معرفی و دانلود کتاب صبح‌های جادویی مولتی میلیونرها

عکس جلد کتاب صبح‌های جادویی مولتی میلیونرها
قیمت:
۲۹۹۰۰ تومان - 5.99€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50

برای دانلود قانونی کتاب صبح‌های جادویی مولتی میلیونرها و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

برای دانلود قانونی کتاب صبح‌های جادویی مولتی میلیونرها و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

معرفی کتاب صبح‌های جادویی مولتی میلیونرها

کتاب صبح‌های جادویی مولتی میلیونرها نوشته‌ی هال الرود و دیوید اوسبرن، مجموعه‌ایست از تمامی کارهایی که مولتی‌میلیونرها پیش از ساعت 8 صبح انجام می‌دهند تا به ثروتی افسانه‌ای دست یابند.

خوانندگان کتاب صبح‌های جادویی مولتی میلیونرها (Miracle morning millionaires) انجمنی منحصربه‌فرد متشکل از 150 هزار فرد از سراسر جهان را تشکیل داده‌اند. این افراد کسانی هستند که هر روز صبح با این هدف از خواب برمی‌خیزند که زمان خود را برای به ظهور رساندن توانایی بی‌نهایت درونی‌شان اختصاص دهند، همان چیزی که در درون همۀ ما وجود دارد، و به دیگران نیز کمک کنند تا همین‌گونه زندگی کنند.

دیوید اوسبرن (David E. Osborne) درباره‌ی این کتاب می‌گوید:

«امروز من ساعت 5:17 صبح از خواب بیدار شدم. باور کنید، من لاف نمی‌زنم. من در بخش زیادی از زندگی‌ام جزء افرادی بودم که عادت داشتند شب‌ها تا دیروقت بیدار بمانند. در طول مدتی که در دبیرستان درس می‌خواندم در انتظار روزهای تعطیل بودم تا بتوانم دست‌کم تا ساعت ده یازده شب بیدار بمانم و در روزهای تحصیل در کالج، در طول مدت تحصیل می‌خوابیدم و در شب‌های امتحان تا صبح بیدار می‌ماندم. پس از تحصیل زمانی که کسب‌وکار خود را به راه انداختم، این عادت هنوز هم با من بود. من تا دیروقت کار می‌کردم و فقط زمانی می‌خوابیدم که تمام جهان در خواب فرو رفته بود. چرا که نه؟ برای من شب‌ها زمانی بود که بیشترین بهره‌وری را داشتم و صبح تا هر زمان که دنیا و گرفتاری‌های آن به من اجازه می‌داد می‌خوابیدم. اما به مرور زمان چیزهای بیشتری آموختم.

اولین نکته این بود که معمولاً روزها دنیا بیدار بود و از این رو زمان زیادی برای خوابیدن به من نمی‌داد. مهم نبود من شب‌ها تا چه اندازه بهره‌وری بیشتری دارم، تا زمانی که صبح‌ها مجبور بودم زود از خواب بیدار شوم و مانند زامبی‌ها در محل کارم تلوتلوخوران کارها را انجام دهم، این میزان بهره‌وری من را به هیچ روی به‌سوی ثروت رهنمون نمی‌شد.

نکتۀ دوم و مهم‌تر اینکه، دریافتم بین صبح‌ها و رسیدن به ثروت ارتباط مستقیم وجود دارد. صبح‌ها دنیا بیدار است و ثروتمندان نیز هرگز صبح‌ها خواب نیستند. هرقدر بیشتر در عرصه کسب‌وکار تجربه پیدا می‌کردم، بیشتر به این باور می‌رسیدم که بین بیداری در صبح و ثروت ارتباطی برقرار است. سپس با پیروی از یک برنامه و پایداری در اجرای آن، دریافتم با بیدار شدن در صبح و آغاز روز به روشی که در این کتاب برای‌تان روشن خواهم کرد، مرتب بر میزان ثروتم افزوده می‌شود.

این روش مختص من نیست، همان‌طور که در طول این کتاب برای‌تان شرح خواهم داد، این عادت تمام افراد مولتی‌میلیونر نیز هست. در این کتاب شما در خواهید یافت که بیشتر افراد ثروتمند عادت دارند صبح زود از خواب بیدار شوند و برای این کار خود دلیلی خوب نیز دارند: میزان ثروت با ساعتی که صبح‌ها از خواب برمی‌خیزید رابطه مستقیم دارد.»

