معرفی و دانلود کتاب با اقتدار برخاستن

عکس جلد کتاب با اقتدار برخاستن
قیمت:
39000 تومان - 4.99€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome

برای دانلود قانونی کتاب با اقتدار برخاستن و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

برای دانلود قانونی کتاب با اقتدار برخاستن و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

معرفی کتاب با اقتدار برخاستن

کتاب با اقتدار برخاستن نوشته‌ی برنه براون به ارائه‌ی راه‌هایی برای خودسازی می‌پردازد. برنه که در سال‌های گذشته مدد کار اجتماعی بوده است داستان‌هایی درباره‌ی کشمکش‌های شخصی و حرفه‌ای را روایت می‌کند.

اگر به قدر کافی و به مدت کافی شجاع باشیم، بالاخره زمین می‌خوریم. در این کتاب درباره‌ی دوباره برخاستن و به مسیر خود ادامه دادن است. برنه بروان (Brene Brown) در کتاب با اقتدار برخاستن (Rising Strong) رویکردی عملی برای پذیرشِ ترس و شکست ارائه می‌دهد و با توجه به تجربیاتی که در شغل مددکاری اجتماعی داشته است تحقیقی در خصوص خسارت‌های پیرامون شکست و شجاعت ارائه می‌دهد.

برنه در این کتاب فرآیند زمین‌خوردن و برخاستن را با جزئیات کامل بررسی می‌کند و تمام احتمالات و مسائلی که ممکن است سر راهتان قرار بگیرد را ارائه می‌دهد. وی در این کتاب هم مانند آثار دیگرش، از تحقیق و داستان‌گویی استفاده می‌کند تا آموزه‌هایش را باز کند. تنها تفاوت در این‌جا این است که داستان‌های شخصیِ بسیار بیش‌تری را در این اثر گنجانده است.

بر اساس گفته‌های برنه؛ همه‌ی ما در زندگی زمین خورده‌ایم و به نوعی آن را کنار می‌گذاریم و این مرحله را پشت سر گذاشته‌ایم و در کتاب با اقتدار برخاستن قرار است با برخی از این روایت‌ها آشنا شویم اما این داستان‌ها حقیقی هستند و هیچ شباهتی با افسانه‌هایی که در اکثر کتاب‌های موفقیت مطرح می‌شوند، ندارند.

برنه براون را بیشتر بشناسیم:

برنه براون، دارای مدرک دکتری و مددکار اجتماعیِ ارشد، استاد تحقیقاتیِ کالج کارشناسی ارشد مددکاریِ اجتماعیِ دانشگاه هوستون است. نویسنده‌ی رتبه یک نیویورک تایمز برای کتاب پرفروش جرئت بسیار (2012)، نویسنده‌ی رتبه یک نیویورک تایمز برای کتاب موهبت‌های کامل نبودن (2012) و فکر می‌کردم فقط من این‌طوری هستم (اما این‌طور نیست) (2007) است. مؤسس و مدیرعامل شرکت روش جسورانه است؛ این تشکیلات دستاوردهای او درباره‌ی آسیب‌پذیری، شجاعت، شرم و شایستگی را به سازمان‌ها، مدارس، جوامع و خانواده‌ها می‌آورد. او در هوستون همراه با همسرش استیو و دو فرزندش اِلِن و چارلی زندگی می‌کند.

جملات برگزیده کتاب با اقتدار برخاستن:

- حقیقت این است که زمین‌خوردن دردناک است. جسارت در این است که شجاع بمانید و مسیرِ برخاستن را بجویید.

- ما سازنده به دنیا آمده‌ایم؛ آن‌چه را با مغزمان یاد می‌گیریم، با دست‌های‌مان به قلب‌مان می‌بریم.

- میانه‌ی راه آشفته بازار است؛ اما معجزه دقیقاً همین‌جا اتفاق می‌افتد.

- نکته‌ی طعنه‌آمیز این است که تلاش می‌کنیم پذیرش داستان‌های دشوارمان را انکار کنیم تا کامل‌تر یا پذیرفتنی‌تر به نظر بیاییم؛ اما تمامیت‌مان، حتی صداقت‌مان، واقعاً به پیوستگیِ همه‌ی تجارب‌مان، ازجمله زمین‌خوردن‌ها بستگی دارد.

- کنجکاوی آغازگرِ احمقانه‌ای است؛ اما ایرادی ندارد. گاهی باید داستان‌ها را اکتشاف کنیم تا حقیقت را بیابیم.

- خطرناک‌ترین داستان‌هایی که می‌سازیم، روایت‌هایی‌اند که ارزشمندیِ ذاتی‌مان را تحلیل می‌برند. باید حقیقت را درباره‌ی تواناییِ عشق‌ورزی، نیروی الهی و خلاقیت خود، اصلاح کنیم.

