معرفی و دانلود بهترین کتاب‌های حقوق

کتابراه در تلاش است تا بهترین کتاب‌های رشته‌ی حقوق را با در نظر گرفتن گرایش‌های گوناگون برای کاربران خود فراهم کند. بنابراین می‌توانید از این سایت به عنوان مرجعی برای خرید بهترین کتاب‌های حقوقی استفاده کنید و به راحتی برای دانلود کتاب حقوق مدنی، دانلود کتاب حقوق تجارت، دانلود کتاب حقوق عمومی، دانلود کتاب حقوق کیفری، دانلود کتاب حقوق کیفری، دانلود کتاب حقوق قضایی و... اقدام کنید.

بهترین و پرفروش‌‌ترین کتاب‌های حقوقی در کتابراه کدام موارد هستند؟

اگر به دنبال دانلود کتاب حقوق مدنی هستید، کتاب تست‌های طبقه‌بندی شده مدنی با پاسخنامه‌ی تشریحی گزینه‌ای مناسب برای‌تان به شمار می‌آید؛ چرا که مجموعه‌ای جامع از نمونه سوالات حقوق مدنی مخصوص داوطلبان آزمون‌های وکالت و... را در اختیارتان قرار می‌دهد و به شما در این زمینه یاری می‌رساند. شاید هم به دنبال بهترین کتاب حقوق مدنی هستید، که در این صورت به شما پیشنهاد می‌کنیم با مراجعه به اپلیکیشن کتابراه اثر موردنظر خود را بیابید. کتاب آوای الفاظ حقوقی یکی از مهم‌ترین کتاب‌های حقوقی محسوب می‌شود و شما را با اصطلاحات و تعبیرهای حقوقی بسیاری آشنا می‌سازد. اگر به صورت تخصصی به این موضوع نگاه کنید، کتاب‌های حقوق خانواده یکی از بخش‌های مهم محسوب می‌شود و به شما توصیه می‌کنیم با کتاب حقوق خانواده کاربردی (ماهوی) آشنا شوید. در ادامه لیستی از پرفروش‌ترین کتاب‌های این سایت را می‌خوانید:

دانلود کتاب قانون مالیات‌های مستقیم
دانلود کتاب ﻗﺎﻧﻮن آﻳﻴﻦ دادرسی مدنی
دانلود کتاب نکات طلایی قانون یار تجارت

چگونه کتاب معتبر رشته‌ی حقوق را پیدا کنیم؟

اپلیکیشن کتابراه همواره تلاش می‌کند با در نظر گرفتن حقوق کاربران خود بهترین کتاب‌های رشته حقوق را ارائه دهد و پس از اطمینان از کیفیت، آثار را منتشر کند. البته نباید از یاد برد که خرید کتاب‌های رشته‌ی حقوق، کار آسانی نیست و باید بهترین و معتبرترین کتاب حقوقی را انتخاب کرد. با این اوصاف برای اطمینان از خرید کتاب حقوقی می‌توانید به معرفی و کامنت‌های اثر مورد نظر نیز نگاهی بیندازید.

دانلود رایگان کتاب‌های حقوقی در کتابراه:

دانلود رایگان کتاب پیشگیری از جرم زنای به عنف
دانلود رایگان کتاب پیشگیری از جرم تولید مواد مخدر
دانلود رایگان کتاب پیشگیری از جرم ضرب و جرح عمدی و شرکت در منازعه
دانلود رایگان کتاب پیشگیری از جرم مزاحمت تلفنی
و...

کتابراه گنجینه‌ی عظمیمی از کتاب‌های رایگان را برای شما فراهم کرده است؛ فقط کافی‌ست به بخش دانلود رایگان کتاب بروید تا بر اساس موضوع دلخواهتان کتابی پیدا کنید. 

خرید کتاب صوتی حقوقی در کتابراه:

از آنجایی که این سایت تلاش می‌کند تمام نیازها و سلایق را پوشش دهد، کتاب‌های خود را به سه صورت pdf، الکترونیکی و صوتی منتشر می‌کند و امکان خرید کتاب صوتی را نیز برای‌تان فراهم نموده است. اگر به دنبال کتاب صوتی حقوقی هستید، دانلود کتاب صوتی الفبای قراردادهای تجاری اقدام مناسبی به شمار می‌آید. این اثر به شما یاری می‌رساند تا با اصطلاحات مهم حقوقی ثبت قرارداد آشنا شوید تا تجارتی حرفه‌ای را تجربه کنید. دانلود کتاب صوتی حقوق بشر نیز یکی دیگر از اقدامات پسندیده‌ای‌ست که می‌توانید صورت دهید. این کتاب صوتی حقوقی متن اعلامیه حقوق بشر و متن اولین منشور حقوق بشر کوروش بزرگ را ارائه می‌دهد.

کتابراه مرجعی برای دانلود و مطالعه‌ی بهترین کتاب‌های حقوق در زمینه حقوق قضایی، دادگاه، احکام، صدور احکام، مجازات، تجارت و... محسوب می‌شود.