دانلود پادکست لطف خدا در سختی‌ها


خرید پادکست

برای دانلود قانونی پادکست لطف خدا در سختی‌ها و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی پادکست لطف خدا در سختی‌ها

پادکست لطف خدا در سختی‌ها اثر جول اوستین، به شما می‌آموزد که چگونه در سختی‌ها و فراز و نشیب‌های زندگی به خداوند توکل داشته باشید. این پادکست از روی فایل ویدیویی ترجمه و آماده‌سازی شده است.

برای موفقیت در زندگی حتما نباید بدون مشکل باشید. لطف خدا این نیست که مشکلی نباشد بلکه لطف خداوند باعث می‌شود، مشکلات ناامیدتان نکنند و بتوانیم با پیروزی از مشکلاتمان بیرون بیاییم. خداست که جلوی شر و بدی را می‌گیرد و لطف خدا در مشکلات کمک‌تان می‌کند. نیاز نیست شغل یا راهتان را تغییر دهید؛ خدا کمک می‌کند تا در اوضاع بد هم بتوانید موفق شوید و این موفقیت بسیار شیرین‌تر است.

رحمت خدا همه‌جا شامل حال‌تان می‌شود. او در بهترین و بدترین شرایط، کنار شماست تا احساس تنهایی نکنید. اگر بدانید خدا همیشه به شما لطف دارد، می‌توانید آسوده و با خیال راحت زندگی کنید. خدا شر و مصیبت را دور می‌کند. خداوند همیشه در مشکلات همراه‌تان است و از همه مشکلات شما قوی‌تر و نیرومندتر است.

شما مخلوق خدایید. خدا شما را انتخاب کرده و به شما وعده داده که همیشه موفق باشید. در هر مشکلی به خاطر بیاورید که چه شخصی هستید و مطمئن باشید خداوند آدم‌های درست را سر راهتان می‌گذارد.

سعی کنید با نگرانی زندگی نکنید. اگر به خداوند احترام بگذارید و در اولیت قرارش بدهید، لطف خدا همیشه همراه شما خواهد بود. به جای اینکه عصبانی بشوید و نگران سلامتی و شغلتان باشید، با خدا حرف بزنید و با او درد و دل کنید.

جول اوستین (Joel Osteen) نویسنده، مجری تلویزیونی، واعظ آمریکایی و کشیش ارشد بزرگ‌ترین کلیسای جهان به نام لیکوود است. مردم جهان او را با نام مستعار کشیش خنده‌رو می‌شناسند. او تا به حال 7 کتاب پرفروش منتشر کرده که به زبان‌های مختلف ترجمه شده‌اند و مخاطبان زیادی را به خود جذب کرده‌ است.

 ۲۶ دقیقه، ۲۴ مگابایت، زبان فارسی، MP3، 
چاپ ۱۳۹۷، قیمت الکترونیکی: ۵۰۰۰ ت - 1.99€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید پادکست

فهرست مطالب

۶ دقیقه
بخش اول
۶ دقیقه
بخش دوم
۹ دقیقه
بخش سوم
۶ دقیقه
بخش چهارم

راهنمای دانلود پادکست لطف خدا در سختی‌ها

برای دانلود پادکست لطف خدا در سختی‌ها و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود پادکست  لطف خدا در سختی‌ها

نظرات پادکست لطف خدا در سختی‌ها

مهتاب پدیدار
۱۳۹۸/۱۲/۲۵
پراز انرژی مثبت هستند جول اوستین لبخندش و دیدگاهش خیلی دوس دارم مثل ایشون ب زندگی نگاه کنم
Homa Vahabi
۱۳۹۹/۱۲/۸
کتابهای جول اوستین به انسان انرژی میده ونگارش خوبی ایجاد میکنه
ماه جبین توکلی
۱۳۹۸/۳/۲۹
خیلی عالی به آدم انگیزه و امید میده
مشاهد همه نظرات (۹)