- یکپارچگی انتخابِ شجاعت به‌جای راحتی است، انتخابِ آن‌چه درست است در برابر آن‌چه جالب، سریع یا آسان است و انتخاب عمل به ارزش‌های‌مان به‌جای اظهار صِرف به آن‌هاست.

در بخشی از کتاب با اقتدار برخاستن می‌خوانیم:

همان لحظه‌ای که با دودلی زیرلب گفتم «باشه»، می‌دانستم پشیمان خواهم شد. مسئله پول نبود. همیشه حداقل یک‌سوم همایش‌های سخنرانی من رایگان بوده است. این نشان می‌دهد پشتیبان سازمان‌ها یا تلاش‌هایی هستم که به روحم نزدیک‌اند. اما اصلاً دلیلش این نبود؛ دلیل موافقتم این بود که اولین باری که دعوت‌شان را رد کردم، ترتیب دهنده‌ی آن رویداد با جمله‌ای ساده و بسیار مؤثر پاسخ داد: «امیدواریم افرادی را که پیش از مشهور‌شدن حامی شما بودند، فراموش نکرده باشید.»

دو تا از رایج‌ترین پیام‌هایی که در همه‌ی ما شرمندگی را برمی‌انگیزند، این‌ها هستند: «هرگز به اندازه‌ی کافی خوب نیستی» و «فکر می‌کنی کی هستی؟». جمله‌ی اخیر اغلب در تگزاس به صورت «خیلی گنده‌تر از دهنت حرف می‌زنی» بیان می‌شود. پاسخ آن‌ها من را به این جمله رساند و بنابراین موافقتِ همراه با بی‌میلی‌ام را به‌دنبال داشت. متأسفانه دَه دقیقه طول کشید تا بله‌ی بی‌میل من به بله‌ای تلخ تبدیل شود و وقتی یکی از ترتیب‌دهندگان آن رویداد به من اطلاع داد اتاق هتلم با سخنرانِ دیگر مشترک خواهد بود، تقریباً به هتل رسیده بودم.

فهرست مطالب کتاب

درباره‌ی نویسنده
یادداشتی درباره‌ی تحقیق
حقیقت و جسارت
فصل اول: طبیعت آسیب‌پذیری
فصل دوم: تمدن در خط آب متوقف می‌شود
فصل سوم: پذیرش داستان‌های‌مان
فصل چهارم: مواجهه
فصل پنجم: اکتشاف
فصل ششم: موش‌های فاضلاب و قانون‌شکنان
فصل هفتم: شجاع و دل‌شکسته
فصل هشتم: بخشنده‌ی احمق
فصل نهم: تجزیه‌ی شکست
فصل دهم: باید با آن‌هایی که شما را هدایت می‌کنند برقصید
فصل یازدهم: انقلاب
یادداشت‌هایی درباره‌ی آسیب روحی و اندوه بغرنج
یافتن متخصص دارای جواز روش جسورانه
موهبت‌های کامل نبودن: خلاصه‌ی آموزه‌های کلیدی
جرئت بسیار: خلاصه‌ی آموزه‌های کلیدی
یادداشت‌ها

مشخصات کتاب الکترونیک

نام کتابکتاب با اقتدار برخاستن
نویسنده
مترجمسیده فرزانه حسینی
ناشر چاپینشر میلکان
سال انتشار۱۳۹۸
فرمت کتابEPUB
تعداد صفحات286
زبانفارسی
شابک978-600-7845-44-8
موضوع کتابکتاب موفقیت و خودسازی
قیمت نسخه الکترونیک
39000 ت - 4.99 یورو
خرید کتاب الکترونیک

