معرفی و دانلود کتاب قدرت عشق

عکس جلد کتاب قدرت عشق
قیمت:
۱۰۰۰۰ تومان - 2.49€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50

برای دانلود قانونی کتاب قدرت عشق و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

برای دانلود قانونی کتاب قدرت عشق و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

معرفی کتاب قدرت عشق

کتاب قدرت عشق اثر کاترین پاندر، پیشگام شیوه‌ی تفکر مثبت شناخته می‌شود و به معجزاتی که تحت تأثیر عشق الهی به وقوع می‌پیوندند و زندگی را متحول و سعادتمند می‌کنند، اشاره دارد.

از آنجایى که عشق الهى، نیرویى سعادت‌بخش، روشنایى‌بخش، متعادل‌کننده و التیام‌بخش است، مطالعه‌ى کتاب قدرت عشق (The prospering power of love) مى‌تواند زندگى شما را در ابعاد متعددى، سرشار از کامیابى کند. در طول تاریخ، راه عشق و حقیقت، همواره پیروز و سربلند بوده است. قدرت بزرگی در وجود شماست که قوی‌تر و دربرگیرنده‌تر از هر قدرت دیگری است. این قدرت در واقع، نیرویی را در شما برمی‌انگیزد که می‌تواند به عنوان بزرگترین قدرت وجودی شما عمل کند.

کاترین پاندر (Catherine Ponder) از میان تمام کتاب‌هایى که طى چند دهه‌ى اخیر تألیف کرده است، این اثر را بیش از بقیه توصیه مى‌کند، اول: به آنان که جست‌وجو و دریافت الهام را آغاز کرده‌اند؛ دوم: به آنان که از مشکلات ارتباط با افراد رنج مى‌برند، چیزى که تقریباً همه طى دوره‌ى رشد و کسب مراحل بالاتر ادراک با آن مواجه مى‌شوند؛ و سوم: به آنان که دنبال کتابى هستند که حاوى نکته‌اى الهام‌بخش و ساده باشد تا بتوانند آن را به عنوان استعداد با سایرین در میان بگذارند.

بیشتر محتوای این کتاب در اوایل دهه‌ی شصت نوشته شده است. پاندر آن موقع به خاطر شغل همسرش در دانشگاه تگزاس، با آپارتمانى مشرف به همان دانشگاه زندگى مى‌کرد. آن‌ها تازه با هم ازدواج کرده بودند و روزگارشان واقعاً بر وفق مراد بود. اما هنوز محتواى کتاب به طور کامل جمع‌بندى و انتشار نیافته بود که همسرش به طور ناگهانى درگذشت.

دیگر عشق نه تنها براى او باشکوه نمى‌نمود، بلکه حتى شکسته و ترک برداشته نیز به نظر مى‌رسید. از قدیم گفته‌اند: «ابتداى راه، روشنى است و در ادامه، آغازى دوباره و در پس این‌ها، برداشت مواهبى تازه». کاترین پاندر قبلاً در مورد نیروى عشق الهى مطالبى شنیده و نوشته بود که این مسأله، دوران روشنى او تلقى مى‌شد و اکنون، شاید در راه آغازى مجدد به همراه عشق الهى به سر می‌برد.

طى مابقى سال‌هاى آن دهه، با عقاید مربوط به این کتاب زندگى کرد. این عقاید براى او به منزله‌ى تسلاى خاطر، همراه، یاور و راهنما بودند. طى این مدت، در مورد عشق الهى مطالب و فصول فراوانى نوشت. هم‌چنین تصمیم گرفت در سراسر ایالات متحده سخنرانى کند. طى تمام سفرهایش، در سرما و گرما، در پروازهاى طولانى، در شهرهاى غریب و دور افتاده و ملاقات با افراد تازه، همواره یک جلد از کتاب «قدرت عشق» را به همراه داشت. اما همواره کارهاى درونى، نتایج بیرونى نیز دارند. در سال 1970، تغییراتى شادى‌بخش در زندگى‌اش موجب شد که به سن‌آنتونیو در تگزاس نقل مکان کند. این دوره نیز برایش ماندگار است چون دوباره ازدواج کرد و همسرش برایش خانه‌اى تهیه کرد. چند سال بعد به جایى نقل مکان کردند که همواره آرزویش را داشت. پالم‌دزرت در کالیفرنیا، جایى که پاندر توانست کارش را ادامه دهد. در محله‌اى قدیمى ساکن شدند که پیرامونش سرشار از زیبایى بود. از آن سال‌ها تاکنون، توفیقات و پیشرفت فراوانى شامل حال او شده است.

