معرفی و دانلود کتاب 48 قانون قدرت

عکس جلد کتاب 48 قانون قدرت
قیمت:
89900 تومان - 9.49€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome

برای دانلود قانونی کتاب 48 قانون قدرت و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

برای دانلود قانونی کتاب 48 قانون قدرت و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

معرفی کتاب 48 قانون قدرت

یکی از پرفروش‌ترین کتاب‌های موفقیت و خودسازی در سرتاسر کشورهای جهان، کتاب 48 قانون قدرت، اثر رابرت گرین است. این اثر، قابل استفاده برای تمام کسانی است که خواهان قدرت هستند یا می‌خواهند خود را در برابر قدرت دیگران تجهیز کنند. نویسنده در این کتاب به شما می‌آموزد که چگونه در تمام عرصه‌های زندگی قدرتمند شوید.

درباره کتاب 48 قانون قدرت

چطور بر تمام امور زندگی مسلط شویم و قدرت را در دستان خود بگیریم؟ رابرت گرین (Robert Greene) این اثر را که پس از مدتی کوتاه جزء آثار پرفروش در عرصه‌ی بین‌المللی شد، سال 1998 منتشر کرد. او حدود بیست سال درباره‌ی قدرت، تحقیقات گسترده‌ای انجام داد و سپس تمام نتایج آن را در قالب چندین کتاب منتشر ساخت. رابرت گرین در تمام تحقیقات خود، به دنبال پاسخ به این سؤال بود که چرا در طول تاریخ برخی از افراد خاص به قدرت رسیده و سرنوشت خودشان و دیگران را دگرگون کرده‌اند؟ او در کتاب 48 قانون قدرت (The 48 Laws Of Power)، خلاصه‌ای از تاریخ سه‌هزارساله‌ی قدرت که در چهره‌های تاریخی بزرگی مانند نیکولو ماکیاولی، سون تزو، ملکه الیزابت اول، هنری کسینجر و دیگر شخصیت‌های مشهور تجسم یافته را بیان کرده است. رابرت گرین این کتاب را در قالب 48 فصل در آورده و هر یک از آن‌ها را به تشریح یکی از قوانین قدرت اختصاص داده است.

قدرت، یک بازی اجتماعی است که برای آموختن آن باید توانایی خود را در مطالعه و شناخت مردم تقویت کنید. اندیشمند بزرگ قرن هفدهم، بالتازار گراسیان که از نجیب‌زادگان آن دوره نیز محسوب می‌شد، دراین‌باره می‌نویسد: «بسیاری از ما وقتمان را برای مطالعه خواص گیاهان دارویی یا خصوصیات حیوانات سپری می‌کنیم. آیا مطالعه و شناخت ویژگی‌های انسان‌هایی که با آن‌ها زندگی می‌کنیم و با آن‌ها می‌میریم، به این اندازه مهم نیست؟» کسی در این عرصه بازیگر ماهری می‌شود که روان‌شناس قابلی هم باشد. انگیزه‌ها را تشخیص دهید و در پسِ غبار مه‌آلودی که افراد، اطراف کارهایشان ایجاد کرده‌اند، خود واقعی‌شان را ببینید. از نظر رابرت گرین در کتاب 48 قانون قدرت، بهترین دانشی که می‌توانید برای دستیابی به قدرت داشته باشید، شناخت انگیزه‌های پنهان افراد است. زیرا این شناخت، فرصت‌های خوبی برای فریب و اعمال نفوذ ایجاد می‌کند.

معرفی و دانلود کتاب 48 قانون قدرت

آدمی پیچیده‌ترین موجود است و می‌توان او را یک عمر نظاره کرد، بی‌آنکه به شناخت کاملی از او دست یافت. پس بسیار مهم است که از همین حالا کسب مهارت در زمینه‌ی شناخت افراد را شروع کنید. قبل از هر چیز این اصل را به خاطر بسپارید: هرگز بین کسی که بررسی می‌کنید و کسی که به او اعتماد می‌کنید، تفاوتی قائل نشوید. هرگز به طور کامل به کسی اطمینان نکنید و همواره همه‌ی افراد را از جمله دوستان و کسانی که عاشقشان هستید، زیر نظر بگیرید. باید بیاموزید همیشه مسیر غیرمستقیم دستیابی به قدرت را در پیش بگیرید. فریبکاری‌هایتان را زیر نقاب مهربانی پنهان کنید. مثل توپ بیلیارد باشید که قبل از رسیدن به هدف، چندین بار به توپ‌های دیگر و کناره‌های میز برخورد می‌کند. حرکات شما نیز باید طوری باشند که طرف مقابل نتواند آن‌ها را تشخیص دهد. رابرت گرین با کمک 48 قانونی که در این کتاب توصیف کرده، به شما کمک می‌کند مجری اصلی بازی باشید و در انتها نیز به‌عنوان برنده و الگویی برای سایرین شناخته شوید.

