معرفی و دانلود کتاب راز ذهن موفق

عکس جلد کتاب راز ذهن موفق
قیمت:
18000 تومان - 2.49€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome

برای دانلود قانونی کتاب راز ذهن موفق و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

برای دانلود قانونی کتاب راز ذهن موفق و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

معرفی کتاب راز ذهن موفق

خداوند جلّ جلاله در طبیعت انسان، نیرویی خارق العاده و بالقوه خلق کرده که چنانچه متمرکز شود و بخود القاء نماید، توان بالفعل ساختن آنرا خواهد یافت.

در این ارتباط با توکّل بدرگاه الهی و توجه و عنایات ائمه اطهار (س)، با آرامش خیال از دستیابی به نتیجه، اطمینان حاصل خواهد کرد و آیه شریفه «اَلا بِذِکِرِ اللّه تَطمَئِنُّ القُلوب» محقق گردد.

با توجه به اینکه بارها شنیده و حتی دیده اید:

فردی روی تخته ای پر از میخهای تیز می خوابد یا لامپ مهتابی را شکسته و کورت کورت می خورد، کاردی را در شکم خود فرو می کند و یا او را می بُرند و دو نیم می کنند، سپس بهم وصل می شود و آسیبی نمی بیند. اکنون شما را دعوت می کنیم بیائید و تجربه کنید:

آلام و گرفتاری های صعب العلاج خود و دیگران را مداوا کنید بدون پرداخت هزینه و صرف وقت طولانی و تحمل مشکلات جسمی و روحی فراوان

از آنها رها شوید و اثرات سوء دارو را از خود دور سازید.

با اراده، فکر را تقویت، روح را آزاد و بخود باور دهید (می خواهید) و هیچ مشکلی ندارید. با تلقین روان خود را پاک و از پارازیت ها و آسیب هایی که ممکن است به شما عارض شود، مصون مانید.

در این مجموعه با برخی از حوادث و اتفاقات آشنا می شوید و شما نیز راه کامیابی بر آنها را ، توسط متد ریکاور (Recover) می آموزید تا با وسیله ای درونی، خودکفا گردیده و بتوانید سلامتی و خرسندی را جانشین غم ها و رنج ها سازید. «این گوی و این میدان» با پایداری، عشق و اطمینان، موفقیت را نصیب خود کنید و به «راز ذهن موفق» پی ببرید.

همت بلنددار که مردان روزگار              از همت بلند بجائی رسیده اند

مشخصات کتاب الکترونیک

نام کتابکتاب راز ذهن موفق
نویسنده
ناشر چاپیانتشارات پژوهش اخوت
سال انتشار۱۳۹۱
فرمت کتابEPUB
تعداد صفحات106
زبانفارسی
موضوع کتابکتاب موفقیت و خودسازی
قیمت نسخه الکترونیک
18000 ت - 2.49 یورو
خرید کتاب الکترونیک

نقد، بررسی و نظرات کتاب راز ذهن موفق

حمید شیرافکن
۱۳۹۸/۳/۲۸
این کتاب واقعا بدرد اونایی میخوره ک درگیری ذهنی زیادی دارن، من چند بار خوندم این کتابو خیلی خوبه گ تمرینات کاملا مفیدی داره فک کنم با خودنش دیگه نیاز ب روانپزشک و مشاوره نباشه، االبت اگه تمریناتو با حوصله انجام بدین
محمدرضا رنجبر
۱۳۹۳/۱۱/۲
باسلام وسرزنده بودنتان. مطالب کتاب جالبه چندتا ازتمرینهاش انجام دادم جالب بود و تاثیرش را زیر پدستم احساس کردمممون ازکتاب و مطالب کتاب
امیر رضایی
۱۳۹۸/۴/۸
کتاب خوبیه خیلی جالب بود
null null
۱۳۹۶/۲/۲۹
ارزشمند است
نوید رمضانیان مقدم
۱۳۹۶/۲/۸
ارزش خوندن رو داشت
سپاسگزارم
مشاهده همه نظرات 5

راهنمای مطالعه کتاب راز ذهن موفق

برای دریافت کتاب راز ذهن موفق و دسترسی به هزاران کتاب الکترونیک و کتاب صوتی دیگر و همچنین مطالعه معرفی کتاب‌ها و نظرات کاربران درباره کتاب‌ها لازم است اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

کتاب‌ها در اپلیکیشن کتابراه با فرمت‌های epub یا pdf و یا mp3 عرضه می‌شوند.