در بخشی از کتاب قدرت عشق می‌خوانیم:

رهایى نوعى از بخشش مى‌باشد که همه‌ى ما باید آن را تمرین کنیم. با وجود این‌که فکر مى‌کنیم وابستگى عاطفى یکى از بهترین اشکال عشق است، اما خلاف این امر کاملاً صادق است. وابستگى عاطفى، به اسارت و دل‌مشغولى مى‌انجامد در حالى که راه عشق واقعى، رها ساختن آنچه دوست دارید مى‌باشد. هرگز با رهایى چیزى را از دست نمى‌دهید بلکه راه را براى انواع رهاتر و رضایت‌بخش‌تر از عشق هموار مى‌سازید، راهى که همه در آن مى‌توانند با هماهنگى بیشتر و بهتر، عشق رد و بدل کنند.

هرگز آنچه را که به صلاحتان باشد از دست نخواهید داد. اگر به نظر مى‌رسد چیزى را از دست داده‌اید، بدانید که دیگر برایتان سودمند نبوده و موهبت شما تلقى نمى‌شده است. شاید پیش خود فکر کنید که آن چیز بهترین بوده، اما در عمل دیگر از آن گذشته‌اید و نیازى به آن ندارید. با درک این موضوع، قادر خواهید بود که دریچه‌ى ذهن و قلب خود را به روى مواهبى برتر و والاتر بگشایید. رها ساختن دیگران به معناى رها ساختن خودتان است. هنگامى که به دیگران، نگرش‌هاى آن‌ها، رفتار و نوع زندگى‌شان احساس وابستگى مى‌کنید، شاید به این خاطر است که (به طور ناخودآگاه) خود را به آن‌ها وابسته ساخته‌اید. این‌گونه است که به جهت نوع اسارتى که براى خود ساخته‌اید، از حس خراشیدگى و ساییدگى اشباع خواهید شد!

بدانید که این همواره خود شما هستید که کلید رهایى از اسارت را در دست دارید. زمانى که شخص، مشکل یا اوضاعى را که حس مى‌کنید شما را تحت فشار گذاشته است رها مى‌کنید، کلید را به سوى آزادى چرخانده‌اید. به یاد داشته باشید که شما ارباب شرایط هستید، نه برده‌ى آن‌ها. زمانى که با شخص مقابل صحبت از رهایى به میان مى‌آورید، این شما هستید که پیروز مى‌شوید. اگر توانسته‌اید خود را زیر یوغ اسارت قرار دهید، پس به همین صورت هم قادر هستید خود را رها سازید.

فهرست مطالب کتاب

مقدمه
بخش اول: نیروى احیاء کننده‌ى عشق
فصل اول: معجزه‌ى عشق
فصل دوم: راه خود را براى رسیدن به موفقیت دوست بدارید
فصل سوم: عشق نیروى التیام بخش را فعال مى‌کند
فصل چهارم: نیروى احیاء کننده‌ى عشق
بخش دوم: روش‌هاى ویژه‌ى عشق
فصل پنجم: مرحله‌ى اول
فصل ششم: مرحله‌ى دوم
فصل هفتم: عشق چگونه موفقیت مى‌بخشد
بخش سوم: درس‌هاى ویژه‌ى عشق
مقدمه: درس‌هاى ویژه‌ى عشق از جانب سه مادرم/ دو نفرى که مرا مى‌خواستند و یک نفرى که نمى‌خواست
فصل هشتم: اولین مادرم: مارتا
فصل نهم: دومین مادرم: مرى
فصل دهم: سومین مادرم: انگیزه‌ساز منتقد
یادداشتى مهم از جانب نویسنده

مشخصات کتاب الکترونیک

نام کتابکتاب قدرت عشق
نویسنده
مترجممهدیه ورشادیان
ناشر چاپی موسسه انتشاراتی فلسفه
سال انتشار۱۳۸۹
فرمت کتابEPUB
تعداد صفحات۱۶۸
زبانفارسی
شابک978-964-96630-3-6
موضوع کتابکتاب موفقیت و خودسازی
قیمت نسخه الکترونیک
۱۰۰۰۰ ت - 2.49 یورو
خرید کتاب الکترونیک