کتاب 48 قانون قدرت را نوعی کتاب راهنما در مورد هنر عملکرد غیرمستقیم بدانید. این قوانین از زندگی و تجربیات مردان و زنانی استخراج شده‌اند که بازی قدرت را بررسی کرده و بر آن تسلط یافته‌اند. محدوده‌ی زمانی نوشته شدن این متون، به بیش از سیصد سال پیش و دوره‌ها و تمدن‌های مختلفی همچون چین باستان و رنسانس ایتالیا بازمی‌گردد. درعین‌حال تمام این حکایات، درون‌مایه‌هایی مشترکی دارند که بر ماهیت قدرت اشاره می‌کند. پشت همه‌ی قوانینی که رابرت گرین در این کتاب مطرح کرده، فرضیه‌ی ساده‌ای نهفته است: انجام برخی کارها قدرت افراد را افزایش می‌دهد (رعایت قانون) و انجام برخی دیگر موجب کاهش قدرت یا حتی نابودی‌شان می‌شود (سرپیچی از قانون). تمامی این سرپیچی‌ها و رعایت‌ها، با مثال‌هایی تاریخی توضیح داده شده‌اند. قوانین کتاب 48 قانون قدرت، قطعی هستند و تاریخ انقضا ندارند.

معرفی و دانلود کتاب 48 قانون قدرت

با خواندن کتاب 48 قانون قدرت، شناختی کلی از این حوزه به دست می‌آورید و اگر کمی باهوش باشید، می‌توانید آن‌ها را در موقعیت‌های مختلف نیز به کار گیرید. با وجود این‌که در ظاهر، برخی از این قوانین با زندگی شما ارتباط مستقیمی ندارند، اما به مرور زمان کاربردهای ظریف آن‌ها را می‌فهمید. همراه با رابرت گرین در این کتاب، با مروری بر کلیات موضوع، ارزیابی بهتری نسبت به کارهای گذشته‌ خود خواهید داشت و بر آینده نیز تسلط بیشتری پیدا خواهید کرد. پس از مطالعه‌ی کامل کتاب 48 قانون قدرت، نسبت به تمامی قوانین آن تأمل کنید. این کتاب طوری طراحی شده تا بتوانید قانونی که در یک لحظه‌ی خاص برایتان مناسب‌تر است را تشخیص دهید. برای مثال، اگر با مقام ارشد خود مشکل دارید و نمی‌فهمید چرا تلاش‌های شما را نمی‌بیند و از شما قدردانی نمی‌کند، چندین قانون وجود دارد که به طور خاص به مشکل شما می‌پردازد. در چنین موقعیتی شک نکنید که یکی از قوانین قدرت را زیر پا گذاشته‌اید و می‌توانید با خواندن بندهای اول تا چهل‌وهشتم مطرح‌شده توسط رابرت گرین، این قانون مربوطه را بیابید.

کتاب 48 قانون قدرت را انتشارات نسل نواندیش با ترجمه‌ی فاطمه باغستانی روانه‌ی بازار کتاب ایران کرده است.

جوایز و افتخارات کتاب 48 قانون قدرت

 • از پرفروش‌ترین کتاب‌ها در سرتاسر دنیا
 • از پرفروش‌ترین کتاب‌های نیویورک تایمز
 • حضور در فهرست «کتاب‌هایی که زندگی‌تان را دگرگون خواهند کرد»

