعی شما را خوشحال نگه می‌دارد و جایگاه اجتماعی شما را بالا می‌برد که فلسفه‌ی زیبایی در بکار بردن زندگی اجتماعی است. همانطور که نویسنده در بخش سوم درباره‌ی روابط و زندگی‌اش با سه مادر و پسرش می‌گوید که به نظر میرسید که رابطه‌ای صمیمانه و زندگی‌ای پر از عشق داشته است.
در آخر با خواندن این کتاب زندگی‌ای صمیمانه و پر از عشقی خواهید داشت در برابر مشکلات صبوری پیشه میکنید و به دیگران عشق می‌ورزید که کیفیتی خواستنی و زیبا است و در جهان امروز در کمتر آدمی دیده میشود.
مهدی اعتباری
۱۴۰۰/۸/۲۳
من حدود نصف این کتاب را خواندم.
تم اصلی کتاب بر مبنای عشق ورزیدن به همه، دعا کردن و آرزوی خوب داشتن برای همه و باور داشتن به عشق الهی به خود، قابل تحسین است اما با خواندن این کتاب، خواننده احساس می‌کند باید در زندگی و روابطش معجزه‌ای روی دهد که چندان منطقی نیست. در مجموع فکر می‌کنم از آن دسته و
کتابهای روانشناسی مثبت، زرد کم مایه بود. حدود ۱۵۰ صفحه‌ای که خواندم را می‌شد در یک صفحه نوشت ولی نویسنده بی جهت به آن پروبال داده است و مدام با جزئیات به افراد مختلفی اشاره می‌کند که این کتاب و مقالات وی تاثیر معجزه آسایی بر زندگی آن‌ها داشته است.
پرنیا صفری
۱۴۰۱/۲/۳
یکی از کتاب‌های خیلی خوبی هست که اول شاید با خودتون فکر کنید در رابطه با عشق زمینی صحبت میشه اما وقتی میخونینش کلا در رابطه با عشق الهی یا عشق روحی و خدایی هست که وقتی بتونیم از درون ارتباطمون رو با خدا خوب کنیم جهان هستی به یک شکل دیگه چهرش رو نشون میده. من هنوز کتاب رو تموم نکردم اما با این کتاب تصمیم گرفتم که خیلی از افراد رو ببخشم خیلی از مسائلی که ذهنم رو مشغول کرده بود رها کنم... و بهترین راه اینه که دوشم رو از اون موارد سنگین نکنم. کتاب خیلی خوبیه اگر میخواین سیاهی و غم رو از خودتون جدا کنید.
عاطفه مرزبان
۱۴۰۰/۷/۲۵
کتابراه عاشقتم این کتاب فوق العاده زیباست نمیدونم چطوری توصیفش کنم هر کلمه‌اش معجزه می‌کنه اگه شروع به خواندنش کنی نمی‌توانی ولش کنی عاشقش میشی پاسخ خیلی از سوالاتم توش گرفتم بی نظیر بود خدایا شکرت که ورزیم و خواندن این کتاب کردی کتابراه از خدا برای شما سعادت و برکت بی شمار آرزو می‌کنم.
کاربر m
۱۴۰۱/۱/۷
کتابای خانم پاندر محشرن. توی کتاباشون جملات تامل برانگیزی دارن و اینکه با نکاتی که گفته شده، واقعا ارامش نصیب خواننده میکنه. در این کتاب هم توصیه میشه به دنیای اطرافمون دیدگاهی دوستانه داشته باشیم و ارتباطمون را از طریق شکرگزاری قلبی و کلامی به خدا ابراز کنیم. در مجموع کتاب کم حجم و اموزنده‌ای هست.
ALI REZAEI
۱۴۰۰/۱۱/۲۵
کتاب متفاوتی بود و میشه بگم که ارزشمند و کاربردی بود برای من
۱_موضوع قابل تحلیل برای افکار