هنگامی که از ثروت سخن می‌گوییم شاید بهترین توصیه مالی این باشد که «خود را در اولویت قرار دهید و اولین پرداخت را به خود انجام دهید.» این بدان معناست که از هر میزان پولی که به دست می‌آورید، پیش از اینکه هر کاری بکنید، لازم است بخشی از آن را برای خود بردارید و پس‌انداز کنید. شما باید بیاموزید سود مضاعف مهم‌ترین و اصلی‌ترین ابزار شما در این دنیاست و اگر شما هیچ‌وقت پس‌انداز نداشته و سرمایه‌ای جمع نکرده باشید، از چنین ابزاری محروم خواهید ماند. بسیار مهم است در اولین قدم و پیش از اینکه پول‌تان را بابت چیزی خرج یا برای آن برنامه‌ریزی کنید، بخشی از آن را برای پس‌انداز کنار بگذارید، زیرا در غیر این‌ صورت تمام آن را بابت هزینه‌های مختلف خرج خواهید کرد.

همین قانون در مورد زمان هم صادق است. به‌روزرسانی خود، معلومات و مهارت‌های‌تان مهم‌ترین ابزارهای شما هستند. درست همان‌گونه که در مورد پول رفتار می‌کنید، لازم است در اولین مرحله و در ابتدایی‌ترین ساعات روز، بخشی از آن را برای خود و بالا بردن مهارت‌های‌تان کنار بگذارید، در غیر این‌ صورت درست همان‌گونه که برای پول شما چاله‌هایی پیدا می‌شود که باید آن‌ها را پر کنید، زمان شما نیز صرف موضوعاتی خواهد شد که در کسب ثروت هیچ نقشی ندارند. به یاد داشته باشید، زمانی که فقط اندکی پول در جیب‌تان باقی مانده است، دیگر نمی‌توانید پولی برای پس‌انداز کنار بگذارید. این قانون درست به همین شکل در مورد زمان هم صدق می‌کند، بعدازظهر شما تمام زمان مفید خود را از دست داده‌اید و دیگر چیزی برای پس‌انداز کردن برای خود در اختیار ندارید.

صبح‌های جادویی براساس همان قانون ابتدایی ثروت عمل می‌کنند، از هرچیزی اولین و بهترین را برای خود بردار! در هر روز اولین و بهترین ساعت را برای خود بردارید تا آن را برای خردمندی، نظم و بهره‌وری در زندگی خود اختصاص دهید. این کار درست مانند آن است که خامۀ شیر را برای خود برداری و از باقی آن برای کارهای دیگر استفاده کنی. با خامه می‌توان بهترین و خوشمزه‌ترین شیرینی‌ها را تهیه کرد، چیزهایی که با شیر نمی‌توان به آن دست یافت و اگر برای کارهای عادی از خامه استفاده کنید، هرگز شیرینی‌های خوشمزه را به دست نخواهید آورد. در هر کار، هر نوع سرمایه‌گذاری، از بزرگ‌ترین تا کوچک‌ترین و از ساخت‌وساز املاک تا کسب‌وکارهای کوچک، بزرگ‌ترین و بهترین سرمایه‌تان، خودتان هستید و برای اینکه بتوانید از این اندوخته به‌خوبی استفاده کنید لازم است هر روز صبح بدون استثنا، این اندوخته را پرتر کنید.

این کتاب حول سه محور نوشته شده است. ابتدا، به شما روش‌های اساسی و ضروری را خواهیم آموخت که تمام مولتی‌میلیونرهای خودساخته با کمک آن به ثروت رسیده‌اند. برای اینکه ثروتمند شوید لازم است بدانید ثروتمندان چه قدم‌هایی برمی‌دارند و زمانی که آن‌ها را آموختید، جا پای آن‌ها بگذارید. به همین آسانی! (البته، گرچه آسان است اما انجامش راحت نیست!)

دوم، اینکه دریابید باید این قدم‌ها را هر روز در اولین ساعات روز بردارید. بله، می‌دانم شما می‌توانید این قدم‌ها را در ساعات بعد هم بردارید؛ اما تردید دارم که این قدم‌ها به همان جایی برسند که باید برسند. با خواندن این کتاب در خواهید یافت که صبح‌ها کیفیتی به این قدم‌ها خواهند بخشید که ساعات دیگر روز فاقد آن هستند.