نکوداشت‌های کتاب 48 قانون قدرت

 • با خواندن کتاب 48 قانون قدرت احساس می‌کنیم که ماکیاولی و سون تزو، رقیب سرسختی پیدا کرده‌اند که باید مراقبش باشند. (نشریه‌ی نیویورک)
 • کتابی جذاب، معتبر و خواندنی. اسلحه‌ای قدرتمند برای کسانی که مشتاقند در صدر هر جایگاهی قرار بگیرند. (نشریه‌ی People)
 • رابرت گرین در این کتاب، وارث واقعی ماکیاولی است. کسانی که طبعی لطیف‌تر دارند، کتاب 48 قانون قدرت را دهشتناک خواهند یافت. اما کسانی که طبعی جاه‌طلب‌تر و قدرت‌طلب‌تر دارند، این کتاب را به‌عنوان راهنمای خود برخواهند گزید. (پابلیشرز ویکلی)
 • رابرت گرین با مثال‌های درخشانی که از بازیگرهای نابغه‌ی بازی قدرت، در کتاب خود می‌آورد، هم مخاطبان عام بازار کتاب را راضی خواهد کرد و هم کسانی که به دنبال یک متن ادبی باکیفیت هستند را. (نشریه‌ی Allure)

کتاب 48 قانون قدرت برای چه کسانی مناسب است؟

اگر علاقه‌مندید که یکی از برترین و پرمخاطب‌ترین کتاب‌های مربوط به موفقیت و رازورمزهای رسیدن به آن را مطالعه کنید، کتاب 48 قانون قدرت را از دست ندهید.

جملات برگزیده کتاب 48 قانون قدرت

 • کسی که خود را پنهان می‌کند، خوب زندگی می‌کند.
 • ارزش پول به داشتنش نیست، بلکه به مصرف آن است.
 • پروردگارا! مرا در مقابل دوستانم محافظت نما، من خود مراقب دشمنانم هستم.
 • در رویارویی با شمشیر‌زن، شمشیر بکشید و برای کسی که شاعر نیست، شعر نخوانید.
 • اگر می‌خواهید دروغ‌هایی بگویید که باور شود، نباید واقعیتی را بگویید که باورش سخت است.
 • از میان تمام اختلال‌های روحی، حسادت تنها اختلالی است که کسی نمی‌تواند به آن اعتراف کند.
 • انسان‌ها آن‌قدر کوته‌فکر و تحت کنترل نیازهای آنی خود هستند که شخص فریبکار، همیشه افراد زیادی را برای فریب دادن می‌یابد.

در بخشی از کتاب 48 قانون قدرت می‌خوانیم

شکارچیان ماری را تعقیب می‌کردند. مار از کشاورزی خواست تا زندگی‌اش را نجات دهد. کشاورز برای پنهان کردن مار، چمباتمه زد و اجازه داد، مار داخل شکمش برود اما وقتی خطر رفع شد و کشاورز از مار خواست تا بیرون بیاید، مار نپذیرفت، زیرا درون شکم کشاورز گرم و امن بود. در راه بازگشت به خانه، کشاورز، مرغ ماهی‌خواری را دید و پیش او رفت و ماجرا را در گوشش گفت. ماهی‌خوار گفت که چمباتمه بزند و به خودش فشار بیاورد تا مار خارج شود. وقتی مار سرش را بیرون آورد، ماهی‌خوار آن را گرفت و بیرون کشید و کشت. کشاورز بیم داشت که سم مار هنوز در بدنش باشد. مرغ ماهی‌خوار هم به او گفت برای درمان سم مار، باید شش پرنده‌ی سفید بخوری. کشاورز با خودش گفت که این مرغ‌ ماهی‌خوار هم پرنده‌ی سفید است، پس با خودش شروع می‌کنم. او ماهی‌خوار را به سرعت گرفت و آن را داخل کیسه انداخت و به خانه برد و به دیوار آویزان کرد. وقتی ماجرا را برای همسرش تعریف کرد، او گفت: «تعجب می‌کنم. پرنده به تو محبت کرده و تو را از شر دشمنی که در شکم داشتی، خلاص کرده است، حال تو به دامش انداخته‌ای و از کشتنش حرف می‌زنی؟» سپس بی‌درنگ مرغ ماهی‌خوار را آزاد کرد و ماهی‌خوار پرواز کرد و دور شد؛ اما چشم‌های همسر کشاورز را هم با منقار از کاسه در آورد و با خود برد.

