معرفی و دانلود خلاصه کتاب حکایت دولت و فرزانگی: آنچه که برای توانگر شدن باید بدانید

عکس جلد خلاصه کتاب حکایت دولت و فرزانگی: آنچه که برای توانگر شدن باید بدانید
قیمت:
4800 تومان - 0.99€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome

برای دانلود قانونی خلاصه کتاب حکایت دولت و فرزانگی و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

برای دانلود قانونی خلاصه کتاب حکایت دولت و فرزانگی و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

معرفی خلاصه کتاب حکایت دولت و فرزانگی: آنچه که برای توانگر شدن باید بدانید

خلاصه کتاب حکایت دولت و فرزانگی نوشته‌ی مارک فیشر داستان بلندی درباره‌ی مرد جوانی است که برای یافتن معنای واقعی زندگی‌اش سفر می‌کند تا بفهمد می‌خواهد چه کسی باشد و چگونه زندگی‌اش را بسازد. عموی ثروتمندش او را به سراغ مردی می‌فرستد که اسرار کسب ثروت را به او بیاموزد. وقتی مرد جوان به عمارت توانگر یا همان میلیونر فوری می‌رسد، داستان خرد و ثروت آغاز می‌شود...

درباره‌ی خلاصه کتاب حکایت دولت و فرزانگی

خلاصه کتاب حکایت دولت و فرزانگی (The Instant Millionaire) تلاش می‌کند تا به شما آموزش دهد چگونه کاری را که دوست دارید انجام دهید و از آن کسب ثروت کنید. این کتاب به دنبال آن است که به شما بگوید چگونه از محدودیت‌های خودخواسته دوری کنید و برای کسب درآمد بیشتر، تن به ریسک‌های بزرگ‌تر بدهید.

کتاب حکایت دولت و فرزانگی روایت پیرمرد دانا و ثروتمندی است که تجربه‌ی زیسته‌ی خود را با جوانی که به دنبال موفقیت است به اشتراک می‌گذارد. همان‌طور که در خلال روایت‌های گوناگون کتاب، پیرمرد مرحله‌به‌مرحله جوان را برای رسیدن به ثروت راهنمایی می‌کند، به خوانندگان نیز درس‌های مهمی درباره‌ی اینکه چگونه مثل یک میلیونر فکر و رفتار کنند ارائه می‌دهد.

این کتاب پر از توصیه‌های مفید برای همه‌ی کسانی است که به دنبال بهبود وضعیت مالی‌شان هستند. درست است که داستان این کتاب تخیلی است، اما در حقیقت پر از نکات روان‌شناسی و حقایق ارزشمند است که در لابه‌لای داستان شما را قدم‌به‌قدم به ثروت واقعی نزدیک‌تر می‌کند.

نکوداشت‌های خلاصه کتاب حکایت دولت و فرزانگی

  • میلیونر فوری، کتابی لذت‌بخش برای خواندن و دوباره خواندن، با بینشی حیرت‌انگیز پتانسیل‌های واقعی شما را آشکار می‌کند. (وس رابرتز، نویسنده کتاب اسرار رهبری)
  • حیرت‌انگیز ... کتابی ساده و گیرا که سؤالات دقیق و قدرتمندی در ذهن مخاطبان ایجاد می‌کند. (مجله موفقیت)
  • پر از توصیه‌های ویژه که درها را به روی موفقیت مالی و رفاه شخصی باز می‌کند. (مجله استپینگ‌آپ)

خلاصه کتاب حکایت دولت و فرزانگی برای چه کسانی مناسب است؟

اگر فکر می‌کنید که رازهایی برای کسب ثروت وجود دارد که می‌توانید بر حسب تجربه افراد ثروتمند به آنها دست پیدا کنید این میکرو کتاب مختص شماست.

با مارک فیشر بیشتر آشنا شویم

مارک فیشر (با نام اصلی مارک آندره پواسانت) در سال 1953 در کانادا به دنیا آمده. او علاوه بر نویسنده سرمایه‌گذار املاک و سخنران موفقیت نیز است. کتاب حکایت دولت و فرزانگی از این نویسنده تا کنون به بیست و پنج زبان ترجمه شده و بیش از دو میلیون نسخه در سرتاسر جهان فروخته است.

از آثار دیگر او می‌توان به کتاب «اسرار میلیونرها»، «گلف باز و میلیونر»، و «هدیه‌ی میلیونر» اشاره کرد.

در بخشی از خلاصه کتاب حکایت دولت و فرزانگی می‌خوانیم

مرد جوان در اتاق به شدت در فکر بود تا بتواند تمرینی که توانگر به او داده بود را انجام دهد. در این بین یک مستخدم جوان آمد و گفت: «توانگر در باغ منتظر شما هستند». مرد جوان توانگر را دید که روی صندلی در مقابل گل‌های زیبایی نشسته است و به او گفت: «توانستی تمرین را به خوبی انجام دهی؟»

- «بله، اما سوالات زیادی برایم پیش آمده که باید از شما بپرسم».

توانگر هم گفت: «باید هم سوال برایت پیش آید، چون این نشان دهنده پیشرفت توست. من هم اینجا هستم تا به سوالات تو پاسخ دهم».

