معرفی و دانلود کتاب تفکر در سطحی بالاتر

عکس جلد کتاب تفکر در سطحی بالاتر
قیمت:
17500 تومان - 2.49€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome

برای دانلود قانونی کتاب تفکر در سطحی بالاتر و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

برای دانلود قانونی کتاب تفکر در سطحی بالاتر و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

معرفی کتاب تفکر در سطحی بالاتر

جول اوستین در کتاب تفکر در سطحی بالاتر، 10 شیوه فکری قدرتمند برای برخورداری از زندگی موفق و غنی را به شما معرفی می‌کند.

در کتاب تفکر در سطحی بالاتر (Next Level Thinking)، جول اوستین (Joel Osteen) اذعان می‌دارد که بسیاری از اوقات افراد به محیط خود، شیوه تربیت یافتن و انتظاراتی که سایر‌ین از آن‌ها دارند اجازه می‌دهند تا محدودیت‌های زندگی‌شان را تعیین کنند. اگر بذر درخت بلوطی را در گلدانی با ارتفاع 70 سانتی کاشته شود، آن هر‌گز بدل به چیزی که ماهیت وجودی آنست نخواهد شد و هرگز یک درخت بلوط زاده نمی‌شود، و نه ایراد از بذر، بلکه ایراد از محیطی است که بذر در آن قرار داده شده است.

پس باید به این مطلب واقف بود که هم‌رنگ جماعت شدن و متوسط الحال پیش رفتن کار راحتی بوده ولی خداوند شما را برای متوسط الحال بودن نیافریده است. او شما را خلق کرده تا برجسته باشید، فراتر از حد عادی پیش بروید و اثری مثبت از نسل خود به جای بگذارید. نکته کلیدی‌ای که باید به خاطر بسپارید این است که: اگر خود را به عنوان یک معتاد، انسانی بدون عزت نفس، افسرده یا فقیر بپذیرید، از رسیدن به سرنوشت نهایی خویش محروم می‌شوید. اجازه ندهید هیچ یک از این موارد در ذهن شما عادی شوند.

شما به طرز شگفت‌انگیزی قدرت، لطف، استعداد و توانایی درهم شکستن موانع و پیش رفتن دارید تا موانع گذشته را درهم خورد کنید و بر عادات بد خود غلبه نمایید و از محدودیت‌های نسل اندر نسل رهایی یابید. در وجود شما پتانسیلی وجود دارد که منتظر مجالی برای بروز پیدا کردن است.

جملات برگزیده کتاب تفکر در سطحی بالاتر:

- بعضی مواقع مردم شما را به کناری گذاشته و ندید می‌گیرند، اما خداوند شما را فراموش نکرده است.
- وقتی خود را از ذهنیت "فکر می‌کنم" رها کنید و ذهنیت "می‌دانم" را در پیش بگیرید، آنگاه خواهید دانست عشق خداوند چیزی نیست که درصدد جلب کردنش برآیید.
- عشق واقعی ارتباطی با عملکرد شما ندارد، ارتباطی با اینکه چه می‌کنید یا خیر نیز ندارد.
- اگر خود را دوست نداشته باشید بدانید که به مشکل برخواهید خورد، زیرا خود شخص تنها کسی است که تمام مدت عمر همراهش است. خودتان را هرگز نمی‌توانید ترک کنید.
- دیدگاه درست عبارت است از، شاید از برخی نظرها اشکالاتی داشته باشم، اما با خودم در آرامشم. می‌دانم در مسیر خود قرار دارم. می‌دانم هنوز در جاده فرایند هستم.

در بخشی از کتاب تفکر در سطحی بالاتر می‌خوانیم:

یک‌ بار فرصتی دست داد تا به خواندن مطالعه‌ای بنشینم که دانشمندان بر روی کک‌ها انجام داده بودند. به این ترتیب که کک‌ها را در محفظه‌ای قرار داده و درپوشی نیز برایش تعبیه کرده بودند. حشرات یاد شده برای بیرون آمدن از محفظه تلاش کرده و بارها و بارها پریده و به درپوش برخورد می‌کردند. خیلی زود دریافتند آن‌جا گیر افتاده‌اند. سپس محققان درپوش را برداشتند، اما در نهایت تعجب، کک‌ها دیگر تلاشی برای پریدن انجام ندادند. آن‌ها به دفعات آنقدر به درپوش برخورد کرده بودند که هرچه بیش‌تر تفکر شرطی را در پیش گرفته و فکر می‌کردند امکان بیرون رفتن از آن ظرف را ندارند. به همین خاطر حتی وقتی درپوش را کنار زدند نیز تلاشی برای خروج انجام ندادند.

