معرفی و دانلود کتاب تک تیرانداز

عکس جلد کتاب تک تیرانداز
قیمت:
۷۰۰۰ تومان - 1.49€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50

برای دانلود قانونی کتاب تک تیرانداز و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

برای دانلود قانونی کتاب تک تیرانداز و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

معرفی کتاب تک تیرانداز

کتاب تک تیرانداز به قلم زهرا اسلامیان، داستان زندگی پسری به نام هادی را به تصویر می‌کشد که عاشق دخترِ خلافکاری به نام سعیده شده است.

در بخشی از کتاب تک تیرانداز می‌خوانیم:

سرهنگ: به همه‌ی فرودگاه‌های کشور اطلاع میدین.

- مامانم این‌ها که نفهمیدند؟... فهمیدند؟... تو را خدا نگذار بفهمند چی‌کار کردم... بگو با یکی تصادف کردم، مرده... وگرنه دق می‌کنند... مخصوصا بابام... لابد از وقتی فهمیدی داری فکر می‌کنی چه‌ جوری فرار کردم و چرا؟... چجوریش که... به هر حال من یک خلافکارم... آدم‌های خلاف‌کار زیادی را می‌شناسم... خیلی‌ها هم حاضرند واسه اینکه اسمی ازشون برده نشه کمکت کنند تا خودتو سر به نیست کنی... بعضیشون اصرار هم داشتند.

حالا لابد می‌گویی اگه می‌خواستم فرار کنم چرا اصلا خودم را معرفی کردم... هادی من همیشه خودم را می‌تونستم قانع کنم، قانع کنم که کارم درست بوده، که آدمهایی که کشتمشون، همشون، مرگ حقشون بوده، و خب لابد خانواده‌هاشون هم وقتی بفهمند پدر یا شوهرشون چه‌کاره بودند و بفهمند که من به حسابشون پول می‌ریختم من را می‌بخشند... دلم می‌خواست مطمئن بشم... دلم می‌خواست از تک تک خانواده‌هاشون رضایت بگیرم...

هادی! من دیگه هیچوقت نمی‌تونم بخوابم... هیچوقت یک خواب راحت نمی‌تونم برم چون... چون حالا دیگه نمی‌تونم خودم را قانع کنم، چون حتی اگه فکر کنیک همشون مرگ، حقشون بوده که نبود، تازه فهمیدم در هر حال خانواده‌هاشون بهشون احتیاج داشتند، هر چقدر هم که آدم بدی بوده باشند... و، دلیل دیگه‌ای که خودم را معرفی کردم؛ تو بودی. اول اینکه با فرار کردنم ممکن بود تو توی دردسر بیفتی و دوم، آرزو داشتم یک روزی بتونیم کنار هم... در هر حال تنها راهی که می‌تونستم کمی بیشتر تو را ببینم این بود که دیرتر فرار کنم.

مشخصات کتاب الکترونیک

نام کتابکتاب تک تیرانداز
نویسنده
ناشر چاپی صفرتاصد
سال انتشار۱۳۹۸
فرمت کتابEPUB
تعداد صفحات۶۶
زبانفارسی
شابک978-622-677033-0
موضوع کتابکتاب‌های داستان و رمان ایرانی
قیمت نسخه الکترونیک
۷۰۰۰ ت - 1.49 یورو
خرید کتاب الکترونیک

نقد، بررسی و نظرات کتاب تک تیرانداز

السا و آنا محمدی
۱۳۹۹/۱/۳۱
من فیلم تک تیرانداز را در ماهواره دیدم اگر هم آن فیلم را داستانی میکردند من آن را می‌پسندیدم. 👋باتشکر
مشاهده همه نظرات ۱

راهنمای مطالعه کتاب تک تیرانداز

برای دریافت کتاب تک تیرانداز و دسترسی به هزاران کتاب الکترونیک و کتاب صوتی دیگر و همچنین مطالعه معرفی کتاب‌ها و نظرات کاربران درباره کتاب‌ها لازم است اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

کتاب‌ها در اپلیکیشن کتابراه با فرمت‌های epub یا pdf و یا mp3 عرضه می‌شوند.