۲_دیدگاه متفاوت نویسنده که این هنر شونو میرسونه
۳_ خط روایی داستان جذاب
۴_ محتوا هم کمو کسری داشت اما درکل جوابه
۵_ حتما مطالب کاربردی رو بنویسید و اجراش کنید
نگین 74
۱۴۰۰/۱۰/۱۴
حتما توصیه میکنم به مطالعه این کتاب. خیلی خفنه، فقط یکم غلط املایی داره.
کتاب معجزه شکرگزاری هم در کنارش مطالعه بشه عالیه.
سطح فرکانسُ این دو کتاب به شدت میبره بالا و خودتون میفهمید رشد و تغییر کردید🌹
مرسی کتابراه🙌❤
مریم محمدی
۱۴۰۰/۸/۸
سلام وقتتون بخیر، تشکر ویژه از کتابراه برای به اشتراک گذاری این کتاب پر محتوا و تأمل برانگیز 🙏🏻، کتاب قدرت عشق شامل جملاتی محبت آمیز که برای دیدگاهی بهتر در مورد افراد مختلف و سبک زندگی به هرشخصی خواندن آن توصیه می‌شود. 👌🏻
سمیرا نوروزی
۱۴۰۱/۲/۲۲
فوق العادست با مطالعه این کتاب و تمرین کردن یاد گرفتم که خیلی وقت‌ها میتونم با عشق الهی حتی تو شرایط سخت انرژی‌های مثبت رو جایگزین انرژی‌های منفی کنم و راحت تر به ترس هام غلبه کنم. عشق به من اعتماد بنفس داد.
atf atf
۱۴۰۰/۷/۲۵
کتاب بی‌نظیری بود
به طوری که واقعا متوجه میشوم درونم تغییراتی رخ داده و همچنین بیشتر از اینها درحال رخ دادنه.
از سری کتابهایی بود که واقعا برایم تاثیرگذار و دوست داشتنی بود سپاسگزارم🙏
اکبر عزیزی
۱۴۰۱/۷/۱۴
کتاب فوق العاده زیبا وکتاب خداشناسی واقعی هست که تا به حال نشنیده ایدوتابحال اینقدر به قدرت عشق در حیات بشریت پی نبرده بودم که باخوندن این کتاب به درک عمق ازاین هستی بردم.
حمید انواری
۱۴۰۱/۶/۲
کتابی است باموضوعی بسیتر زیبا وجالب که خواننده را به خواندن ادامه کتاب تدغیب میکند، این کتاب را به همه کسانی که به دنبال یک کتاب خوب برای اوقات فراقت خودشان هستند، توصیه مینمایم
س ب
۱۴۰۱/۲/۱
بزرگترین نیاز بشر، نیاز به عشق است و هیچ کس بدون عشق قادر به زندگی نیست. مردم لازم است هر طوری که شده، عشق را در ابعاد زندگی خود بگنجانند وگرنه، نابود خواهند شد.
خانمF .
۱۴۰۰/۸/۲۵
این کتاب رو پیشنهاد میکنم حتما یک بار بخونید. کتاب بیشتر اشاره به نیروهای مافوق داره و یک حس آرامش خاصی رو به وجود میاره، البته کسایی که به ماورأطبیعه اعتقاد ندارن نخوننش.
Maryam Eskafi
۱۴۰۱/۳/۱۸
این کتاب را دو ساعته و بی وقفه خوندم واقعا عالی و حال خوب کن و پر از ایمان و عشق و انرژی مثبته. به همه توصیه میکنم. مثل نامه نوشتن برای خداست
مشاهده همه نظرات ۸۵

راهنمای مطالعه کتاب قدرت عشق

برای دریافت کتاب قدرت عشق و دسترسی به هزاران کتاب الکترونیک و کتاب صوتی دیگر و همچنین مطالعه معرفی کتاب‌ها و نظرات کاربران درباره کتاب‌ها لازم است اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

کتاب‌ها در اپلیکیشن کتابراه با فرمت‌های epub یا pdf و یا mp3 عرضه می‌شوند.