دانلود پادکست رازهای کسب ثروت و استقلال مالی


خرید پادکست

برای دانلود قانونی پادکست رازهای کسب ثروت و استقلال مالی و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی پادکست رازهای کسب ثروت و استقلال مالی

با پادکست رازهای کسب ثروت و استقلال مالی اثر رابرت کیوساکی دانش مالی خود را بالا ببرید و به موفقیت‌های چشم‌گیری برسید. این پادکست از روی فایل ویدیویی ترجمه و آماده‌سازی شده است.

رابرت کیوساکی (Robert Kiyosaki) اقتصاددان پیشرو و صاحب تئوری‌های نوآورانۀ اقتصادی در دنیاست. وی با نوشتن تفکرات ناب و دست اول اقتصادی در کتاب خود با نام پدر پولدار، پدر بی‌پول تمامی علاقه‌مندان به مباحث اقتصادی و مالی را مبهوت خود کرده است.

رابرت کیوساکی در این کتاب صوتی می‌گوید:

هدف ما بالا بردن دانش مالی شماست و در این کتاب یاد می‌گیرید چگونه جریان مالی داشته باشید و مالیات کمتری پرداخت نمایید و چگونه طبق قوانین مالی بازی کنیم و چگونه با استفاده از یک سری نگرش‌ها و رفتارهای خاص از خودمان و دارایی‌مان محافظت کنیم.

آموزش مالی واقعی باید شما را به سمت گروه سرمایه‌گذاری هدایت کند و به شما آموزش دهد که چگونه از دارایی‌های خود جریان مالی داشته باشید. چیزهایی که ما آموزش می‌دهیم دقیقا برعکس آن چیزهایی است که در مدرسه درباره‌ی مالیات، وام و بدهی به شما گفته شده است و یک نگرش جدید ارائه می‌کنیم.

کسب و کار یک فعالیت گروهی است و لازم نیست که شما باهوش‌ترین باشید و یا همه چیز را بدانید، لازم نیست مدرک MBA بگیرید، فقط باید یک تیم از افراد باهوش و حرفه‌ای و کنجکاو داشته باشید تا به موفقیت برسید.

فهرست مطالب

۶ دقیقه
بخش اول
۶ دقیقه
بخش دوم
۱ دقیقه
بخش سوم
۲ دقیقه
بخش چهارم
۱۰ دقیقه
بخش پنجم
۷ دقیقه
بخش هفتم
۶ دقیقه
بخش هشتم
۸ دقیقه
بخش نهم
۶ دقیقه
بخش دهم
۵ دقیقه
بخش یازدهم
 ۵۷ دقیقه، ۵۴ مگابایت، زبان فارسی، MP3، 
چاپ ۱۳۹۷، قیمت الکترونیکی: ۷۰۰۰ ت - 2.49€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید پادکست

راهنمای دانلود پادکست رازهای کسب ثروت و استقلال مالی

برای دانلود پادکست رازهای کسب ثروت و استقلال مالی و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود پادکست  رازهای کسب ثروت و استقلال مالی
mostafa mostafa
۱۳۹۷/۹/۱
این کتاب حاوی متن چند مصاحبه رادیویی یا اجرای تلویزیونی است و نکات کاربردی زیادی ندارد. در کل ارزش خرید کردن ندارد. حیف پول 😔 😧😕
میلاد حسینیون
۱۳۹۷/۷/۲۹
خوب بود فقط خیلی خلاصه شده بود متاسفانه
حامد فرزانه
۱۳۹۷/۶/۱۶
اگر قبل از آشنایی با مطالب کتاب جدول گردش مالی از همین نویسنده این کتاب رو بخوانید چیز زیادی دست گیرتون نمیشه چون مطالب کامل توضیح داده نمیشن.
مشاهد همه دیدگاه‌ها (۴)