معرفی و دانلود کتاب قوی‌ترین راز تجلی آرزوها

عکس جلد کتاب قوی‌ترین راز تجلی آرزوها
قیمت:
15000 تومان - 1.99€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome

برای دانلود قانونی کتاب قوی‌ترین راز تجلی آرزوها و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

برای دانلود قانونی کتاب قوی‌ترین راز تجلی آرزوها و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

معرفی کتاب قوی‌ترین راز تجلی آرزوها

کتاب قوی‌ترین راز تجلی آرزوها به قلم کارنلین سیج، راهنما و پاسخی جامع برای کسانی است که تاکنون به علت ناآگاهی، به ماهیت قانون جذب یا کاربردی بودن آن تردید داشته‌اند.

میلیون‌ها نفر تاکنون شیفته قانون جذب و وعده آن برای تجلی ثروت، سلامتی و دیگر چیزهای خوب در زندگی شده‌اند. با این وجود اجرای این قانون همانگونه که فعلا تدریس می‌شود، نتایج نومید کننده و حتی مضر به همراه داشته است.

با مطالعه کتاب قوی‌ترین راز تجلی آرزوها (The greatest manifestation principle in the world)، می‌توانید حلقه مفقوده و قدرت واقعی پشت این قانون را کشف نموده و به تمامی خواسته‌های قلبی‌تان برسید و متوجه شوید که به مرور زمان افراد، منابع و شرایط درست، به طرز جادویی و خیلی راحت وارد زندگی‌تان می‌شوند.

به طور همزمان با تغییر رفتارتان از شر چربی‌های اضافی، تنبلی، وسواس‌های ذهنی و اعتیادهای مخرب رها شده و وابستگی‌های مادی و ارتباطی برطرف می‌شود و در خواهید یافت چگونه با استفاده از قدرت نهفته در این تکنیک، بیماری خودتان را به طور کامل شفا دهید.

قانون جذب، قانونی است که در مورد چگونگی جریان انرژی قدرتمند کائنات در زندگی ما صحبت می‌کند. در کائنات، دو میدان کوانتومی انرژی قوی حاکم است؛ میدان انرژی عشق و میدان انرژی ترس.

میدان عشق با جوهره الهی وجودی ما و کائنات مرتبط است و هر چه است «خوبی» در آن جریان دارد. میدان انرژی ترس، ارتباط ما را با جوهره الهی وجودی‌مان قطع می‌کند و باعث می‌شود تا ناآگاهانه انتخاب‌هایی ناهماهنگ با قدرت درونی و اراده خداوند داشته باشیم و گرفتار رنج و درد شویم. انتخاب با ماست که با کدام یک از این دو میدان ارتباط بگیریم.

کارنلین سیج (Carnelian‌ Sage) با سال‌ها تجربه موفق در زمینه «مهارت زندگی آگاهانه»، در این کتاب بی‌نظیر برای اولین بار در جهان و در عرصه‌ی موفقیت، با ارائه تکنیکی کاملا کاربردی برای ارتباط آگاهانه با میدان انرژی عشق کائنات، پرده از قوی‌ترین راز تجلی آرزوها برداشته و به این ترتیب، با کشف حلقه مفقوده قانون جذب، کمک شایانی به علاقمندان موفقیت در حوزه‌های مختلف نموده است

جملات برگزیده کتاب قوی‌ترین راز تجلی آرزوها:

- افرادی که به دنبال خدا می‌روند، به همه چیز خوب می‌رسند.
- عشق قوی‌ترین و ناشناخته‌ترین نیروی موجود در جهان است.
- جذب زمانی رخ می‌دهد که از حالت خواستن بیرون آمده و حالت داشتن را به خود بگیریم.
- کائنات چیزی به ما نمی‌دهد که می‌خواهیم ، بلکه چیزی را می‌دهد که ارتعاش می‌کنیم.
- خداوند یقینا می‌شنود؛ می‌فهمد و می‌داند چه ترس‌ها و امیدهایی در قلب‌تان دارید. وقتی به عشق خداوند توکل کنید معجزه رخ می‌دهد.
- چیزی برای ترس وجود ندارد مگر اینکه خودتان نخواهید حقیقت را در یابید و تن به خرافه و جهل بدهید و از تجزیه تحلیل اتفاقات پیرامونتان امتناع کنید.

