دانلود پادکست ارتباط با راهنمای درونی


خرید پادکست

برای دانلود قانونی پادکست ارتباط با راهنمای درونی و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی پادکست ارتباط با راهنمای درونی

پادکست ارتباط با راهنمای درونی اثر گابریل برنستین به شما می‌آموزد که چگونه با راهنماهای درونی خود ارتباط برقرار کنید و بوسیله آن‌ها مسیر درست را انتخاب نمایید. این پادکست از روی فایل ویدیویی ترجمه و آماده‌سازی شده است.

گابریل برنستین (Gabrielle Bernstein) می‌گوید: ما از طرف خدا یکسری راهنما، یا فرشته داریم که از ما حمایت می‌کنند و راهنمایی‌مان می‌کنند. به ما ایده‌های جدیدی می‌دهند و کمک می‌کنند تا تصمیم‌های جدیدی بگیریم و مسیرِ درستی را انتخاب کنیم.

شما باید به این اعتقاد داشته باشید که این رابطه وجود دارد و یک راهنما فراتر از وجودِ فیزیکی‌تان از طرف خدا وجود دارد که از شما پشتیبانی می‌کند و شما را راهنمایی می‌دهد. بعد از اینکه به این ایمان رسیدید، می‌توانید از آن‌ها کمک بخواهید و با اجازه و خواستِ قلبی‌تان اینکار را شروع کنید.

راهنماهای شما همیشه درحال پشتیبانی از شما هستند ولی فقط در صورتی واردِ عمل می‌شوند که شما بخواهید؛ پس باید تمرین کنید و یاد بگیرید که با راهنماهایتان رابطه برقرار کنید.

گابریل برنستین به واسطه‌ی حضورش در شو تلویزیونی خانم اپرا وینفری به عنوان یک آموزگار معنوی نواندیش شناخته شده است. او بارها به عنوان یک کارشناس در برنامه‌ی تلویزیونی شرکت کرده است و از طرف نیویورک تایمز به عنوان یک الگوی رفتاری جدید به جهانیان معرفی شده است. کتاب "کائنات هوایت را دارد" به عنوان راهکاری برای گذر از ترس به سوی ایمان در سال 2017 به چاپ رسیده است.

 ۷ دقیقه، ۱۱ مگابایت، زبان فارسی، MP3، 
چاپ ۱۳۹۷، قیمت الکترونیکی: ۲۰۰۰ ت - 0.99€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید پادکست

فهرست مطالب

۳ دقیقه
بخش اول
۳ دقیقه
بخش دوم
۲ دقیقه
بخش سوم

راهنمای دانلود پادکست ارتباط با راهنمای درونی

برای دانلود پادکست ارتباط با راهنمای درونی و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود پادکست  ارتباط با راهنمای درونی

نظرات پادکست ارتباط با راهنمای درونی

حسین کشاورز
۱۳۹۷/۵/۲۰
سلام این تبلیغ کتاب کائنات هوای شما رو داره بود نمیدونستم تبلیغ رو هم باید خرید ممنون
Fatemeh Baniebrahimi
۱۴۰۰/۱/۲۷
اصلا نمیشه گفت کتاب!!!! به نظرم توی انتخاب تجدید نظر کنید من مدت زیادی هست که از کتابراه استفاده میکنم این دومین کتابی هست که پشیمون شدم از خریدش و این خوب نیست
ladan sahar
۱۳۹۹/۴/۳۱
با سلام خدمت شما، من قصد داشتم این کتاب را تهیه کنم اما به علت صدای تند گوینده منصرف شدم، لطفا اگر ممکن است بازنگری شود.
مشاهد همه نظرات (۴۵)