این ساعات اهمیت زیادی دارند، بسیار بیش از آنکه حتی تصورش را بکنید؛ اما باید به یاد بسپارید که ساعات ابتدایی صبح به خودی خود نیرویی ندارند. شما با صبح زود بیدار شدن ثروتمند نمی‌شوید؛ اما بااین‌حال می‌توان بدون اغراق گفت که بیدار شدن در ساعات ابتدایی روز می‌تواند تفاوت بین افراد ثروتمند و فقیر باشد.

در آخر هم خواهید آموخت چگونه می‌توانید با برداشتن قدم‌های عملی و تمرین‌های مفید به آن دسته از افراد بدل شوید که آن‌ها را با نام «موفق‌های سحرخیز» می‌شناسند. هر اندازه که به اهمیت این ساعات پی ببرید، هیچ فایده‌ای برای شما نخواهد داشت مگر اینکه بتوانید هر روز صبح زود از خواب بیدار شوید و از فواید آن استفاده کنید. خبر خوب اینکه صبح زود از خواب برخاستن یک مهارت است و می‌توان آن را آموخت. بله، شما می‌توانید فردی سحرخیز باشید، می‌توانید صبح زود سرحال و پرانرژی از خواب برخیزید.

آموختن این سه نکته دنیای شما را تغییر خواهد داد و شما هم ثروت را به چنگ خواهید آورد و هم می‌توانید کیفیت زندگی خود را بالاتر ببرید. زمانی که بتوانید ساعات ابتدایی روز خود را در اختیار بگیرید و بر آن مدیریت کنید، می‌توانید افسار زندگی خود را در چنگ داشته باشید. شما می‌توانید به‌جای اینکه فقط واکنش نشان دهید، خود وارد عمل شوید.

آینده‌ای را تصور کنید که در آن برای رسیدن به هدف‌هایتان و برنامه‌ریزی برای آینده، تمام آنچه را بدان نیاز دارید در اختیار خواهید داشت؛ شما از پیش می‌دانید که قدم‌هایتان را باید چگونه بردارید و برای پیشروی ابزارهای لازم را در اختیار دارید. این همان چیزی است که صبح‌های جادویی به شما خواهد بخشید هم برای اینکه به ثروت دست یابید و هم برای اینکه آرامش زیاد در زندگی بیابید و مهار زندگی خود را در دست بگیرید.

نقطۀ شروع این سفر از آن‌جایی آغاز می‌شود که بیاموزید از ساعات ابتدایی روزتان بهره‌مند شوید، از همین الان و درحقیقت از همین فردا صبح. بیدار شدن در صبح زود بدان معناست که شما می‌توانید بیشترین فایده را از روز خود ببرید و چه بهتر که بهره‌برداری خود از روزهای‌تان را هرچه سریع‌تر آغاز کنید و درعین‌حال هم‌زمان با خواندن این کتاب، بیاموزید که ثروتمندان چگونه ثروت خود را به دست می‌آورند.

همان‌طور که در ابتدا خواندید، ساعات ابتدایی روز ساعاتی مهم و اساسی هستند، زیرا در این ساعات است که ذهن شما طوری برنامه‌ریزی می‌شود تا بتواند توانایی‌ها، استعداد‌ها، اشتیاق و رؤیاهای شما را در جهتی قرار دهد که شما را به ثروت و آزادی مالی برساند. صبح‌ها نقطۀ شروع این معجزه‌اند.

اگر خواندن این سطور شما را مضطرب می‌کند، نگران نباشید؛ اگر شما هم جزء آن دسته از افراد هستید که همیشه با بیدار شدن در صبح زود مشکل دارید، این نکته را به خاطر بسپارید که مشکل شما ساعات ابتدایی روز نیست، مشکل شما ساعاتی است که در باقی روز سپری خواهید کرد. زمانی که از زندگی خود رضایت ندارید، برای اینکه صبح زود بانشاط و پرانرژی از رختخواب بیرون بپرید هیچ دلیلی نخواهید داشت. در واقع می‌توان گفت شاید شما اصلاً دلیلی برای بیرون آمدن از بستر برای خود نمی‌بینید. این مشکل بیشتر افرادی است که با بیدار شدن در صبح‌های زود مشکل دارند.

برخی می‌گویند: «من ابتدا باید به زندگی‌ام سروسامان بدهم تا بتوانم صبح‌ها زود ازخواب بیدار شوم.» یا «هر وقت که ثروتمند شدم عادت‌هایم را عوض می‌کنم.» اما بین بیدار شدن در ساعات ابتدایی روز و رسیدن به ثروت رابطه مستقیم وجود دارد و اگر عادات خود را در صبح تغییر ندهید، هرگز نمی‌توانید به ثروت برسید، درواقع شما صبح‌های زود بیدار می‌شوید تا بتوانید به زندگی خود سروسامان بدهید و به ثروت برسید.