فهرست مطالب کتاب

قانون 1: هرگز بیشتر از رئیستان ندرخشید
قانون 2: هرگز بیش از حد لازم به دوستان خود اعتماد نکنید و بیاموزید که از دشمنانتان بهره برید
قانون 3: قصد و نیت خود را پنهان کنید
قانون 4: همیشه کمتر از نیاز صحبت کنید
قانون 5: اعتبار و شهرت، سهم مهمی در موفقیت دارد، آن را با چنگ و دندان حفظ کنید
قانون 6: به هر شکلی که شده، توجه همه را به خود جلب کنید
قانون 7: از دیگران کمک بگیرید و هدف خود را پیش ببرید اما آن را به نام خودتان تمام کنید
قانون 8: دیگران را جذب خود کنید و اگر لازم دیدید از آن‌ها به عنوان طعمه استفاده کنید
قانون 9: هرگز با بحث و مجادله، پیروزی خود را به رخ نکشید بلکه آن را با عمل نشان دهید
قانون 10: سرایت عفونت: از افرادی که زانوی غم بغل می‌کنند و بداقبال هستند، اجتناب کنید
قانون 11: دیگران را به خودتان وابسته و متکی کنید
قانون 12: برای خلع سلاح قربانی خود از صداقت و بخشندگی گزینشی استفاده کنید
قانون 13: وقتی از کسی درخواست کمک دارید، روی منافعی که از این کمک نصیبش می‌شود، تأکید کنید و زیاد به قدرشناسی و مهربانی او اهمیت ندهید.
قانون 14: مثل دوست تظاهر کنید اما مانند جاسوس رفتار کنید
قانون 15: دشمن خود را قلع و قمع کنید
قانون 16: از نبود خود برای بالا بردن احترام و عزت نفس استفاده کنید
قانون 17: دیگران را در تردید و ترس نگه دارید و فضایی غیرقابل پیش‌بینی ایجاد کنید
قانون 18: برای مراقبت از خود به دیوار کشیدن نیازی نیست انزوا خطرناک است
قانون 19: رقیب یا دشمن خود را بشناسید و به اشتباه، مزاحم فرد دیگری نشوید
قانون 20: به هیچ کس متعهد نباشید
قانون 21: برای فریب دادن آدم‌های احمق، احمقانه رفتار کنید
قانون 22: از تاکتیک تسلیم بهره بگیرید: ضعف را به قدرت تبدیل کنید
قانون 23: تمام توان خود را متمرکز کنید
قانون 24: همچو یک درباری رفتار کنید
قانون 25: خود را از نو خلق کنید
قانون 26: دست‌ها‌یتان را آلوده نکنید
قانون 27: از نیاز‌ها و نقاط ضعف دیگران نهایت بهره را ببرید تا بی‌چون و چرا از شما پیروی کنند
قانون 28: متهورانه وارد عمل شوید
قانون 29: تمام مسیر را از ابتدا تا انتها برنامه‌ریزی کنید
قانون 30: دستاوردهایتان را ساده و سهل نشان دهید
قانون 31: گزینه‌ها را تحت کنترل درآورید دیگران را وادار کنید که همان کارت‌های انتخابی شما را بازی کنند
قانون 32: تخیل مردم را به بازی بگیرید
قانون 33: نقطه ضعف دیگران را بیابید
قانون 34: به سبک خود مقید باشید، شاهانه رفتار کنید تا ملوکانه با شما رفتار شود
قانون 35: مدیریت زمان یک هنر است، آن را ماهرانه بیاموزید
قانون 36: هرآنچه را نمی‌توانید از آن خود کنید، حقیر بشمارید زیرا نادیده گرفتن، بهترین انتقام است
قانون 37: نمایشی تمام عیار به راه بیندازید
قانون 38: هر جور دوست دارید، بیندیشید اما مانند دیگران رفتار کنید
قانون 39: از آب گل آلود ماهی بگیرید
قانون 40: ناهار مجانی را نپذیرید
قانون 41: پایتان را در کفش بزرگان نکنید
قانون 42: چوپان را بترسانید تا گوسفندان فرار کنند
قانون 43: قلب و ذهن افراد را تسخیر کنید
قانون 44: با استفاده از اثر آینه، دیگران را خلع سلاح و خشمگین کنید
قانون 45: درباره نیاز به تغییر، سخن برانید اما یک‌باره تغییر ناگهانی ایجاد نکنید
قانون 46: هرگز خیلی کامل و بی‌نقص به نظر نرسید
قانون 47: از هدفی که تعیین کرده‌اید، فراتر پا نگذارید و بیاموزید کجا ترمز کنید
قانون 48: خود را به هیچ فرم و قالبی محدود نکنید

