معرفی و دانلود کتاب صوتی 50 درس زندگی و کسب و کار از آنتونی رابینز

عکس جلد کتاب صوتی 50 درس زندگی و کسب و کار از آنتونی رابینز
قیمت:
48000 تومان - 8.99€
خرید کتاب صوتی
۴۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome

برای دانلود قانونی کتاب صوتی 50 درس زندگی و کسب و کار از آنتونی رابینز و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

برای دانلود قانونی کتاب صوتی 50 درس زندگی و کسب و کار از آنتونی رابینز و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

معرفی کتاب صوتی 50 درس زندگی و کسب و کار از آنتونی رابینز

کتاب صوتی 50 درس زندگی و کسب و کار از آنتونی رابینز نوشتۀ جرج ایلین، دستورالعمل‌های منحصربه‌فردی را براساس زندگی شخصی و شغلی این کارآفرین برجسته و سخنران مشهور به شما ارائه می‌دهد.

این کتاب قسمتی از کتاب پرفروش «10 چهرۀ رویایی که جهان را تغییر دادند» محسوب می‌شود. در این اثر 500 درس زندگی و کسب‌وکار از ده چهرۀ برتر آورده شده است. این کتاب در زمرۀ پرفروش‌ترین‌های سایت آمازون قرار دارد.

آیا شما آنتونی رابینز را می‌شناسید؟ آیا می‌دانید او کیست؟ اگر بپذیرید که در مَثَل هیچ مناقشه‌ای نیست، باید در جواب به این پرسش مثالی بزنیم. «کیم» اسم یک بستنی شکلاتی است اما اغلب مردم از خودِ این واژه در معنای بستنی شکلاتی استفاده می‌کنند؛ چرا که این برند آن‌قدر شهرت و محبوبیت کسب کرد که نام تجاری‌اش در میان مردم به نام واقعی آن جنس تبدیل شد. دربارۀ نام‌هایی مثل وایتکس به جای سفیدکننده یا زیراکس به جای دستگاه تکثیر نیز همین گونه است.

حال خارج از دنیای کالاهای موفق و برندهای آن‌ها، در عالم افراد موفق می‌بینید که آنتونی رابینز، میان مربیان موفقیت در دنیا درست همین حالت را دارد. در حقیقت آنتونی رابینز یعنی پدر موفقیت! چرا که او برای آموزش موفقیت نه تنها دربارۀ کسب و کار بلکه در هر زمینه‌ای یک سیستم مؤثر و منحصربه‌فرد بر پایه اصول روانشناسی به شما ارائه می‌دهد.

جرج ایلین (George Ilian) در این کتاب زندگی فردی و شغلی آنتونی رابینز را از زوایای مختلف مورد بررسی قرار داده و با استناد به اتفاقات و ماجراهای زندگی او، خلاصه‌ای از عوامل موفقیتش را به شکل 50 دستورالعمل ارائه داده است. این پنجاه درس به قدری کاربردی و سودمند است که شما قادر خواهید بود همۀ روش‌ها و رفتارهای آنتونی رابینز را در حوزۀ موفقیت و کسب و کار و زندگی شخصی که مخصوص خود اوست، برای خود کنید.

برای هر کدام از 50 درس مثالی کاربردی از قسمت مرتبط با زندگی رابینز جهت آموختن چگونگی عملی کردن موضوع مربوطه ارائه شده است. روش شروع تغییرات، ساختن آینده در بدترین شرایط، نوآوری در محصول، یک شگرد برای برخورد با مشکلات و مفاهیم پیچیده، طرز حرف زدن در ضمن یک کسب و کار، روشی برای تبلیغ خودتان، برخورد صحیح با نارضایتی دیگران و ... برخی از این 50 دستورالعملی هستند که در این کتاب شرح داده می‌شوند.

از میان 10 فردی که جرج ایلین اسرار موفقیتشان را در کتاب 10 چهرۀ رویایی که جهان را تغییر دادند آورده، رابینز یک ویژگی دارد که او را با 9 نفر دیگر متمایز می‌کند و آن خصوصیت این است که او علاوه بر یک کارآفرین و مولتی میلیونر بودن، مربی سطح اول موفقیت در کل جهان نیز به شمار می‌رود.

تفاوت آموختن روش و شیوه موفقیت از آنتونی رابینز با افراد موفق دیگر این است که شما بخواهید رقصیدن را از یک معلم رقص بیاموزید و نه از شخصی که تنها خودش رقصیدن بلد است!

با آنتونی رابینز بیشتر آشنا شویم:

آنتونی رابینز (Anthony Robbins) سخنران، نویسنده، بازیگر و مربی آمریکایی در 29 فوریه سال 1960 در کالیفرنیای آمریکا متولد شد. او پس از اخذ مدرک دیپلم دست به کارهای گوناگونی زد اما در هیچ یک از آن‌ها موفقیت چندانی به دست نیاورد. با این حال در عین فقر و نداری، همواره آرزوهای بزرگی در سر پرورش می‌داد، همین موضوع باعث شد تا او امروز به یکی از مشهورترین و محبوب‌ترین افراد آمریکا در زمینه بهبود عملکرد دیگران تبدیل شود.

