معرفی و دانلود کتاب قدرت

عکس جلد کتاب قدرت
قیمت:
۱۵۰۰۰ تومان - 3.49€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50

برای دانلود قانونی کتاب قدرت و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

برای دانلود قانونی کتاب قدرت و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

معرفی کتاب قدرت

کتاب قدرت نوشته‌ی راندا برن، راهکارهایی را به شما ارائه می‌دهد تا با استفاده از آن‌ها بتوانید بر مشکلات و سختی‌ها غلبه کنید و آرامش را در زندگی‌تان بیابید. همچنین نگاهتان نسبت به مفهوم قدرت را متحول می‌سازد.

کتاب قدرت (Secret the power) از پیروزی بر مشکلات سخن می‌گوید، پیروزی بر مشکلات رابطه، بیماری، فقر و پیروزی بر هر مشکلی که انسان و جامعه کنونی با آن دست به گریبان است و تصور می‌کند که قادر به حل آن‌ها نیست. این اثر پرمخاطب و مشهور از مجموعه کتاب‌های راز (راز، قدرت، معجزه شکرگذاری) است.

راندا برن (Rhonda Byrne) قدرت حقیقی را در عشق و عظمت و عمق خارق‌العاده آن می‌بیند و اعتقاد خود مبنی بر اینکه با عشق می‌توان قدرت بسیاری به دست آورد را مطرح می‌کند. عشق احساسی نیست که هر شخص بی‌توجه به سطح رشد و بلوغ خود به سادگی بتواند تسلیم آن شود. این کتاب دارای 12 فصل است که در هر فصل از کتاب، شما با قدرت‌های تأثیرگذار و پنهان عشق آشنا می‌شوید.

قدرت عشق بسیار شگفت‌آور و غیرقابل باور است، به طوری که هر چه را که انسان بخواهد جذب می‌کند. برن در کتاب حاضر این قدرت را به نمایش می‌گذارد و تأکید می‌کند که شما برای دستیابی به موفقیت باید از احساسات قوی برخوردار باشید و عاشق کارهایی باشید که در حال انجام دادن آن‌ها هستید.

این کتاب برای تغییر روند زندگی‌تان بسیار ضروری است، موضوعات و مسائل فراوانی وجود دارد که باید از آن‌ها آگاه باشید. همچنین چیزهای زیادی وجود دارد که شما باید درباره خود و زندگی‌تان، آن‌ها را درک کنید. راندا برن در این کتاب راه‌های رسیدن به یک زندگی شگفت‌انگیز را به شما نشان می‌دهد.

برای اینکه با کتاب قدرت زندگی‌تان را تغییر دهید، نیازی نیست راز را خوانده باشید، زیرا آنچه باید بدانید، همه در کتاب قدرت گفته شده است. اگر راز را خوانده باشید، این کتاب دانش غیرقابل وصفی به دانش قبلی شما اضافه خواهد کرد.

زندگی ساده‌تر از آن است که فکرش را بکنید؛ وقتی بفهمید زندگی و قدرت درون شما چگونه کار می‌کنند، جادوی زندگی را تمام و کمال تجربه می‌کنید و زندگی شگفت‌انگیزی خواهید داشت! حال بگذارید جادوی زندگی‌تان شروع شود.

با راندا برن بیشتر آشنا شویم:

راندا برن تهیه کننده و نویسنده مشهور در سال 1945 در ملبورن استرالیا زاده شد. او عمده شهرتش را مدیون مستند راز و کتابی است که به همین نام چندی بعد منتشر شد. پس از آن کتاب قدرت، جادو و قهرمان را نیز نگاشت که بسیار مورد استقبال قرار گرفت و به چندین زبان ترجمه شد. او در سال 2007 از سوی نشریه تایم به عنوان یکی از 100 چهره تأثیرگذار در جهان شناخته شد.

جملات برگزیده کتاب قدرت:

- این عالم بی‌انتها را قدرتی عالی و نیرویی برتر در برگرفته و اداره می‌کند و شما بخشی از این قدرت هستید.
- عشق قوی‌ترین و همچنان ناشناخته‌ترین انرژی موجود در جهان است.
- با یک کلمه از بار و رنج زندگی رها می‌شویم. عشق.
- زندگی بی‌دلیل رخ نمی‌دهد؛ هر چه در زندگی می‌گیرید در ازای چیزهایی است که داده‌اید.
- افکار و احساساتتان، چه خوب باشند چه بد، همچون پژواک صدا به سمت شما باز می‌گردند.
- هر روز و هر لحظه انتخاب با شماست که دوست بدارید و نیروی مثبت عشق را به کار بیندازید.

در بخشی از کتاب قدرت می‌خوانیم:

همه چیز در این عالم آهن‌ربایی و دارای فرکانس آهن‌ربایی است. احساسات و افکارتان نیز دارای فرکانس‌های آهن‌ربایی هستند. احساسات خوب به این معنا هستند که در فرکانس مثبت عشق قرار دارید. احساسات بد به این معنا هستند که در فرکانس منفی هستید.

هر احساسی که داشته باشید، خوب یا بد، فرکانس شما را تعیین می‌کند؛ مانند آهن‌ربا می‌شوید و انسان‌ها، حوادث و شرایطی را که با شما در فرکانس یکسان قرار دارند، جذب می‌کنید!

