معرفی و دانلود کتاب بله را بگیرید! آداب معاشرت با خانم‌ها

عکس جلد کتاب بله را بگیرید! آداب معاشرت با خانم‌ها
قیمت:
۱۳۷۰۰ تومان - 2.99€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50

برای دانلود قانونی کتاب بله را بگیرید! آداب معاشرت با خانم‌ها و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

برای دانلود قانونی کتاب بله را بگیرید! آداب معاشرت با خانم‌ها و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

معرفی کتاب بله را بگیرید! آداب معاشرت با خانم‌ها

کتاب بله را بگیرید! آداب معاشرت با خانم‌ها به قلم بامداد صالحی، راهکاری برای حل مشکل ارتباط اولیه بین دختر و پسر و تسهیل روال ازدواج ارائه می‌دهد؛ چرا که در اکثر مواقع به علت عدم ارتباط صحیح اولیه، جوانان از ادامه‌ی ارتباط و ازدواج ناامید می‌شوند.

می‌ترسید به دخترها نزدیک شوید؟ می‌ترسید ابراز علاقه کنید؟ اصلاً شاید از شما خوشش نیاید، از کجا بفهمیم؟ یا اگر خوشش بیاید از کجا متوجه شویم؟ چرا دخترها ناز می‌کنند؟ دارد ناز می‌کند یا واقعاً از شما بدش می‌آید؟ با چه کسانی وارد رابطه نشویم؟ چطور با جواب منفی کنار بیایم؟ چطور جواب منفی را به جواب مثبت تبدیل کنیم؟ چطور بله را بگیریم؟ و هزاران سوال دیگر که پاسخ تمامی آن‌ها را می‌توان در این کتاب کشف کرد، معضلاتی هستند که خیلی از افرار با آنان مواجه می‌شوند.

همه‌ی زن‌ها سر و ته یک کرباسند، همه‌ی مردها هم! بنابراین می‌توان فرمول‌هایی داد که برای 75 درصد از زن‌ها درست باشد هر چند ممکن است خود دخترها این حرف‌ها را قبول نداشته باشند.

بخش زیادی از طلاق‌ها و شکست‌های عاطفی به علت عدم آشنایی زن و مرد با الگوهای رفتاری یکدیگر است. چه انرژی‌ها، سرمایه‌ها، استعدادها و زندگی‌هایی هدر می‌رود به خاطر اینکه فردی شکست عشقی یا عاطفی خورده و روحیه‌اش خراب شده، چرا؟ چون به عنوان مثال به دختری ابراز علاقه کرده و جواب منفی شنیده و دیگر دل و دماغ درس خواندن، کار کردن، و نفس کشیدن ندارد. اما شاید اگر مسیر درستی را رفته بود جواب مثبت گرفته و صبح روز بعد با انرژی مضاعف بیدار می‌شد و به سر کار می‌رفت.

بدون شک شما با خواندن این کتاب می‌توانید تا حد زیادی از اشتباهات رایج در برقراری ارتباطات جلوگیری کنید و طرز رفتار صحیح با دخترها را بیاموزید.

در بخشی از کتاب بله را بگیرید! آداب معاشرت با خانم‌ها می‌خوانیم:

متأسفانه باید خبر بدی به شما بدهم، البته بستگی به تیپ و قیافه‌تان هم دارد، شاید خبر خوبی باشد! موضوع این است که برای دخترها، تیپ و قیافه زیاد مهم نیست، یعنی در اولویت نیست. حالا استثناها به کنار. بله، از مرد خوش‌تیپ خوششان می‌آید ولی اینطور نیست که اولویت‌‌شان تیپ و قیافه باشد.

ظاهر مرد، شاید توجه دخترها را برای مدت کوتاهی جلب کند، ولی عامل قدرتمندی برای نفوذ در اعماق قلب او، و عمیق‌تر کردن رابطه نیست. قدیمی‌ها بی‌خود نگفته‌اند که «تا مرد سخن نگفته باشد، عیب و هنرش نهفته باشد»، به محض اینکه دهانتان را باز کنید، دخترها می‌‌فهمند که باید از شما خوششان بیاید یا «پیراهن مارک‌دار»، «ساعت طلا»، «پشت‌‌بازو»، «سیکس‌پک» و سایر جذابیت‌های شما را به ترکیب فحش «مرتیکهٔ ایکبیری، با اون... ش» اضافه کنند (نقطه‌چین، همان جذابیت شماست که به آن می‌بالید).

