معرفی و دانلود PDF کتاب بمک: بازی‌های محیط کار - جلد اول

عکس جلد کتاب بمک: بازی‌های محیط کار - جلد اول
قیمت:
۱۵۰۰۰ تومان - 3.49€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50

برای دانلود قانونی کتاب بمک: بازی‌های محیط کار - جلد اول و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

برای دانلود قانونی کتاب بمک: بازی‌های محیط کار - جلد اول و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

معرفی کتاب بمک: بازی‌های محیط کار - جلد اول

کتاب بمک: بازی‌های محیط کار - جلد اول نوشته کبری سبزعلی یمقانی، از سری سه گانه بوم در نظر دارد تعداد فراوانی بازی هیجان‌انگیز، ساده و جالب را معرفی کند که با پایین‌ترین قیمت و ابزار بتوانید در ساعات کاری، داخل محل کار خود آن‌ها را به اجرا درآورید. جذابیت این بازی‌ها در ایفای آن‌ها به صورت تک نفره و تیمی است.

بررسی‌ها نشان می‌دهد که بعضی بازتاب‌های مثبت روانشناختی با نتایج بهتر سازمانی در ارتباط هستند. احساسات مثبت و پروسه‌ی در ارتباط با آن می‌تواند به انگیزه بالاتر، تحقق کاری و توانایی رویارویی با اضطراب و عدم اعتماد منتهی می‌شود. از زمان‌های پیش، این اعتقاد وجود داشته است که انتشار روحیه در محل کار، بهره‌وری را بالا می‌برد؛ اگرچه امکان دارد، امتیازات آن از چنین نتیجه‌ای جلوتر نیز برود.

در حال حاضر، کارشناسان توصیه می‌کنند که روانشناسی مثبت‌گرا در محل کار می‌تواند بر همه چیز از نگهداری استعداد تا سلامت بهتر کارمندان مؤثر باشد. مطالعات گذشته نشان می‌دهد که محیط‌های کاری که هر یک از کارکنان خود را به عنوان یک فرد می‌نگرد و به این اشخاص تعلیماتی می‌دهد تا نقاط قوت خود را بشناسند و تقویت کنند، نه تنها آن‌ها را برای انجام کارهای بیشتری حاضر می‌کند، بلکه امکان دارد به طرز قابل ملاحظه‌ای فرهنگ سازمانی را نیز توسعه بخشد.

نام بمک برای کتاب از کوتاه شده حروف اولیه بازی‌های محیط کار یعنی تجمیع "ب: بازی"، "م: محیط "، "ک: کار" گرفته شده است. در طی سال‌ها همکاری کبری سبزعلی یمقانی با مجموعه‌های کوچک و بزرگ کارآفرینی در شکل واقعی و حقوقی بیشتر اوقات ذهنش مشغول این مسئله بوده که بتواند محیط سرورانگیزی را برای اشخاص حاضر در مجموعه‌ها تشکیل دهد، به طرزی که قشر کارمند، کارگر و مدیر با بالاترین راحتی و آرامش در کنار یکدیگر مشغول به کار شوند.

در این سو او اغلب روی مباحث روانشناسی صنعتی و سازمانی نگاه کوچکی داشت و حتی کارشناسی ارشد روانشناسی صنعتی سازمانی را در کنار دکتری بازرگانی بازاریابی گرفت. وی با تحلیل‌های فراوانی دریافت که باید هر چه بیشتر بر روی مبحث‌های مثبت بودن در محیط کار تمرکز کند؛ چون جای خالی مطالعاتی آن در مملکت احساس می‌شد.

مشخصات کتاب الکترونیک

نام کتابکتاب بمک: بازی‌های محیط کار - جلد اول
نویسنده
ناشر چاپیانتشارات کلید پژوه
سال انتشار۱۳۹۸
فرمت کتابPDF
تعداد صفحات۱۲۱
زبانفارسی
شابک978-622-95065-5-4
موضوع کتابکتاب‌های سرگرمی، کتاب‌های روانشناسی بزرگسالان
قیمت نسخه الکترونیک
۱۵۰۰۰ ت - 3.49 یورو
خرید کتاب الکترونیک

نقد، بررسی و نظرات کتاب بمک: بازی‌های محیط کار - جلد اول

amirhossein farzinmehr
۱۳۹۹/۷/۲۵
سر و کار، بازی!!! اینم نتیجش...
pooneh monazzah
۱۳۹۹/۱/۲۵
نسخه کپی شده از یه پیج اینستاگرامی
مشاهده همه نظرات ۲

راهنمای مطالعه کتاب بمک: بازی‌های محیط کار - جلد اول

برای دریافت کتاب بمک: بازی‌های محیط کار - جلد اول و دسترسی به هزاران کتاب الکترونیک و کتاب صوتی دیگر و همچنین مطالعه معرفی کتاب‌ها و نظرات کاربران درباره کتاب‌ها لازم است اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

کتاب‌ها در اپلیکیشن کتابراه با فرمت‌های epub یا pdf و یا mp3 عرضه می‌شوند.