در بخشی از کتاب قوی‌ترین راز تجلی آرزوها می‌خوانیم:

عشق نیرومندترین نقدینگی در کل دنیا بوده و هست. با این حال هنوز هم عده کمی از مردم دنیا با قوانین عشق زندگی می‌کنند. تمام رهبران بزرگ معنوی در تمام دنیا این قانون را دنبال ‌کرده‌اند و آن را راهی برای رسیدن به موفقیت و رضایت نهایی می‌دانند. اکثر ما هنوز بدون استفاده از این قانون زندگی می‌کنیم. مورد جالب توجه اینکه، دوره‌های روانشناسی، سلامت روانی و دیگر دوره‌های اصلاح فردی، اغلب مواقع به ما نصیحت می‌کنند که خلاف اصول عظیم تجلی رفتار کنیم و به جای تمرکز بر عشق، به نتایج توجه کنیم.

با اینکه ذاتاً هیچ اشتباهی در مورد تمرکز بر خواسته‌ها و تجسم شفاف آن‌ها وجود ندارد اما آموزش‌های کنونی قانون جذب نمی توانند بیان کنند که چه عاملی باعث می‌شود آرزوها از حالت بدون شکل و بالقوه به واقعیت فیزیکی تبدیل شوند. تجسم ذهنی و بیان جملات تأکیدی در مورد آرزوهای مان بدون داشتن عشق، شبیه موشکی است که نیروی محرکه لازم برای پرتاب به فضا را نداشته باشد.

هیچ شکی ندارم افرادی که با تمرکز بر آرزوهای شان تصمیم به موفقیت دارند، ناخواسته در جایی از مسیر خود، نیت خود را با عشق تغذیه می‌کنند. چنانچه در معادلات ذهنی خود، به اندازه کافی عشق وارد نکرده و همچنان بخواهند که به خوشبختی برسند، با تمرکز روی عشق می‌توانند شانس و خوشبختی خود را چندین برابر افزایش دهند .

این قضیه در مورد روابط نیز درست است. بعضی از همسران می کوشند تا روابط خود را مبتنی بر احساسات و بالاخص با انگیزه‌های خود خواهانه و دیکتاتورانه پیش ببرند. اما این افراد باید بدانند که اگر عشق را وارد روابط خود نمایند ، زندگی سعادتمند ای خواهند داشت.

فهرست مطالب کتاب

مقدمه
1: قانون جذب؛ فریب یا یک گنج واقعی؟
2: چگونه از «خواستن» به سمت «داشتن» برویم؟
3: خرافات و خطرات ورای قانون جذب
4: عشق یعنی زندگی
5: ورود به عرصه معجزه ها
6: چگونه زندگی خود را با عشق متبرک کنیم ؟

مشخصات کتاب الکترونیک

نام کتابکتاب قوی‌ترین راز تجلی آرزوها
نویسنده
مترجممهدی داعی
ناشر چاپیانتشارات موج سوم
سال انتشار۱۳۹۹
فرمت کتابEPUB
تعداد صفحات130
زبانفارسی
شابک978-600-932443-9
موضوع کتابکتاب موفقیت و خودسازی
قیمت نسخه الکترونیک
15000 ت - 1.99 یورو
خرید کتاب الکترونیک

