معرفی و دانلود PDF کتاب قصه‌های پریان: دیگ سخنگو

عکس جلد کتاب قصه‌های پریان: دیگ سخنگو
قیمت:
۵۷۰۰ تومان - 1.49€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50

برای دانلود قانونی کتاب قصه‌های پریان: دیگ سخنگو و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

برای دانلود قانونی کتاب قصه‌های پریان: دیگ سخنگو و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

معرفی کتاب قصه‌های پریان: دیگ سخنگو

کتاب قصه‌های پریان: دیگ سخنگو یک قصه‌ی جذاب دیگر از مجموعه داستان کودک قصه‌های پریان است که به مفهوم حسادت و بدطینتی می‌پردازد. در این قسمت، پیتر، آشپز محبوب پادشاه که دیگی سخنگو پیدا کرده، به دیگ دستور می‌دهد تا ملاقه‌ای طلایی برایش بیاورد. اما یک پری برای او توضیح می‌دهد که دیگ در واقع یک جادوگر است که تغییر چهره داده... آیا پیتر و پریان موفق می‌شوند تا دیگ سخنگو را نابود سازند؟

درباره مجموعه کتاب قصه‌های پریان:

مجموعه کتاب قصه‌های پریان داستان‌هایی کودکانه به قلم جمعی از نویسندگان اوم بوک است. این اثر با تصویرگری فوق‌العاده در قالب داستان‌هایی تخیلی عمیق‌ترین مفاهیم انسانی را برای کودکان ترسیم می‌کند. در هر قصه با پری‌های مهربانی همراه می‌شویم که در سرزمین پریان ساکن هستند و به هرکسی که به یاری آن‌ها نیاز داشته باشد، کمک می‌کنند. در دل هر قصه، پیام آموزشی خاصی همچون شجاعت، طمع نکردن، یاری رساندن به دیگری و... نهفته است.

کتاب قصه‌های پریان: دیگ سخنگو مناسب چه کسانی است؟

کودکان 6 تا 10 سال می‌توانند از کتاب قصه‌های پریان: دیگ سخنگو (Fairy Stories: The Pot That Spoke) بهره‌مند شوند و مفاهیم عمیق و آموزنده‌ای یاد بگیرند.

در بخشی از کتاب قصه‌های پریان: دیگ سخنگو می‌خوانیم:

پیتر آشپز محبوب پادشاه بود. او همه نوع غذا درست می‌کرد؛ به همین خاطر دیگر آشپزهای آشپزخانه‌ی قصر به او حسودی می‌کردند. روزی آشپزهای حسود پودر عطسه‌آوری در غذایی که پیتر برای پادشاه آماده کرده بود، ریختند.

مشخصات کتاب الکترونیک

نام کتابکتاب قصه‌های پریان: دیگ سخنگو
نویسنده
مترجمزهرا آزاد
ناشر چاپیانتشارات فرشته
سال انتشار۱۴۰۰
فرمت کتابPDF
تعداد صفحات۱۸
زبانفارسی
شابک978-622-7805-07-9
موضوع کتابکتاب داستان کودک
قیمت نسخه الکترونیک
۵۷۰۰ ت - 1.49 یورو
خرید کتاب الکترونیک

نقد، بررسی و نظرات کتاب قصه‌های پریان: دیگ سخنگو

هیچ نظری برای این کتاب ثبت نشده است.

راهنمای مطالعه کتاب قصه‌های پریان: دیگ سخنگو

برای دریافت کتاب قصه‌های پریان: دیگ سخنگو و دسترسی به هزاران کتاب الکترونیک و کتاب صوتی دیگر و همچنین مطالعه معرفی کتاب‌ها و نظرات کاربران درباره کتاب‌ها لازم است اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

کتاب‌ها در اپلیکیشن کتابراه با فرمت‌های epub یا pdf و یا mp3 عرضه می‌شوند.