معرفی و دانلود PDF کتاب ایزی بز کوهی و بیماری خیالی او

عکس جلد کتاب ایزی بز کوهی و بیماری خیالی او
قیمت:
۱۰۰۰۰ تومان - 2.49€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50

برای دانلود قانونی کتاب ایزی بز کوهی و بیماری خیالی او و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

برای دانلود قانونی کتاب ایزی بز کوهی و بیماری خیالی او و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

معرفی کتاب ایزی بز کوهی و بیماری خیالی او

کتاب ایزی بز کوهی و بیماری خیالی او نوشته‌ی باربارا دورابتیز، ماجرای دلنشین یک بچه بز کوهی به نام ایزی را به تصویر می‌کشد که پدربزرگش پزشک است و خیلی فرصت نمی‌کند تا او را ببیند. ایزی که دلش برای پدریزگش تنگ شده بود وانمود می‌کند که بیمار شده تا به مطب دکتر برود.

موضوع کتاب ایزی بز کوهی و بیماری خیالی او چیست؟

یک روز خوب مثل همیشه ایزی بعد از مدرسه به خانه رفت و جلوی مطب پدربزرگش «دکتر بزی» ایستاد. او خیلی دلش می‌خواست به دیدن پدریزرگش برود و ساعت‌ها با او وقت بگذراند اما دکتر بزی همیشه سرش شلوغ بود. ایزی در این فکر بود که به چه دلیل داخل مطب بشود تا اینکه ایوان دارکوبه او را دید و فکری به سرش زد که ایزی خود را به مریضی بزند و وانمود کند که حالش خوب نیست و دکتر بزی را ببیند... .

درباره‌ی مجموعه قصه‌های مدرسه آلفا بتی:

کتاب‌های این مجموعه دربرگیرنده‌ی داستان‌هایی نشاط انگیز، انگیزه‌بخش و امیدوار کننده برای کودک آگاه، کنجکاو و ماجراجوی امروز است. این داستان‌ها، تخیلی و غیر واقعی نیستند بلکه واقعی، نوآورانه و مورد پسند کودکان هستند. در مدرسه آلفا بتی، بیست وشش دانش آموز دبستانی هستند که در هر داستان ماجرای جالب خود را دارند؛ رویدادهای ساده و روزمره‌ای که دور از ذهن کودک نیست. شخصیت‌های این داستان‌ها، حیواناتی هستند که هرکدام نمایانگر یک ویژگی رفتاری کودکانه‌اند. کودکان شاد، غمگین، خوش اخلاق، بداخلاق، مهربان، کم صبر، پرخاشگر، درون‌گرا و برون‌گرا همه در داستان‌ها نقش دارند. آن‌ها اشتباه می‌کنند و خودشان آن را درست می‌کنند. ارتباط میان روح پاک، ساده و بی‌آلایش کودکان با اتفاق‌ها و ماجراهای داستان بسیار گیرا و آموزنده است.

سه برخورد و برهم کنش رفتاری بین پدر و مادر با فرزند، فرزند با مادر و پدر و نیز معلم با شاگرد در این داستان‌ها به چشم می‌خورد. پیام داستان‌ها به مادر و پدر آگاه و دانای امروز که این کتاب‌ها را در اختیار فرزندان خود می‌گذارند، این است که همه کودکان اشتباهات جبران‌پذیر دارند که نیازمند شکیبایی، بزرگ‌منشی و بخشندگی و راهنمایی‌های بی‌منت و دلسوزانه بزرگترها است. برای کودکان نیز پیام‌آور برابری و دوستی، بخشندگی، مهربانی، زیبابینی و فرهنگ همکاری است. در پایان، پیامد خواندن داستان‌های این مجموعه کمک به رشد اندیشه، پذیرش استقلال کودک، بهبود اعتماد به نفس، درک احساس و اندیشه کودک، دوری از واکنش‌های سرزنش آمیز و پر و بال دادن به رویاهای کودکان است. همچنین، برای استعدادیابی و توجه به توانایی‌های کودک، رهنمودهای سودمندی دارد.

کتاب ایزی بز کوهی و بیماری خیالی او مناسب چه کسانی است؟

این داستان‌ دوست داشتنی همراه با تصاویری چشم‌نواز برای کودکان دبستانی سرگرم کننده است و در پایان کتاب نیز اطلاعاتی در مورد بزهای کوهی به کودکان ارائه می‌دهد و آن‌ها را با این حیوانات بیشتر آشنا می‌کند.

در بخشی از کتاب ایزی بز کوهی و بیماری خیالی او می‌خوانیم:

بدون معطلی، دکتر بزی ایزی را به داخل اتاق دعوت کرد و با مهربانی گفت: «ایزی، خیلی متأسفم که بیمار شدی، خب بگو ببینم چی شده؟ چه حالی داری؟» ایزی با آسودگی روی صندلی لم داد و زیر لب آهسته زمزمه کرد: «نمی‌دونم... مممم... فقط احساس می‌کنم مریضم، حالم خوب نیست.»

مشخصات کتاب الکترونیک

نام کتابکتاب ایزی بز کوهی و بیماری خیالی او
نویسنده
مترجمشهرزاد امینیان
ناشر چاپیانتشارات تازه‌ها
سال انتشار۱۳۹۹
فرمت کتابPDF
تعداد صفحات۳۳
زبانفارسی
شابک978-622-6879-85-9
موضوع کتابکتاب داستان کودک
قیمت نسخه الکترونیک
۱۰۰۰۰ ت - 2.49 یورو
خرید کتاب الکترونیک

نقد، بررسی و نظرات کتاب ایزی بز کوهی و بیماری خیالی او

Niayesh Taheri
۱۳۹۹/۸/۸
دخبرم خوندن خیلی خوشحال اومدید سعی میکنم از کتابراه بیشتر کتاب بخونه
مشاهده همه نظرات ۱

راهنمای مطالعه کتاب ایزی بز کوهی و بیماری خیالی او

برای دریافت کتاب ایزی بز کوهی و بیماری خیالی او و دسترسی به هزاران کتاب الکترونیک و کتاب صوتی دیگر و همچنین مطالعه معرفی کتاب‌ها و نظرات کاربران درباره کتاب‌ها لازم است اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

کتاب‌ها در اپلیکیشن کتابراه با فرمت‌های epub یا pdf و یا mp3 عرضه می‌شوند.