معرفی و دانلود کتاب 5 من قدرتمند در ساختن اعتماد به نفس

عکس جلد کتاب 5 من قدرتمند در ساختن اعتماد به نفس
قیمت:
۲۸۰۰۰ تومان - 5.99€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50

برای دانلود قانونی کتاب 5 من قدرتمند در ساختن اعتماد به نفس و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

برای دانلود قانونی کتاب 5 من قدرتمند در ساختن اعتماد به نفس و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

معرفی کتاب 5 من قدرتمند در ساختن اعتماد به نفس

عاطفه یوسفی در کتاب 5 من قدرتمند در ساختن اعتماد به نفس، به شما کمک می‌کند تا خودتان را باور داشته باشید و اعتمادبه‌نفس‌تان را تقویت کنید. او همچنین شما را ترغیب می‌سازد تا از تلاش برای رسیدن به آرزوها و اهدافتان دست نکشید و امیدتان را از دست ندهید.

درباره‌ی کتاب 5 من قدرتمند در ساختن اعتماد به نفس:

این کتاب برای کسانی است که تصمیم گرفته‌اند در مقابل مشکلات منفعل نباشند و با انگیزه و شناخت بیشتری نسبت به خود در زندگی عمل کنند. ما معمولاً به قدری در افکار منفی و اشتباهات خود غرق می‌شویم که آن‌ها را ناخواسته تبدیل به یک عادت می‌کنیم و به جایی می‌رسیم که حتی نمی‌دانیم این یک عادت غلط است و می‌توان آن را تغییر داد. از سوی دیگر آگاه نیستیم که هویت اصلی ما این نیست و تصور می‌کنیم شکل طبیعی جهان همین است و راه درست دیگری وجود ندارد. ما زیر فشار ذهنیت منفی و تربیت غلط فرهنگی و خانوادگی خرد می‌شویم اما نمی‌دانیم مشکل از کجاست! و طبیعی است که وقتی از مشکل خبر نداشته باشیم، تلاشی هم نمی‌کنیم.

به بیان ساده‌تر؛ در ظاهر یک انسان راست‌قامت هستیم ولی روح ما از درون، خمیده و بی‌انگیزه است. افراد زیادی هستند که با وجود استعدادهای فراوان در شرایط نامساعدی زندگی می‌کنند و به این باور رسیده‌اند که دیگر کاری نمی‌توان کرد و تسلیم شده‌اند. این در حالی است که فاصله‌شان تا موفقیت به‌اندازه تغییر دیدگاه‌شان به خود و توانمندی‌های‌شان است.

‌ما معمولاً بدون اینکه متوجه باشیم از نداشتن اعتمادبه‌نفس رنج می‌بریم ولی در ذهنمان این تصور را داریم که پولمان برای شروع کاری که می‌خواهیم انجام دهیم کافی نیست یا خانواده حمایتگری نداریم، فرهنگ جامعه‌مان به قدر کافی رشد نکرده یا حتی ممکن است به ذهنمان برسد که بی‌استعداد هستیم. در حالی‌ که موضوع اصلی هیچ‌کدام از این‌ها نیست. شما فقط به خودتان ایمان ندارید. همین و بس!

نکوداشت‌های کتاب 5 من قدرتمند در ساختن اعتماد به نفس:

- سالیان سال مطالعه و گفتگو با چهره‌های موفق سراسر گیتی من را به این نتیجه رسانده است که ترس از موفقیت بزرگ‌ترین مانع برای پیشرفت و در آغوش گرفتن کامیابی‌های زندگی است. از مواجه‌شدن با اتفاقات پیش‌بینی‌ نشده هراس داریم زیرا از عظمت درونی‌مان آگاهی نداریم. کتاب حاضر می‌تواند رفرنسی باشد برای موفقیت نامحدود. همین امروز سرنوشت خود را به دست بگیرید؛ با ترس‌هایتان مواجه شوید و این 5 من قدرتمند را در خودتان تقویت کنید. عاطفه یوسفی نازنین نویسنده جوان این کتاب در نظر دارد شما را با خود قدرتمندتان آشتی دهد. تردیدها را کنار بگذارید و از این فرصت بهره ببرید. (دکتر احمد حلت - رئیس بنیاد سخنرانان حرفه‌ای ایران و مدیر مجله موفقیت)

