معرفی و دانلود کتاب این کتاب شما را آرام می‌کند

عکس جلد کتاب این کتاب شما را آرام می‌کند
قیمت:
۱۳۰۰۰ تومان - 2.99€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome

برای دانلود قانونی کتاب این کتاب شما را آرام می‌کند و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

برای دانلود قانونی کتاب این کتاب شما را آرام می‌کند و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

معرفی کتاب این کتاب شما را آرام می‌کند

جسامی هیبرد و جو اسمار در کتاب این کتاب شما را آرام می‌کند، به شما راه‌های خودباوری و رسیدن به آرامش را مى‌آموزند. آن‌ها با ارائه تمریناتی کاربردی به شما یاد می‌دهند که خودتان را دست‌کم نگیرید و از زندگى‌تان لذت ببرید!

درباره کتاب این کتاب شما را آرام می‌کند:

ما در دوران همواره متغیرى زندگى مى‌کنیم و گاه زندگى ممکن است دشوار شود. نیروهایی وجود دارد که ما را پیوسته به هر سمتى مى‌کشند و مجبوریم براى مقابله و کنار آمدن با فشارهایى که در زیر آن‌ها هستیم تلاش کنیم. گاهى این فشارها از بیرون سرچشمه مى‌گیرند، اما جو اسمار (Jo Usmar) و جسامی هیبرد (Jessamy Hibberd) معتقدند که بیشترشان منشأ درونى دارند.

کتاب این کتاب شما را آرام می‌کند (This Book Will Make You Calm) با ارائه تمرینات سودمند و کاربردی‌اش شما را در مسیر خودباوری و رسیدن به آرامش حقیقی در زندگی یاری می‌دهد.

داشتن آرامش و از همه مهم‌تر حفظ آن، یکی از دستاوردهای آرمانی و بسیار سودبخشی است که در زندگی امروزه می‌توانیم داشته باشیم. اکنون با مفهوم آرامش کمی بیشتر آشنا شویم؛ اگر در کتاب فرهنگ لغت به معناى کلمه «آرام» نگاه کنید احتمالا به مفاهیمى مانند «آرامش پیش از توفان» برمی‌خورید. این امر نشان مى‌دهد که نه‌تنها حوادثى در طبیعت اتفاق مى‌افتد، بلکه در ذهن ما نیز چنین چیزهایى هست. انسان‌ها به گونه‌اى ساختار گرفته‌اند که هم آرامش و هم احساسات توفانى را درک مى‌کنند. انسان از وجد به نومیدى و از نومیدى به وجد مى‌رسد.

نویسندگان این کتاب هر دو اضطراب و نگرانى را از سر گذرانده‌اند و معتقد هستند که کتاب حاضر مى‌تواند بسیار کمک‌کننده باشد. آن‌ها سعى کرده‌اند تا جایى که امکانش هست مطالب دقیق را بازگو کنند. همچنین کوشیده‌اند از دخالت دادن مطالب دیگرى که ربطى به این موضوع ندارند خوددارى نمایند. اگر استرس، اضطراب و نگرانى، یک روز، یک هفته، یک ماه و یا همیشه شما را آزار داده‌ است، حتما از توصیه‌هاى این کتاب کمک بگیرید.

این کتاب که بر اساس یافته‌های علمی و پژوهشی این دو نویسنده تالیف شده است، به شما می‌آموزد که خودتان را به دردسر نیندازید، بى‌جهت کمال‌طلبى نکنید و بدانید که کامل و صددرصد بى‌عیب و نقص بودن وجود خارجى ندارد.

نکوداشت‌های کتاب این کتاب شما را آرام می‌کند:

- این کتاب قصد دارد ابزارهایی را برای درک احساسات شما، نحوه فکر و رفتار شما و سپس تغییر آن را ارائه دهد. (نشریه Female First)
- جو اسمار و جسامی هیبرد، حقایق و آمار و ارقام سرگرم کننده‌ای را مستند کرده‌اند که خواندن کتابشان را بسیار شیرین‌تر و راحت‌تر کرده است. (نشریه Fangirl Nation)

خواندن کتاب این کتاب شما را آرام می‌کند به چه کسانی پیشنهاد می‌شود؟

اگر حقیقتا خواهان ایجاد یک تغییر مثبت در زندگی‌تان هستید و از فشار زندگی روزمره و استرس‌های ناشی از آن خسته شده‌اید ما به شما کتاب این کتاب شما را آرام می‌کند را توصیه می‌کنیم.

با جسامی هیبرد بیشتر آشنا شویم:

او یکی از موفق‌ترین نویسندگان حوزه کتاب‌های خودیاری است و در لندن زندگی می‌کند. کتاب‌های او همواره در لیست پرفروش‌ترین آثار ساندی تایمز و دیگر مجلات است.