نقد، بررسی و نظرات کتاب قدرت عشق

مهدی اعتباری
۱۴۰۰/۸/۲۳
من حدود نصف این کتاب را خواندم.
تم اصلی کتاب بر مبنای عشق ورزیدن به همه، دعا کردن و آرزوی خوب داشتن برای همه و باور داشتن به عشق الهی به خود، قابل تحسین است اما با خواندن این کتاب، خواننده احساس می‌کند باید در زندگی و روابطش معجزه‌ای روی دهد که چندان منطقی نیست. در مجموع فکر می‌کنم از آن دسته و
کتابهای روانشناسی مثبت، زرد کم مایه بود. حدود ۱۵۰ صفحه‌ای که خواندم را می‌شد در یک صفحه نوشت ولی نویسنده بی جهت به آن پروبال داده است و مدام با جزئیات به افراد مختلفی اشاره می‌کند که این کتاب و مقالات وی تاثیر معجزه آسایی بر زندگی آن‌ها داشته است.
عاطفه مرزبان
۱۴۰۰/۷/۲۵
کتابراه عاشقتم این کتاب فوق العاده زیباست نمیدونم چطوری توصیفش کنم هر کلمه‌اش معجزه می‌کنه اگه شروع به خواندنش کنی نمی‌توانی ولش کنی عاشقش میشی پاسخ خیلی از سوالاتم توش گرفتم بی نظیر بود خدایا شکرت که ورزیم و خواندن این کتاب کردی کتابراه از خدا برای شما سعادت و برکت بی شمار آرزو می‌کنم.
مریم محمدی
۱۴۰۰/۸/۸
سلام وقتتون بخیر، تشکر ویژه از کتابراه برای به اشتراک گذاری این کتاب پر محتوا و تأمل برانگیز 🙏🏻، کتاب قدرت عشق شامل جملاتی محبت آمیز که برای دیدگاهی بهتر در مورد افراد مختلف و سبک زندگی به هرشخصی خواندن آن توصیه می‌شود. 👌🏻
atf atf
۱۴۰۰/۷/۲۵
کتاب بی‌نظیری بود
به طوری که واقعا متوجه میشوم درونم تغییراتی رخ داده و همچنین بیشتر از اینها درحال رخ دادنه.
از سری کتابهایی بود که واقعا برایم تاثیرگذار و دوست داشتنی بود سپاسگزارم🙏
کاربر m
۱۳۹۸/۱۰/۲۹
کتابای خانم پاندر محشرن. بهترین کتاب‌هایی هستن که خوندم. بخصوص کتاب "قانون شفا". توی کتاباشون جملات تامل برانگیزی دارن و اینکه با نکاتی که گفته شده، واقعا ارامش نصیب خواننده میکنه
خانمF .
۱۴۰۰/۸/۲۵
این کتاب رو پیشنهاد میکنم حتما یک بار بخونید. کتاب بیشتر اشاره به نیروهای مافوق داره و یک حس آرامش خاصی رو به وجود میاره، البته کسایی که به ماورأطبیعه اعتقاد ندارن نخوننش.
Shabaviz .8
۱۴۰۰/۹/۱۲
نوشته‌های خانم پاندر مجموعه‌ای بی نظیر برای دریافت حس عشق و امید به خداوند و بخشش همنوعان است لطافت و نور را برای قلوب خسته به ارمغان می‌اورد
مهدی علیپور
۱۳۹۸/۳/۳۱
دستان کتاب راهی‌ای کاش فرصتی فراهم میکردید تا مجموعه کامل کتاب‌های خانوم کاترین پاندر رو عرضه می‌شد از شما متشکر و سپاس گذارم
مشاهده همه نظرات ۵۲

راهنمای مطالعه کتاب قدرت عشق

برای دریافت کتاب قدرت عشق و دسترسی به هزاران کتاب الکترونیک و کتاب صوتی دیگر و همچنین مطالعه معرفی کتاب‌ها و نظرات کاربران درباره کتاب‌ها لازم است اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

کتاب‌ها در اپلیکیشن کتابراه با فرمت‌های epub یا pdf و یا mp3 عرضه می‌شوند.