دانلود پادکست ساختار عادات


خرید پادکست

برای دانلود قانونی پادکست ساختار عادات و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی پادکست ساختار عادات

چارلز داهیگ در پادکست ساختار عادات چرایی و چگونگی رفتار ما در زندگی و کسب و کار را آموزش می‌دهد. این پادکست از روی فایل ویدیویی ترجمه و آماده‌سازی شده است.

بعنوان یک شرکت یا شخص، شما عادت‌های محوری زیادی دارید و خود شما مسئول تغییر عادات‌هایتان هستید و بهترین روش برای شناسایی این عادت‌های محوری، این است که باید بپرسید کدام تغییر از همه ترسناک‌تر است.

اگر شما بتوانید انگیزه‌ها و پاداش‌های عادت‌هایتان را شناسایی کنید در نتیجه می‌توانید یک پاداش جایگزین ارائه کنید و رفتارها و عادت‌هایتان را تغییر دهید. 

از نظر روانشناسی عادت‌ها در بخش مربوط به احساسات مغز پردازش می‌شوند و مهم‌ترین عادت‌های ما، آن‌هایی هستند که پاداش و لذت عاطفی دارند. 

بزرگ‌ترین موتور محرک این است که به مردم آموزش بدهیم چگونه عادت‌هایشان را تغییر بدهند و همین‌طور چگونه عادت‌های یک شرکت تغییر پیدا می‌کند؛ اگر شرکت‌ها بتوانند فکر کردن به عادت‌ها را به کارکنانشان بیاموزند، فرصتی شگفت‌انگیز برای تغییر زندگی مردم به وجود می‌آید و شاید بتواند دنیا را هم به جای خیلی بهتری تبدیل کرد.

چارلز داهیگ (Charles Duhigg)، به‌خاطر نوشته‌هایش در زمینه‌های کسب‌و‌کار برنده جایزه پولیتزر نیویورک تایمز شده است. از آثار معروف داهیگ می‌توان به کتاب قدرت عادت اشاره کرد.

 ۵۲ دقیقه، ۴۹ مگابایت، زبان فارسی، MP3، 
چاپ ۱۳۹۷، قیمت الکترونیکی: ۱۰۰۰۰ ت - 3.49€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید پادکست

فهرست مطالب

۷ دقیقه
بخش اول
۷ دقیقه
بخش دوم
۱۲ دقیقه
بخش سوم
۹ دقیقه
بخش چهارم
۴ دقیقه
بخش پنجم
۹ دقیقه
بخش ششم
۴ دقیقه
بخش هفتم

راهنمای دانلود پادکست ساختار عادات

برای دانلود پادکست ساختار عادات و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود پادکست  ساختار عادات
محمدرضا فیضی
۱۳۹۷/۷/۲۸
اگر بتوان بر عادات فائق آمد و عادتمان را تغییر دهیم، آنگاه میتوانیم سرنوشت خود را هم تغییر دهیم و به موفقیت برسیم.
جمله‌ای معروف از بزرگی ست که میگوید انسان ساخته و پرورده عادات خود است.
امیرحسین کیخایی
۱۳۹۹/۶/۱۰
والا ربطی به موضوعش نداشت
بابک نیکوئیان
۱۳۹۹/۱/۲۲
این پادکست یک خلاصه ایی بسیار مختصر است از کتاب قدرت عادت چارلز داهیک، به نظرم با توجه به قیمت بالای این پادکست و زمان بسیار کوتاهش، از همه نظر مقرون به صرفه تر است که کتاب صوتی اصلی خریداری شود
مشاهد همه دیدگاه‌ها (۷)