معرفی و دانلود کتاب پنج زبان عشق: رازهایی برای داشتن عشق ماندگار

عکس جلد کتاب پنج زبان عشق: رازهایی برای داشتن عشق ماندگار
قیمت:
16000 تومان - 1.99€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome

برای دانلود قانونی کتاب پنج زبان عشق: رازهایی برای داشتن عشق ماندگار و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

برای دانلود قانونی کتاب پنج زبان عشق: رازهایی برای داشتن عشق ماندگار و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

معرفی کتاب پنج زبان عشق: رازهایی برای داشتن عشق ماندگار

گری چاپمن در کتاب پنج زبان عشق: رازهایی برای داشتن عشق ماندگار به شما کمک می‌کند تا زبان عشق همسرتان را کشف و نیازهای عاطفی، احساسی و عشقی او را برآورده کنید.

گری چاپمن (Gary Chapman) در کتاب شگفت انگیز و تاثیرگذار پنج زبان عشق (The 5 love languages) سعی دارد تا راهکارهای واقعی ابراز عشق را بیان کند. این کتاب از پرفروش‌ترین عناوین نیویورک تایمز و آمازون به شمار می‌آید و به پنجاه زبان دنیا ترجمه شده است.

موضوع کتاب پنج زبان عشق: رازهایی برای داشتن عشق ماندگار چیست؟

عشق مهم‌ترین و مبهم‌ترین ‌لغت در زبان انگلیسی است. خیلی از اندیشمندان مذهبی و غیرمذهبی بر این اعتقادند که عشق نقش محوری مهمی در زندگی انسان‌ها دارد. نظام‌های فلسفی و الهی جایگاه بسیار ارزشمندی برای آن قائل هستند. روانشناسان نیز معتقدند اولین و مهم‌ترین نیاز احساسی بشر عشق است. پر نگهداشتن مخزن عشق برای تداوم زندگی بسیار ضروری خواهد بود. پس پیش بردن و هدایت زندگی مشترک بدون عشق و با مخزن خالی سخت‌تر از راندن ماشین با باک خالی است. شما با خواندن مطالب این کتاب می‌توانید هزاران زندگی نابسامان را نجات دهید و حال و هوای زندگی‌تان را بهتر کنید. کسانی که در حال و هوای عاشقی به سر می‌برند و با رویای شیرین عشق، حقیقت زندگی‌شان را فراموش می‌کنند، می‌توانند با مطالعه این کتاب به درک مهمی در این زمینه برسند و از قدرت نهفته‌ی عشق در راستای منافع خود بهره گیرند.

این کتاب در واقع حاصل سال‌ها پژوهش و مشاوره‌ی دکتر چاپمن به زوجین است. او با پاسخ به سوالاتی نظیر اینکه؛ چرا بسیاری از زوجین با وجود داشتن مهارت‌های ارتباطی بسیار قوی نمی‌توانند از آن‌ها در زندگی مشترک استفاده کنند؟ چرا عشق و دوست داشتن بعد از ازدواج سرد می‌شود و هرگز مثل گذشته نیست؟ کمک می‌کند تا بتوانید زبان عشق را شناخته و زندگی مشترک پایدار و سرشار از عشقی بسازید.

در بخشی از کتاب پنج زبان عشق: رازهایی برای داشتن عشق ماندگار می‌خوانیم:

وقتی دانشجوی رشته‌ی مردم ‌شناسی بودم، به‌ راحتی می‌توانستم با اقوام و گروه‌های مختلفی از مردم در سراسر دنیا دیدار کنم. به آمریکای مرکزی رفتم و با فرهنگ جدید اقوام مایان و آزتک آشنا شدم، به اقیانوس آرام سفر کردم و زندگی قبیله‌های مختلفی را مطالعه کردم. در تمام فرهنگ‌های این اقوام و گروه‌ها الگوهای فرهنگی عشق و زندگی مشترک را مورد بررسی قرار دادم و فهمیدم در همه‌ی فرهنگ‌ها هدیه دادن به عنوان بخشی از فرآیند عشق و زندگی مشترک محسوب می‌شود.

به جزیره‌ی دومینیکا سفر کردم. فرهنگ سرخ‌پوستان کارائیب را بررسی کردم. در این سفر با شخصی به نام فرد آشنا شدم. پسر بیست و هشت ساله‌ی سیاه پوستی بود که در ماهیگیری با دینامیت دستش قطع شده بود، بعد از آن اتفاق تلخ هرگز به ماهیگیری نرفت. وقت آزاد زیادی داشت، ساعت‌ها در کنار من بود و در مورد فرهنگشان صحبت کرد.