برخی اوقات، ما نیز همانند این کک‌ها به خاطر محیطی که در آن حضور داشته‌ایم، به خاطر بارها تلاش و شکست خوردن، و آنچه از زبان دیگران شنیده‌ایم، ذهنیتی شرطی پیدا کرده و می‌اندیشیم که، از دست من هیچ کار بزرگی ساخته نیست. من هرگز به رویاهایم دست نخواهم یافت. من هرگز دوباره تناسب اندام پیدا نمی‌کنم. شاید در گذشته آنچه شما خواستارش بودید رخ نداده است، شاید چند بار تلاش کرده و پریده‌اید و هر بار به درپوش خورده‌اید، اما اگر بهتان بگویم که درپوش را برداشته‌اند چه؟ اگر بگویم اکنون زمان امتحان دوباره رسیده است چه؟ شما برای زندگی در محدودیت خلق نشده‌اید، برای گیر افتادن نیز. پس ذهن خود را مجددا تربیت بدهید.

فهرست مطالب کتاب

فصل اول: سدشکن باشید
فصل دوم: آیا شما کاملا بارگذاری شده‌اید؟
فصل سوم: همه چیز به نفع شماست
فصل چهارم: پیش‌رفتن به سوی سطح بالاتر
فصل پنجم: ارزش خود را بدانید
فصل ششم: همگام با جسارت یک فرزندِ خدا زندگی کنید
فصل هفتم: بدانید که خداوند شما را دوست دارد
فصل هشتم: خود را تایید کنید
فصل نهم: آلاینده‌ها را بیرون بیاورید
فصل دهم: شرم را از خود دور کنید
تقدیر و تشکر

مشخصات کتاب الکترونیک

نام کتابکتاب تفکر در سطحی بالاتر
نویسنده
مترجمهنگامه خدابنده
ناشر چاپی شادن پژواک
سال انتشار۱۳۹۸
فرمت کتابEPUB
تعداد صفحات210
زبانفارسی
موضوع کتابکتاب موفقیت و خودسازی
قیمت نسخه الکترونیک
17500 ت - 2.49 یورو
خرید کتاب الکترونیک

نقد، بررسی و نظرات کتاب تفکر در سطحی بالاتر

نیما پروانی
۱۴۰۰/۱۲/۱۲
واقعا ذهن آدم رو قدرتمند میکنه و دل انسان رو از بسیاری از آلایندگی‌های انتظایی پاک میکنه، من به جد این کتاب رو برای اون دسته که کمال گرا هستن و همه چیز رو یا انجام نمیدن یا میخوان کامل انجام بدن توصیه میکنم.
عادل آتشین
۱۴۰۱/۵/۱۵
پرورش قدرت تفکر از نیازهای اجتناب ناپذیر عصر حال است و بایستی نگاهی ویژه تر به این مهم در جامعه بوجود بیاد که کاره این کتابه
محمد جان آبادی
۱۳۹۸/۵/۳
کتابهای حول فوق العاده‌اند به او کشیش خنده رو میگویندوبامبانی دینی ماهم منافاتی نداره امیدوارم لذت ببرید
هانیه داوری
۱۳۹۹/۳/۲۶
فوق العاده بود این کتاب و به جرات میتونم بگم که زندگی منو به شدت تحت تاثیر قرارداد
حمراء نظر
۱۴۰۰/۵/۲۳
کتاب عالیه ولی من فقط کتابهایی که قناعت پیشه میخونه
گوش میدم.
اینو شانسی خریدم.
Mahan Zarif
۱۴۰۰/۸/۱
ترجمه بدی داره و من مجبور شدم این کتاب را دوباره از مترجم دیگری بخرم
سمیه صفدری
۱۴۰۰/۲/۱۷
من وقت خوندنش ندارم صوتی رو دوست دارم از اسمش معلومه که کتاب خوبیه
دیانا فخری
۱۴۰۲/۱/۲۱
خیلی کتاب جالبی بود خیلی کمکم کرد تا اعتماد بنفسم بالا بره
مریم شفیقی فر
۱۳۹۹/۵/۲۳
عالیه واقعا... باعث امیدواری میشه
حسینعلی منتظری
۱۳۹۸/۲/۲۷
عالی... حاوی مطالب واقعا مفید وکاربردی
سهراب احمدی
۱۴۰۱/۳/۱۴
خوب بسیار انرژی بخش و امیدوار کننده
نیما دیناری
۱۳۹۹/۱۰/۱۶
کتاب فوق العاده‌ای بود
مشاهده همه نظرات 12

راهنمای مطالعه کتاب تفکر در سطحی بالاتر

برای دریافت کتاب تفکر در سطحی بالاتر و دسترسی به هزاران کتاب الکترونیک و کتاب صوتی دیگر و همچنین مطالعه معرفی کتاب‌ها و نظرات کاربران درباره کتاب‌ها لازم است اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

کتاب‌ها در اپلیکیشن کتابراه با فرمت‌های epub یا pdf و یا mp3 عرضه می‌شوند.