مشخصات کتاب الکترونیک

نام کتابکتاب 48 قانون قدرت
نویسنده
مترجمفاطمه باغستانی
ناشر چاپیانتشارات نسل نواندیش
سال انتشار۱۳۹۷
فرمت کتابEPUB
تعداد صفحات640
زبانفارسی
شابک978-964-236-936-2
موضوع کتابکتاب موفقیت و خودسازی، کتاب‌های فلسفه و منطق
قیمت نسخه الکترونیک
89900 ت - 9.49 یورو
خرید کتاب الکترونیک

نقد، بررسی و نظرات کتاب 48 قانون قدرت

ali moori
۱۴۰۰/۱۲/۱۴
خوندن این کتاب رو به هر انسانی و در هر رده سنی توصیه میکنم.
نویسنده به طور کامل و بی رحمانه‌ای شمارو با دنیای سخت امروزی آشنا می‌کنه و نشون میده که در هر شرایطی چه برخوردی باید داشته باشیم تا تاثیر درستی روی مخاطب بزاریم.
نام کتاب واقعا مناسب همچین اثر فاخریه.
کتاب به خوبی قوانین مهمی که برای
داشتن قدرت لازمه رو به صورت رک و بدون هیچ حاشیه‌ای مشخص کرده و برای هر مورد یک مثال واقعی و ملموس گذاشته تا بیشتر و بهتر تو ذهن مخاطب جا بگیره.
کتاب شمارو با واقعیت زندگی امروز رو به رو می‌کنه و از یک آدم ضعیف و شکسته به یک آدم قوی و محکم تبدیل می‌کنه.
تنها مشکل کتاب اینه که بعضی جاها یک موضوع زیادی کش داده شده و میتونسته خلاصه تر مفهوم برسونه.
نویسنده کتاب خودش روانشناسه و به خوبی تونسته سالها تجربه خودشو به ما انتقال بده تا در ارتباطات از قدرت بالاتر و بیشتری برخوردار باشیم.
امتیاز من به این کتاب پنج از پنج و بازهم به همه دوستان توصیه میکنم برای یکبار هم که شده کتاب مطالعه کنن و با واقعیت‌ها آشنا بشن.
یاور
۱۴۰۱/۹/۱۰
با یک کتاب جامع در زمینه دستیابی و حفظ قدرت روبرو هستیم. من نسخه چاپی کتاب را نیز دارم و خوانده ام. نویسنده هرگونه خودسانسوری و حجب و حیا را کنار گذاشته است و بی پرده در مورد مسئله قدرت صحبت می‌کند. به شما می‌آموزد چگونه یکی یکی پله‌های ترقی را طی کنید و به خانه آخر برسید از سرباز به وزیر ارتقا در یابید (مثل بازی شطرنج). نشان می‌دهد هر نقطه که هستید چه کارتهایی برای بازی در دستتان دارید ارزش کدام کارت بیشتر است همچنین لزوم استفاده به موقع از کارتهای با ارزش را یادآور می‌شود. می‌آموزد که چگونه در عین اینکه از دیگران استفاده می‌کنید تا به اهداف خود برسید همواره مستقل باشید و مهره‌هایی داشته باشید که به موقع آن‌ها را بسوزانید و فدای ترقی خودتان بکنید. این کتاب مثل یک چاقوی کاری و برنده است که اگر دست اهلش بیافتد میشود مثل چاقویی که در. ست یک جراح است اما اگر دست فردی نااهل باشد میتواند با آن نیات پلید خود را به انجام رساند. در بسیاری جاها اصول ۴۸ گانه باهم دچار تناقض هستند که خود نویسنده هم در انتهای هر فصل تحت عنوان "استثناها" به بیان این تناقضات پرداخته است. اگر به رشد و ترقی در سیستم اجتماعی مدرن و دستیابی به اهدافتان همراه با حفظ وجهه خوب و متشخص خویشتن علاقه دارید حتما این کتاب را مطالعه کنید و از نکات مهم آن نوت برداری کنید. ممنون از توجه شما و همچنین مسئولین محترم کتابراه برای ارائه این کتاب مفید و جامع💚💙
مانی نادری
۱۳۹۹/۴/۲۷