نقد، بررسی و نظرات کتاب با اقتدار برخاستن

قربان
۱۴۰۱/۹/۲۸
کتاب بسیار عالی برنه براون با ترجمه روان به صورت کاملا علمی و به شیوه جذاب داستان، راههای درست بدست آوردن اعتماد به نفس واقعی را بیان می‌کند... برداشتی کاملا متفاوت با روانشناسی زرد و عامه پسند.... عامه مردم با الهام گرفتن از روانشناسی زرد اعتماد به نفس و شجاعت را نترسیدن و باور داشتن به موفقیت در تعبیر می‌کنند... این کتاب برنه براون با بیانی ساده و شیوا و در قالب داستان‌های واقعی جذاب اعتماد بنفس واقعی را انتخاب آسیب پذیری تعریف می‌کند... (در واقع انجام شجاعانه کارهای ارزشمند زندگی و انتخاب شکست و دوباره بلند شدن) و در واقع چگونه تاب آوردن در برابر شکست‌های زندگی را آموزش میدهد، چگونه از شکست‌ها برای پیروزی استفاده کنیم،... اگر با پذیرش شکست کاری انجام نشود اگر احساس ترس برای انجام کارها نباشد کارافرینی هیچ وقت انجام نمی‌شود و خلاقیتی هیچ گاه وجود نخواهد داشت.... یک جمله پنج ستاره‌ای که خودم دوست داشتم این بود که داستان زندگی مان را خودمان بنویسیم و اجازه ندهیم دیگران ان را بنویسند.... این کتاب پر از جمله‌های پرستاره و زیباست... در کل پیشنهاد می‌کنم که این کتاب و دیگر کتاب‌های جذاب و قابل تامل برنه براون را مطالعه بفرمایید...
امیرحسین فراهانی
۱۴۰۱/۸/۱۲
با اقتدار برخاستن را برن براون نوشته است مددکار اجتماعی محبوبی که این روزها با کتاب‌هایش حال بسیاری را دگرگون کرده‌است. با این کتاب شجاعت دوباره بلند شدن را به دست می‌آوریم. اگر به هر دلیلی زمین خورده‌اید و حالا زندگی‌تان بسیار پررنج و سخت می‌گذرد برن براون با این کار به شما می‌گوید: می‌دانم و درکت می‌کنم. دستت را روی زانویت بگذار و بلند شو البته این‌قدر ساده هم نمی‌گوید بلکه با ده‌ها جمله و مثال زیبا که راهی جز برخاستن با اقتدار برایتان باقی نماند.
این کتاب نه‌تنها فرایند برخاستن بلکه فرآیند زمین خوردن هم بررسی شده و از تمام تاروپود آن‌چه ممکن است بر سر هر کدام از ما آمده باشد صحبت شده‌است. براساس گفته‌های نویسنده همه ما در زندگی زمین خورده‌ایم و سپس آن را پشت سر گذاشته‌ایم. در کتاب بااقتدار برخاستن قرار است برخی از این روایت‌های شکست را بخوانیم اما این داستان‌ها حقیقی هستند و هیچ شباهتی به افسانه‌هایی ندارند که در اکثر کتاب‌های موفقیت مطرح می‌شوند. اگر احساس می‌کنید نیاز دارید دوباره با اقتدار بایستی این کتاب برای حال خوب شماست
فرشته محبی
۱۳۹۹/۱/۲۱
محتوای کتابش خیلی خوبه... اما ترجمه‌اش بهتر میتونست باشه. بعضی جاها چون خوب جمله بندی نشدن مجبورم چندبار بخونم تا بتونم جمله هارو تفکیک کنم. و اینکه من هنوز اوایل مطالعه کتابم و جمله آنتونیو داماسیو اشتباه ترجمه شده. حیف کتاب به این خوبی اینجور بشه اگ امکانش هست تصحیح کنید
محمدرضا بختیاری
۱۴۰۲/۹/۱۲
دارای مفاهیم پر ادراک و خارق العاده‌ای است، اگر که زمین خورده‌ای و میخواهیم و باید بخواهیم دوباره به پا خیزید حتما باید نکاتی رو آموخت و به آن عمل کرد.
این کتاب رو به کسایی معرفی میکنم که هرگز تسلیم نمیشوند و همچون شخصیت‌های که میل به قدرت مند شدن دارن.
MJ Dehghan
۱۳۹۹/۱۲/۱۵
کتاب خیلی خوبیه، مکمل کتابهای دیگه دکتر برنه بران مثل جرئت بسیار هست. فقط متن این کتاب بعضی جاها سنگین میشه که احتمالا به خاطر ترجمه است.
مجید مختارنیا
۱۳۹۹/۱۲/۴
ترجمه خوبی نیست، البته متن انگلیسی هم بسیار دشوار است اما مترجم کار بسیار سطحی و ضعیفی ارایه داده است
مریم مرادی
۱۴۰۱/۴/۲۵
نویسنده به نظرم زیادی توضیح داده. بعضی جاها حوصله سر بر شده‌.
داود ذاکری فر
۱۴۰۱/۱/۴
لذت بردم از خواندنش
مشاهده همه نظرات 8

راهنمای مطالعه کتاب با اقتدار برخاستن

برای دریافت کتاب با اقتدار برخاستن و دسترسی به هزاران کتاب الکترونیک و کتاب صوتی دیگر و همچنین مطالعه معرفی کتاب‌ها و نظرات کاربران درباره کتاب‌ها لازم است اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

کتاب‌ها در اپلیکیشن کتابراه با فرمت‌های epub یا pdf و یا mp3 عرضه می‌شوند.