معرفی و دانلود PDF کتاب طرز فکر و نگاه اژدهایت را اصلاح کن

عکس جلد کتاب طرز فکر و نگاه اژدهایت را اصلاح کن
قیمت:
۳۰۰۰ تومان - 0.99€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50

برای دانلود قانونی کتاب طرز فکر و نگاه اژدهایت را اصلاح کن و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

برای دانلود قانونی کتاب طرز فکر و نگاه اژدهایت را اصلاح کن و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

معرفی کتاب طرز فکر و نگاه اژدهایت را اصلاح کن

کتاب طرز فکر و نگاه اژدهایت را اصلاح کن نوشته‌ی استیو هرمن، درباره پسرکوچکی به نام اندی و حیوان خانگی‌اش، اژدهایی به نام دیگی دوو است. دیگی دوو توسط اندی تربیت شده و دیگر خطرناک نیست و آتش از دهانش پرتاب نمی‌کند.

درباره کتاب طرز فکر و نگاه اژدهایت را اصلاح کن:

اندی در کتاب طرز فکر و نگاه اژدهایت را اصلاح کن (Fix Your Dragon's Attitude) هجدهمین جلد از مجموعه کتاب‌های اژدهای من (My Dragon Books) است به دیگی دوو یاد می‌دهد که روی اتفاقات خوب زندگی تمرکز کند، تسلیم اتفاق‌های بد نشود و دست از غر زدن بردارد. مثلا موقع مسواک زدن به این فکر کند که این کار باعث سالم ماندن دندان‌ها می‌شود، انجام دادن تکالیف مدرسه به افزایش دانش او کمک می‌کند یا زمانی که تلویزیون خراب است به جای غر زدن، کارهای دیگری که او را خوشحال می‌کند، انجام دهد.

درباره‌ی مجموعه کتاب اژدهای من:

دیگی حیوان خانگی عجیب و غریب، ولی اهلی و خوش قلب اندی است. اندی او را همانند یک کودک تربیت می‌کند و مهارت‌های لازم را به او می‌آموزد. اژدها یکی از موجودات بسیار جذاب برای کودکان محسوب می‌شود و مشخصه‌ی هیجان‌انگیزش این است که موقع عصبانیت از دهانش آتش بیرون می‌آید؛ پس اندی مجبور است برای جلوگیری از آتش‌سوزی، او را آموزش دهد تا بتواند خشم خود را کنترل کند.

بچه‌ها با خواندن این مجموعه کتاب، خود را جای اژدها گذاشته و به نقاط ضعف و قوتشان پی می‌برند. مجموعه کتاب‌های اژدهای من داستان‌هایی سرگرم کننده و در عین حال آموزنده دارد که هم بین کودکان و هم بین والدین و مربیان آن‌ها محبوبیت دارد.

استیو هرمان (Steve Herman) را بیشتر بشناسیم:

او نویسنده‌ی پرفروش کتاب‌های کودکان است و علاقه بسیاری به ارزش‌های زندگی اجتماعی و عاطفی و آموزش آن‌ها به کودکان دارد.

مطالعه کتاب طرز فکر و نگاه اژدهایت را اصلاح کن به چه کسانی توصیه می‌شود؟

درمانگران و مربیان بسیاری توصیه کرده‌اند که مادر و پدرها کتاب‌های مجموعه اژدهای من را برای فرزندان سنین 4 تا 9 سال خود بخوانند تا کودکان از راهی سرگرم کننده، اثرگذار و قابل درک با مفاهیم زندگی و نحوه کنار آمدن با چالش‌های آن آشنا شوند. به دلیل نثر روان، جمله‌های کوتاه و تصویرهای جذابی که دارد، کودکانی که به تازگی خواندن و نوشتن را یاد گرفته‌اند هم می‌توانند این کتاب‌ را بخوانند و از آن لذت ببرند.

در بخشی از کتاب طرز فکر و نگاه اژدهایت را اصلاح کن می‌خوانیم:

گاهی اوقات اتفاق‌های بدی رخ می‌دهد، در این شرایط اگر نگاهت را عوض کنی، دلیلی برای خوشحای پیدا می‌کنی.

دیگی دوو منظور من را متوجه نشد، پس من توضیح دادم وقتی کارها طبق برنامه و آن چیزی که ما می‌خواهیم پیش نرفت، او چه کاری باید انجام دهد.

برای مثال، مسواک زدن، الان وقتیه که تو باید قبل از در اومدن دندونای اصلی به مسواک زدن عادت کنی، چون این کار باعث سالم موندن دندونات میشه و وقتی دندوناتو مسواک می‌زنی، دهنت دیگه بوی بد نمی‌ده، چرا دندوناتو مسواک نمی‌زنی؟ آیا تا به حالا بهش فکر کردی؟

مشخصات کتاب الکترونیک

نام کتابکتاب طرز فکر و نگاه اژدهایت را اصلاح کن
نویسنده
مترجمپردیس الله بیگی
ناشر چاپیانتشارات ترانه پدرام
سال انتشار۱۳۹۹
فرمت کتابPDF
تعداد صفحات۴۴
زبانفارسی
شابک978-622-6995-40-5
موضوع کتابکتاب داستان کودک
قیمت نسخه الکترونیک
۳۰۰۰ ت - 0.99 یورو
خرید کتاب الکترونیک

نقد، بررسی و نظرات کتاب طرز فکر و نگاه اژدهایت را اصلاح کن

ساراجعفری
۱۴۰۱/۸/۱۴
مجموعه جذابی که بسیار آموزنده است.
مشاهده همه نظرات ۱

راهنمای مطالعه کتاب طرز فکر و نگاه اژدهایت را اصلاح کن

برای دریافت کتاب طرز فکر و نگاه اژدهایت را اصلاح کن و دسترسی به هزاران کتاب الکترونیک و کتاب صوتی دیگر و همچنین مطالعه معرفی کتاب‌ها و نظرات کاربران درباره کتاب‌ها لازم است اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

کتاب‌ها در اپلیکیشن کتابراه با فرمت‌های epub یا pdf و یا mp3 عرضه می‌شوند.