معرفی و دانلود کتاب قدرت ذهن

عکس جلد کتاب قدرت ذهن
قیمت:
۱۲۰۰۰ تومان - 2.49€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50

برای دانلود قانونی کتاب قدرت ذهن و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

برای دانلود قانونی کتاب قدرت ذهن و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

معرفی کتاب قدرت ذهن

بزرگترین دارایی یک ذهن قدرتمند، حافظه‌ای پرورش‌یافته و قوی است. کتاب قدرت ذهن با تقویت این نیروی خارق العاده، جهانی از شگفتی‌ها را برای شما به ارمغان می‌آورد. هری لورین در این کتاب به شما یاد می‌دهد که قدرت شما در ذهن خودتان است؛ نه در اتفاقات بیرون و این جمله شاه‌کلید قفلی‌ست که شما را به گنج پنهان وجودتان می‌رساند.

درباره کتاب قدرت ذهن:

هری لورین به شما کمک می‌کند تا حافظه خود را تقویت کنید و یک سامان ذهنی مستحکم برای خلق موقعیت‌های بهتر زندگی بیابید. در واقع مباحث کتاب قدرت ذهن (Secrets of mind power) یادآور این موضوع هستند که شما خالق واقعی جهان خودتان هستید و با استفاده از قدرت ذهن و خلاقیت می‌توانید موفقیت، خوشبختی و لذت را در آغوش بگیرد یا با نادیده گرفتن آن به ورطه بدبختی و ناکامی بیافتید.

ذهن سازمان‌یافته مهمترین ویژگی افراد موفق است. اگر راز شادی و خوشبختی را از آن‌ها بپرسید، قطعا این موفقیت را مدیون خلاقیت و حافظه قوی خود می‌دانند. به بیان ساده، این قدرت ذهنشان بوده که از آن‌ها انسانی قدرتمند ساخته است.

خوشبختانه تقویت ذهن کاملا آموختنی است پس اگر شما هم می‌خواهید که یک فرد موفق باشید و اگر اهدافی فراتر از دیگران در سر دارید، لازم است آموزش ببینید. بیاموزید تا مسیر درست را دنبال کنید و به موفقیت دست پیدا کنید.

قدرت ذهن در جهت مثبت و منفی کارایی دارد. اگر آن را در اختیار نگیرید، این توانایی تحت تاثیر عوامل بیرونی از کنترل شما خارج می‌شود اما اگر بدانید که ذهن قدرتمند شما چه میزان نیرو را در خود ذخیره کرده است، شگفت‌زده می‌شوید و از آن لحظه به بعد زندگی را به شکل دیگری تجربه می‌کنید. بنابراین این انتخاب خودتان است که چگونه از قدرت ذهن خود بهره ببرید. می‌توانید از تمام توانایی‌های آن چشم‌پوشی کنید و دست‌نخورده باقی بگذارید یا اتفاقا برعکس زندگی خود را متحول کنید و از نیرویی برتر برای رسیدن به اهدافتان برخوردار شوید.

کتاب قدرت ذهن همچون یک دفترچه دستورالعمل شما را از خطر شکست دور می‌کند به سمت پیروزی و دستیابی به هدفتان سوق می‌دهد.

در نکوداشت کتاب قدرت ذهن:

- از کتاب قدرت ذهن برای از بین بردن ترس و تبدیل امیدها، رویاها و جاه طلبی‌ها به واقعیت استفاده کنید. (سایت آمازون)

خواندن کتاب قدرت ذهن به چه کسانی پیشنهاد می‌شود؟

کسانی که برای به دنبال رسیدن به موفقیت، توسعه فردی و ایجاد تغییرات بنیادین در زندگی هستند، باید این کتاب و توصیه ‌های کلیدی آن را همواره به یاد داشته باشند.

هری لورین را بیشتر بشناسیم:

این نویسنده را با عناوینی مثل مرد حافظه جهان، متخصص در حوزه حافظه و ذهن می‌شناسند. هری لورین (Harry Lorayne) متولد 1926 در آمریکاست. مجله تایم او را به عنوان برترین متخصص آموزش حافظه در جهان معرفی کرد. همچنین کتاب خاطرات او پرفروش نیویورک تایمز منتشر شد و در مدت کوتاهی رکورد فروش را شکست. او را به دلیل ابتکاری که در بازی‌های کارتی انجام می‌دهد، با عنوان جادوگر می‌شناسند.

در بخشی از کتاب قدرت ذهن می‌خوانیم:

ذهن سازمان یافته به شما کمک مى‌کند تا از شر هراس‌ها، نگرانى‌ها، تردیدها و دودلى‌ها خلاص شوید. به شما کمک مى‌کند واکنش مناسب و صحیح نشان دهید و مسائل را به شکلى مؤثر حل و فصل کنید. به شما کمک مى‌کند تا عادات بد را کنار بگذارید و عادات خوب را انتخاب کنید. به شما کمک مى‌کند تا از قبل برنامه‌ریزى کنید، کارى کنید که زندگى آسان‌تر شود و از همه مهم‌تر زندگى شاد و موفقى داشته باشید.

