معرفی و دانلود PDF کتاب La biographie de martyr pilote Abbas Doran (زندگینامه خلبان شهید عباس دوران)

عکس جلد کتاب La biographie de martyr pilote Abbas Doran (زندگینامه خلبان شهید عباس دوران)
قیمت:
۷۰۰۰ تومان - 1.49€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50

برای دانلود قانونی کتاب La biographie de martyr pilote Abbas Doran (زندگینامه خلبان شهید عباس دوران) و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

برای دانلود قانونی کتاب La biographie de martyr pilote Abbas Doran (زندگینامه خلبان شهید عباس دوران) و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

معرفی کتاب La biographie de martyr pilote Abbas Doran (زندگینامه خلبان شهید عباس دوران)

کتاب La biographie de martyr pilote Abbas Doran (زندگینامه خلبان شهید عباس دوران)، به زندگی این خلبان پرافتخار و حضورش در نیروی هوایی ارتش در زمان جنگ ایران و عراق به زبان فرانسوی می‌پردازد.

شهید عباس دوران در مهر 1329 در شیراز به دنیا آمد. او یکی از خلبانان جنگنده مک‌دانل داگلاس اف-4 فانتوم 2 نیروی هوایی ایران به شمار می‌رفت که نقش تأثیرگذاری در بمباران اهداف عراق در دوران جنگ داشت. شهید دوران در دو سال ابتدایی جنگ بیشتر از 20 عملیات و پرواز برون‌مروزی را با موفقیت پشت سر گذاشت.

عباس دوران در سال 1351 بعد از پایان خدمت سربازی، به دلیل علاقه‌اش به خلبانی به دانشکده خلبانی نیروی هوایی رفت و بعد از گذراندن دوره ابتدایی پرواز در ایران برای یادگیری دوره تکمیلی و پیشرفته عازم آمریکا شد و بعد از دریافت گواهی‌نامه خلبانی به ایران برگشت و در پایگاه هوایی همدان با درجه ستوان دومی به خدمت مشغول شد.

شهید عباس دوران در 30 تیر سال 1361 و در عملیاتی که به منظور جلوگیری از تشکیل کنفرانس سران غیرمتعهدها در عراق توسط چندین جنگنده ایرانی انجام شد به شهادت رسید.

در بخشی از کتاب La biographie de martyr pilote Abbas Doran (زندگینامه خلبان شهید عباس دوران) می‌خوانیم:

Avec le commencement de la guerre imposée, il s’occupa impatiemment de défendre de l’existence de la république islamique de l’Iran et avec 103 vols de guerre a` la durée de sa vie courte mais fructueuse, fut connu l’un des héros de la sainte défense

مشخصات کتاب الکترونیک

نام کتابکتاب La biographie de martyr pilote Abbas Doran (زندگینامه خلبان شهید عباس دوران)
نویسنده
مترجمسید مهدی قریشی
ناشر چاپیانتشارات راهبردی نهاجا
سال انتشار۱۳۹۸
فرمت کتابPDF
تعداد صفحات۱۶
زبانفرانسوی
شابک978-600-8489-73-3
موضوع کتابstory books، کتاب‌های انقلاب و دفاع مقدس
قیمت نسخه الکترونیک
۷۰۰۰ ت - 1.49 یورو
خرید کتاب الکترونیک

راهنمای مطالعه کتاب La biographie de martyr pilote Abbas Doran (زندگینامه خلبان شهید عباس دوران)

برای دریافت کتاب La biographie de martyr pilote Abbas Doran (زندگینامه خلبان شهید عباس دوران) و دسترسی به هزاران کتاب الکترونیک و کتاب صوتی دیگر و همچنین مطالعه معرفی کتاب‌ها و نظرات کاربران درباره کتاب‌ها لازم است اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

کتاب‌ها در اپلیکیشن کتابراه با فرمت‌های epub یا pdf و یا mp3 عرضه می‌شوند.