معرفی و دانلود کتاب هتل 20 ستاره گردشگری

عکس جلد کتاب هتل 20 ستاره گردشگری
قیمت:
۶۵۰۰۰ تومان - 11.99€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50

برای دانلود قانونی کتاب هتل 20 ستاره گردشگری و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

برای دانلود قانونی کتاب هتل 20 ستاره گردشگری و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

معرفی کتاب هتل 20 ستاره گردشگری

مریم مرادی و پیام ادیب در کتاب هتل 20 ستاره گردشگری، خاطرات و تجربیات راهنمایان گردشگری را در اختیار شما می‌گذارند و موضوعاتی نظیر لذت سفر و سفر متفاوت و ارزان را مورد بحث و بررسی قرار می‌دهند.

موضوع کتاب هتل 20 ستاره گردشگری چیست؟

در این کتاب از تجربیات ارزشمند انسان‌هایی بسیار باتجربه استفاده شده، انسان‌هایی که سفر کردند و درس عشق را در سفرهایشان به گردشگران آموختند. آن‌ها که با عشق به مرز و بوم کشورشان، ایران، ناشناخته‌ها را برای گردشگران همانند شعرهای یک کتاب شعر زیبا سرودند. راهنمایان گردشگری ایران و به طور ویژه اصفهان، کسانی که با شرح آثار تاریخی و پیشینه‌ی آن با همسفران خود بارها و بارها در تاریخ سفر کردند.

انسان‌هایی که با سفرهای بسیار زیاد به طور عمیق پر از اندیشه‌های ارزشمند شده‌اند، کسانی که مهر و عشق به کشور خود را در شغل خود به نمایش می‌گذارند و گردشگران خارجی را تحت تأثیر قرار می‌دهند و به آن‌ها می‌آموزند ایران زیباست، ایرانی باصفاست، مهمان‌نواز و پر از عشق و محبت است و زنگار از چهره زشتی که بعضی کشورها به ایران و ایرانی نسبت می‌دهند می‌زدایند. همچنین به مسافران ایرانی از تاریخ غنی کشورشان می‌گویند و آن‌ها را به گونه‌ای خاص با آثار تاریخی و فرهنگی کشورشان آشنا می‌کنند.

به دلیل اینکه موضوع اصلی کتاب پیرامون سفر کردن و استفاده از خاطرات و تجربیات ارزشمند راهنمایان گردشگری می‌چرخد متوجه می‌شوید که سفر باعث شارژ روحی، جسمی و فکری خواهد شد. همچنین شما با خواندن این کتاب دیدی عمیق‌تر نسبت به سفر، صنعت گردشگری، شغل راهنمای تور و مزایای سفر پیدا خواهید کرد و می‌توانید تجربیات ارزشمند راهنمایان گردشگری و دیدگاه‌ها و افکار بسیار بزرگ آن‌ها را که در طی سالیان دراز به دست آورده‌اند، به گنجینه دانش خود بیفزایید.

با خواندن این کتاب همچنین افراد درک می‌کنند که هر ایرانی یک سفیر از سوی کشورش است و نوع رفتار و برخورد او توریست در ایران چه آثار و تبعاتی در کشورهای دیگر خواهد داشت. ایرانیان با رفتارهای دوستانه و سرشار از صمیمیت با توریست‌ها که همیشه هم همین گونه بوده، ایران را به عنوان یک کشور پر از مهر و دوستی، با مردمانی باصفا در عرصه بین‌الملل به دنیا و جهانیان نشان داده‌اند. امید است که از خواندن این کتاب لذت کافی را ببرید و باعث رشد و وسعت دید شما شود.

