معرفی و دانلود PDF کتاب ته ته ته چاه

عکس جلد کتاب ته ته ته چاه
قیمت:
۵۰۰۰ تومان - 1.49€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome

برای دانلود قانونی کتاب ته ته ته چاه و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

برای دانلود قانونی کتاب ته ته ته چاه و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

معرفی کتاب ته ته ته چاه

کتاب ته ته ته چاه به قلم سوسن طاقدیس، با زبانی شیرین، داستان نقشه‌ی زیرکانه‌ی یک موش برای فرار از دست گرگ و روباهی بدجنس را به تصویر می‌کشد.

موضوع کتاب ته ته ته چاه (The bottom, bottom, bottom of the well) چیست؟

این کتاب داستان گرگ و روباه گرسنه‌ای را به تصویر می‌کشد که به دنبال غذا می‌گردند و ناگهان چشمشان به یک موش می‌افتد. موش بیچاره از ترس به درون یک چاه می‌رود. گرگ و روباه برای اینکه بتوانند موش را شکار کنند با هم به توافق می‌رسند که گرگ دم روباه را بگیرد تا روباه بتواند به ته چاه برود. اما موش باهوش با زیرکی راه دیگری را درون زمین می‌کَنَد و از چاه به بیرون فرار می‌کند.

سوسن طاقدیس را بیشتر بشناسیم:

سوسن طاقدیس در سال 1338 در شیراز دیده به جهان گشود. او که نویسنده کتاب‌های کودک و نوجوان است، فعالیت حرفه‌ای خود را با نگارش کتاب بابای من دزد بود شروع کرد و پس از آن آثار متعددی در حوزه ادبیات کودک و نوجوان به انتشار رساند. قدم یازدهم، زرافه من آبی است، پشت آن دیوار آبی و هزار سال نگاه از جمله این آثار است.

طاقدیس علاوه بر کار داستانی برای کودکان، به شعر نیز علاقه زیادی دارد و در این زمینه فعالیت می‌کند. او اشعار کودکانه‌ی زیبایی به طور پراکنده در مجلات گوناگون در اختیار علاقه‌مندان قرار داده است.

کتاب ته ته ته چاه مناسب چه کسانی است؟

سوسن طاقدیس کتاب ته ته ته چاه را برای تمامی کودکان دبستانی علاقه‌مند به داستان‌های حیوانات به رشته‌ی تحریر در آورده است.

در بخشی از کتاب ته ته ته چاه می‌خوانیم:

موش با زرنگی فرار کرد، موش بدو گرگ و روباه بدو... موش دیگر داشت از خستگی می‌افتاد که چشمش به چاه بی آبی افتاد و خودش را انداخت توی چاه. گرگ و روباه با خوشحالی بالای سرچاه نشستند، خندیدند و گفتند: «هر جوری هست بیرونت می‌آوریم و یک لقمه ات می‌کنیم».

مشخصات کتاب الکترونیک

نام کتابکتاب ته ته ته چاه
نویسنده
ناشر چاپیانتشارات سروش
سال انتشار۱۳۸۷
فرمت کتابPDF
تعداد صفحات۲۲
زبانفارسی
شابک978-964-376-644-3
موضوع کتابکتاب داستان کودک
قیمت نسخه الکترونیک
۵۰۰۰ ت - 1.49 یورو
خرید کتاب الکترونیک

نقد، بررسی و نظرات کتاب ته ته ته چاه

هیچ نظری برای این کتاب ثبت نشده است.

راهنمای مطالعه کتاب ته ته ته چاه

برای دریافت کتاب ته ته ته چاه و دسترسی به هزاران کتاب الکترونیک و کتاب صوتی دیگر و همچنین مطالعه معرفی کتاب‌ها و نظرات کاربران درباره کتاب‌ها لازم است اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

کتاب‌ها در اپلیکیشن کتابراه با فرمت‌های epub یا pdf و یا mp3 عرضه می‌شوند.