دانلود پادکست زندگی بدون ستیزه


خرید پادکست

برای دانلود قانونی پادکست زندگی بدون ستیزه و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی پادکست زندگی بدون ستیزه

با پادکست زندگی بدون ستیزه اثر جول اوستین، قدرت آرامش را در زندگی خود به جریان بیاندازید. این پادکست از روی فایل ویدیویی ترجمه و آماده‌سازی شده است.

جول اوستین در این کتاب می‌گوید:

اگر به روح ستیزه‌ جویی اجازه ورود دهید، روابط را از بین می‌برد، زندگش مشترک و خانواده‌ی شما را از بین می‌برد، شما باید نفس خود را زیر پا بگذارید و بگویید من ترجیح می‌دهم در زندگی‌ام آرامش داشته باشم، من ترجیح می‌دهم برکت ده برابری داشته باشم. اگر ناسازگاری را کنار بگذارید، می‌توانید تصمیمات بهتری بگیرید، خلاق‌تر می‌شوید، عملکرد بهتر خواهید داشت و موفق‌تر خواهید بود.

آن‌جا که یکدلی وجود داشته باشد، برکت خداوند، مرحمت او، لطف او در زندگی شما، در ازدواج شما، در کار شما، در مسائل مالی شما خود را نشان می‌دهد، قدرت در سازگاری است. آرامشی که شما ایجاد می‌کنید دارای چنان قدرت الهی است که تمام نیروهایی که می‌خواهند روابط  شما را متلاشی کنند را از بین می‌برد.

جول اوستین (Joel Osteen) واعظ آمریکایی، مجری تلویزیونی و نویسنده و کشیش ارشد بزرگ‌ترین کلیسای جهان به نام لیکوود است. مردم جهان او را با نام مستعار "کشیش خنده رو" می‌شناسند. او مدیر سابق یکی از معروف‌ترین و بزرگ‌ترین کلیساهای آمریکاست. او تا به حال ۷ کتاب پرفروش منتشر کرده که به زبان‌های مختلف ترجمه شده‌اند.

 ۲۸ دقیقه، ۲۶ مگابایت، زبان فارسی، MP3، 
چاپ ۱۳۹۷، قیمت الکترونیکی: ۸۰۰۰ ت - 2.99€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید پادکست

فهرست مطالب

۳ دقیقه
بخش اول
۵ دقیقه
بخش دوم
۳ دقیقه
بخش سوم
۶ دقیقه
بخش چهارم
۸ دقیقه
بخش پنجم
۳ دقیقه
بخش ششم

راهنمای دانلود پادکست زندگی بدون ستیزه

برای دانلود پادکست زندگی بدون ستیزه و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود پادکست  زندگی بدون ستیزه

نظرات پادکست زندگی بدون ستیزه

Mehdi Tamadon Rastegar
۱۳۹۷/۱/۱۶
قدرت آرامش را در زندگی خود به جریان بیاندازید. اگر به روح ستیزه‌ جویی اجازه ورود دهید، روابط را از بین می‌برد، زندگش مشترک و خانواده‌ی شما را از بین می‌برد، شما باید نفس خود را زیر پا بگذارید و بگویید من ترجیح می‌دهم در زندگی‌ام آرامش داشته باشم، من ترجیح می‌دهم برکت ده برابری داشته باشم که این کتاب توضیح بیشتری برای زندگی بهتر در اختیار خواننده می‌گذارد.
ساجده شاحیدر
۱۳۹۹/۱۲/۲۰
سلام. این کتاب صوتی تاثیر شگرفی دارد به ویژه با صدای تأثیر گذار آقای قناعت پیشه. به انسان کمک می‌کند تا ستیزه جویی را وارد زندگی نکند و به آرامش برسد.
الهام شفاعتی
۱۳۹۸/۶/۱۰
از نظر من عالیه مخصوصا با صدای آقای مهبد قناعت پیشه
مشاهد همه نظرات (۲۴)