جملات برگزیده‌ی کتاب هتل 20 ستاره گردشگری:

- هیچ چیزی جز سفر هوش آدمی را پیشرفت نمی‌دهد. (امیل زولا)
- هرچه بیشتر سفر می‌کنم و دورتر می‌شوم، بیشتر به خودم نزدیک‌تر می‌شوم. (اندرو مک کارتی)
- دنیا مانند یک کتاب است و کسانی که به سفر نرفته‌اند، تنها یک صفحۀ آن را خوانده‌اند. (سنت آگوستین)

در بخشی از کتاب هتل 20 ستاره گردشگری می‌خوانیم:

مهمان‌نوازی و برخورد مناسب و شایسته با توریست، داشتن دانش، مهارت و اخلاق حرفه‌ای، معرفی به جا و شایسته فرهنگ و تمدن سرزمین‌مان ایران و در صورت امکان، دادن هدیه‌ای به عنوان یادگاری از ایران یا آن شهر مورد بازدید، تلاش در جهت جلب رضایت توریست در مدت اقامتش در ایران، معرفی و ارائه غذاهای سنتی، همه عواملی هستند که می‌تواند باعث تبلیغ مثبت در مورد ایران در میان توریست‌ها شود و این که آن‌ها در کشور خودشان مبلغ ایران و ایرانی شوند.

در چنین شرایطی اگر از آن‌ها بخواهیم در برگشت به کشورشان از دوستان و آشنایان برای سفر به ایران دعوت کنند، مسلماً خواهند پذیرفت. امروز در دهکده کوچک جهانی، وسایل ارتباط جمعی و شبکه‌های مجازی، صد البته نقش مؤثری در این زمینه‌ها دارند.

فهرست مطالب کتاب

پیشگفتار
مقدمه
حسین وطنی
اصغر محمود آبادی
مهیار امینی
ذبیح ا... ساکی
منوچهر باقریان سرارودی
عباس علیجانیان
حجت ا... صادق زاده نائینی (فرنود)
منصور قاسمی
آرمن طهماسیان
شیرین مسائلی
مجید تیغ بخش
محمد حسن داوری
نسیم ابراهیمی
مریم هدائیان
مهدی گلی
سید علیرضا دامادزاده
مهرداد حقانی
ایمان عظیمی
بهاره آذری
روح ا... زجاجی

مشخصات کتاب الکترونیک

نام کتابکتاب هتل 20 ستاره گردشگری
نویسنده،
ناشر چاپینشر مانیان
سال انتشار۱۳۹۹
فرمت کتابEPUB
تعداد صفحات۲۹۳
زبانفارسی
شابک978-622-7321-38-8
موضوع کتابکتاب‌های سفرنامه، کتاب‌های جهانگردی و گردشگری
قیمت نسخه الکترونیک
۶۵۰۰۰ ت - 11.99 یورو
خرید کتاب الکترونیک

نقد، بررسی و نظرات کتاب هتل 20 ستاره گردشگری

منیره سادات امامی
۱۳۹۹/۱۰/۱۴
با سلام. این کتاب نمونه‌ی بسیار خوبی از یک کتاب مصاحبه محور است. حسن این کتاب در تجربیاتی است که مضاحبه شوندگان آن‌ها را از طریق این کتاب در اختیار ما قرار می‌دهند و تجربه چیزی است که در سفر و در عمل حاصل می‌شود. با این کتاب تجربیات ارزشمندی را دریافت خواهید کرد که قطعا به شما به عنوان یک تور لیدر یا مسافر کمک خواهد کرد. این کتاب را به همه‌ی علاقمندان به سفر شدیدا توصیه میکنم.
Mohammad Abbasi
۱۳۹۹/۱۰/۱۶
کتاب بسیار خوب و عالی‌ای بود، بزودی یک نقد مفید و موثر در قسمت نظرات مینویسم براش، ارزش خوندن داره...
مشاهده همه نظرات ۲

راهنمای مطالعه کتاب هتل 20 ستاره گردشگری

برای دریافت کتاب هتل 20 ستاره گردشگری و دسترسی به هزاران کتاب الکترونیک و کتاب صوتی دیگر و همچنین مطالعه معرفی کتاب‌ها و نظرات کاربران درباره کتاب‌ها لازم است اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

کتاب‌ها در اپلیکیشن کتابراه با فرمت‌های epub یا pdf و یا mp3 عرضه می‌شوند.