مرد جوان گفت: «سوالی که خیلی ذهن من را درگیر کرده این است که با وجود نوشتن اعداد نجومی، چگونه می‌توانم در مدت زمان ۶ ماه به توانگری برسم. در واقع نمی‌توانم خودم را متقاعد کنم. بی‌تجربه هستم و اصلا نمی‌دانم که باید در چه زمینه‌ای فعالیت کنم تا موفق شوم. از این رو فکر می‌کنم که هنوز برای یک شروع جدی بسیار جوان هستم!»

توانگر هم گفت: «نباید جوانی را مانع پیشرفت خود قلمداد کنی. همانطور که خودت هم می‌دانی، افراد بی‌شماری در سن جوانی توانستند به یک فرد میلیونر یا میلیاردر تبدیل شوند. مانع بزرگی که سر را مردم وجود دارد این است که از راز بی‌خبرند. عده‌ای هم که آن را می‌دانند به دنبال عملی کردنش نمی‌روند».

مرد جوان گفت: «اما من برای عملی کردن راز در زندگی‌ام آماده هستم، ولی نمی‌دانم که می‌توانم در نهایت توانگر شوم یا نه. این موضوع بیشتر مرا آزار می‌دهد و نمی‌توانم به پاسخ درستی دست پیدا کنم».

فهرست مطالب کتاب

میکروکتاب چیست؟
درباره کتاب
درباره نویسنده
مقدمه. حکایت مشورت گرفتن یک مرد جوان از خویشاوندی توانگر
فصل اول. حکایت ملاقات مرد جوان با باغبانی کهنسال
فصل دوم. حکایت قدر دانستن فرصت‌ها و خطرهای زندگی
فصل سوم. حکایت زندانی شدن مرد جوان
فصل چهارم. حکایت آموزش ایمان به مرد جوان
فصل پنجم. حکایت آموزش نحوه متمرکز شدن روی هدف
فصل ششم. حکایت ارزشمند بودن تصویر فرد از خودش
فصل هفتم. حکایت رسیدن به تاثیرگذاری و نفوذ کلام
فصل هشتم. حکایت اولین آشنایی با قلب گل سرخ
فصل نهم. حکایت مسلط شدن بر ضمیر ناخودآگاه
فصل دهم. حکایت بحث کردن در مورد ارقام و اعداد
فصل یازدهم. حکایت یادگیری سعادت و زندگی
فصل دوازدهم. حکایت یادگیری بیان کردن خواسته‌ها در زندگی
فصل سیزدهم. حکایت کشف رازهای باغ گل سرخ
فصل چهاردهم. حکایت رفتن هر یک به سمت سرنوشت خویش
پیشنهاد میکروکتاب بعدی
پایان

مشخصات کتاب الکترونیک

نام کتابخلاصه کتاب حکایت دولت و فرزانگی: آنچه که برای توانگر شدن باید بدانید
نویسنده
مترجمفاطمه فراهانی
ناشر چاپی سبکتو
سال انتشار۱۴۰۰
فرمت کتابEPUB
تعداد صفحات199
زبانفارسی
موضوع کتابخلاصه کتاب روانشناسی و موفقیت
قیمت نسخه الکترونیک

نقد، بررسی و نظرات خلاصه کتاب حکایت دولت و فرزانگی

بهار نافذ
۱۴۰۲/۲/۱۹
به دنبال راه چاره‌ای برای پایان دادن به مشکلات مالی و وضعیت اقتصادی‌ام بودم که این کتاب را به طور اتفاقی دیدم و مشتاق خواندنش شدم. نکات خوب و راهکارهای مناسبی در این کتاب برای افزایش توان مالی و همچنین رشد خودآگاهی و پیشرفت در مسیر زندگی ارائه شده که کاربردی و سازنده هستند.
علی زهره وند
۱۴۰۲/۱/۱۵
کتاب خوب و دارای جملات زیبایی بود و در کنار سایر کتاب‌های انگیزشی می‌تواند جهش خوبی در ذهن و روح خواننده به سوی تعیین و تلاش برای رسیدن به اهداف ایجاد نماید
محمد میکاییلو
۱۴۰۱/۱۲/۱۹
کتاب فرزانگی عالی برای رشدفردی ورشد خلاقیت‌های ما و راه وروش کسب علم ثروت و راز موفقیت برای ما نوشته شده است بسیار خوب و عالی بود
ftm.art
۱۴۰۱/۹/۱۷
جالب بود. ساده و روان و قابل فهم.. برای بار دوم بود که این کتاب نسبتا قدیمی رو میخوندم
فاطیما عاشوری
۱۴۰۱/۱۱/۲
در این کتاب اصول قدرتمندبودن وکاریزما بودن به زبان ساده نوشته شده است
مشاهده همه نظرات 5

راهنمای مطالعه خلاصه کتاب حکایت دولت و فرزانگی

برای دریافت خلاصه کتاب حکایت دولت و فرزانگی و دسترسی به هزاران کتاب الکترونیک و کتاب صوتی دیگر و همچنین مطالعه معرفی کتاب‌ها و نظرات کاربران درباره کتاب‌ها لازم است اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

کتاب‌ها در اپلیکیشن کتابراه با فرمت‌های epub یا pdf و یا mp3 عرضه می‌شوند.