دانلود پادکست رازهای کسب ثروت و استقلال مالی


خرید پادکست

برای دانلود قانونی پادکست رازهای کسب ثروت و استقلال مالی و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی پادکست رازهای کسب ثروت و استقلال مالی

با پادکست رازهای کسب ثروت و استقلال مالی اثر رابرت کیوساکی دانش مالی خود را بالا ببرید و به موفقیت‌های چشم‌گیری برسید. این پادکست از روی فایل ویدیویی ترجمه و آماده‌سازی شده است.

رابرت کیوساکی (Robert Kiyosaki) اقتصاددان پیشرو و صاحب تئوری‌های نوآورانۀ اقتصادی در دنیاست. وی با نوشتن تفکرات ناب و دست اول اقتصادی در کتاب خود با نام پدر پولدار، پدر بی‌پول تمامی علاقه‌مندان به مباحث اقتصادی و مالی را مبهوت خود کرده است.

رابرت کیوساکی در این کتاب صوتی می‌گوید:

هدف ما بالا بردن دانش مالی شماست و در این کتاب یاد می‌گیرید چگونه جریان مالی داشته باشید و مالیات کمتری پرداخت نمایید و چگونه طبق قوانین مالی بازی کنیم و چگونه با استفاده از یک سری نگرش‌ها و رفتارهای خاص از خودمان و دارایی‌مان محافظت کنیم.

آموزش مالی واقعی باید شما را به سمت گروه سرمایه‌گذاری هدایت کند و به شما آموزش دهد که چگونه از دارایی‌های خود جریان مالی داشته باشید. چیزهایی که ما آموزش می‌دهیم دقیقا برعکس آن چیزهایی است که در مدرسه درباره‌ی مالیات، وام و بدهی به شما گفته شده است و یک نگرش جدید ارائه می‌کنیم.

کسب و کار یک فعالیت گروهی است و لازم نیست که شما باهوش‌ترین باشید و یا همه چیز را بدانید، لازم نیست مدرک MBA بگیرید، فقط باید یک تیم از افراد باهوش و حرفه‌ای و کنجکاو داشته باشید تا به موفقیت برسید.

 ۵۷ دقیقه، ۵۴ مگابایت، زبان فارسی، MP3، 
چاپ ۱۳۹۷، قیمت الکترونیکی: ۷۰۰۰ ت - 2.49€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید پادکست

فهرست مطالب

۶ دقیقه
بخش اول
۶ دقیقه
بخش دوم
۱ دقیقه
بخش سوم
۲ دقیقه
بخش چهارم
۱۰ دقیقه
بخش پنجم
۷ دقیقه
بخش هفتم
۶ دقیقه
بخش هشتم
۸ دقیقه
بخش نهم
۶ دقیقه
بخش دهم
۵ دقیقه
بخش یازدهم

راهنمای دانلود پادکست رازهای کسب ثروت و استقلال مالی

برای دانلود پادکست رازهای کسب ثروت و استقلال مالی و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود پادکست  رازهای کسب ثروت و استقلال مالی
mostafa mostafa
۱۳۹۷/۹/۱
این کتاب حاوی متن چند مصاحبه رادیویی یا اجرای تلویزیونی است و نکات کاربردی زیادی ندارد. در کل ارزش خرید کردن ندارد. حیف پول 😔 😧😕
ع عباسی
۱۳۹۸/۱۱/۲۲
مگه دنبالش کردند انقدر تند می‌خونه
ساحل واعظی
۱۳۹۸/۳/۱۴
خیلی خلاصه بود و چیز خیلی خاصی آموزش نداد
مشاهد همه دیدگاه‌ها (۱۶)