من کتاب روانشناسی و پیشرفت شخصی زیاد می‌خونم اما خیلی از کتابها در مقابل این کتاب فقط بازی و سرگرمی حساب میشن. این کتاب به قدری موذیانه و رذیلانه هست که بعد از هر فصل حالت تهوع می‌گیرم. اما به دونستنش می‌ارزه. فقط پیشنهاد می‌کنم تا قبل از ۳۰ سالگی و شکل گیری کامل الگوهای اخلاقی در پس زمینه ذهنتون، این کتاب و کتابهای مربوط به شخص نیکولا ماکیاولی رو مطالعه نکنید چون ممکنه به شخصیت اصلیتون لطمه بزنه و عمری رو بر باد بدید. به قول خود اقای ماکیاولی باید بر حسب نیاز از این اصول استفاده کرد و نه اینکه همیشه بد بود. در تشخیص‌ها و تخمین‌هایی که می‌زنید هم بسیار مراقب باشید که اشتباهی به کسی لطمه نزنید. مرسی از کتابراه و این انتشارات.
محمد موسوی
۱۴۰۲/۶/۳۰
اگر بخواهم نقدم را راجع به این کتاب بنویسم می‌گویم که کتابی در سبک خود عالی است اما انسان در زمان خواندنش کمی خسته می‌شود و فکر می‌کنم به خاطر متن خشکش باشد که خواب ذاتا کتاب معروفیه و چیزایی هم که درونش گفته شده مفید هستند اما دوستان دقت کنید که این کتاب در مکان‌های مختلف به علت موقعیت جغرافیا ازش مختلف برداشت‌های متفاوتی می‌شود بعضی از اون‌ها درست و بعضی‌ها نادرست هستند و دوستان دقت کنید که برداشتی که از کتاب می‌کنید چیز اشتباهی نباشه و صرفاً به اون خلاصه‌هایی که در مورد قوانین اول کتاب نوشته شده بسنده نکنین و بهتره که شرح توضیح و داستان‌هایی که درون قسمت‌های توضیح بیشتر قانون‌ها اومده رو مطالعه کنید حتماً و در آخر بخوام کتاب نسبتا بهتر از ۴۸ قانون قدرت رو نهاد بدم می‌تونم کتاب ۱۲ قانون زندگی از جردن پیترسون رو بهتون پیشنهاد می‌کنم که کتاب خوبیه و متن روانی هم داره و درسته قوانین قوانینی که در تیترها گفته شده شاید مسخره باشه اما کتاب بی‌نهایت می‌تونه به زندگیتون کمک کنه
Miaad roohi
۱۴۰۲/۶/۱۰
باسلام خدمت دوستان عزیز و سایت کتابراه من این کتاب رو خریدم و به طور کامل مطالعه کردم و حتی مو به مو مواردی که بهش اشاره شده بود رو انجام دادم و تنها نتیجه ای که بهش رسیدم این بود: درسته که نویسنده به طور قاطعانه ما رو با حقیقت های تلخ رو به رو کرده اما به نظرم کثیف ترین راه ها رو در کتاب قرار داده و نتیجه ی مطلوبی رو نصیب ما نخواهد کرد؛ چرا که در دنیای امروز که در جامعه ای آگاه زندگی میکنیم (یعنی شما این روش هارو فقط روی بچه ی ۱۱ ساله میتونی پیاده کنی و نتیجه بگیری) عمرا اگر هیچ نقطه ای از زندگی این آموخته ها به کار کسی بیاد و من با سند دارم این حرف هارو مینویسم و حتی تحقیق و پرس جو نیز کردم از کسایی که این کتاب رو به طور کامل مطالعه کردن و حتی خود من یکی از اونها هستم... در آخر میتونم بگم که شما اگر از ته دل به دنبال قدرت باشید خودتون راه و شیوه اش رو پیدا میکنید؛ با عمل کردن به توصیه های این کتاب فقط جلوی اطرافیان و حتی کسانی که تو عرصه ی قدرت با هم رقابت دارید مورد تمسخر واقع میشوید. به امتحانش نمی ارزه چون من اگر این کتاب رو جدی نمیگرفتم الان تو جایگاه خیلی بهتری بودم و فرصت های به قدرت رسیدن ازم گرفته نمیشد. ختم کلام امیدوارم تصمیم عاقلانه رو بگیرید بدرود.
محمد
۱۴۰۲/۹/۸
بی نظیره!!! فعلا فقط 20 قانون رو مطالعه کردم و بسیار مجذوب شدم خیلی عالیه هیجان دارم براب خوندن بقیه کتاب. تک به تک کلمات این کتاب رو باید به ذهن سپرد. برای شناخت دنیای اطراف اجتماعات بزرگ و کوچک نزدیکان و حتی خودشناسی باید با این کتاب زندگی کرد. نمی‌خوام بگم از ترفندهای حیله گری که مطرح کرده کنیم استفاده ولی بعد از
