معرفی و دانلود بهترین کتاب‌های کمیک و رمان‌های مصور

داستان تصویری، داستان مصور یا همان کمیک یکی از شیوه‌های محبوب انتقال یک داستان و قصه است. داستان‌های تصویری تنها مختص کودکان نیستند و کتاب‌های مصور فراوانی برای بزرگسالان نیز وجود دارد. اپلیکیشن کتابراه نیز تلاش می‌کند دوستداران این ژانر را در ایران با عرضه کتاب‌های کمیک فارسی راضی نگه دارد و بهترین کتاب‌های کمیک را در اختیار مخاطبان خود قرار می‌دهد. اگر تمایل ارید با بهترین کتاب‌های کمیک (کتاب‌های مصور) آشنا شوید ادامه این متن را بخوانید.

خرید بهترین کتاب‌های مصور در کتابراه:

در سال‌های ایرانیان نیز تلاش کرده اند در این زمینه فعالیت داشته باشند و کتاب‌های کمیک ایرانی بسیاری به بازار کتاب عرضه شده است و خوشبختانه با استقبال نیز مواجه می‌شوند. به عنوان مثال مجموعه کتاب‌های مصور ایلیا تولد یک قهرمان یکی از پرطرفدارترین آثار کمیک اپلیکیشن کتابراه محسوب می‌شود. شما نیز برای شروع می‌توانید خرید کتاب ایلیا تولد یک قهرمان 1 شروع کنید، البته از یاد نبرید که این اثر، کتاب کمیک نوجوانان است.

دانلود PDF کتاب آبشار جاذبه: چهار افسانه شگفت انگیز (افسانه‌های گم شده) نیز در فهرست کتاب‌های کمیک خود قرار دهید؛ چرا که این اثر در سراسر دنیا بسیار محبوب است و با داستان‌های جذابی که دارد شما را به خوبی سرگرم می‌کند. 

دنیای کتاب‌های کمیک و رمان‌های مصور بسیار گسترده است و هر سلیقه‌ای را می‌توان راضی نگه داشت؛ در ادامه با بهترین و پرفروش‌ترین کتاب‌های مصور کتابراه آشنا می‌شوید: 

دانلود PDF کتاب تن تن: سیگارهای فرعون
دانلود PDF کتاب تن تن: عصای اوتوکار
دانلود PDF کتاب آلیس در سرزمین عجایب
دانلود PDF کتاب ماجراهای شرلوک هولمز
و...

دانلود رایگان کتاب‌های مصور در کتابراه:

شاید همچنان نمی‌دانید به خرید کتاب‌های مصور علاقه دارید یا خیر، در چنین شرایطی می‌توانید با دانلود کتاب رایگان در اپلیکیشن کتابراه از این موضوع آگاه شوید. در ادامه با تعدادی از کتاب‌های کمیک رایگان آشنا می‌شوید:
دانلود رایگان PDF کتاب شاهزاده سیاه پوش و ویروس کرونا
دانلود رایگان PDF کمیک پینوکیو
دانلود رایگان PDF سیدنی و هیولای دریایی
دانلود رایگان PDF کمیک ماجراهای شرلوک هولمز - مرگ قرمز
دانلود رایگان PDF کمیک کارآگاه پوآرو: قتل در زمین گلف
دانلود رایگان PDF کمیک سفر به مرکز زمین
دانلود رایگان PDF کمیک الیور تویست
و...
لازم به یادآوری‌ست که اپلیکیشن کتابراه یکی از بهترین منابع برای خرید کتاب صوتی محسوب می‌شود و در صورت تمایل می‌توانید برای دانلود و شنیدن بهترین آثار دنیا از این فروشگاه استفاده کنید.

سایت و اپلیکیشن کتابراه مرجعی مناسب برای دانلود بهترین کتاب‌های کمیک و رمان‌های مصور با موضوع کتاب کمیک بزرگسالان، کتاب کمیک نوجوانان، کتاب کمیک کودکان، کتاب‌های داستان تصویری، کتاب‌های مصور تن تن، کتاب مصور فارسی و... محسوب می‌شود.    

ایلیا تولد یک قهرمان؛
مجموعه داستان‌های
مصور دنباله‌دار

مشاهده کتاب‌ها