معرفی و دانلود کتاب 101 ایده برتر - جلد هشتم

عکس جلد کتاب 101 ایده برتر - جلد هشتم
قیمت:
۱۰۰۰۰ تومان - 2.49€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50

برای دانلود قانونی کتاب 101 ایده برتر - جلد هشتم و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

برای دانلود قانونی کتاب 101 ایده برتر - جلد هشتم و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

معرفی کتاب 101 ایده برتر - جلد هشتم

ایده هایی که می توانند زندگی شما را تغییر دهند!
ایده های این کتاب که در تمام شئونات زندگی از قبیل کسب وکار، موفقیت، دوستیابی، ارتباطات، مدیریت، کارآفرینی، بهره وری، یادگیری و معنویت و ... بسیار ارزشمند و راهگشا می‌باشند.
کتاب حاضر در اروپا و آمریکا بسیار پرفروش بوده و سادگی و قابل فهم بودنِ آن برای تمامی اقشار جامعه از بارزترین مشخصه این مجموعه میباشد.
مجموعه ی 101 ایده ی برتر، نتیجه ی همکاری سه تن از شگفت انگیزترینِ نویسندگان، سخنرانان و متفکران است.
مارک ویکتور هانسن؛ یکی از خالقین امپراطوری "سوپ جوجه برای روح" است که یکی از پرفروش ترین نویسندگان کتاب های غیرداستانی در طول تاریخ بوده است. هدف او آن است که سیاره زمین را به خدمت تمام بشریت دآورد
جیمز اسکینر؛ مؤسس دو گروه مالی جهانی است که میلیاردها دلار سرمایه و دارایی را مدیریت می کند. همچنین او را در سرتاسر دنیا به عنوان یکی از سرشناس ترین متفکرین تجاری می شناسند و مرتباً در تلویزیون ژاپن دیده می شود.
رویس کروگر؛ یکی از مؤسسین " فرانکلین کاوی" از بزرگترین شرکت های آموزشی دنیا بوده و هشتاد درصد پروژه های مشاوره Fortune 500 را سرپرستی و نظارت کرده است.

از متن کتاب:

هر چقدر بیشتر بیاموزیم بیشتر تغییر می‌کنیم. دانش به عمل منتهی می‌شود. اگر در گمراهی باقی بمانیم موفقیت نصیبمان نمی‌شود. افزایش میزان معلومات موجب ایجاد اضطراب مفید در شما می‌شود تا بدین وسیله رفتار خود را ارتقاء دهیم و عملگرا شویم.

به یاد داشته باشیم که هر تغییر قابل توجه در ابتدا از طریق تغییر در افکارمان به وجود می‌آید. قدمِ اول را ذهن برمی‌دارد. با تغذیه مداوم مغز، در معرض احتمالات و استعدادهای نهانی قرار می‌گیریم و علاقه به تغییر را در وجودمان ایجاد می‌کنیم؛ این علاقه همان آرزوی تبدیل شدن به فردی است فراتر از آنچه که هستیم.

وقتی تصمیم می‌گیرید که یکی از عادات رفتاری‌تان را تغییر دهید، اقدام به کسب اطلاعات در همان زمینه نیز کنید.

به‌طور طبیعی اگر به هدفمان نمی‌رسیم، به این دلیل است که درک درستی از چگونگی دستیابی به هدفمان نداریم! دانسته‌های غلطمان، ما را به دام رفتارهای کنونی‌مان می‌اندازد!

مشخصات کتاب الکترونیک

نام کتابکتاب 101 ایده برتر - جلد هشتم
نویسنده، ،
مترجمرضا محمدنیا
ناشر چاپیانتشارات کلیدر
سال انتشار۱۳۹۴
فرمت کتابEPUB
تعداد صفحات۱۴۴
زبانفارسی
شابک978-964-7650-90-8
موضوع کتابکتاب موفقیت و خودسازی
قیمت نسخه الکترونیک
۱۰۰۰۰ ت - 2.49 یورو
خرید کتاب الکترونیک

نقد، بررسی و نظرات کتاب 101 ایده برتر - جلد هشتم

سهیل سهیلی
۱۳۹۶/۶/۳۱
سلام ضمن تقدیرو تشکر بسیار از سایت شما استفاده نمودیم وامید موفقیت روز افزون برای شما و همکارانتون رو دارم
مشاهده همه نظرات ۱

راهنمای مطالعه کتاب 101 ایده برتر - جلد هشتم

برای دریافت کتاب 101 ایده برتر - جلد هشتم و دسترسی به هزاران کتاب الکترونیک و کتاب صوتی دیگر و همچنین مطالعه معرفی کتاب‌ها و نظرات کاربران درباره کتاب‌ها لازم است اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

کتاب‌ها در اپلیکیشن کتابراه با فرمت‌های epub یا pdf و یا mp3 عرضه می‌شوند.