معرفی و دانلود کتاب 10 رمز موفقیت و آرامش درون

عکس جلد کتاب 10 رمز موفقیت و آرامش درون
قیمت:
7000 تومان - 1.49€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome

برای دانلود قانونی کتاب 10 رمز موفقیت و آرامش درون و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

برای دانلود قانونی کتاب 10 رمز موفقیت و آرامش درون و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

معرفی کتاب 10 رمز موفقیت و آرامش درون

نویسنده‌ی کتاب‌های پرفروش و سخنران برجسته، وین دایر در کتاب 10 رمز موفقیت و آرامش درون به شما رازهایی را می‌آموزد که از طریق آن‌ها می‌توان بر تمام موفقیت‌ها،‌ مشکلات و نگرانی‌ها فائق آمد و نوعی آرامش قلبی را تجربه کرد که هیچ‌چیز نمی‌تواند بر آن خدشه‌ای وارد سازد.

درباره کتاب 10 رمز موفقیت و آرامش درون:

همه‌ی ما نیاز داریم علی‌رغم مشکلاتی که با آن دست و پنجه نرم می‌کنیم، از مسائل مربوط به روابط گرفته تا مشکلات مالی، احساس آرامش کنیم. با توجه به یک‌سری نکات می‌توان تجربه‌ی مطلوب‌تری داشت، احساس رضایت و هماهنگی بیشتری با محیط پیدا کرد و از فشارهای زندگی روزمره رهایی یافت. دکتر وین دایر (wayne dyer) در کتاب 10 رمز موفقیت و آرامش درون (10 Secrets for Success and Inner Peace) به شما می‌آموزد چگونه طی یک فرآیند به موفقیت و آرامش دست بیابید.

این جهان پر از سروصداست. از صدای موسیقی‌های بلند، بوق ماشین‌ها،‌ فریاد و حرف‌ زدن گرفته تا صدای ماشین‌های ساختمان‌سازی و هواپیماهای جت! این صداهای غیر طبیعی مدام اعصاب ما را تحت فشار قرار می‌دهند و باعث از دست رفتن آرامش درونی و بیرونی ما می‌شوند. ما در دنیایی زندگی می‌کنیم که نه تنها از سکوت و آرامش به دور است، بلکه از آن وحشت می‌کند. اما تنها سروصدا نیست که آرامش ما را بر هم می‌زند، بلکه عوامل بسیار زیادی در دنیای امروز وجود دارد که باعث از دست رفتن آرامش ما می‌شوند.

کتاب 10 رمز موفقیت و آرامش درون نوعی راهنمای ساده و صادقانه برای شاد زیستن است که به شما می‌آموزد چگونه ذهنی باز داشته باشید و به گونه‌ای با خود رفتار کنید که گویی تماماً آن چیزی هستید که دوست دارید باشید. مثبت‌اندیشی و دوری از افکار منفی نیز تنها یکی از ثمرات بی‌شماری‌ست که این کتاب کاربردی برای شما فراهم می‌آورد.

وین دایر این ده روش را به شیوه‌ی برنامه‌ای عملی و روزانه ارائه کرده و شما با به‌کار‌گیری این روش‌ها می‌توانید بسیار سریع‌تر از آنچه که فکرش را می‌کنید، تاثیر آن را بر زندگی‌تان مشاهده کنید. تنها کافی‌ست توانایی‌های خود برای خلق معجزه را دست کم نگیرید. کتاب 10 رمز موفقیت و آرامش درون عملاً زندگی هزاران نفر را تغییر داده و به آن‌ها برای خلق معجزه در زندگی یاری رسانده است.

کتاب 10رمز موفقیت و آرامش درون مناسب چه کسانی است؟

اگر استرس، نگرانی و تنش سراسر وجودتان را فرا گرفته، این کتاب به شما کمک فراوانی خواهد کرد.

با وین دایر بیشتر آشنا شویم:

از او به عنوان یکی از مهم‌ترین نویسندگان کتاب‌های خودیاری یاد می‌شود و اغلب آثار وین دایر در زمره‌ی پرفروش‌ترین‌ها قرار می‌گیرند. بسیاری کتاب او با عنوان «قلمرو اشتباهات شما» را اثر کلاسیکِ حوزه‌ی خودیاری و رشد فردی می‌نامند و نویسندگان دیگری از آن الهام گرفته‌اند. کتابی که در آن بیش از هر چیز به ستایش زندگی و زیبایی‌هایش پرداخته می‌شود. خویشتن مقدس شما، آفرینش والا، قدرت تعادل و رهسپاری از دیگر آثار والای این نویسنده‌ی مطرح است.

جملات برگزیده‌ی کتاب 10 رمز موفقیت و آرامش درون:

- ذهنى داشته باشید که براى پذیرش همه‌چیز آماده باشد و وابسته به هیچ‌چیز نباشد.
- براى هر یک از ما فقط یک زندگى وجود دارد. زندگى خود ما.
- همه‌ى درد و رنج انسان ناشى از این است که نمى‌تواند به‌آرامى در اتاقى تنها بنشیند.
- موسیقیدان باید آهنگ بسازد، نقاش باید نقاشى کند، شاعر باید شعر بنویسد، اگر هر یک در درون خود احساس آرامش مى‌کنند. انسان چه باید بکند، او باید انسان باشد.