هر کارى را که شروع مى‌کنید، حتماً آن را به انتها برسانید. حتى اگر به نتیجه موفقیت‌آمیزى نرسید بدانید که کارتان مفید و موثر بوده است. اگر براى کارتان برنامه‌اى دارید آن را روى کاغذ بنویسید. بعد وقتى کارتان تمام شد مى‌توانید کاغذ را پاره کنید. بسیارى از مواقع آنچه را که خلق کرده‌اید و به نظرتان بى‌ارزش مى‌رسد، مى‌تواند فواید فراوان داشته باشد. از همه اینها مهم‌تر عادت مى‌کنید که کارى را که شروع کرده‌اید تمام کنید.

از اینکه از قدرت تخیل و تصور خود استفاده کنید، نترسید. از هر چه که بیشتر استفاده کنید قدرت تخیل شما بهتر مى‌شود. هیچ کس بدون تلاش قبلى و خود به خود به تبحر و خلاقیت نمى‌رسد. هرچه فعالیت‌هاى خلاق شما بیشتر باشد توانایى خلاق شما بیشتر خواهد شد. من به اشخاص مختلفى برخورد کرده‌ام که مى‌ترسند از قدرت خلاق خود استفاده کنند و یا از آن خجالت مى‌کشند. اگر این‌طور باشد این اشخاص اعتماد به نفس کافى ندارند. نگران اینکه دیگران چگونه فکر مى‌کنند و چه مى‌گویند نباشید. کارى را که فکر مى‌کنید درست است، انجام دهید. بدانید محدودیت هر کس به اندازه توانایی خلق اوست.

فهرست مطالب کتاب

پیشگفتار
فصل  1: ذهن خود را براى بیشترین کارایى سازمان‌دهى کنید
فصل  2: به سود خود فکر کنید و به موفقیت برسید
فصل  3: شور و شوق خود را بیدار کنید، انگیزه خود را افزایش دهید
فصل  4: موثر بیندیشید و به نتیجه برسید
فصل  5: منطقى بیندیشید تا کسى نتواند شما را متوقف سازد
فصل  6: خلاق بیندیشید
فصل  7: براى هر کارى فرصت دارید
فصل  8: با تمرکز کردن بر بازده خود بیفزائید
فصل  9: وقتى مسائل خود را بشناسید مى‌توانید آنها را حل کنید
فصل  10: عادت‌هاى خوب خود را تقویت کنید و عادت‌هاى بد را کنار بگذارید
فصل  11: به دیگران اعتماد کنید تا به موفقیت برسید
فصل  12: کنجکاوى، دلیل موفقیت
فصل  13: آنچه را بخواهید مى‌توانید یاد بگیرید
فصل  14: قدرت مشاهده خود را تقویت کنید
فصل  15: چگونه با کمترین تلاش همه چیز را به یاد آوریم
فصل  16: به یاد آوردن اسامى و چهره‌ها
فصل  17: کارى کنید که همه شما را دوست داشته باشند، رمز و راز شخصیت
فصل  18: چگونه سخنران موفقى شوید
فصل  19: کنترل نگرانى، راز و رمز آرامش ذهن
فصل  20: غلبه بر ترس، غلبه بر مشکلات ناچارى
فصل  21: عمل مثبت را جایگزین فکر مثبت بکنید
فصل  22: خواهان چگونه موفقیتى هستید؟
فصل  23: چگونه بخت و اقبال بلند را براى خود تدارک ببینید
فصل  24: کى شروع کنیم

مشخصات کتاب الکترونیک

نام کتابکتاب قدرت ذهن
نویسنده
مترجممهدی قراچه داغی
ناشر چاپیانتشارات نقش و نگار
سال انتشار۱۴۰۰
فرمت کتابEPUB
تعداد صفحات۲۰۸
زبانفارسی
شابک978-964-6235-81-6
موضوع کتابکتاب موفقیت و خودسازی، کتاب‌های هوش و حافظه
قیمت نسخه الکترونیک
۱۲۰۰۰ ت - 2.49 یورو
خرید کتاب الکترونیک

نقد، بررسی و نظرات کتاب قدرت ذهن

هیچ نظری برای این کتاب ثبت نشده است.

راهنمای مطالعه کتاب قدرت ذهن

برای دریافت کتاب قدرت ذهن و دسترسی به هزاران کتاب الکترونیک و کتاب صوتی دیگر و همچنین مطالعه معرفی کتاب‌ها و نظرات کاربران درباره کتاب‌ها لازم است اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

کتاب‌ها در اپلیکیشن کتابراه با فرمت‌های epub یا pdf و یا mp3 عرضه می‌شوند.