معرفی و دانلود کتاب وقتی در آرامش هستید چه می‌توانید ببینید

عکس جلد کتاب وقتی در آرامش هستید چه می‌توانید ببینید
قیمت:
28500 تومان - 3.49€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome

برای دانلود قانونی کتاب وقتی در آرامش هستید چه می‌توانید ببینید و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

برای دانلود قانونی کتاب وقتی در آرامش هستید چه می‌توانید ببینید و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

معرفی کتاب وقتی در آرامش هستید چه می‌توانید ببینید

کتاب وقتی در آرامش هستید چه می‌توانید ببینید نوشته‌ی هیمن سونیم و مارک ویلیامز شامل مجموعه‌ای از جملات تأثیرگذار درباره‌ی مسائل گوناگون مانند عشق، دوستی و… است که با زبانی ساده، رسیدن به آرامش را به شما آموزش می‌دهد. این کتاب بیش از 3 میلیون نسخه در سراسر جهان فروش داشته است.

وقتی که خیلی سرتان شلوغ است، احساس می‌کنید کسی شما را تعقیب می‌کند. هنگامی که افکار نگران کننده را در سرتان می‌چرخانید، هنگامی که آینده‌ تاریک و نامطمئن به نظر می‌رسد، هنگامی که دیگران به شما آسیب زده‌اند، آرام بگیرید. حتی برای یک لحظه. شاید شما هم در گروه کسانی قرار دارید که نمی‌دانند چگونه روح و روان خود را آرام کنید. در چنین شرایطی باید از دیگران کمک بگیرید به خصوص کسانی که سابقه‌ی تدریس در این زمینه دارند. کتاب وقتی در آرامش هستید چه می‌توانید ببینید (The Things You Can See Only When You Slow Down) نیز دقیقاً با همین هدف نوشته شده است تا به شما کمک کند. هیمن سانام (Haemin Sunim) با همکاری مارک ویلیامز (Mark Williams) در این کتاب رازهای دستیابی به آرامش را با شما در میان می‌گذارد. اگر فکر می‌کنید روند زندگی از کنترل شما خارج شده است و زندگی سرعتی بالا پیدا کرده و دیگر نمی‌توانید آن را مهار کنید، این کتاب را از دست ندهید؛ چراکه راهکارهای جالبی در این خصوص ارائه می‌دهد.

هیمن سانام، زندگی شخصی‌ِ خود را به عنوان یک راهب و استاد برای شما روایت می‌کند تا راحت‌تر مسائل مطرح شده را درک کنید. این کتاب در هشت فصل تنظیم شده و درباره‌ی موضوعات گوناگون صحبت می‌کند و به اهمیت دوست داشتن و توجه کردن به خود می‌پردازد.

کتاب وقتی در آرامش هستید چه می‌توانید ببینید به چه کسانی پیشنهاد می‌شود:

کتاب حاضر، مناسب تمام کسانی است که در زندگی به دنبال آرامش و خوشبختی هستند. کتاب وقتی در آرامش هستید چه می‌توانید ببینید، شما را به خودآگاهی می‌رساند و با امید و انگیزه‌ای که به شما می‌دهد، مسیر زندگی را برایتان هموارتر می‌کند.

هیمن سانام را بیشتر بشناسیم:

هیمن سانام که در 12 دسامبر 1973 متولد شده است، به عنوان معلم، نویسنده و بنیانگذار مسیحی بودایی در کره‌ی جنوبی شناخته می‌شود. سانام در کره جنوبی به دنیا آمد و در دانشگاه هاروارد و پرینستون تحصیل کرد. این نویسنده به مدت 7 سال در کالج هامپشایر، آیین و مذاهب آسیایی را تدریس کرد. هیمن سانام دنبال‌کنندگان بسیاری در توییتر دارد و با لقب راهب توییتری نیز شناخته می‌شود.

جملات برگزیده کتاب وقتی در آرامش هستید چه می‌توانید ببینید:

- هنگامی که اعتماد از بین می‌رود، وقتی امیدها خاکستر می‌شود، وقتی معشوق شما را ترک می‌کند، قبل از هر اقدام، لحظه‌ای درنگ کنید.
- به آرامی شاهد این احساسات باشید، بی‌آن‌که تلاشی برای تغییر آن‌ها انجام بدهید. این احساسات به خودی خود تغییر خواهند کرد.
- بین ما ماری، خدای ناشناخته‌ای ایستاده است.

در بخشی از کتاب وقتی در آرامش هستید چه می‌توانید ببینید می‌خوانیم:

کسی که به شما خیانت و شما را ترک می‌کند، کسی که از شما دزدی می‌کند و ناپدید می‌شود، کسی که از پشت به شما ضربه می‌زند و طوری رفتار می‌کند که انگار اتفاقی نیفتاده است، را ببخشید. نه به خاطر آن‌ها، بلکه به خاطر خودتان _ واقعاً، کاملاً، فقط به خاطر خودتان! نه برای این‌که آن‌ها لایق بخشش شما هستند؛ بلکه تنها برای این‌که آن‌ها انسان هستند. آن‌ها را ببخشید!