شاید خوشتان نیاید، ولی زن‌ها از مرد «سر و زبان‌دار» خوششان می‌آید. مرد خوش‌مشرب، با جُربُزه (عجب کلمهٔ خنده‌داری است، بیشتر به فحش شبیه است)، دارای اعتماد به نفس،... حالا اگر چند سانت پشت بازو و یک پورشه قراضه هم داشت که چه بهتر!

خوب، برای شما که بد نشد، پورشه و پشت‌‌بازو که ندارید، اقلاً اخلاقتان را خوب کنید، شاید یک بخت‌ برگشته‌ای از شما خوشش آمد. زن‌ها ذاتاً می‌دانند که ظاهر مرد ماندنی نیست و زیاد به آن دل خوش نمی‌کنند، پس به جای قلمبه کردن بازوهایتان بروید چند تا حرف قلمبه یاد بگیرید‌.

فهرست مطالب کتاب

رفع مسئولیت
قدردانی
مقدمه
بله یا نه؟
1. از کجا بفهمیم از ما خوشش می‌آید؟
2. از کجا بفهمیم از ماخوشش نمی‌آید؟
3. چرا دخترها از ما خوششان نمی‌آید؟
4. زن‌ها چه مردی را دوست ندارند؟
5. زن‌ها چه مردی را دوست دارند؟
جواب منفی
1. روش‌های محک زدن
2. ترس از جواب منفی
3. جواب منفی مؤدبانه
4. جواب منفی قاطعانه
5. گیر سه پیچ
6. روش‌های مقابله با جواب منفی
چراغ سبز
1. چراغ سبز می‌دهد یا سوءاستفاده می‌کند؟
2. چراغ سبز می‌دهد یا خوش‌مشرب است؟
3. تشخیص رنگ چراغ
قبل از آشنایی
1. ایجاد رابطه با غریبه‌ها
2. باز کردن سر صحبت
‌3. کدام گزینه‌ها مناسب ما نیست؟
4. چطور شماره بگیریم؟
5. چطور دخترها را جذب کنیم؟
بعد از آشنایی
1. بایدها و نبایدها
2. ‌اصول پیام دادن
3. ‌اصول تماس تلفنی
4. دلایل منطقی برای جواب ندادن
5. بهانه‌های دخترها برای جواب ندادن
لبّ کلام

مشخصات کتاب الکترونیک

نام کتابکتاب بله را بگیرید! آداب معاشرت با خانم‌ها
نویسنده
ناشر چاپیانتشارات رخداد کویر
سال انتشار۱۳۹۸
فرمت کتابEPUB
تعداد صفحات۱۴۴
زبانفارسی
شابک978-622-96005-6-6
موضوع کتابکتاب‌های خانواده و روابط
قیمت نسخه الکترونیک
۱۳۷۰۰ ت - 2.99 یورو
خرید کتاب الکترونیک