خوندن این به و کتاب قضاوت انسان دنیای اطرافش متفاوت میشه با
چشمان بازتری روابط و جایگاه خودش رو انتخاب میکنه
البته ترفندها فقط حیله گری نیستند مثلا اصل کم و کوتاه حرف زدن مطالعه این کتاب از همون شروع جمله اول بسیار جذابه قلم نویسنده و مترجم
هر دو بسیار استادانه هستند.
نویسنده بوسیله مطرح کردن داستانهای جذاب تاریخی این قوانین رو زیبا و
مهارت تو ضمیر ناخودآگاه خواننده ضبط میکنه.
مجدد تاکید میکنم که استفاده از قوانین منفی این کتاب ابدا جایز و شرافتی نیست ولی برای قضاوت صحیح خواننده نسبت به محیط اطراف شگفت آوره بی نظیر پیشنهاد میکنم حتما بخونید عالیه
کاربر ع
۱۳۹۹/۴/۸
این کتاب عالیه. واقعا از خوندنش لذت بردم. کسانی که میگن نویسنده عقده قدرت داره شاید سرشت انسان و قدرت طلبی اون رو کاملا نشناختن وگرنه متوجه میشدن که در وجود تک تک ما هر چند به مقادیر اندک حسادت، تنبلی، قدرت طلبی و هرگونه صفت منفی دیگه‌ای یافت میشه حتی اگر انتخاب کنیم که انکارشون کنیم و نقش قربانی و رو بازی کنیم. من توی اداره مون تک تک این رفتارها رو دیدم متوجه شدم که بازی قدرت همچنان در میان انسانها وجود داره و قرار نیست از بین بره چون سرشت ما تغییرناپذیره و با مطالعه چنین کتابهایی می‌تونیم از خودمون دربرابر اشرار، حیله گران و قدرت طلبان محافظت کنیم و به شناخت خوبی از انسان برسیم.
فاطمه فراهانی
۱۳۹۸/۲/۲۱
این کتاب برای کسایی مناسبه که تو عرصه سیاست دارن قدم برمیدارن ونه برای روابط مردم کوچه و بازار..... این که نسبت به هم بی‌اعتماد و بدبین و سیاست مدارو باشیم و ازهم برای رسیدن به اهدافمون استفاده کنیم در نهایت بین مردم چیزی حس بد نداره..... ماخودمون توجامعه بخاطر کمبود‌ها ورقابت‌هایی که هست به اندازه کافی مشکل داریم و باانجام اینکارها میتونیم ازخودمون یه جامعه‌ی افسرده و روان پریش وتحت فشار همه جانبه بسازیم... لازمه اشاره کنم که مهم‌ترین شاخص پیشرفت توی کشورهای توسعه یافته ملاک‌های انسانی و اعتماد هست.... البته برای اگاهی خوبه ولی نه برای اینکه روی هم اجرا کنبم این ترفندارو😕😕😕😕
Fatemeh
۱۴۰۱/۱۲/۱۹
این کتاب خیلی عالیه، ولی مناسب همه نیست!
مناسب افرادی هست که بشدت بدنبال ارتقای جایگاه خودشون در جامعه بشری هستند و نیاز شدیدی به کسب قدرت و نگه داشتن قدرت و شناختن رقیب و دشمن‌های سرسخت خودشون و کنار زدن اون‌ها دارن...
و به هیچ عنوان مناسب افرادی که یک روال خیلی عادی از زندگی رو دارن طی میکنند
نیست!
چون این کتاب خیلی بی رحمانه صحبت کرده و برای کسی که هدفی نداره که بخاد بی رحمانه براش بجنگه و به قدرت عجیبی برسه، یجورایی نفرت آمیز و توصیه هاش به دور از انسانیت بنظر میاد...
و جدا از محتوای کتاب، با توجه به حجم زیادش اگه کسی فکر میکنه براش مناسب نیست نخونه و وقتشو روی کتاب‌هایی که مناسب خودشه بزاره
pooneh monazzah
۱۳۹۷/۹/۴
اگه به هر قیمتی بخواین به قدرت برسین کتاب خوبیه ولی به درد زندگی روزمره نمیخوره چون وجدان و انصاف رو کاملا له کرده زیر پاش. البته تو زندگی روزمره یه فایده داره، اونم اینه که نمیزاره دیگران به آدم کلک بزنن