اگر دوست دارید سحرخیز باشید و بتوانید از روزهای خود به شکلی استفاده کنید که شما را به ثروت برساند، این کتاب مخصوص شماست. تا هر زمان که شما بخواهید به ثروت بیشتری دست یابید، این کتاب به شما کمک خواهد کرد. پس بیایید شروع کنیم!

نویسنده کتاب هال الرود (Hal Elrod) اضافه می‌کند: امیدوارم خواندن این داستان تا حدی شما را با بخشی از عقاید مردی آشنا کند که در این کتاب خواهید یافت. من از دیوید خواسته‌ام در نوشتن این کتاب با من همکاری کند تا بتوانیم از مردی استفاده کنیم و بیشتر بیاموزیم که راه به‌ دست‌ آوردن ثروت را یافته و آن را به اثبات رسانده است. به یاد داشته باشید که ثروت فقط دلارهایی نیست که در حساب بانکی‌تان می‌اندوزید، ثروت واقعی داشتن میزان متناسبی از تمام آن چیزهایی است که برای شما در زندگی ارزشمند هستند و برای‌تان جزء اولویت‌های زندگی‌اند و هیچ‌کس به اندازۀ دیوید اوسبرن این حقیقت را تجربه نکرده است.

جملات برگزیده کتاب صبح‌های جادویی مولتی میلیونرها:

- جهان به افراد پرانرژی تعلق دارد.
- جنگجوی واقعی فردی بسیار معمولی است که تمرکز بی‌نظیر دارد!
- اگر می‌خواهید هر شب با رضایت به بستر بروید باید هر روز با هدف از خواب برخیزید.
- اصل اول اینکه نباید خود را گول بزنید و اصل دوم اینکه شما مناسب‌ترین فرد برای گول خوردن هستید.
- اگر شما ارباب ثروت‌تان باشید، آزاد و ثروتمند هستید. اگر ثروت ارباب شماست، درحقیقت فقیر هستید.
- اینکه فقط سرتان شلوغ باشد کافی نیست... مورچه‌ها هم سرشان شلوغ است. مهم این است که چه می‌کنید!
- بی‌تردید توانایی افراد برای تعیین اهداف در سطحی بالاتر از آنچه اکنون قرار دارند، نشان‌ دهندۀ اوج تکامل ذهنی آن‌هاست.
- سطح موفقیت شما به‌ندرت از سطح پیشرفت شخصی‌تان فراتر خواهد رفت... زیرا موفقیت چیزی است که شخصی که هستید یا خواهید شد جذب می‌کند.
- یک دارکوب می‌تواند فقط برای اینکه در طول روز سرش شلوغ باشد بیست‌بار به هزار درخت نوک بکوبد و چیزی عایدش نشود یا در مقابل بیست‌ هزار بار به یک درخت نوک بکوبد و غذای زیادی به دست آورد.

در بخشی از کتاب صبح‌های جادویی مولتی میلیونرها می‌خوانیم:

شما ممکن است در مورد خود باورهای محدود کنندۀ نادرست داشته باشید که می‌توانند شما را از رسیدن به اهداف شخصی و مالی‌تان بازدارند. به‌عنوان مثال ممکن است کسی باشید که مدام با خود تکرار می‌کند، «کاش فردی منظم بودم.» ممکن است سال‌ها این آرزو را داشته‌اید و هنوز هم از نامرتب بودن زندگی‌تان رنج می‌برید، در حالی‌ که توانایی ساختن یک برنامۀ سازمان‌ یافته و مرتب را برای زندگی خود دارید. زمانی که توانایی‌های خود را دست‌کم می‌گیرید، در همان لحظه شکست می‌خورید، حتی پیش از اینکه کاری کرده باشید و به همین شکل شانس دستیابی به موفقیت را از خود سلب می‌کنید. این در حالی است که زندگی خود موانع و دست‌اندازهای بزرگی را بر سر راه موفقیت برای شما به وجود خواهد آورد و دیگر در این میان نیازی نیست شما خودتان مانع‌های تازه برای خود ایجاد کنید!

