معرفی و دانلود کتاب پنج دقیقه‌ی خوب

عکس جلد کتاب پنج دقیقه‌ی خوب
قیمت:
۲۵۹۰۰ تومان - 5.49€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50

برای دانلود قانونی کتاب پنج دقیقه‌ی خوب و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

برای دانلود قانونی کتاب پنج دقیقه‌ی خوب و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

معرفی کتاب پنج دقیقه‌ی خوب

کتاب پنج دقیقه‌ی خوب شامل 100 تمرین صبحگاهیست که به شما کمک می‌کند در تمام روز آرام و متمرکز باشید. در نظر شما پنج دقیقه ممکن است زمانی بسیار کوتاه یا بسیار بلند به نظر برسد. اما از نظر جفری برنتلی و وندی میلستاین شما باید به زمان حال بیشتر توجه داشته باشید و همین پنج دقیقه که در کنار کسی که عاشقس هستید را می‌گذرانید از دست ندهید.

زندگی ممکن است بسیار شلوغ، رضایت‌بخش یا سرسام‌آور باشد. به ویژه در این روزها گاهی ممکن است در زندگی احساس پوچی و نارضایتی کنیم. با این حال، دریک چشم برهم زدن یا یک لحظه، همه چیز ممکن است تغییر کند. این کتاب به شما کمک کند بیشتر به زمان حال توجه داشته باشید، ارتباط کامل‌تری با زندگی‌تان برقرار کرده و آن را غنی و سرشار کنید.

وقتی شما عاشق کسی می‌شوید، هر لحظه‌ای که با او سپری می‌کنید به منزلهٔ گذر یک عمر می‌ماند، اما بیایید واقع‌بین باشیم همان‌طور که زمان سپری می‌شود رابطه‌ها نیز تغییر می‌کند. تربیت بچه‌ها، انجام کارهای روزمره، وظایف مشکل و دیگر موارد زندگی بین شما و همسرتان قرار می‌گیرد. بنابراین برای حفظ پیوند عمیق و صمیمیت بیشتر با همسرتان نیاز به کمی تمرین دارید، اما لازم نیست انجام این تمرین‌ها همهٔ وقت شما را بگیرد، با تمرین‌های سادهٔ کتاب پنج دقیقه‌ی خوب (Five Good Minutes With The One You Love) شما قادر خواهید بود با صرف پنج دقیقه در روز ارتباط خود را با همسرتان محکم‌تر و عاشقانه‌تر نمایید.

کتاب پنج دقیقه‌ی خوب نوشتۀ جفری برنتلی (Jeffrey Brantley) و وندی میلستاین (Wendy Millstine) برای شماست اگر:
- مایل باشید زندگی‌تان را غنی و سرشار کنید اما آن‌قدر سرتان شلوغ است و تعهدات متعدد دارید که گمان نمی‌کنید وقت داشته باشید فعالیت دیگری را به برنامه‌تان اضافه کنید.
- نمی‌دانید برای خوشحال‌تر و راضی‌تر بودن چه کارهای دیگری می‌توانید انجام دهید.
- اغلب آن‌قدر احساس خستگی می‌کنید که قدرت و توانایی بر عهده گرفتن مسؤولیت دیگری را ندارید. حتی توانایی انجام کاری را که می‌دانید به نفع شماست، ندارید.
- کنجکاو هستید و مایلید رویکردهای متفاوتی را برای کشف زندگی درونی و بیرونی و اسرار انسان بودنتان به کار گیرید.

از دیدگاه کتاب پنج دقیقه‌ی خوب، این پنج دقیقه‌ای که شما در زمان حال حضور دارید (یعنی متوجه زمان حال هستید، نه غرق شدن در افکار گذشته و آینده)، به شما کمک می‌کند به فردی تواناتر و جالب‌تر تغییر پیدا کنید. در واقع برنامه‌ای روشن برای اعمالتان تعیین می‌کنید و با تمام وجود دست به عمل می‌زنید. وقتی برای انجام تمرینات این کتاب که هدفش ایجاد آرامش و وارهیدگی در شماست تمام توجه، قصد و اشتیاق قلبی خود را به کار بگیرید، آگاهی و پیوند عمیقی را با زندگی شکل می‌دهید، ارتباطاتتان غنی می‌شود، مهربانی و خرد را در خود رشد می‌دهید، که در این صورت پنج دقیقه‌تان به درستی به پنج دقیقۀ خوب تبدیل می‌شود.

فهرست مطالب کتاب

مقدمه
بخش اول: اصول اولیه
پنج دقیقه‌ی خوب چیست؟
بخش دوم: تمرینات
رسیدن به آرامش و وارهیدگی درونی
آگاهی و ارتباط آرامش‌بخش
ارتباط با خودتان و دیگران
عاقل‌تر و مهربان‌تر شوید

مشخصات کتاب الکترونیک

نام کتابکتاب پنج دقیقه‌ی خوب
نویسنده،
مترجمالهام آرام نیا، شمس الدین حسینی
ناشر چاپیانتشارات نسل نواندیش
سال انتشار۱۳۸۶
فرمت کتابEPUB
تعداد صفحات۲۳۶
زبانفارسی
شابک978-964-412-836-3
موضوع کتابکتاب موفقیت و خودسازی
قیمت نسخه الکترونیک
۲۵۹۰۰ ت - 5.49 یورو
خرید کتاب الکترونیک

نقد، بررسی و نظرات کتاب پنج دقیقه‌ی خوب

Reza .r
۱۳۹۷/۳/۵
کتاب مفیدیه و با استفاده از کمی تمرکز با ایده‌هاش در کمترین زمان میشه به آرامش رسید. در صورت تداوم روشهای گفته شده در کتاب میشه به آرامشی کامل رسید
رضا سارانی
۱۳۹۷/۸/۱۹
من کتابو نخوندم ولی کاش یاد بگیریم واس تخفیف نظرات الکی ندیم
کاربر لیلا فتاحی
۱۳۹۷/۱۱/۱۳
کتاب خوب و مفیدیه
😊Mahdis ....
۱۳۹۷/۵/۱۱
کتاب خوب و مفیدیه❤
مشاهده همه نظرات ۴

راهنمای مطالعه کتاب پنج دقیقه‌ی خوب

برای دریافت کتاب پنج دقیقه‌ی خوب و دسترسی به هزاران کتاب الکترونیک و کتاب صوتی دیگر و همچنین مطالعه معرفی کتاب‌ها و نظرات کاربران درباره کتاب‌ها لازم است اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

کتاب‌ها در اپلیکیشن کتابراه با فرمت‌های epub یا pdf و یا mp3 عرضه می‌شوند.