معرفی و دانلود کتاب 1001 راه به سوی کامیابی

عکس جلد کتاب 1001 راه به سوی کامیابی
قیمت:
59900 تومان - 10.99€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome

برای دانلود قانونی کتاب 1001 راه به سوی کامیابی و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

برای دانلود قانونی کتاب 1001 راه به سوی کامیابی و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

معرفی کتاب 1001 راه به سوی کامیابی

کتاب 1001 راه به سوی کامیابی گردآوری شده توسط انتشارات آرکتوروس انگلستان، مجموعه‌ای از جملات قصار ارزشمند و طلایی است که به بررسی روش‌های مختلف کامیابی می‌پردازد و به شما بینشی می‌دهد که بتوانید ناب‌ترین آمال و روش دستیابی به آن‌ها را بیاموزید.

همه ما رؤیای کامیابی را در سر می‌پرورانیم و این در حالی است که هر یک از ما مفهومی متفاوت از کامیابی داریم. برای برخی از ما کامیابی به معنای موقعیت، ثروت و قدرت است. برای برخی دیگر آرامش، شادی و خشنودی است. برخی نیز هنوز نمی‌دانند اشتیاق حقیقی و قلبی‌شان چیست. کامیابی برای آن‌ها به سان شهری افسانه‌ای است که در نقشه‌ زندگی‌شان وجود ندارد.

هدف از نگارش این کتاب کوچک، کمک به کسانی است که فردایی بهتر را آرزو دارند. در کتاب 1001 راه به سوی کامیابی (1001Ways to Success)، انسان‌های موفق از هر طبقه با هر موقعیتی، از جدی‌ترین تا شوخ‌طبع‌ترین افراد و از گذشته‌های دور تا به امروز، تجربه‌های خود را با دیگران سهیم می‌شوند. خواه به انگیزه‌ای کوچک نیاز داشته باشید، خواه دستی قدرتمند شما را از زمین بلند کند، این گنجینه‌ خرد یاری‌تان می‌دهد تا جاده‌ موفقیت را به سلامت طی کنید. این کتاب همواره به شما یادآوری خواهد کرد که رؤیاهای شخصی شما هر چه باشند، همیشه در دسترس هستند.

در بخشی از کتاب 1001 راه به سوی کامیابی می‌خوانیم:

- آن لحظه که بگویی: خب، دیگر موفق شدم، می‌خواهم کمی چرت بزنم؛ موفقیت خود را زیر سؤال برده‌ای. (کری فیشر)
- همه استعداد دارند؛ آنچه در همگان یافت نمی‌شود، کمی شجاعت برای هدایت استعدادها در تاریکی‌هایی است که از آن‌ها می‌هراسیم. (اریکا جانگ)
- زمانی که کودک بودم، مادرم به من گفت: اگر سرباز شوی، روزی ژنرال خواهی شد. من نقاش شدم و اکنون پیکاسو هستم. (پابلو پیکاسو)
- بدترین بخش موفقیت آن است که سعی کنی کسی را بیابی که از کامیابی تو شاد شده است. (بت میدلر)
- هر موجود فناپذیری قادر نیست بر موفقیت سوار شود، اما ما انسان‌ها حتی بیشتر از آن را انجام داده‌ایم؛ چرا که شایستگی‌اش را داریم. (ادیسون)
- برای ادامه‌ راه در انتظار کشتی شکوهمندت ننشین که درصورت نیامدنِ آن، خشمگین می‌شوی؛ با وسیله‌ کوچکتری راهت را ادامه بده. (ایرنه کازورلا)
- برای من مهم نیست که در یک قبرستان، ثروتمندترین مرد باشم؛ این‌که وقتی سر بر روی بالشت می‌گذارم، بدانم کارهای فوق‌العاده‌ای انجام داده‌ام، برایم بسیار مهم است. (استیو جابز)
- فهمیده‌ام که اگر به اندازه‌ کافی بگویم: «من برترینم»، کم‌کم همه‌ دنیا متقاعد می‌شوند که من به معنای واقعی، برترین هستم.

فهرست مطالب کتاب

مقدمه
کامیابی چیست؟
یافتن راه
جوهر موفقیت
موفقیت کاری
روح موفقیت
دستورالعمل‌ها
جاده‌ای طولانی و پرپیچ و خم
لبخند موفقیت‌آمیز

مشخصات کتاب الکترونیک

نام کتابکتاب 1001 راه به سوی کامیابی
مترجمفاطمه باغستانی
ناشر چاپیانتشارات نسل نواندیش
سال انتشار۱۳۹۶
فرمت کتابEPUB
تعداد صفحات384
زبانفارسی
شابک978-964-236-648-4
موضوع کتابکتاب‌های جملات قصار، کتاب موفقیت و خودسازی
قیمت نسخه الکترونیک
59900 ت - 10.99 یورو
خرید کتاب الکترونیک

نقد، بررسی و نظرات کتاب 1001 راه به سوی کامیابی

محمدحسن یعقوب نژاد
۱۴۰۰/۹/۱۵
من خیلی استفاده میکنم
مشاهده همه نظرات 1

راهنمای مطالعه کتاب 1001 راه به سوی کامیابی

برای دریافت کتاب 1001 راه به سوی کامیابی و دسترسی به هزاران کتاب الکترونیک و کتاب صوتی دیگر و همچنین مطالعه معرفی کتاب‌ها و نظرات کاربران درباره کتاب‌ها لازم است اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

کتاب‌ها در اپلیکیشن کتابراه با فرمت‌های epub یا pdf و یا mp3 عرضه می‌شوند.