در بخشی از کتاب 10 رمز موفقیت و آرامش درون می‌خوانیم:

توانایى زندگى در لحظه‌ى اکنون و داشتن رضایت‌خاطر در لحظه‌ى حال را بسیارى از مردم ندارند. وقتى در حال خوردن سوپ هستید، به دسر فکر نکنید. وقتى در حال خواندن کتاب هستید، دقت کنید، ببینید افکار شما کجا هستند. هنگام مسافرت به جاى اینکه فکر کنید هنگام برگشتن به خانه چه کارهایى باید انجام شود، در همان مسافرت باشید. اجازه ندهید لحظه اکنون که غیرقابل وصف است از دست برود.

در اینکه اجازه مى‌دهید ذهنتان به زمان دیگر یا در جاى دیگر مشغول شود، نکته‌اى وجود دارد. شما فقط مى‌توانید در زمان حال حرکت کنید. زیرا تنها چیزى که دارید زمان حال است. لذا حرکت در زمان حال یعنى حداکثر استفاده از لحظه‌ى موجود. بدیهى است که شما گذشته‌اى دارید، اما آن گذشته، اکنون نیست و شما مى‌توانید با فکر کردن به «آن وقت‌ها» و «شایدها» لحظه‌ى حاضر خود را تلف کنید. اما این کار مانع رسیدن به موفقیت و آرامش درون است.

تردید دارم که مخلوقات دیگر خدا زمان حال خود را با فکر کردن به گذشته و آینده تلف کنند. سگ آبى زندگى خود را طى مى‌کند و این کار را درست در لحظه‌ى حال انجام مى‌دهد. او روزگار خود را با این آرزو تلف نمى‌کند که اى‌کاش دوباره یک سگ آبى جوان بود، یا به این موضوع فکر نمى‌کند که به خواهر و برادر او توجه بیشترى شده است یا وقتى او کوچک بوده پدرش او را رها کرده و رفته است. او همیشه در زمان حال زندگى مى‌کند. ما به جاى اینکه به‌خاطر انجام گناه در گذشته و نگرانى براى آینده لحظات خود را تلف کنیم، مى‌توانیم از مخلوقات خدا یاد بگیریم که چگونه از لحظه‌ى حاضر خود استفاده کنیم. سعى کنید در زمان حال، زندگى کنید و نگذارید هرگونه فکرى نسبت به گذشته بر شرایط شما تأثیر بگذارد.

یک لحظه به اطراف خود نگاه کنید. به مردم، مخلوقات خدا، گیاهان، شکل ابرها، طرح ساختمان‌ها، به همه چیز. با مراقبه و تأمل در زمان حال زندگى کنید و هر چه بیشتر به زمان حال و خداوند نزدیک شوید.

فهرست مطالب کتاب

مقدمه‌ى مترجم
رمز اول: ذهنى داشته باشید که براى پذیرش همه‌چیز آماده باشد و وابسته به هیچ چیز نباشد
رمز دوم: تا زمانى که نغمه‌اى در دل دارید باید زنده بمانید
رمز سوم: شما نمى‌توانید چیزى را که ندارید، ببخشید
رمز چهارم: ارزش سکوت و آرامش را بدانید
رمز پنجم: گذشته‌ى خود را رها کنید
رمز ششم: نمى‌توانید مسایل را با همان ذهنى حل کنید که آن‌ها را ایجاد کرده است
رمز هفتم: هیچ عصبانیتى قابل توجیه نیست
رمز هشتم: طورى رفتار کنید که گویى هم‌اکنون همان چیزى هستید که مى‌خواهید باشید
رمز نهم: ارزش الهى بودن خود را بدانید
رمز دهم: عقل سلیم حکم مى‌کند از تمام افکارى که شما را ضعیف مى‌کند، دورى کنید

مشخصات کتاب الکترونیک

نام کتابکتاب 10 رمز موفقیت و آرامش درون
نویسنده
مترجمعلی علی پناهی
ناشر چاپیانتشارات لیوسا
سال انتشار۱۳۹۹
فرمت کتابEPUB
تعداد صفحات104
زبانفارسی
شابک978-964-5634-69-6
موضوع کتابکتاب موفقیت و خودسازی
قیمت نسخه الکترونیک

نقد، بررسی و نظرات کتاب 10 رمز موفقیت و آرامش درون

پارسا
۱۴۰۱/۲/۱
تقریبا میشه گفت خلاصه و مفید یسری نکات کلیدی رو درمورد موفقیت میگه که باعث میشه جز کتابهایی باشه که آدمایی که دنبال پیشرفت و موفقیت هستن این کتابو توی لیست کتابهاشون قرار بدن
محمد اکبری ندوی زرندی
۱۴۰۱/۱۱/۱۷
خواندن این کتاب را پیشنهاد می‌کنم عالی عالی عالی
مرضیه کاهدی
۱۴۰۱/۶/۴
اگه نمی‌خوای تو شرایط بدت گیر کنی حتما این کتاب رو بخون
مشاهده همه نظرات 3

راهنمای مطالعه کتاب 10 رمز موفقیت و آرامش درون

برای دریافت کتاب 10 رمز موفقیت و آرامش درون و دسترسی به هزاران کتاب الکترونیک و کتاب صوتی دیگر و همچنین مطالعه معرفی کتاب‌ها و نظرات کاربران درباره کتاب‌ها لازم است اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

کتاب‌ها در اپلیکیشن کتابراه با فرمت‌های epub یا pdf و یا mp3 عرضه می‌شوند.