معرفی و دانلود PDF کتاب گام به گام نهم - انگلیسی 3

عکس جلد کتاب گام به گام نهم - انگلیسی 3
قیمت:
7500 تومان - 1.99€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome

برای دانلود قانونی کتاب گام به گام نهم - انگلیسی 3 و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

برای دانلود قانونی کتاب گام به گام نهم - انگلیسی 3 و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

معرفی کتاب گام به گام نهم - انگلیسی 3

کتاب گام به گام نهم - انگلیسی 3، تألیف منیره سادات هاشمی، یک منبع مفید برای یادگیری و حل تمرین‌های کتاب انگلیسی 3 است و می‌تواند مراحل آموزش را به‌صورت عمیق و کاربردی در اختیار شما قرار دهد.

درباره‌ی کتاب گام به گام نهم - انگلیسی 3

درسنامه‌های کتاب فوق شامل ترجمه‌ی واژگان دروس کتاب انگلیسی 3، واژگان مترادف و متضاد و راهنمای تلفظ جملات کتاب درسی هستند. علاوه‌بر درسنامه‌های آموزشی، پاسخنامه‌ی تشریحی تمرین‌های کتاب درسی نیز در این اثر ذکر شده است. بنابراین، اثر حاضر منبع کارآمدی برای آمادگی شما در امتحانات کلاسی، امتحانات نهایی و کنکور است. همچنین در خلال آموزش‌های این منبع کمک درسی، خلاصه‌ای از کتاب‌های انگلیسی 1 و 2 پایه هفتم و هشتم را نیز می‌خوانید و مرور دروس آن‌ها شما را در مسیر یادگیری سریع و عمیق پیش می‌برد.

کتاب گام به گام نهم - انگلیسی 3 نوشته‌ی منیره سادات هاشمی، از سوی انتشارات خیلی سبز منتشر شده و در دسترس دانش‌آموزان پایه‌ی نهم متوسطه قرار دارد.

کتاب گام به گام نهم - انگلیسی 3 مناسب چه کسانی است؟

مطالعه‌ی این کتاب به دانش‌آموزان پایه‌ی نهم که قصد دارند ضمن یادگیری مطالب درسی، در امتحانات پایان نیمسال‌ها به نتیجه‌ی مطلوب دست پیدا کنند، توصیه می‌شود.

فهرست مطالب کتاب

نگاهی به گذشته
درس 1: Personality
درس 2: Travel
درس 3: ... Festivals and
درس 4: Services
درس 5: Media
درس 6: Health and Injuries
آزمون‌ها

مشخصات کتاب الکترونیک

نام کتابکتاب گام به گام نهم - انگلیسی 3
نویسنده
ناشر چاپیانتشارات خیلی سبز
سال انتشار۱۴۰۱
فرمت کتابPDF
تعداد صفحات81
زبانفارسی
شابک978-622-230-518-5
موضوع کتابکتاب‌های کمک آموزشی متوسطه اول
قیمت نسخه الکترونیک

نقد، بررسی و نظرات کتاب گام به گام نهم - انگلیسی 3

هیچ نظری برای این کتاب ثبت نشده است.

راهنمای مطالعه کتاب گام به گام نهم - انگلیسی 3

برای دریافت کتاب گام به گام نهم - انگلیسی 3 و دسترسی به هزاران کتاب الکترونیک و کتاب صوتی دیگر و همچنین مطالعه معرفی کتاب‌ها و نظرات کاربران درباره کتاب‌ها لازم است اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

کتاب‌ها در اپلیکیشن کتابراه با فرمت‌های epub یا pdf و یا mp3 عرضه می‌شوند.