مولتی‌میلیونرها و تمام افرادی که خودرهبر هستند، عادت دارند مرتب باورهای خود را بررسی کنند تا دریابند کدام‌ یک از آن‌ها به نفع‌شان عمل می‌کند و کدام خیر؛ سپس آن باورهایی که به کارشان نمی‌آید و محدودشان می‌کند کنار می‌گذارند. هر زمان که خود را در حالی یافتید که در ذهن جمله‌ای را بیان می‌کنید که نشان‌ دهندۀ افکار و باورهای محدود کننده شماست، بی‌درنگ آن را با یک جملۀ انگیزه‌بخش و قدرتمند عوض کنید. به‌ طور مثال، زمانی‌ که می‌گویید: «من همیشه وقت کم می‌آورم.» یا اگر می‌گویید: «من هیچ‌وقت از پس این کار بر نخواهم آمد.» این جملات را به چنین پرسش‌هایی تغییر دهید: «چگونه می‌توانم در برنامۀ روزانه‌ام تغییرات ایجاد کنم تا به تمام کارهایم برسم؟» یا «چه‌کارهایی لازم است بکنم تا در این کار موفق شوم؟»

فهرست مطالب کتاب

مقدمه هال الرود
مقدمه دیوید اوسبرن
بخش اول: صبح‌های جادویی
چرا صبح اهمیت دارد
برای اینکه سحرخیز باشید... فقط به پنج دقیقه نیاز دارید
امدادرسانان زندگی
بخش دوم: چه چیزهایی از شما مولتی‌میلیونر می‌سازند
درس اول: دو در
درس دوم: شما، یک مولتی‌میلیونر
درس سوم: نقشۀ پرواز
درس چهارم: به عالی تبدیل شوید
درس پنجم: اثر دارکوب
درس ششم: پول را به من نشان بده!
بخش سوم: سه تمرین رشد شخصی برای قدرت بخشیدن به مسیر ثروت
اصل اول نه‌چندان آشکار برای ثروتمند شدن
اصل دوم نه‌چندان آشکار برای ثروتمند شدن
اصل سوم نه‌چندان آشکار برای ثروتمند شدن
چالش سی‌روزه صبح‌های جادویی مولتی‌میلیونرها
نتیجه
بخش پاداش
سخن آخر
برگه تعیین اهداف
راهنمای برگه تعیین اهداف
اسموتی صبح‌های جادویی
کیت چالش سی‌روزه صبح‌های جادویی

مشخصات کتاب الکترونیک

نام کتابکتاب صبح‌های جادویی مولتی میلیونرها
نویسنده،
مترجمفریبا جعفری نمینی
ناشر چاپیانتشارات نسل نواندیش
سال انتشار۱۳۹۷
فرمت کتابEPUB
تعداد صفحات۳۶۵
زبانفارسی
شابک978-964-236-978-2
موضوع کتابکتاب‌های مدیریت و رهبری، کتاب موفقیت و خودسازی
قیمت نسخه الکترونیک
۲۹۹۰۰ ت - 5.99 یورو
خرید کتاب الکترونیک

