دانلود کتاب خودتان را دوست بدارید


خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

برای دانلود قانونی کتاب خودتان را دوست بدارید و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب خودتان را دوست بدارید

لوئیز ال هی در کتاب خودتان را دوست بدارید به شما نشان می‌دهد که چطور به بدنتان عشق بورزید و آن را دوست داشته باشید. این کتاب 54 عبارت تاکیدی شفادهنده را برای شما به ارمغان آورده است& برای کمک به شما که بدنی سالم و زیبا داشته باشید و شادی را خلق کنید.

شما با کتاب خودتان را دوست بدارید (Love Your Body) می‌توانید به زندگی‌تان سلامتی ببخشید. اگر شما در قسمت خاصی از بدنتان نقص یا کمبودی احساس می‌کنید هر روز عبارت تاکیدی متناسب با نیازتان را به کار ببرید تا زمانی که به نتایج مثبت دست یابید.

وقتی شروع به این کار می‌کنید هر قسمت از بدنتان به گونه‌ای فوق العاده به عنوان مجموعه‌ای هماهنگ و موزون کار خواهد کرد. شما حتی متوجه می‌شوید که خطوط آن به تدریج از بین می‌روند، وزنتان به حالت طبیعی بر می‌گردد و حتی طرز قرار گیری بدنتان به صورت قائم در می‌آید. اگر تردید، ترس یا افکاری منفی به ذهنتان سرازیر شد، فقط تشخیص دهید که چه هستند، باورهای محدودکننده‌ی قدیمی را که می‌خواهند دور و بر ما باقی بمانند، دور بریزید. آن‌ها هیچ تسلطی روی شما ندارند. با ملایمت به آن‌ها بگویید: «بیرون. من دیگر به شما احتیاجی ندارم.» سپس عبارات تأکیدی خود را تکرارکنید.

لوئیز ال هی (Louise Lynn Hay)، سخنران و مدرس علوم ماورای طبیعت است. او همچنین نویسنده‌ی کتاب‌های پر‌فروش متعددی است و بیش از بیست سال، چهار میلیون انسان را در کشف و استفاده‌ی درست از استعدادشان برای قدرت‌های خلاق و رشد فردی و خود درمانی یاری کرده است.

در بخشی از کتاب خودتان را دوست بدارید می‌خوانید:
فردیت من در امان است. گذشته بخشیده و فراموش شده است. من در این لحظه آزاد و ایمن هستم. من افکاری را انتخاب می‌کنم که آرامش و لذت را برایم می‌آفرینند. پوست من پر از جوانی و در هر قسمت از بدنم بی‌چین و چروک است. من دوست دارم پوستم را نوازش کنم. سلول‌های من جوانی ابدی دارند. پوست من پوششی است که از معبدی که من با عشق در آن زندگی می‌کنم، محافظت می‌کند. من پوست زیبایم را دوست دارم و از آن قدردانی می‌کنم.

 ۱۱۶ صفحه، ۴۸۱ کیلوبایت، زبان فارسی، EPUB، 
شابک: 978-964-412-654-3 

چاپ ۱۳۸۷: ۱۶۹۰۰ ت قیمت الکترونیکی: ۸۹۰۰ ت - 2.49€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

راهنمای دانلود کتاب خودتان را دوست بدارید

برای دانلود کتاب خودتان را دوست بدارید و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب  خودتان را دوست بدارید
محمد عباسی
۱۳۹۶/۶/۳۱
کتاب خوبیه در مبحث خودسازی
شهرزاد ستایش
۱۳۹۶/۹/۵
خوب بود مرسی
پری سیفی
۱۳۹۶/۹/۱
عالیه ممنونم
مشاهد همه دیدگاه‌ها (۱۳)