نقد، بررسی و نظرات کتاب قوی‌ترین راز تجلی آرزوها

مارال صادقی
۱۳۹۹/۶/۹
این کتاب در مورد قرار گرفتن در مدار انرژی‌های معنوی والا موقع درخواست کردن از خداوند است. اینکه باید به دور از هر گونه افکار منفی از هر نوع مثلا کینه حسادت مال اندوزی ناامیدی ترس و خلاصه هر ارتعاش منفی باشید. توضیح میده که چگونه و چرا باید در مدار عشق و افکار متعالی باشید. ممنون از مترجم نویسنده و کتابراه. از مترجم عزیز هم درخواست میکنم که لطفا کتاب‌های بعدی رو که آخر کتاب معرفی کردین لطفا زودتر منتشر بفرمایید. باز هم ممنون
حسین بدیحی
۱۴۰۱/۸/۱۰
چقدر این کتاب مظلوم واقع شده کتابی بسیار عالی
بار اول ۳ سال پیش خوندم و با عمل به توصیهایش
زندگیم متحول شد ولی در حال حاضر حال و روز خوبی نداشتم مدام از خودم میپرسیدم چه چیزی باعث اون جهش کوانتومی من شده بود یهو یادم به این کتاب افتاد چقد گشتم تا لابه لای کتابهایم در کتابراه پیدایش کردم و دارم با عشق دوباره میخونمش انشاالله به یاری خدا دوباره بیام برای گفتنه نتایج
Mahnaz ShE
۱۴۰۱/۶/۱۸
کتاب خیلی خوبی بود، خلاصه و مفید و منطقی، و اگه بتونید مطالب رو درست درک کنید به شفاف شدن ذهنتون کمک میکنه. در واقع به پالایش ذهن و درک حقیقت انسان اشاره داره. و در عین سادگی به بزرگترین اصل معنویت پرداخته، شناخت خویش.
تازه معنی بیت زیر و مفهوم بزرگی که داره رو فهمیدم: غیر تسلیم و رضا کو چاره ای، در کف شیر نر خونخواره ای
زکریا ناصری
۱۴۰۲/۱/۲۶
واقعا کتاب عالی هستش و نکات تکمیلی قانون جذب را با شیوه خلاصه و کاربردی بیان کرده و حتما توصیه میکنم این کتاب را چند بار بخوانید.
Davood Azizkhai Azizkhai
۱۴۰۰/۱۱/۱۰
موضوع عشق کلا مبحث مبهم و گنگی ست نویسنده خواسته موضوعی متفاوت ارایه بده ولی به نظرم موفق نشده. در کل را ه کار عملی خاصی ارایه نمی‌کنه
سمانه مقیمی
۱۴۰۰/۴/۱۵
کتابی‌بسیار‌مفید و کاربردی در زمینه قانون جذب‌ اما مطالب‌ساده و روان و قابل فهم برای‌همه گروه سنی نیست.
Sarah Akhdd
۱۳۹۹/۶/۲
کتاب فوق العاده و عشق همواره پیروز خواهد شد
Mahnaz Khlifesoltani
۱۴۰۰/۱/۲۶
کتاب قوی و بسیار پر مغز و پر محتوا بود
abbas setavand
۱۳۹۹/۷/۹
من دوسش دارم وکتاب خوبی هست
سجاد سلیقه زاده
۱۳۹۹/۶/۲۳
کتاب بسیار خوب و آموزنده‌ای است.
مجتبی کلوندی
۱۳۹۹/۶/۱۲
عالیه واقعا حرف نداره
مریم شفیقی فر
۱۳۹۹/۵/۲۳
خیلی جالب بود. دیدگاه جدیدی بمن داد
M H
۱۴۰۱/۶/۳
فوق‌العاده و خاص
مشاهده همه نظرات 13

راهنمای مطالعه کتاب قوی‌ترین راز تجلی آرزوها

برای دریافت کتاب قوی‌ترین راز تجلی آرزوها و دسترسی به هزاران کتاب الکترونیک و کتاب صوتی دیگر و همچنین مطالعه معرفی کتاب‌ها و نظرات کاربران درباره کتاب‌ها لازم است اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

کتاب‌ها در اپلیکیشن کتابراه با فرمت‌های epub یا pdf و یا mp3 عرضه می‌شوند.