نقد، بررسی و نظرات کتاب صبح‌های جادویی مولتی میلیونرها

محسن برنجی
۱۳۹۸/۶/۲۲
با سلام بنده کتابهای متعددی در مورد موفقیت مطالعه کرده ام، به جرات عرض می‌کنم این کتاب کاربرد و راهنمای عملی کلیه کتابهای موفقیت می‌باشد، فقط به یک شرط که دستورات این کتاب را انجام دهیم و از قانون تکرار فاصله دار در مرور و مطالعه مجدد این کتاب استفاده کنیم، پیشنهاد بنده این است که این کتاب حداقل چهار بار در فواصل زمانی یک ماهه مطالعه شود
babak karamloo
۱۳۹۸/۷/۴
یکی از بهترین و تاثیر گذارترین کتابهایی که یک نفر میتونه مطالعه کنه این کتاب هست البته اگر به تمرینات عمل کنه که تصور میکنم ناچار میشه عمل کنه!!
من تقریبا به هر کسی اون رو پیشنهاد کردم
البته من این ترجمه رو نخوندم و ترجمه لطیف احمد پور رو مطالعه کردم
مریم ع
۱۳۹۸/۵/۷
کتاب عالی هست. من نسخه چاپی ترجمه خانم مریم اصغرپور خوندم. چکیده از کتاب بخواهید تا به شما داده شود استرهیکس توی جملات تاییدی‌اش و چکیده از مراحل کتاب پاسخ در مراحل صبح جادویی‌اش رو هم داره. اینو بخونین انگار اونا رو هم ریویو کردین. واقعا پیشنهادش میدم
Alireza Shahroudi
۱۳۹۸/۸/۲۳
واقعا الان میفهمم که اثر صبح زود بیدار شدن چیه و چقدر خوبه👌با یکی دوساعت زود بیدار شدن میتونی تموم اون کارایی که قبلا نمیتونستی رو انجام بدی، عالیه کتابش
Sama S
۱۳۹۸/۸/۲۱
کتاب بسیار خوبیه حسابی به آدم انگیزه میده کتاب که بخوانید دلتون میخواد هرروز ۶ صبح بیدار بشید ب کارهاتون برسید ولی اگر انگیزه نداشته باشید بعد از چند روز بیخیالش میشید ترجمه روان داره
کاربر A
۱۳۹۸/۸/۱۹
مفید و کاربردی
و تاییدی بر سفارش بیداری در بین الطلوعین دین اسلام و افزایش روزی
همه هدیان از خداست و برای همین راههای مفید یکسان هستند.
.Ehsan rffr
۱۳۹۸/۸/۳
از نظر من کتاب جالبی نیست مخصوصا برای یک ایرانی. فرض کن ساعت ۵ صبح بیدار هم بشیم. میگه با مدیتیشن و ورزش و اینا این دو ساعتو پر کن تا ساعت ۷ بشه و زندگی عادی رو شروع کنی. خب چه کاریه همون ۷ بیدار میشم شروع میکنم وگرنه ساعت ۹ دوباره میخوام بخوابم وگرنه گیج میزنم.
محمد محمدی
۱۳۹۹/۷/۹
باید بهتر می‌بود واقعا احساس میکنم کتاب ایرادهایی داشت که شاید دلیل مترجمش باشه دتکاری شده باشه اگه کتاب هارو دستکاری شده تحویل بدن ارزش نداره واقعا، کتاب رو هم تا اخر اخرش خوندم
rey rei
۱۳۹۸/۷/۲۵
سبک زندگی منو عوض کرد و در حین مطالعه به اهدافی رسیدم که مدت‌ها نمیتونستم.. برای من خیلی مفید بود به نظرم همه باید این کتابو بخونن
پویا جوادزاده
۱۳۹۸/۶/۲۷
واقعا کتاب جالب و کاربردی می‌باشد یکی از دغدغه‌های من سحر خیز بودن بود که به کمک این کتاب به راحتی برطرف شد ولی باید کتاب مرور شود تا نکات ریز فراموش نشود
مرجان شعبانی
۱۴۰۰/۶/۱
هنوز کامل نخوندم. من اشتباهی این کتاب رو خریدم،، خودم کتاب رو دارم فکر و میکردم صوتی هستش. ولی همون مقدار کمی که مطالعه کردم،، میتونم بگم عالیه
اعظم پ
۱۴۰۰/۴/۳
یکی از بهترین کتابهایی بود که تا الان خوندم عالی بود با خوندن این کتاب میخوام زندگیم تغییر کنه و میکنه فقط‌ای کاش چند سال پیش این کتاب رو میخوندم
Mahan Zarif
۱۳۹۸/۱/۳
درمورد روشهای سحرخیزی و مدیتیشن روشهایی را ارائه کرده ولی در موردروشهای کسب ثروت بصورت مستقیم راهکاری ارائه نکرده. درکل از مطالعه کتاب لذت بردم.
Hossein Nazari
۱۳۹۹/۵/۱۰
کتاب فوق العاده خوبی هستش همه چیز ب روز و ب صورت شفاف توضیح داده شده بنظرم افرادی تو کارهاشون مشکلی دارن حتما مطالعه کنن
مهناز کاظمیان
۱۳۹۸/۱۱/۹
خیلی کتاب خوبیه
کاش صوتیش بود
مشاهده همه نظرات ۴۹

راهنمای مطالعه کتاب صبح‌های جادویی مولتی میلیونرها

برای دریافت کتاب صبح‌های جادویی مولتی میلیونرها و دسترسی به هزاران کتاب الکترونیک و کتاب صوتی دیگر و همچنین مطالعه معرفی کتاب‌ها و نظرات کاربران درباره کتاب‌ها لازم است اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

کتاب‌ها در اپلیکیشن کتابراه با فرمت‌های epub یا pdf و یا mp3 عرضه می‌شوند.