معرفی و دانلود کتاب گربه در جوراب زنانه - قصه‌های غرب وحشی

عکس جلد کتاب گربه در جوراب زنانه - قصه‌های غرب وحشی
قیمت:
11000 تومان - 1.49€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome

برای دانلود قانونی کتاب گربه در جوراب زنانه - قصه‌های غرب وحشی و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

برای دانلود قانونی کتاب گربه در جوراب زنانه - قصه‌های غرب وحشی و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

معرفی کتاب گربه در جوراب زنانه - قصه‌های غرب وحشی

کتاب گربه در جوراب زنانه - قصه‌های غرب وحشی اثر شهرام شفیعی از سری مجموعه‌های قصه‌های غرب وحشی است. اگر به دنبال داستان‌های وسترن و غرب وحشی هستید، می‌توانید به سراغ دنیای گربه‌های هفت تیرکش بیایید. گربه‌هایی که از بانک سرقت می‌کنند و برای پنهان کردن چهره‌شان جوراب زنانه روی صورت می‌کشند.

در شهر گربه‌ها سرقت مسلحانه از بانک یک امر عادی محسوب می‌شود و در هر بانک هم یک مسئول تمام وقت برای پاسخگویی به سارقان مسلح حضور دارد.

شهرام شفیعی از طنزنویسان کشور است که داستان‌های طنزی وی مورد توجه اکثر منتقدان جدی طنز قرار گرفته است. او در طنزهایی که محتوای بیشتر آن‌ها مسائل سیاسی و اجتماعی‌اند، کژی‌ها و نارسایی‌های اجتماعی و سیاسی را با زبان طنز به سخره می‌گیرد و زیبا انتقاد می‌کند تا کژی‌های اجتماعی به رسایی گرایش یابد. نوشته‌های وی از نثر زیبا و فخامت استوار ادبی برخوردار است.

در بخشی از کتاب گربه در جوراب زنانه می‌خوانیم:

تمام پنج گروگان‌ حبس شده در آبدارخانه، به قصد‌ یک شورش‌ از پیش طراحی‌ شده، با آخرین قدرت میومیو می‌کردند. کاپیتان دائم توی بانک قدم می‌زد و سعی می‌کرد گوش‌هایش را با چیزهایی مثل ذرت بوداده تکه‌های ابر، کاغذ مچاله‌ شده یا
مدادپاک‌کن، پر کند.
پیژامه روی یک صندلی گردان نشسته بود و گاه و بی‌گاه پیشانی یکی از کارکنان بانک را نشانه می‌گرفت. بالاخره معاون بانک که دست‌هایش به دسته‌های صندلی بسته شده بود با عصبانیت به او گفت: «چیه؟!... مثل اینکه وقتی بچه‌گربه بودی به اندازه کافی هفت‌تیر بازی نکردی!»
پیژامه فوراً برای معاون فین‌فین کرد و موهای بدنش را به طرف او سیخ نگه داشت.
معاون! اگه یه کلمه دیگه چرت و پرت بگی، جوری می‌کشمت که مجبور بشن با همون صندلی دفنت کنن!
این آرزو رو به گور می‌بری گربه راه‌راه... چون که این صندلی جزء اموال بانکه و برچسب مخصوصم داره...
کاپیتان لگدی به یک سطل آشغال خالی زد و غرش‌کنان گفت: «ساکت باشین... همه‌تون ساکت باشین... چرا همه دارن سر و صدا می‌کنن؟... مگه مرگ و زندگی همه گربه‌هایی که زیر این سقف هستن به من بستگی نداره؟... پس چرا نمی‌ذارین تمرکز کنم و یه تصمیم درست و حسابی بگیرم؟»
جناب قوز بزرگ سرش را از لای در آبدارخانه بیرون آورد و گفت: «من فکر می‌کردم تو قبلاً تصمیم خودت رو گرفتی... معمولاً یه گربه سارق، همزمان با خریدن‌ جوراب زنونه، شیوه سرقتش رو هم طراحی می‌کنه... به هر حال اگه نظر منو می‌خوای، برای حفظ جون خودت لازمه یکی دو تا گربه بکشی... و اگه امروز از این مهلکه جون سالم به در بردی، دفعه بعد حتماً با یه برنامه دقیق شروع کن!»

فهرست مطالب کتاب

مرگ در چند قدمی
مغز و اعصاب
چارپایه رو بذار سر جاش!
قرعه‌کشی
خانم دامن‌ سفید
یک جفت دستکش لیمویی
منو کی زاییده؟!
صابون بخر!
عاشقانه‌ترین حرکات د‌ُم

مشخصات کتاب الکترونیک

نام کتابکتاب گربه در جوراب زنانه - قصه‌های غرب وحشی
نویسنده
ناشر چاپیانتشارات سوره مهر
سال انتشار۱۳۹۲
فرمت کتابEPUB
تعداد صفحات77
زبانفارسی
شابک978-964-506-181-2
موضوع کتابکتاب‌های طنز، کتاب‌های داستان و رمان ایرانی
قیمت نسخه الکترونیک
11000 ت - 1.49 یورو
خرید کتاب الکترونیک

نقد، بررسی و نظرات کتاب گربه در جوراب زنانه - قصه‌های غرب وحشی

رحیم عظیمی
۱۳۹۶/۸/۳۰
کتابهاتون فقط وقت روتلف می‌کنه!! حتی بااینکه هرنوشته‌ای ارزش یکبار خواندن را داره! ولی کتاب شما اگه رایگان هم بود ارزش خواندن نداشت!!گربه، سبیل، هفت تیر و.... کتاب بی‌مفهومی بود
ehsan amin
۱۳۹۶/۱۲/۱۶
داستان تقریبا روند متفاوتی داشت ولی من در حدی نیستم پیشنهاد همین قدر که اگر دچار کلیشه نشه بهتره
مشاهده همه نظرات 2

راهنمای مطالعه کتاب گربه در جوراب زنانه - قصه‌های غرب وحشی

برای دریافت کتاب گربه در جوراب زنانه - قصه‌های غرب وحشی و دسترسی به هزاران کتاب الکترونیک و کتاب صوتی دیگر و همچنین مطالعه معرفی کتاب‌ها و نظرات کاربران درباره کتاب‌ها لازم است اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

کتاب‌ها در اپلیکیشن کتابراه با فرمت‌های epub یا pdf و یا mp3 عرضه می‌شوند.