معرفی و دانلود PDF کتاب کرم: موجودات حال به هم زن

عکس جلد کتاب کرم: موجودات حال به هم زن
قیمت:
9900 تومان - 1.99€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome

برای دانلود قانونی کتاب کرم: موجودات حال به هم زن و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

برای دانلود قانونی کتاب کرم: موجودات حال به هم زن و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

معرفی کتاب کرم: موجودات حال به هم زن

کتاب کرم: موجودات حال به هم زن نوشته الیس گراول، با زبانی طنزآمیز، جذاب و شیرین، داستان جالبی را در مورد کرم‌ها بازگو می‌کند.

موضوع کتاب کرم (The Worm) چیست؟

الیس گراول (Elise Gravel) در اثر معروف خود، به معرفی این موجودات ریز با زبانی شیرین و ادبیاتی دوست داشتنی می‌پردازد و اطلاعات مفیدی را درباره این موجودات در ظاهر حال به هم زن به کودکان ارائه می‌دهد.

مجموعه‌ی «موجودات حال به هم زن» برای آشنایی با موجوداتی است که در نگاه اول برای شما چندش‌آور هستند اما در حقیقت، نقش مهمی در زندگی انسان‌ها و طبیعت دارند و موجودات مفیدی محسوب می‌شوند. شما در این مجموعه‌ی هفت جلدی با موجوداتی مانند حلزون بی‌صدف، شپش، وزغ، عنکبوت، مگس و... آشنا می‌شوید و مطمئن باشید که دیگر به نظرتان حال به هم زن نخواهند آمد.

کتاب کرم برای چه کسانی مناسب است؟

این مجموعه داستان برای کودکان دبستانی بسیار دلچسب و آموزنده خواهد بود.

در بخشی از کتاب کرم می‌خوانیم:

بعضی از کرم‌ها آن‌قدر کوچک هستند، که باید با میکروسکوپ آن‌ها را ببینند. بعضی‌ها هم حدود 35 متر طول دارند، مثل کرم روبانی که در اقیانوس‌ها و رودخانه‌ها زندگی می‌کند.

کرم‌ها می‌توانند در زیستگاه‌های مختلفی زندگی کنند. بعضی کرم‌ها در آب زندگی می‌کنند، بعضی دیگر در گیاهان خشک و پوسیده زندگی می‌کنند و بعضی کرم‌ها هم در شکم انسان‌ها یا حیوانات زندگی می‌کنند.

مشخصات کتاب الکترونیک

نام کتابکتاب کرم: موجودات حال به هم زن
نویسنده
مترجمسیده محبوبه حسینی
ناشر چاپیانتشارات ناک
سال انتشار۱۳۹۹
فرمت کتابPDF
تعداد صفحات32
زبانفارسی
شابک978-622-680517-9
موضوع کتابکتاب علمی و آموزشی کودک
قیمت نسخه الکترونیک

نقد، بررسی و نظرات کتاب کرم: موجودات حال به هم زن

فاطمه فلاح
۱۴۰۲/۲/۳
جالبه عکسهای بزرگ و نوشته کم داره. خودمونی نوشته شده. دخترم خیلی دوست داست ۵ سالس
مشاهده همه نظرات 1

راهنمای مطالعه کتاب کرم: موجودات حال به هم زن

برای دریافت کتاب کرم: موجودات حال به هم زن و دسترسی به هزاران کتاب الکترونیک و کتاب صوتی دیگر و همچنین مطالعه معرفی کتاب‌ها و نظرات کاربران درباره کتاب‌ها لازم است اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

کتاب‌ها در اپلیکیشن کتابراه با فرمت‌های epub یا pdf و یا mp3 عرضه می‌شوند.