دانلود کتاب مهارت‌های سخنرانی: سخن بگویید تا برنده شوید


خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

برای دانلود قانونی کتاب مهارت‌های سخنرانی: سخن بگویید تا برنده شوید و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب مهارت‌های سخنرانی: سخن بگویید تا برنده شوید

کتاب مهارت‌های سخنرانی: سخن بگویید تا برنده شوید نوشته‌ی برایان تریسی، تکنیک‌های کاربردی برای سخنرانی و فن بیان را به صورت کامل و جامع معرفی می‌کند.

توانایی شما در سخن گفتن در جمع، یکی از ضروریات موفقیت شماست. خوب سخن گفتن می‌تواند باعث شود دیگران به شما عزت و احترام بگذارند، شما را برای هم‌نشینان‌تان ارزشمندتر می‌کند و توجه کسانی را که می‌توانند به شما کمک کنند، جلب می‌کند و درها را به روی شما می‌گشاید. همچنین توانایی خوب صحبت کردن مردم را متقاعد می‌کند که شما نسبت به کسانی که خوب حرف نمی‌زنند، استعداد و هوش بیشتری دارید.

ارزشمندترین دارایی شما چیست؟ ذهن شما. یکی از ارزشمندترین مهارت‌هایی که دارید، توانایی خوب فکر کردن و ابراز وجود بلامانع است. این مهارت می‌تواند به شما کمک کند درآمد بیشتری داشته باشید و تا جایی که می‌توانید، سریع‌تر رشد کنید. با این تفاسیر، تنها روش برای نشان دادن تسلط‌تان بر یک موضوع این است که افکار و نظریات خود را به روشنی و با صدای بلند بیان کنید و آن‌ها را به روی کاغذ بیاورید. وقتی خوب صحبت می‌کنید، مردم می‌گویند: «به راستی می‌داند در مورد چه سخن می‌گوید.»

برایان تریسی (Brian Tracy) که از نویسندگان کتاب‌های خودیاری است در این کتاب بیان می‌کند که ذهن شما مثل عضله است. هر چه بیشتر کار کند، قوی‌تر و تواناتر می‌شود. اگر افکار و سخنان خود را از قبل مرتب و منظم کنید، هشیاری و آگاهی‌تان در مورد این که چه می‌گویید و چگونه می‌گویید، بیشتر خواهد شد. برنامه‌ریزی، آماده‌سازی و سخنرانی و ارائه‌ی مطلب، شما را وادار می‌کند که ذهن‌تان را به کار بگیرید و به واقع باهوش‌تر و زرنگ‌تر شوید.

جملات برگزیده کتاب مهارت‌های سخنرانی: سخن بگویید تا برنده شوید (Speak to win: how to present with power in any situation):

- ارزش واقعی هر انسان با اهدافی که دارد سنجیده می‌شود.
- اگر با تمام وجود کار کنید، موفق می‌شوید، رقابتی در کار نیست!
- نمی‌توانیم کاری کنیم که باران بیاید، ولی می‌توانیم کاری کنیم که باران بر روی خاک آماده ببارد.
- بهترین سخنران کسی است که… به شنونده چیزی بیاموزد، او را شاد کند و ذهن او را به تحرک در‌آورد.
- یکی از بزرگ‌ترین چیزهایی که فرد را راضی می‌کند، این است که بداند می‌تواند کاری را فوق‌العاده عالی انجام ‌دهد.
- رویاهای بزرگ در سر داشته باشید. آن‌ها به واقعیت خواهند پیوست. شما همان می‌شوید که می‌پندارید. بینش و قدرت دید شما نوید‌ بخش آن چیزی است که روزی خواهید شد.

در بخشی از کتاب مهارت‌های سخنرانی می‌خوانید:

سخنرانان حرفه‌ای اندکی بلند صحبت می‌کنند. این نشان دهنده‌ی اعتماد به نفس آن‌ها به سخنان‌شان است. آن‌ها در مقایسه با دیگران، بیشتر از بدن‌شان استفاده می‌کنند، بازوهایشان را بیشتر حرکت می‌دهند، سرشان را بیشتر تکان می‌دهند، بیشتر لبخند می‌زنند و بیشتر تحرک دارند.

به‌ عنوان مثال، وقتی می‌خواهید نکته‌ی مهمی را بیان کنید، دستان خود را به طور کامل باز کنید یا صدای‌تان را بالا ببرید. وقتی می‌خواهید صمیمیت خود را نشان دهید، انگشتان و دستان خود را به آرامی جمع کنید و به سمت حضار متمایل شوید.

دستان‌تان را پایین بیندازید. وقتی صحبت می‌کنید، دستان شما باید به طور طبیعی در پهلوی‌تان باشد، نه به صورت افراشته و دایناسوری. می‌توانید نوک انگشتان را به آرامی لمس کنید تا بر روی نکات کلیدی تاکید کنید. سر و چانه‌ی خود را بالا نگه‌ دارید و اعتماد به نفس را در کلام خود نشان دهید.

به ویژه، صمیمانه به حضار لبخند بزنید. مثل بابانوئل چشمک بزنید. شاد باشید. تفریح کنید. لذت ببرید. طوری صحبت کنید که گویی این تجربه‌ای عالی برای شما است و از تک تک دقایق آن لذت می‌برید.

 ۲۴۹ صفحه، ۶۱۴ کیلوبایت، زبان فارسی، EPUB، 
شابک: 978-964-412-914-8 

چاپ ۱۳۸۷: ۳۲۹۰۰ ت قیمت الکترونیکی: ۱۱۹۰۰ ت - 3.49€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

فهرست مطالب

مقدمه: سخن بگویید تا برنده شوید
فصل اول: هنرهای سخنوری و خطابه
فصل دوم: برنامه‌ریزی و آمادگی به زبان ساده
فصل سوم: اعتماد به نفس و تسلط ذهنی
فصل چهارم: در مقابل هر مخاطبی، قوی ظاهر شوید
فصل پنجم: تسلط بر جلساتی که با گروه‌های کوچک برگزار می‌شود
فصل ششم: تسلط در ارائه‌ی مطلب و مذاکرات
فصل هفتم: سکوی تسلط، تأثیر گذاشتن بر جمعیت انبوه حضار
فصل هشتم: تسلط کلامی، روش‌های به‌کار بردن صدای مؤثر و قوی
فصل نهم: فوت و فن کار، روش‌های سخنرانان ماهر
فصل دهم: کنترل فضا
فصل یازدهم: بترکانید، نفس آن‌ها را بگیرید
فصل دوازدهم: فروش با سخنرانی متقاعد‌ کننده

راهنمای دانلود کتاب مهارت‌های سخنرانی: سخن بگویید تا برنده شوید

برای دانلود کتاب مهارت‌های سخنرانی: سخن بگویید تا برنده شوید و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب  مهارت‌های سخنرانی: سخن بگویید تا برنده شوید
کاظم حاجی
۱۳۹۸/۱/۲۱
به دلیل اینکه خود نویسنده یه سخنران حرفه‌ای و موفقه، کتابش هم خیلی عالیه، خلاصه‌ای از مهم‌ترین فنون سخنوری.
سعید آزادبخت
۱۳۹۸/۱/۱
عالی
حسین نهاوندیان
۱۳۹۷/۶/۱۷
این مملوء از تکنیک‌ها و نکات موثر و کاربردی برای سخنرانیه. کتابهای برایان تریسی خیلی موثرند
مشاهد همه دیدگاه‌ها (۸)