عمده شهرت او در ایران به دلیل مجموعه کتاب‌هایش دربارۀ موفقیت است. آنتونی رابینز در تمام طول زندگی‌اش سعی بر کمک به دیگران داشته، تا جایی که ریاست و مدیریت شرکت‌های بزرگ و گسترده را بر عهده دارد. این شرکت‌ها به مردم کمک می‌کنند که به شخصیت واقعی و خاصیت‌های خارق‌العاده و استعدادهای نهفته خود دست پیدا کنند. رابینز در زمان کوتاهی به بیشترین رویاها و آرزوهای دوران جوانی‌اش دست می‌یابد و درآمد سالیانه‌اش را از 38 هزار دلار به بیش از یک میلیون دلار می‌رساند.

در بخشی از کتاب صوتی 50 درس زندگی و کسب و کار از آنتونی رابینز می‌شنویم:

سر هیچ کس برای نویسندگی شلوغ نیست. حتی اگر تعهدات زیادی نسبت به کار و خانواده‌تان دارید باز هم لازم است که زمانی را به تبلیغ خودتان و ایده‌هایتان اختصاص دهید. رابینز در کتاب موفقیت نامحدود در 20 روز، هفت اصل ابداعی خودش را برای موفقیت توضیح می‌دهد که به طور خلاصه عبارتند از:

1. به موفقیت یا شکست فکر نکنید فقط به نتایج فکر کنید. از قدرت خودتان برای رسیدن به نتایج دلخواهتان استفاده کنید. شما توانایی انجام این کار را دارید.
2. کنترل زندگی خودتان را به عهده بگیرید و دنیایی که می‌خواهید در آن زندگی کنید را بسازید.
3. همیشه به جلو حرکت کنید. با این روش، فردا می‌توانید به چیزی بیشتر از آنچه که امروز دارید دست پیدا کنید.
4. مهارت‌ها را نهادینه کنید و به صورت ناخودآگاه دربیاورید. مهارت‌هایتان را طوری تقویت کنید که برای شما طبیعی و نهادینه شوند تا بتوانید حتی موقع اجرای سایر کارها از آن مهارت‌ها استفاده کنید.
5. همیشه براساس کمال شخصی خودتان رفتار کنید. ممکن است رفتارهای شما در طول زمان تغییر کنند اما سعی کنید همیشه به ارزش‌های شخصی خودتان وفادار باشید و رفتارهایتان را براساس آن‌ها تنظیم کنید.
6. برقراری ارتباط منحصر به شخص ارتباط‌گیرنده نیست بلکه دربارۀ شخصی است که پیام را دریافت می‌کند. درک او از پیام است که اهمیت دارد.
7. باید نسبت به هر چیزی که شما را به موفقیت می‌رساند متعهد باشید.

فهرست مطالب کتاب صوتی

نمونه
12 دقیقه
قسمت اول
13 دقیقه
قسمت دوم
11 دقیقه
قسمت سوم
11 دقیقه
قسمت چهارم
12 دقیقه
قسمت پنجم
11 دقیقه
قسمت ششم
7 دقیقه
قسمت هفتم
13 دقیقه
قسمت هشتم

مشخصات کتاب صوتی

نام کتابکتاب صوتی 50 درس زندگی و کسب و کار از آنتونی رابینز
نویسنده
مترجمگروه مترجمان
گویندهسبحان اکرامی
ناشر صوتی رادیو مثبت
سال انتشار۱۳۹۹
فرمت کتابMP3
مدت۱ ساعت و ۳۲ دقیقه
زبانفارسی
موضوع کتابکتاب صوتی روانشناسی و موفقیت، کتاب موفقیت و خودسازی
قیمت نسخه صوتی
48000 ت - 8.99 یورو
خرید کتاب صوتی

نقد، بررسی و نظرات کتاب صوتی 50 درس زندگی و کسب و کار از آنتونی رابینز

اورهان فرج پور
۱۴۰۱/۳/۲۰
کتاب رو تا آخر گوش دادم، من کتابای تونی رابینز رو می‌خونم و شیوه بیانشو خیلی دوس دارم، تنها نقص کتاب تو نگاه نقادانشه که گاها تونی رو می‌برد زیر سوال و برای شخص من یکم گیج کننده بود که اگه قراره از تونی درس بگیرم، چرا انقد منفی ازش حرف زده انگار فقط یه تاجر کلاهبرداره. در کل اما کتاب بدی نبود.
ساجده شاحیدر
۱۴۰۱/۱/۹
این کتاب به نوعی نقادی کارهای رابینز است. البته نویسنده تلاش کرده در مسیر نقد آثار و اندیشه‌ها و عملکرد آنتونی رابینز منصف باشد
ایسان اقایی
۱۴۰۰/۸/۷
بیشتر از این که کتاب آموزشی باشه در مورد رابینز حرف زد
سجاد صادقیان
۱۴۰۱/۱/۲۸
واقعا کتاب عالی بود و گوینده هم عالی تر
مهدی رحمانپور
۱۴۰۰/۷/۱۸
برای مطالعه توصیه نمیشود
رویا جهانشاهی
۱۳۹۹/۸/۲۷
عالیه پیشنهاد می‌کنم
mohsen farahe
۱۳۹۹/۹/۱۱
عالیه خلاصه ومفید
مشاهده همه نظرات 7

راهنمای مطالعه کتاب صوتی 50 درس زندگی و کسب و کار از آنتونی رابینز

برای دریافت کتاب صوتی 50 درس زندگی و کسب و کار از آنتونی رابینز و دسترسی به هزاران کتاب الکترونیک و کتاب صوتی دیگر و همچنین مطالعه معرفی کتاب‌ها و نظرات کاربران درباره کتاب‌ها لازم است اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

کتاب‌ها در اپلیکیشن کتابراه با فرمت‌های epub یا pdf و یا mp3 عرضه می‌شوند.