اگر احساس شور و اشتیاق می‌کنید، فرکانس اشتیاق شما افراد، موقعیت‌ها و اتفاقات پرشور و اشتیاق را جذب خواهد کرد. اگر احساس ترس می‌کنید، فرکانس ترستان افراد، موقعیت‌ها و اتفاقات هراس‌آور را به سوی شما جذب خواهد کرد. هیچ‌وقت نسبت به فرکانسی که در آن هستید در تردید نمی‌مانید، زیرا فرکانس شما دقیقاً همان حسی است که دارید! با تغییر احساس خود می‌توانید فرکانستان را تغییر دهید؛ آنگاه همه چیز در اطراف شما تغییر می‌کند زیرا شما در فرکانس جدیدی قرار گرفته‌اید.

در زندگی در موقعیت‌های مختلفی قرار می‌گیرید و آن موقعیت‌ها می‌توانند نتایج مختلفی داشته باشند. هر نتیجه‌ای ممکن است زیرا هر احساسی می‌توانید نسبت به آن موقعیت داشته باشید!

رابطه می‌تواند در فرکانس شاد، پرنشاط، هیجان‌انگیز، رضایت‌بخش و هر حس خوب دیگری قرار داشته باشد. همین‌طور می‌تواند در فرکانس کسل کننده، نومید کننده، نگران کننده، رنج‌آور، افسرده کننده و هر حس بد دیگری قرار گیرد. این رابطه هر نتیجه‌ای می‌تواند داشته باشد! احساس شما تعیین می‌کند در رابطه‌تان چه چیزی رخ خواهد داد. هر احساسی که نسبت به رابطه خود داشته باشید، دقیقاً همان را از به‌دست می‌آورید. اگر اغلب نسبت به رابطه‌تان حس شادی دارید، عشق می‌دهید و از آن رابطه شادی و عشق می‌گیرید چون در این فرکانس قرار دارید.

فهرست مطالب کتاب

پیشگفتار
مقدمه
قدرت چیست؟
قدرت احساسات
فرکانس احساسات
قدرت آفرینش
احساس کردن، آفریدن است
زندگی شما را دنبال می‌کند...
کلیدهای قدرت
قدرت و پول
قدرت و روابط
قدرت و سلامتی
قدرت و شما
قدرت و زندگی

مشخصات کتاب الکترونیک

نام کتابکتاب قدرت
نویسنده
مترجمبهاره قنادزاده یزدی
ناشر چاپینشر هیدیس
سال انتشار۱۳۹۹
فرمت کتابEPUB
تعداد صفحات۲۰۰
زبانفارسی
شابک978-622-953857-9
موضوع کتابکتاب موفقیت و خودسازی
قیمت نسخه الکترونیک
۱۵۰۰۰ ت - 3.49 یورو
خرید کتاب الکترونیک

نقد، بررسی و نظرات کتاب قدرت

رقیه جدی
۱۳۹۹/۹/۳۰
کتاب راز کتاب معجزه‌ی شکرگزاری و کتاب قدرت به من فهموند که 33 سال عمرمو کلا به اشتباه طی کردم و الان که اگاه شدم خداوند رو بی نهایت شکرگزارم و از تمام کسانی که برای این کتابها زحمت کشیدن ازشون سپاسگزارم، دنیا دنیا خوشی رو برای همه ارزو میکنم
الهی که هر لحظه‌ی زندگیتون سرشار از عشق و معرفت و خوشی باشه
مهناز م
۱۳۹۹/۸/۲۹
این کتاب و کتاب معجزه شکر گزاری و کتاب راز از راندا برن روی زندگی من خیلی تاثیر گذاشت و خوندن این سه کتاب ارزشمند رو به همه پیشنهاد می‌کنم
مهوش مولودی
۱۴۰۰/۶/۱۵
واقعااالذت میبرم ازخوندن کتابهای راندا برن. جوری که انگار دلم نمیخواد تموم شه مطالب انقد جدابه. درخریدن این کتاب حتی یه ثانیه م تردید نکنین😍
سمانه محمدی
۱۳۹۹/۷/۸
خیلی خوشحالم که کتاب رو بدست آوردم. ممنونم از کتابراه که کمک میکند کتابهای دلخواهمان را با قیمت مناسب داشته باشیم.
Shayan Mb
۱۴۰۰/۹/۲۲
دقت به بعضی مسایل رو بالا میبره
بنظرم کتاب خوبی بود ولی نه به اندازه راز!
هادی محمدزاده
۱۴۰۱/۱/۴
عالی عالی عوضت میکنه اگه بخوای جالب بسیار جالب
ghoghnoos _psh
۱۴۰۰/۴/۷
توصیه میکنم فرصت ه خوندنش رو از دست ندین...
هانیه کیخا
۱۳۹۹/۶/۲۴
خدایا شکرت که این کتاب یافتم. عالی بود.
صادق اسدی
۱۴۰۰/۸/۱۴
کتابی آموزنده بود
مشاهده همه نظرات ۹

راهنمای مطالعه کتاب قدرت

برای دریافت کتاب قدرت و دسترسی به هزاران کتاب الکترونیک و کتاب صوتی دیگر و همچنین مطالعه معرفی کتاب‌ها و نظرات کاربران درباره کتاب‌ها لازم است اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

کتاب‌ها در اپلیکیشن کتابراه با فرمت‌های epub یا pdf و یا mp3 عرضه می‌شوند.