رضا ایجازیان
۱۳۹۷/۴/۲۴
اگه تا حالا دنبال یه استاد دلسوز میگشتی که بسیار دنیا دیده باشه و کلی تجربه با ارزش داشته باشه. دیگه دنبالش نگرد این اون گمشده س. با تمام وجود میگم کاش چند سال پیش این کتاب در دسترسم بود. امتیاز این کتاب ۱۰۰۰
صبا گلی
۱۴۰۱/۱۱/۱۹
این کتاب رو به کسانی توصیه میکنم که مخصوصا بقیه اونها رو ساده لوح از جهت منفی یا از جهت مثبت مهربان و صاف و ساده و با جنبه خطاب میکنن؛ اینطور میتونید متوجه بشید این کتاب برای شما نوشته شده انگار! و میتونید خودتون رو در دنیای پرهیاهویی که همه به دنبال قدرت بیشترن نجات بدید و فکر نکنید همه خیرخواه تو شما هستن. راهکار‌های عملی برای قدرتمند شدن صحنه‌ی کار و خانواده و به طور کلی اجتماع بیان می‌کنه و با به کار گیری اونها میتونید قدرتمند بشید! به نظزمن) کتاب زردی نیست و علمیه و نویسنده هم منابع تاریخی برای هر قسمت ذکر کرده. امیدوارم به کار شما هم بیاد.
سجاد کندری
۱۴۰۱/۸/۱۰
به صورت جد میتوان گفت آقای رابرت گرین بسیار هوشمندانه درمورد صفحات اولیه و سر فصل‌ها عمل‌ کرده است. اغلب کسانی که نتوانستند با واقعیت کنار بیایند و بپذیرند که چه هستند و چه ذاتی در وجودشان قرار دارد پیش از خواندن کل کتاب بعد از خواندن سرفصل‌ها و مقداری مطالب تلخ که با رویای و تفکر خیالیشان کنار به نمی‌آید شروع گفتن سخنانی با چاشنی آنچه که دوست دارند باور کنند و آنچه ضد باور آنهاست میکنند و خودکار این کتاب را منبع تعفن و مشکلات بووجود آمده جامعه امروزی میدانند.
تقبل واقعیت سخت است و کار هر کسی نیست☕️
سید مسلم محمدی
۱۴۰۲/۱/۲۱
ارزش داره یه بار خونده بشه
و خلاصه آن چندین بار خونده بشه.
زیرکی چیز خوبیه که با این زبان نه خیلی جالب اونو تفسیر میکنه.
لاشخوری کار خوبی نیست و تو این کتاب اونو به عنوان یه کار خوب جلوه داده و نویسنده فکر میکرده با متفاوت بودن میتونه مخاطب رو جذب کنه که موفق هم بوده.
تو یکی از داستانها یه
میگه نفر سه نقاش استخدام کرد که هر کدوم یه هنری داشتند و از سه تاشون استفاده کرد تا اثر هنری خودشو به جا بذاره اسمشو هم گذاشت لاشخوری ولی. به این نکته اشاره نکرد که چیدمان نیرو خودش یه هنره. اون سه نقاش خاص بودن اما در کنار هم و کی اینا رو کنار هم چید؟
سمیرا حیدری
۱۳۹۸/۳/۲۵
شمشیر دو لبه‌ای هست که نباید نااهلان بخوننش، اتفاقا تو جامعه‌ی الان ما خیلی‌ها هستن که شبیه این کتاب ذاتا رفتار میکنن حداقل برای من این فایده رو داشت که تونستم درکشون کنم و به خودم کمک کنم تا بتونم از خودم مراقبت کنم و راه درست رو در برابرشون برای گرفتن حقم در پیش بگیرم، خوندنش رو به هر کسی توصیه نکنین اهلش باید بخونتش
مشاهده همه نظرات 399

راهنمای مطالعه کتاب 48 قانون قدرت

برای دریافت کتاب 48 قانون قدرت و دسترسی به هزاران کتاب الکترونیک و کتاب صوتی دیگر و همچنین مطالعه معرفی کتاب‌ها و نظرات کاربران درباره کتاب‌ها لازم است اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

کتاب‌ها در اپلیکیشن کتابراه با فرمت‌های epub یا pdf و یا mp3 عرضه می‌شوند.