- کتاب پیش رو - 5 من قدرتمند به قلم بانو عاطفه یوسفی - بی‌شک یکی از به‌روزترین کتاب‌هایی است که در حوزه اعتمادبه‌نفس نوشته‌ شده است. اهمیت این کتاب آنجایی بیشتر می‌شود که اعتمادبه‌نفس به‌عنوان یکی از مهم‌ترین چالش‌های ایرانی‌ها در کسب‌وکار محسوب می‌شود؛ حال‌ آنکه اغلب هیچ برنامه مدونی برای حل این مسئله ندارند. مطالعه این کتاب را به همه کسانی که می‌خواهند زندگی متفاوتی را در توانمندسازی خود ببینند توصیه می‌کنم. امید است با تغییر خود بتوانیم جهان اطرافمان را نیز تغییر دهیم. روزگارتان سرشار از کامرانی و صحت. (کامران صحت - دکترای بازاریابی از لندن، مدرس و مشاور برندینگ بین‌المللی)

- کتاب حاضر به بررسی عوامل اثرگذار درونی و بیرونی در حوزه اعتمادبه‌نفس می‌پردازد و یک دید روشن برای خواننده در ذهن ایجاد می‌کند. عاطفه یوسفی عزیز در این کتاب با قلمی ساده و درعین‌حال عمیق، کاربردی‌ترین موضوعات برای پرورش اعتمادبه‌نفس را به رشته تحریر درآورده‌اند که مطالعه آن را به دوستان علاقه‌مند توصیه می‌کنم. (حمید امامی - مشاور بیمه و سخنران انگیزشی)

- خانم یوسفی در حوزه اعتمادبه‌نفس کتاب بسیار خوبی را به رشته تحریر درآورده‌اند که به علاقه‌مندان به تحول توصیه می‌کنم مطالعه آن را از دست ندهند. (حسین اقبالی‌نسب - روانشناس و روان‌درمانگر از دانشگاه EMU آمریکا)

کتاب 5 من قدرتمند در ساختن اعتماد به نفس (5 Powerful Selves in Building Confidence) برای چه کسانی مناسب است؟

اگر می‌خواهید اعتمادبه‌نفس‌تان را بالا ببرید و در زندگی‌تان تغییر ایجاد کنید، این کتاب را از دست ندهید.

جملات برگزیده‌ی کتاب 5 من قدرتمند در ساختن اعتماد به نفس:

- به جای لعنت فرستادن به تاریکی، شمعی روشن کنید.
- آگاه شدن از چگونگی گرفتاری، باعث رهایی شما می‌شود.
- رشد کردن دقیقاً از انتهای منطقه امن شما شروع می‌شود.
- هر چه بیشتر بر کمال تاکید کنیم بیش‌تر از آن عقب می‌مانیم.
- زندگی شما از زمانی آغاز می‌شود که افسار زندگی خویش را در دست بگیرید.
- مشکلات انسان‌های بزرگ را متعالی می‌سازد و انسان‌های کوچک را متلاشی می‌کند.
- ارزش نهایی زندگی وابسته به هوشیاری و تفکر است، نه تلاش برای بقا و صرفاً زنده‌ماندن.