با جو اسمار بیشتر آشنا شویم:

بانوی نویسنده و الگوی روش‌های نوین خودسازی، جو اسمار کتاب‌هایی را به صورت مشترک با جسامی هیبرد در زمینه خودپروری منتشر کرده که با استقبال و توجه فراوانی در سراسر دنیا مواجه بوده؛ همچنین بیشتر آثار این دو نویسنده به چندین زبان در سراسر جهان ترجمه شده است. جو اسمار پیش از آن که به طور حرفه‌ای وارد عرصه نویسندگی شود در نشریاتی همچون تلگراف و استایلیش فعالیت داشته است.

در بخشی از کتاب این کتاب شما را آرام می‌کند می‌خوانیم:

درمورد استرس باید گفت موضوع این نیست که مسئله تا چه اندازه بزرگ است. این قضیه نیز مطرح است که آیا گمان مى‌کنید مى‌توانید از پس مسئله برآیید یا نه. این امر بستگى به این دارد که تا چه اندازه انتظارات و توقعات بیرونى و درونى از شما وجود دارد، به نظرتان تا چه اندازه اختیار را در دست دارید، طول مدت زمانى که این رخداد در جریان بوده است و نیز اینکه شما چگونه آدمى هستید.

تصور کنید در تعطیلات آخر هفته به هتلى رفته‌اید تا به اتفاق همکارانتان درباره حراجى گفت‌وگو کنید. به دلیلى برق قطع مى‌شود. شما احساس راحتى مى‌کنید، چون به نظرتان مى‌رسد که همه برنامه به هم خورده است. ناراحت مى‌شوید که چرا آن هتل را انتخاب کرده‌اید، دیگران چه مى‌گویند؟ اما یکى از همکارانتان به نام کلر با موضوع به شکل دیگرى برخورد مى‌کند. او مى‌گوید: «دست‌کم همه ما موضوعى داریم که درباره‌اش حرف بزنیم.» ارزیابى اولیه اشخاص با هم تفاوت دارد. یکى رویداد اتفاق افتاده را مشکل به شمار مى‌آورد و دیگرى احتمالاً آن را فرصتى مناسب ارزیابى مى‌کند.

سپس نوبت به ارزیابى ثانویه مى‌رسد. شما فرض را بر این گذاشته‌اید که قطع برق یک مشکل است. حالا مى‌خواهید بدانید آیا مى‌توانید با این مشکل برخورد کنید. اگر فکر بعدى شما این باشد که «دستگاه‌هاى برقى فروش خوراکى به علت قطع برق کار نمى‌کند و من حتى نمى‌توانم یک نوشابه بخرم، واقعا که چه اتفاق وحشتناکى است»، میزان استرس شما سر به فلک مى‌کشد. اما کلر که پیشاپش به این نتیجه رسیده که اتفاق مهمى نیفتاده است، امکان دارد با خود فکر کند «دست‌کم امروز غذاى مجانى مى‌خوریم.»

فهرست مطالب کتاب

یادداشت‌هاى نگارندگان
مقدمه
1: درک کردن استرس
2: رفتاردرمانى شناختى
3: نفس عمیق بکشید
4: حمله به اضطراب
5: کنترل استرس
6: چه مى‌شود اگر به «چه مى‌شود» فکر نکنید؟
7: نگرانى را سر جاى خود بنشانید
8: بررسى واقعیت
9: از مسامحه دست بردارید... همین حالا
10: چگونه آرامش خود را حفظ کنیم
پیام آخر

مشخصات کتاب الکترونیک

نام کتابکتاب این کتاب شما را آرام می‌کند
نویسنده،
مترجممهدی قراچه داغی
ناشر چاپینشر البرز
سال انتشار۱۳۹۵
فرمت کتابEPUB
تعداد صفحات۲۲۴
زبانفارسی
شابک978-964-442-944-6
موضوع کتابکتاب موفقیت و خودسازی
قیمت نسخه الکترونیک
۱۳۰۰۰ ت - 2.99 یورو
خرید کتاب الکترونیک

نقد، بررسی و نظرات کتاب این کتاب شما را آرام می‌کند

هیچ نظری برای این کتاب ثبت نشده است.

راهنمای مطالعه کتاب این کتاب شما را آرام می‌کند

برای دریافت کتاب این کتاب شما را آرام می‌کند و دسترسی به هزاران کتاب الکترونیک و کتاب صوتی دیگر و همچنین مطالعه معرفی کتاب‌ها و نظرات کاربران درباره کتاب‌ها لازم است اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

کتاب‌ها در اپلیکیشن کتابراه با فرمت‌های epub یا pdf و یا mp3 عرضه می‌شوند.