وقتی برای اولین بار به خانه‌ی فرد رفتم، به من نوشیدنی تعارف کرد و من با احترام پذیرفتم. به برادر کوچکش گفت آبمیوه‌ای برایم بیاورد. برادرش بالای درخت نارگیل رفت و نارگیلی گرفت و آن را سوراخ کرد. آن را به من داد و گفت این برای شما. نارگیلش نارس بود ولی می‌دانستم که هدیه‌ای است که از روی علاقه به من داده شده، به همین خاطر همه‌ی آن را خوردم.

فهرست مطالب کتاب

فصل اول: بعد از ازدواج چه بر سر عشق می‌آید
حقیقت فراموش شده
حالا شما...
فصل دوم: پر نگه‌داشتن مخزن عشق
نیاز ما به عشق
حالا شما...
فصل سوم: عاشق شدن
حال و هوای عاشقی
واقعیت به‌زور وارد می‌شود
از حال و هوای عاشقی به عشق واقعی
حالا شما...
فصل چهارم: اولین زبان عشق: کلام تائید آمیز
تشویق
حرف‌های محبت‌آمیز
درخواست متواضعانه
دفترچه‌ی یادداشت و یک داستان
حالا شما...
فصل پنجم: دومین زبان عشق: وقت گذاشتن برای یکدیگر
بودن با یکدیگر
گفت‌وگوی باکیفیت
خود آشکارسازی
تیپ‌های شخصیتی
فعالیت‌های باکیفیت
حالا شما...
فصل ششم: سومین زبان عشق: دریافت هدیه
بهترین سرمایه‌گذاری
من به عنوان هدیه
معجزه در شیکاگو
حالا شما...
فصل هفتم: چهارمین زبان عشق: ارائه خدمت و همسرداری
گفت‌وگو در شهرک صنعتی
آنچه از دیوید و ماری آموختم
پادری یا عاشقی؟
حالا شما...
فصل هشتم: پنجمین زبان عشق: تماس بدنی
قدرت لمس
بدن برای لمس کردن است
بحران و تماس بدنی
حالا شما...
فصل نهم: کشف زبان عشق
حالا شما...
فصل دهم: عشق یک تصمیم است
حال و هوای عاشقی
سرد شدن حال و هوای عاشقی
توان عاشق شدن
حالا شما...
فصل یازدهم: عشق، تفاوت ایجاد می‌کند
مثل دو هم‌اتاقی هستیم
حالا شما...
فصل دوازدهم: عشق ورزیدن به کسی که دیگر عاشقش نیستم
بزرگ‌ترین چالش عشق
آزمایش شش ماهه
می‌خواهم همسر خوبی برایت باشم
حالا شما...
فصل سیزدهم: کلام آخر
سؤالات متداول

مشخصات کتاب الکترونیک

نام کتابکتاب پنج زبان عشق: رازهایی برای داشتن عشق ماندگار
نویسنده
مترجمپری راد
ناشر چاپیانتشارات نیک ورزان
سال انتشار۱۳۹۹
فرمت کتابEPUB
تعداد صفحات117
زبانفارسی
شابک978-622-6532-28-0
موضوع کتابکتاب‌های خانواده و روابط
قیمت نسخه الکترونیک
16000 ت - 1.99 یورو
خرید کتاب الکترونیک

نقد، بررسی و نظرات کتاب پنج زبان عشق: رازهایی برای داشتن عشق ماندگار

سعیده
۱۴۰۲/۱/۱۶
سلام دوستان این کتاب واقعا میتونه زندگی‌ها رو از مرگ تدریجی و یا مرگ قطعی نجات بده.
من به مرحله‌ای از زندگی رسیده بودم که در تلاش بودم احساساتم رو کامل از بین ببرم تا با شریک زندگیم دچار مشکل نشم، چرا که مرد فهمیده‌ای بود ولی احساسات منو درک نمیکرد
از وقتی این کتاب رو خوندم ۹۰ درصد دغدغم رفع شده