در بخشی از کتاب 5 من قدرتمند در ساختن اعتماد به نفس می‌خوانیم:

دنیای امروز شبیه به میدان رقابتی است که مشخص نیست پیروز میدان چه کسی است و چه هدفی را دنبال می‌کند. سبک‌هایی از زندگی که هر روز این حس را به ما انتقال می‌دهد، تو به‌اندازه کافی کامل و توانمند نیستی و برای عالی بودن باید مرتباً در حال رقابت باشی و دستاوردهای عالی را در زندگی رقم بزنی. طبیعی است که در این شرایط ناخودآگاه امکانات و استعدادهای زندگی‌مان مرتباً در حال مقایسه و بی‌ارزش شدن است. تا جایی که هیچ‌کدام از جنبه‌های شخصیتی خود را باور نخواهیم داشت و برای اقدام کردن در بیشتر زمینه‌ها دچار حس کمبود خواهیم بود. کمبود وقت، کمبود پول، احساس این که به‌اندازه کافی زیبا نیستیم، صدای خوبی نداریم، روابط مناسبی نداریم، مهارت‌هایمان کافی نیست، تحصیلات مرتبط با کار دلخواهمان را نداریم و...

آنقدر در انتظار زندگی دلخواه به سر می‌نشینیم که زندگی در لحظه اکنون را فراموش می‌کنیم. مرتباً به دنبال فتح کردن هستیم غافل از اینکه ممکن است الان روی قله‌ای باشیم که روزی آرزوی آن را داشتیم.

هدف‌های قابل دسترس و کوتاه‌مدت برای خود تعیین کنید. اگر توقع خیلی بالایی از خودتان داشته باشید، هرگز دستاوردی نخواهید داشت و انگیزه‌تان را از دست می‌دهید. اهدافتان را منطبق با ارزش‌های فردی خود تعیین کنید و برای آن‌ها زمان‌بندی معقول در نظر بگیرید. با بزرگنمایی بیش ‌از حد اهداف، خودتان را در باور عدم توانمندی قرار ندهید. کاری را که مدت‌ها است به تعویق انداخته‌اید، شروع کنید. به ذهنتان بگویید حتی اگر بد و ناقص هم باشد، این کار را انجام خواهم داد.

خوب یا عالی بودن یک نوع برداشت سلیقه‌ای است که از نظر هر کسی می‌تواند متفاوت باشد. چه کسی میزان و اعتبار این بهترین بودن‌ها را برای ما تعیین کرده است که در هر کاری تا این حد با چالش به ‌اندازه کافی خوب نبودن مواجه هستیم؟ این‌ یک مفهوم کاملاً نسبی و ساخته ذهن است.

فهرست مطالب کتاب

معرفی‌نامه
بخش اول: ابعاد درونی اعتماد به نفس
مقدمه
من چگونه می‌اندیشم؟ (در باب خودآگاهی)
من در بیرون از دایره ترس‌ها (در باب خروج از دایره امن)
من همه چیز را می‌پذیرم (در باب مسئولیت‌پذیری)
من به دنبال کامل بودن نیستم (در باب کمال‌گرایی)
من می‌دانم چه می‌خواهم (در باب اهمیت ارزش‌ها و اهداف)
بخش دوم: ابعاد بیرونی اعتمادبه‌نفس
سخن آخر

مشخصات کتاب الکترونیک

نام کتابکتاب 5 من قدرتمند در ساختن اعتماد به نفس
نویسنده
ناشر چاپینشر مانیان
سال انتشار۱۴۰۰
فرمت کتابEPUB
تعداد صفحات۱۱۶
زبانفارسی
شابک978-622-7725-14-8
موضوع کتابکتاب موفقیت و خودسازی
قیمت نسخه الکترونیک
۲۸۰۰۰ ت - 5.99 یورو
خرید کتاب الکترونیک

راهنمای مطالعه کتاب 5 من قدرتمند در ساختن اعتماد به نفس

برای دریافت کتاب 5 من قدرتمند در ساختن اعتماد به نفس و دسترسی به هزاران کتاب الکترونیک و کتاب صوتی دیگر و همچنین مطالعه معرفی کتاب‌ها و نظرات کاربران درباره کتاب‌ها لازم است اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

کتاب‌ها در اپلیکیشن کتابراه با فرمت‌های epub یا pdf و یا mp3 عرضه می‌شوند.