نقد، بررسی و نظرات کتاب بله را بگیرید! آداب معاشرت با خانم‌ها

مهدی تاج زاده
۱۴۰۱/۲/۱۹
این کتاب محشره، فوق العادهس، جذاب! بامزه! مفید! عملی و کاربردی! واقعا دم نویسنده گرم، کاش زودتر از اینها این کتابو خونده بودم و عمرم رو هدر نمیدادم، ولی برای جوونترها خیلی مفیده، روشهایی هم که گفته بین المللیه و ربطی به سن و سال و محل زندگی و غیره نداره، من چند ساله که از ایران خارج شدم و همین روشها اینجا هم جواب داد، واقعا دمش گرم:):):) منتظر جلدهای بعدی هستم
Alpha man
۱۴۰۰/۱۱/۱۵
بسیار عالی واقعا در شکل گیری رابطه و بهبود آن بسیار کمک کننده است و نکاتی ریز درشت زیادی میگوییند و نکته قابل توجه این کتاب اینجاست که هم اشتباهات را اصلاح می‌کند و هم نکاتی را به شما گوشزد می‌کند که فردی جذاب شوید و در انتها از رفتار‌هایی می‌گویید که علاوه بر فضای واقعی نحوه درست رفتار کردن در فضای مجازی هم آموزش داده شده است
sepehr poet
۱۳۹۹/۲/۱۴
با سپاس فراوان عالی بود اما از دوستان خواهشمندم که از دید مثبت و در جهت ازدواج با یک دختر خوب از این کتاب استفاده کنن نه دوستی‌های هوس آلود.
محمدرضا حسینی
۱۴۰۰/۳/۱۶
حیف پول واقعا. عزیز دل اومدی کتابو با نوشتن جوک و توهین به ادمای مختلف جذاب کنی (استفاده از کلماتی مثل لاغر مردنی... میتونستی خیلی راحت بگی لاغر یا زیادی لاغر... بعدم کی گفته کسی که لاغره نمیتونه طرفو جذب کنه؟ از کجا میاری اینا رو؟) ولی چه فایده وقتی مشخصه محتوا هیچ پشتوانه‌ی علمی‌ای نداره
واقعا پشیمونم از خریدنش
محمد فرهادی راد
۱۳۹۹/۱۰/۱۷
کتاب بسیار خوبی هست
چه برای شروع یه رابطه‌ی دوستی که شاید منجر به ازدواج بشه
چه شروع اشنایی قبل از ازدواج
به همتون پیشنهاد میکنم حتما تا قبل از سی سالگی تون
حداقل یکبار این کتاب و به دقت مطالعه کنین
رضا 👤
۱۴۰۱/۵/۱۴
واااااقعا محتوای کتاب تاثیر گذار جذاب مفید و کاربردی هستش، اگر پسر ساده لوحی هستید حتماً مطالعه کنید چشم و گوشتون باز بشه، استفاده از لحن گفتاری در متن کتاب بسیار مورد پسنده و حس اعتماد به آدم میده، با تشکر از نویسنده محترم و کتابراه
حسین عطایی
۱۴۰۰/۱/۱۸
کتاب خوبی بود راهکار‌های خوبی هم نشون داده بود... ولی جامعه ما مخصوصا جوان‌های ما دارن به سمتی میرن که خیلی با این حرفا سازگار نیستن به عبارتی بیشتر حرفای این کتابو اگه به دختر بزنیم بهمون میخندن... به نظرم اگه یه خورده روی جوونای امروزی تمرکز میکرد بهتر میشد
Amir Karimi
۱۳۹۹/۹/۱۲
من اولین باره یه نویسنده به این لوسی و بی مزگی میبینم. خیلی شسته و رفته مطلب رو خیلی با کلاس می‌نوشتی و نیازی به این همه فکاهی کاری هم نبود. مطالب خوبین ولی نحوه بیان خوب نیست و جلفه. البته این نظر منه و میتونه درست نباشه.
مهدی ش
۱۳۹۹/۷/۳
اطلاعات مفیدی داشت اما من توقع داشتم که نویسنده دیدگاه روانشناسانه داشته باشه و فضای علمی هم بوجود بیاره دلیل هر اتفاقی رو از دیدگاه روانشناسی هم شرح بده
در کل کتاب خوبی هست، پیشنهاد میکنم مطالعه کنید
حمید نادریان
۱۳۹۹/۶/۳
با احترام به نویسنده محترم؛ کتاب جالبی نبود و ارزش پسرها رو پایین آورده و دخترها رو زیادی بالا برده. همین کارها رو میکنیم که دخترا اینقد شاخ شدن فکر میکنن خبریه
Shervin H
۱۳۹۹/۸/۲۵
یکی از بهترین کتاب‌هایی بود که خوندم و واقعا جای تحسین داره قدرت نوشتاری نویسنده که خاننده رو به اشتیاق میاره
من این کتاب رو توصیه میکنم
ارزش چند بار خوندنم داره
سهند _ک
۱۴۰۰/۴/۳۰
کتاب خیلی خوبی بود. جالب و جذاب و با لفظ شیرین و لذت بخش.
حرفاش هم 70 80 درصد درست و منطقی ان و کارساز.
به مبتدی‌ها حتما پیشنها میکنم.
M21 4674
۱۴۰۰/۳/۲۴
کاش نظر خانم‌ها رو هم داشتیم درباره این کتاب تا نظر خودشون رو می‌دونستیم. ولی به درد من که خیلی خیلی اشتباه داشتم میخوره.
Hava Sarde
۱۴۰۱/۲/۱۸
عنوان‌های کتاب درست هستن ولی راهکار‌ها و مثال هاش برعکس اونی هستن که باید عمل بشه. پیشنهاد میکنم با خریدن این کتاب پولتونو حیف نکنید.
صمد منتظری
۱۴۰۱/۲/۴
اکثر چیزایی که میگه درست اما خب به هر حال ارزش داره یه بار خونده بشه (البته بسته به موقعیت باید دیدم کدام مطلب از کتاب برای شما صادق)
مشاهده همه نظرات ۵۸

راهنمای مطالعه کتاب بله را بگیرید! آداب معاشرت با خانم‌ها

برای دریافت کتاب بله را بگیرید! آداب معاشرت با خانم‌ها و دسترسی به هزاران کتاب الکترونیک و کتاب صوتی دیگر و همچنین مطالعه معرفی کتاب‌ها و نظرات کاربران درباره کتاب‌ها لازم است اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

کتاب‌ها در اپلیکیشن کتابراه با فرمت‌های epub یا pdf و یا mp3 عرضه می‌شوند.