چون متوجه شدم ما بلد نبودیم با زبون همدیگه ابراز احساس یا عشق کنیم هر کسی با زبونی که یاد گرفته بود بیان میکرد و ممکن بود که زبون شخص اول به کار اون شخص دومی نیاد و هر دو فکر کنن که درک نمیشن یا دیده نمیشن.
خوندن این کتاب رو به همه‌ی کسانی که توی ابراز عشق ضعیفن توصیه میکنم
Mozhdeh Alimohamadi
۱۳۹۹/۱۱/۳۰
کتاب فوق العاده‌ای هست فکر میکنم اگر با تعمق خونده بشه نه تنها بسیاری از خانواده‌ها رو از فروپاشی نجات میده بلکه کیفیت زندگی رو بالا میبره، به همه دوستان حتی کسانیکه هنوز در ابتدای راه هستند و هنوز ازدواج نکردن توصیه میکنم به حرف‌های دکتر چاپمن گوش کنند و راهکار هاش رو استفاده کنن، با این کتاب نیاز به هیچومشاوری نیست.
فهیمه حکیما
۱۴۰۱/۶/۱
کتاب خوبی بود. اما مطالب مفیدی کمی داشت. بیشتر توضیحات اضافه بود. طوری که میشه کل کتاب را در ده صفحه خلاصه کرد. و کل کتاب را در دو ساعت خواند. اما در مجموع خواندنش را توصیه میکنم و اگر خلاصه کتاب رو هم پیدا کردید همون کافیه.
محمدرضا خیمه
۱۴۰۰/۱۰/۵
در این کتاب مهم‌ترین عواملی که باعث افزایش صمیمیت در زندگی زناشویی میشه رو توضیح داده و بنظرم این موارد اصول مهمی در ارتباط زناشویی هستند و به عزیزان توصیه میکنم حداقل یکبار این موارد رو بخونن و مرور کنند
نوشین صالحی
۱۴۰۰/۹/۷
سلام دوستان... به نظرم تمام زوجها در هرسنی باید با این زبان اشنا شوند... ونویسنده چه زیبا چه روان و چه دلچسب راهکار گفته که با هر توان فکری قابل در ک میباشد... عالیه حتما مطالعه بفرمایبد... ممنون از کتابراه
لیلا جعفرزاده
۱۴۰۰/۶/۳۰
خیلییی عالی بود من مجردم و کلا دیدم نسبت به ابراز علاقه عوض شد جالب اینک فهمیدم زبان عشق خودم چیه و قبلا اصلا راجبش اطلاعی نداشتم بهتره دو سه باری بخونیدش تا ملکه ذهن بشه
جز کتابایی بود ک حس میکنم وقتی ک براش گذاشتم کاملا ارزششو داشت
سید مهدی هاشمی
۱۴۰۱/۱۰/۲۸
این کتاب رو به تمام کسانی که چه در اوایل مسیر عشق هستن چه اونهایی که هنوز شروع نکردن پیشنهاد میکنم! واقعا عالیه! کلا دیدتون رو نسبت به عشق تغییر میده و خب کتاب کوچیک ولی پر از مطالب مهمیه! از دستش ندید!
مینا قندی
۱۴۰۰/۱/۷
من این کتاب رو قبلا خونده بودم نیاز داشتم دوباره بخونمش در واقع کتاب خیلی خوبیه اگه همه ادم‌های دنیا بخونن و عمل بکنن دنیا جای قشنگی میشه!!!!
سپیده ص
۱۴۰۲/۶/۱۸
کتاب بسیار خوبی بود و بسیار کاربردی در روابط و کمک کننده. اما خب میشد خیلی خلاصه تر توصیح ش داد من کتابرو خوندم و خلاصه ش رو نت برداشتم و هربار مرورشون میکنم
Aylar Bahrami
۱۳۹۹/۱۰/۶
چقدددر سوال‌های بی جواب منو این کتاب جواب داد. همه‌ی ادم‌های دوروبر من جزو این دسته‌ها که معرفی شده هستن و امیدوارم بتونم از راهنمایی‌های این کتاب استفاده کنم
Hani
۱۴۰۲/۵/۱۵
کتاب خیلی خوبیه من نمونه کتاب رو که بخونم متوجه میشم چقد خوبه و کار آمد میرم ادامه خرید بزنم.... درحال خوندن نسخه کاملم
محسن خشنود
۱۴۰۱/۸/۷
عالی بود
به نظرم یک کتابیه که همه زوج‌ها با هر سن و سالی باید بخوانند و روش فکر کنند من خلاصه برداری هم کردم ازش، عالی بود عالی
طیبه صادقی
۱۴۰۱/۷/۱۲
عالی بود. 5زبان عشق رو یادداشت کردم و سعی می‌کنم دربرخورد با نزدیکانم زبان عشق آن‌ها را تشخیص بدهم و با همان زبان رفتار کنم
shadi tahmasebi
۱۴۰۰/۹/۸
عالی بود. خیلی روان و واضح به موضوع مهمی پرداخته. هر کسی زبان عشق مخصوص به خودش را دارد که با دونستن اون روابط بهتری میتونیم داشته باشیم.
حنان احمدنیا
۱۴۰۰/۴/۳
کتاب خیلی مفید و کاربردیه، خیلی موقع‌ها متوجه اشتباهاتمون در رابطه نمی‌شیم این کتاب قشنگ توضیح داده که چکار کنیم تا رابطه به خوبی شکل بگیره
مشاهده همه نظرات 68

راهنمای مطالعه کتاب پنج زبان عشق: رازهایی برای داشتن عشق ماندگار

برای دریافت کتاب پنج زبان عشق: رازهایی برای داشتن عشق ماندگار و دسترسی به هزاران کتاب الکترونیک و کتاب صوتی دیگر و همچنین مطالعه معرفی کتاب‌ها و نظرات کاربران درباره کتاب‌ها لازم است اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

کتاب‌ها در اپلیکیشن کتابراه با فرمت‌های epub یا pdf و یا mp3 عرضه می‌شوند.