سپس می‌توانید رها باشید. می‌توانید خوشحال باشید. و به زندگی خود ادامه دهید. این کار آسان نیست و با احساس بی‌عدالتی همراه است. ممکن است عصبانی شوید. ممکن است به تلخی گریه کنید. بگذارید این احساسات نمود پیدا کنند. مهربانانه و از صمیم قلب با آن‌ها رو به رو شوید. پس از گریه، مهربانانه از خود بپرسید: «آیا می‌خواهم این خشم را در قلبم داشته باشم؟ آیا می‌خواهم برای همیشه به عنوان قربانی زندگی کنم؟»

وقتی احساس آمادگی کردید، شهامتتان را جمع کرده و ذهنتان را بازبینی کنید. هر چند ممکن است قلبتان به تصمیم ذهنتان اهمیتی ندهد، تصمیم بگیرید که ببخشید و خودتان را از اسارت عاطفی رها کنید. سپس احساس عصبانیت و تلخی را دوباره بازبینی کنید. به این احساسات اجازه دهید نمود پیدا کرده و خود را نشان دهند. چگونه این احساسات در بدنتان ظاهر می‌شوند؟ آیا سبب منقبض شدن عضلات، تپش قلب، یا برافروختگی چهره می‌شوند؟ آیا سبب نارسایی تنفسی یا فشار در قفسه‌ی سینه می‌شوند؟ اجازه دهید این امواج به سطح بیایند و خود را نشان دهند. اجازه دهید این احساسات از بدنتان عبور کنند. وقتی این امواج آرام‌تر شدند، عمیقاً نگاه کنید و ببینید در عمق آن‌ها چیست. آیا هیچ احساس نهانی در این تلخی و عصبانیت وجود دارد؟ آیا ترس، شرم، یا حزن را می‌بینید؟ آیا تنهایی و ناامنی وجود دارد؟ به جای غرق شدن در این احساسات، آن‌ها را تماشا کنید. با باز شدن قلب، توجهتان را به مهاجم معطوف کنید. آیا می‌توانید زیر نقاب آن شخص را ببینید و متوجه شوید چه چیزی زیر آن تهاجم و عدم صداقت وجود دارد؟

فهرست مطالب کتاب

مقدمه
فصل اول: آرامش
چرا این‌قدر سرمان شلوغ است
هنگامی که زندگی مأیوس‌کننده است، لحظه‌ای درنگ و تأمل کنید
فصل دوم: ذهن‌آگاهی
با احساسات خود دوست شوید
هنگامی که خالی و بی‌انرژی هستید
فصل سوم: شور و اشتیاق
هیجانات و شور خود را تنظیم و متعادل کنید
این‌که حق به جانب شما باشد مهم نیست، این‌که با هم شاد باشید مهم است
فصل چهارم: روابط
هنر حفظ رابطه‌ی خوب
سفر به سرزمین عفو و بخشندگی
فصل پنجم: عشق
عشق اول
معمولی بودنت را دوست دارم
فصل ششم: زندگی
آیا کونگ‌فو بلد هستید؟
سه نگرش آزادمنشانه
فصل هفتم: آینده
یک تشویق می‌تواند آینده را تغییر دهد
وقتی به دنبال شغل خود هستید
فصل هشتم: معنویت
عموزاده‌های همیشگی
سخن پایانی: چهره‌ی حقیقی شما

مشخصات کتاب الکترونیک

نام کتابکتاب وقتی در آرامش هستید چه می‌توانید ببینید
نویسنده،
مترجمشباهنگ دلشاد
ناشر چاپیانتشارات آسمان نیلگون
سال انتشار۱۳۹۸
فرمت کتابEPUB
تعداد صفحات172
زبانفارسی
شابک978-622-6463-19-5
موضوع کتابکتاب موفقیت و خودسازی، کتاب‌های جملات قصار
قیمت نسخه الکترونیک
28500 ت - 3.49 یورو
خرید کتاب الکترونیک

نقد، بررسی و نظرات کتاب وقتی در آرامش هستید چه می‌توانید ببینید

Hadis
۱۴۰۲/۴/۱۷
کتاب جمله به جمله بود و هر جمله جا داشت که نویسنده کمی بیشتر توضیح بده و به نظرم یکم شاخه به شاخه بود و اگه نویسنده که ابتدای هر فصل درباره خودش شروع میکرد اگه یکم بیشتر درباره خودش میگفت لذت بخش تر بود. ولی بعد خوندن هر جمله باید ادم فکر میکرد و اونو توی ذهنش تجزیه و تحلیل میکرد من اینجوری دوسش داشتم.
ن ف
۱۳۹۹/۵/۱۶
ترجمه این کتاب کاملا پر از ایراد و اشتباهات فاحش و محض است. مشخصا انتشارات هیچ هزینه‌ای برای ویراستاری نکرده و مترجم-نما از ترجمه و درک مطلب چیزی نمی‌دانسته است. باشد که چنین ترجمه‌هایی به چرخه نشر وارد نشود. بسی باعث تاسف است.
ن ف
۱۳۹۹/۵/۱۹
از تمام اشتباهات که بگذریم، پاراگراف اول صفحه 353 فاجعه هست، فاجعه. مترجم هیچگونه درکی از مطلب به این سادگی نداشته!!!!!!!!!!! کاملا برعکس و اشتباه ترجمه شده!!!
سارا یزدان
۱۴۰۰/۶/۲۹
جمله‌های الهام بخش خوبی در این کتاب جاری است، سخنانی آگاه کننده که با نرمی و خرد بیان شده‌اند.
وحیده مومنیان
۱۳۹۹/۶/۱۰
بله سبک کتاب عالی بود و راهکارهای عملی به همراه داشت
مشاهده همه نظرات 5

راهنمای مطالعه کتاب وقتی در آرامش هستید چه می‌توانید ببینید

برای دریافت کتاب وقتی در آرامش هستید چه می‌توانید ببینید و دسترسی به هزاران کتاب الکترونیک و کتاب صوتی دیگر و همچنین مطالعه معرفی کتاب‌ها و نظرات کاربران درباره کتاب‌ها لازم است اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

کتاب‌ها در اپلیکیشن کتابراه با فرمت‌های epub یا pdf و یا mp3 عرضه می‌شوند.